Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

April 15, 2018

1e One Pocket Series Open

Add players

Please wait...
Onepocket

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ivar Saris
7 (6/1) 28 (20/8)
71%
700
2 Alex Lely
7 (5/2) 24 (17/7)
71%
550
3 Tim De Ruyter
5 (4/1) 18 (12/6)
67%
410
3 Jelle Kijlstra
5 (4/1) 16 (13/3)
81%
410
5 Sanne Krom
4 (3/1) 14 (9/5)
64%
290
5 Pepijn de Wit
4 (3/1) 15 (10/5)
67%
290
5 Gethin Davies
6 (4/2) 22 (13/9)
59%
290
5 Nimesha Niem
6 (4/2) 22 (13/9)
59%
290
9 Staaf Verharen
4 (2/2) 14 (6/8)
43%
190
Show more
9 Richard Diphoorn
5 (3/2) 16 (9/7)
56%
190
9 Tim Jonkman
5 (3/2) 18 (11/7)
61%
190
9 Thomas Kirsch
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
190
13 Johan Koops
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
165
13 Rolf van As
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
165
13 George Labigar
4 (2/2) 14 (6/8)
43%
165
13 William (Billy) Kelly
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
165
17 Kevin Dijkstra
SPC Capelle
3 (1/2) 11 (3/8)
27%
140
17 Hugo Hecht
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
140
17 Gino De Ruyter
De Distel
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
140
17 Espen Falkenhaug
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
140
17 William Gelens
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
140
17 Mika van Berkel
SPC Woensel
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
140
17 Sebastian Trolle
3 (1/2) 12 (6/6)
50%
140
17 steffen sellnau
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
140
25 Bart Smeyers
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
120
25 Marijn ten Thij
Plan B
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
120
25 Joost Vollebregt
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
120
25 Michiel Koolschijn
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
120
25 Howard Holwijn
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
120
25 Sven Disselkoen
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
120
25 Charlz P
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
120
25 Thomas Vanbroekhoven
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
120
Entry deadline Apr 14, 2018, 9:00 PM (local time)
Starts Apr 15, 2018, 11:00 AM (local time)
Schematype Double elimination 32-8 (32 Participants)
Race to 8
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and One Pocket Series Ranking 2018
Organizer Hague 5
Contact Pepijn de Wit and Govert-Jan Vos (Govert-jan.vos@denhaag.nl, +31 06-52672069)
More info
Inschrijvingen dienen voltooid te worden door (1) je in te schrijven op CueScore en (2) voorafgaande aan het toernooi €30 over te maken naar NL20INGB0008814147 t.n.v. P. de Wit onder vermelding van het desbetreffende OPS Open. Zit het toernooi vol? Neem dan contact op met de organisatie om op de reservelijst geplaatst te worden.

OPZET
4 Open toernooien*
32 Deelnemers per toernooi
Zaal open 10:00 uur
Meldtijd: 10:30 uur
Starttijd 11:00 uur

1e OPS Open - Hague 5
2e OPS Open - de Distel
3e OPS Open - Poollokaal de Gracht
4e OPS Open - SPC Woensel

1 Grand Finale - 23 september in Hague 5**

*Inschrijfgeld per open toernooi: €30
** Inschrijfgeld voor de Grand Finale: €0

De One Pocket Series is een tour gecombineerd met een ranking. De top 16 van de ranking na de 4 open toernooien plaatst zich voor de Grand Finale op 23 september in Hague 5.

FORMAT
Dubbel K.O. tot aan laatste 8
Race naar 3 + shoot out

Enkel K.O. vanaf laatste 8
Race naar 3 + shout out tot aan de finale.
Finale: race naar 3 zonder shoot out
Lees de regels van de shoot out op: http://www.onepocketseries.nl/shoot-out

PRIJZENGELD
1e €450
2e €225
3e/4e €110
5e/8e €60

OPS RANKING - KNBB A-TOERNOOI
Wanneer men deelneemt aan de One Pocket Series, neemt men deel aan twee rankings. Naast de OPS ranking, van waaruit spelers zich plaatsen voor de Grand Finale, zijn de open toernooien ook gekoppeld aan de KNBB Pool Ranking Nederland*. De OPS toernooien zijn gekwalificeerd als ‘KNBB A-toernooien’.

*Het is niet verplicht om lid te zijn van de KNBB om deel te nemen aan de One Pocket Series. Het is wel verplicht om lid te zijn van de KNBB als je via de One Pocket Series ranking punten wilt behalen voor Pool Ranking Nederland. Een minimaal KNBB-lidmaatschap volstaat.

MET DANK AAN ONZE SPONSORS
Hague 5
Cued Clothing
Poolhead

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
Best of 5 sets 
1
Netherlands
Richard Diphoorn
Netherlands
Nimesha Niem
Sun 11:12    
2
Belgium
Bart Smeyers
Netherlands
Sanne Krom
Sun 11:12    
3
Denmark
Sebastian Trolle
Netherlands
Howard Holwijn
Sun 11:12    
4
Netherlands
George Labigar
Germany
Thomas Kirsch
Sun 11:12    
5
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 11:12  Table 4   
6
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Michiel Koolschijn
Sun 11:13    
7
Netherlands
Ivar Saris
Philippines
Charlz P
Sun 11:10  Table 10   
8
Netherlands
Espen Falkenhaug
Germany
steffen sellnau
Sun 11:13    
9
Netherlands
Rolf van As
Netherlands
Pepijn de Wit
Sun 11:13    
10
Ireland
William (Billy) Kelly
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 11:13    
11
Netherlands
William Gelens
Netherlands
Staaf Verharen
Sun 11:13    
12
Wales
Gethin Davies
Netherlands
Joost Vollebregt
Sun 11:13    
13
Netherlands
Sven Disselkoen
Netherlands
Kevin Dijkstra
Sun 11:13    
14
Netherlands
Alex Lely
Netherlands
Johan Koops
Sun 11:13    
15
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Marijn ten Thij
Sun 11:13    
16
Netherlands
Hugo Hecht
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 11:38    

Winner round 1

Race to 8
Best of 5 sets 
17
Netherlands
Nimesha Niem
Netherlands
Sanne Krom
Sun 12:24  Table 14   
18
Denmark
Sebastian Trolle
Germany
Thomas Kirsch
Sun 12:29  Table 6   
19
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 11:55  Table 15   
20
Netherlands
Ivar Saris
Germany
steffen sellnau
Sun 12:41  Table 2   
21
Netherlands
Pepijn de Wit
Ireland
William (Billy) Kelly
Sun 13:27  Table 8   
22
Netherlands
Staaf Verharen
Wales
Gethin Davies
Sun 13:04  Table 15   
23
Netherlands
Kevin Dijkstra
Netherlands
Alex Lely
Sun 12:20  Table 9   
24
Netherlands
Jelle Kijlstra
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 13:17  Table 10   

Loser round 1

Race to 8
Best of 5 sets 
25
Netherlands
Richard Diphoorn
Belgium
Bart Smeyers
Sun 12:24  Table 12   
26
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
George Labigar
Sun 12:30  Table 3   
27
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Michiel Koolschijn
Sun 11:56  Table 5   
28
Philippines
Charlz P
Netherlands
Espen Falkenhaug
Sun 12:41  Table 11   
29
Netherlands
Rolf van As
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 13:27  Table 14   
30
Netherlands
William Gelens
Netherlands
Joost Vollebregt
Sun 13:02  Table 0   
31
Netherlands
Sven Disselkoen
Netherlands
Johan Koops
Sun 12:23  Table 1   
32
Netherlands
Marijn ten Thij
Netherlands
Hugo Hecht
Sun 13:18  Table 9   

Loser round 2

Race to 8
Best of 5 sets 
33
Netherlands
Richard Diphoorn
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 13:47  Table 7   
34
Netherlands
George Labigar
Netherlands
Kevin Dijkstra
Sun 14:29  Table 10   
35
Netherlands
Mika van Berkel
Wales
Gethin Davies
Sun 14:04  Table 8   
36
Netherlands
Espen Falkenhaug
Ireland
William (Billy) Kelly
Sun 14:45  Table 5   
37
Netherlands
Rolf van As
Germany
steffen sellnau
Sun 15:24  Table 8   
38
Netherlands
William Gelens
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 14:06  Table 12   
39
Netherlands
Johan Koops
Denmark
Sebastian Trolle
Sun 15:34  Table 14   
40
Netherlands
Hugo Hecht
Netherlands
Nimesha Niem
Sun 15:08  Table 9   

Winners qualification

Race to 8
Best of 5 sets 
41
Netherlands
Sanne Krom
Germany
Thomas Kirsch
Sun 15:34  Table 12   
42
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Ivar Saris
Sun 14:59  Table 11   
43
Netherlands
Pepijn de Wit
Netherlands
Staaf Verharen
Sun 14:59  Table 12   
44
Netherlands
Alex Lely
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 15:36  Table 10   

Loser round 3

Race to 8
Best of 5 sets 
45
Netherlands
Richard Diphoorn
Netherlands
George Labigar
Sun 16:04  Table 15   
46
Wales
Gethin Davies
Ireland
William (Billy) Kelly
Sun 16:39  Table 10   
47
Netherlands
Rolf van As
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 16:52  Table 9   
48
Netherlands
Johan Koops
Netherlands
Nimesha Niem
Sun 17:40  Table 8   

Losers qualification

Race to 8
Best of 5 sets 
49
Netherlands
Richard Diphoorn
Netherlands
Ivar Saris
Sun 17:02  Table 11   
50
Wales
Gethin Davies
Germany
Thomas Kirsch
Sun 18:47  Table 10   
51
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Alex Lely
Sun 17:38  Table 15   
52
Netherlands
Nimesha Niem
Netherlands
Staaf Verharen
Sun 19:40    

Quarter final

Race to 8
Best of 5 sets 
53
Netherlands
Sanne Krom
Netherlands
Alex Lely
Sun 18:23  Table 14   
54
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Nimesha Niem
Sun 19:41  Table 9   
55
Netherlands
Pepijn de Wit
Netherlands
Ivar Saris
Sun 18:23  Table 15   
56
Netherlands
Jelle Kijlstra
Wales
Gethin Davies
Sun 21:25  Table 10   

Semi final

Race to 8
Best of 5 sets 
57
Netherlands
Alex Lely
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 22:19  Table 10   
58
Netherlands
Ivar Saris
Netherlands
Jelle Kijlstra
Sun 23:29    

Final

Race to 8
Best of 5 sets 
59
Netherlands
Alex Lely
Netherlands
Ivar Saris
Sun 23:31  Table 10   

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment