Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 13, 2022

2. kvalifisering til landscupen, Team Østlandet

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Erik Gårdelöf
Oslo BK
4 (4/0) 33 (24/9)
73%
2 Ivan Blomqvist
Oslo BK
4 (3/1) 38 (23/15)
61%
3 Bastian Andreassen
Fredrikstad BK
5 (3/2) 47 (27/20)
57%
3 Rolf G. Sedsbøe Jensen
Østkanten Biljardklubb
4 (2/2) 33 (19/14)
58%
5 Albert-Roman Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
4 (2/2) 37 (17/20)
46%
5 Pergantis Zalachas
Oslo BK
4 (2/2) 36 (15/21)
42%
7 Tore Mo
Oslo BK
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
7 Andreas Wahr-Hansen
Oslo BK
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
9 Erol Dane Mula
Oslo BK
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
9 Riaz Ali
Ask BC
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
Entry deadline Feb 13, 2022, 2:15 PM (local time)
Starts Feb 13, 2022, 2:20 PM (local time)
Format Double to Single elimination (10 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Organizer Oslo BK
Contact Ida Amundsen Holtet (ida.rbk@hotmail.com, 41210230)
More info
Kvalifisering nr. 2 av fire til Team Østlandet i landscupen. Vinner av denne kvalifiseringen får den andre av fire plasser på laget. Laget består så langt av Ole Kristian Rudshavn(Oslo BK, forhåndskvalifisert via ranking), Emil Gangfløt(Fredrikstad BK, forhåndskvalifisert via ranking) og Henrik Olsson(Oslo BK, vinner av første kvalifisering)
9-ball, distanse 6, annethvert brekk, spille om første brekk. Deltakeravgift: 200,-
Alle fra region Øst kan delta, uavhengig av klubbtilhørighet. Vel møtt!
Om selve landscupen:
Presentasjon av landscup Norge
Navnet på turneringen blir auksjonert bort til hb, hvem som helst kan kjøpe navnet for de neste 4 årene. Det ligger et startbud på 5000,- inne allerede, budrunden avsluttes 1 mars.
Som en start på prosjektet vil årets landscup stå mellom Midt-Norge og Østlandet, 9-10 april i Trondheim.
Målet er å videreutvikle det til neste år med flere landsdeler.
-9-ball
-Dist. 5
-Annenhvert brekk
-Shotclock
-Først til 13 poeng
-11 lagmatcher (2 spillere pr lag)
-14 singelmatcher
-6 spillere på hvert lag (2 beste fra norgesratingen + 4 stk gjennom kvalik.
-Spilles Lørdag og Søndag 9-10 april
-Det spilles 2 kamper samtidig med stream
-Vandrepokal til det vinnende laget.
-Minimum 2000,- til hver spiller på vinnerlaget
-Minimum 1000,- til hver spiller på taperlaget
Altså er du garantert 1000,- ved å kvalifisere deg..
Følgende spillere er kvalifisert igjennom Norgesrating og takket ja umiddelbart til å delta.:
For Midt-Norge: Mats Brujordet Schjetne og Ronny Oldervik
For Østlandet: Emil Andrè Gangfløt og Ole Kristian Rudshavn
Alle andre i Midt-Norge og Østlandet vil få 4 sjanser til å kvalifisere seg gjennom 4 kvaliker.
Hvem som helst kan delta på kvalik og den koster 200,- pr gang.
De som melder seg på kvalik vil få forkjøpsrett til å delta på enten Fatboy eller Slimboy turnering som starter kl 18:00 på Lørdag kveld 9 April.
Fatboy dist 7. hc 0-1. 1000,- innkjøp
Slimboy dist 7. hc 0-5. 300,- innkjøp
90% ut i premier, 10% blir satt av til prosjektet.
Både fatboy og slimboy vil ha maks antall deltakere på 16 stk hver (ved stor pågang vil det vurderes å øke antallet.)
Lagene stiller i samme skjorter som blir bestilt spesielt for denne turneringen og vil få sitt eget navn på ryggen.
Du må ha bostedsadresse i regionen du vil spille for, for å kunne delta.
I Midt så er Trøndelag + Molde inkludert.
På Østlandet følges de klubber som går under Østlandet hos Biljardforbundet
Dette er en turnering hvor alt handler om spillerne og alt går tilbake til spillerne økonomisk.
TBK stiller lokalet til disposisjon gratis for hele turneringen, samt kvalifiseringene slik at vi også kan få til en slags reisekasse til dere som kvalifiserer dere til turneringen.

Ida Amundsen tar ansvar for kvalifisering på østlandet og Ronny Kraft tar ansvar for kvalifisering i Midt-Norge, alt av spørsmål rettes til oss.
Ønsker alle sammen lykke til med kvalifiseringen og velkommen.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Philippines
Erol Dane Mula
Greece
Pergantis Zalachas
Sun 15:03  Table 6
2   
Norway
Andreas Wahr-Hansen
Walk Over
 
3   
Walk Over
Sweden
Erik Gårdelöf
 
4   
Norway
Albert Roman Borrie Stensrød
R1
Norway
Bastian Andreassen
Sun 15:03  Table 7

Winner round 1

Race to 6
5   
Norway
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Philippines
Erol Dane Mula
Sun 15:45  Table 10
6   
Norway
Andreas Wahr-Hansen
Sweden
Ivan Blomqvist
Sun 15:03  Table 8
7   
Norway
Tore Mo
Sweden
Erik Gårdelöf
Sun 15:03  Table 10
8   
Norway
Albert Roman Borrie Stensrød
R1
Norway
Riaz Ali
Sun 15:53  Table 6

Loser round 1

Race to 6
9   
Greece
Pergantis Zalachas
Norway
Riaz Ali
Sun 16:35  Table 6
10   
Walk Over
Norway
Tore Mo
 
11   
Walk Over
Norway
Andreas Wahr-Hansen
 
12   
Norway
Bastian Andreassen
Philippines
Erol Dane Mula
Sun 16:17  Table 10

Loser round 2

Race to 6
13   
Greece
Pergantis Zalachas
Norway
Tore Mo
Sun 17:43  Table 7
14   
Norway
Andreas Wahr-Hansen
Norway
Bastian Andreassen
Sun 17:11  Table 10

Winners qualification

Race to 6
15   
Norway
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Sweden
Ivan Blomqvist
Sun 16:17  Table 8
16   
Sweden
Erik Gårdelöf
Norway
Albert Roman Borrie Stensrød
Sun 16:36  Table 9

Losers qualification

Race to 6
17   
Greece
Pergantis Zalachas
Norway
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Sun 19:07  Table 9
18   
Norway
Bastian Andreassen
R1
Norway
Albert Roman Borrie Stensrød
R1
Sun 18:04  Table 9

Semi final

Race to 6
19   
Sweden
Ivan Blomqvist
Norway
Bastian Andreassen
Sun 19:58  Table 6
20   
Sweden
Erik Gårdelöf
Norway
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Sun 19:58  Table 9

Final

Race to 6
21   
Sweden
Ivan Blomqvist
Sweden
Erik Gårdelöf
Sun 21:18  Table 9

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants