Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 30, 2024

-BE Pooltour-

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Netherlands Ivo Aarts
7 (7/0) 55 (43/12)
78%
2 Uganda Cyriel Ledoux
7 (5/2) 63 (34/29)
54%
3 Belgium Cliff Castelein
6 (5/1) 50 (34/16)
68%
3 Poland Konrad Kleinszmit
7 (5/2) 59 (36/23)
61%
5 Belgium Noël Vanden Broecke-Bruynooghe
5 (4/1) 43 (24/19)
56%
5 Belgium Moritz Lauwereyns
5 (4/1) 45 (26/19)
58%
5 Netherlands Yannick Pongers
SPC Woensel
4 (3/1) 38 (22/16)
58%
5 Netherlands Davy Verhoeve
5 (3/2) 43 (23/20)
53%
9 Netherlands Tamara Rademakers
6 (4/2) 44 (24/20)
55%
Show more
9 Netherlands Mika van Berkel
5 (3/2) 39 (22/17)
56%
9 Netherlands Quinten Pongers
SPC Woensel
5 (3/2) 37 (23/14)
62%
9 Morocco Rachid Lmh
3 (2/1) 25 (16/9)
64%
9 Belgium Kristof Van Den Berge
4 (2/2) 31 (15/16)
48%
9 Belgium Tom Byloos
3 (2/1) 30 (16/14)
53%
9 Philippines John Roels
3 (2/1) 26 (15/11)
58%
9 Belgium Anthony Vandenbussche
5 (3/2) 41 (24/17)
59%
17 Poland Martin Sawicki
House of Billiards Weert Org
4 (2/2) 33 (15/18)
45%
17 Morocco Aziz Moussati
4 (2/2) 33 (13/20)
39%
17 Netherlands Jeroen den Rooijen
3 (1/2) 25 (12/13)
48%
17 Greece Nassos Drouvis
4 (2/2) 30 (15/15)
50%
17 Belgium Thomas Vanbroekhoven
4 (2/2) 28 (15/13)
54%
17 Hong Kong Wai Hin Chu
4 (2/2) 30 (16/14)
53%
17 Antarctica Olivier Vandepitte
4 (2/2) 31 (16/15)
52%
17 Belgium Kenneth Meyskens
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
25 Netherlands Joey Haegmans
4 (2/2) 31 (17/14)
55%
25 Belgium Alexander Dhondt
3 (1/2) 26 (14/12)
54%
25 Romania Mihai Szabo
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
25 Belgium Ufuk Baygünes
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
25 Belgium Geert Verheyen
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
25 Belgium Bryan Moeyaert
4 (2/2) 27 (12/15)
44%
25 Albania Ernesto Gjoni
3 (1/2) 27 (14/13)
52%
25 Belgium Laurenz Cansier
3 (1/2) 21 (8/13)
38%
33 Slovakia Filip Smolec
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
33 Netherlands Eric Aarts
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
33 Netherlands Sonny Haegmans
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
33 Belgium Mario D'Haeseleer
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
33 Belgium Jolien D. Willaerts
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
33 Portugal Germano Lobo
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
33 Belgium Nancy Blockx
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
33 Netherlands Sharona Martens
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
33 Belgium Willems Ronny
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
33 Belgium Piet Savoir
3 (1/2) 26 (11/15)
42%
33 Belgium Kevin Van den broeck
2 (0/2) 12 (1/11)
8%
33 Belgium Maarten Plyson
3 (1/2) 26 (11/15)
42%
33 Poland Tomek Orysiak
1 (0/1) 7 (1/6)
14%
33 Belgium Patrick Franssen
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
33 Cape Verde Hasan Jafar
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
8880 Turkey Erdal Sari
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
Starts Mar 30, 2024, 11:00 AM (local time)
Organizer Bal-enzo Billiards & Darts
Contact Tom D'haeseleer (info@bal-enzo.be, 0032(0)497420946)
Format Double to Single elimination (48 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Dresscode (Cub) Polo - nette broek - nette schoenen

Inschrijvingen open op 24 Maart om 11h
More info
Bal-enzo Billiards & Darts organiseert
elke 2 maand op de laatste zaterdag
de "BE POOLTOUR "

OPEN HUISTORNOOI met alternerende disciplines.
8-9-10 Ball
Deze editie is 10-Ball

inschrijven kan vanaf de zondag VOOR het toernooi -NIET VROEGER- via Cuescore.
De start van de inschrijvingen wordt bekent gemaakt op de gekende kanalen.
Je hebt dus 1 week tijd om in te schrijven en dit naargelang je beschikbaarheid / vorm / motivatie!

indien vol veld werken we met een reservelijst waar je kan opkomen door een bericht te sturen naar de organisatie.

Inleg spelers 25euro
DKO 48/16 - WR RT6 - LR RT5

1.5K prijzenpot te verdelen onder de eerste 16 finalisten van het toernooi bij 40+ inschrijvingen.

Volledige uitbetaling van het inschrijvingsgeld
+ sponsoring Keu-Atelier.

GRATIS Side event voor de speler die niet bij de laatste 8 zijn start rond 18h en winnaar heeft recht op een WILD Card + 50 euro goed voor de volgende editie van de BE Pooltour

De BE POOLTOUR start steeds om 11h
de deuren gaan open om 10h30

Trekking word gedaan op vrijdagmiddag voor het toernooi en krijgen de ingeschreven spelers een aanwezigheid uur aangewezen.

Na het de trekking is het niet meer mogelijk om in of uit te schrijven,
Te laat komen 1 rack tegen per 10 minuten.
No shows worden beboet met 50€ bij een volgende inschrijving en niet meer toegelaten op de komende toernooien.

1 toiletbezoek per wedstrijd toegelaten tijdens de wedstrijd.
verder telt de slagzin FUN-FAIR-PLAY !

We voorzien ALL DAY LIVE STREAM op T4 of T5 via Facebook en Bal-enzo You-Tube kanaal.

We streven met Bal-enzo Billiards & Darts naar een sportief en professioneel mogelijk evenement en vragen dresscode C dat wil zeggen Clubpolo - nette broek en schoenen.
GEEN TRAININGSPAKKEN - SHORTS ect. AUB !

De Algemene huisregels zijn van toepassing en te bekijken op https://bal-enzo.be/huisregels-3/

Schedule

BETA Try the new playing schedule (beta). Try now!
Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Hong Kong
Wai Hin Chu
Morocco
Aziz Moussati
Sat 10:42  Table 1
2   
Belgium
Noël Vanden Broecke-Bruynooghe
Belgium
Nancy Blockx
Sat 10:42  Table 2
3   
Belgium
Laurenz Cansier
Netherlands
Ivo Aarts
Sat 10:42  Table 3
4   
Poland
Tomek Orysiak
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sat 10:42  Table 4
5   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Belgium
Anthony Vandenbussche
Sat 10:42  Table 5
6   
Belgium
Maarten Plyson
Netherlands
Eric Aarts
Sat 10:42  Table 6
7   
Albania
Ernesto Gjoni
Netherlands
Tamara Rademakers
Sat 10:42  Table 7
8   
Netherlands
Mika van Berkel
Belgium
Cliff Castelein
Sat 10:42  Table 8
9   
Belgium
Mario D'Haeseleer
Turkey
Erdal Sari
Sat 11:45 
10   
Belgium
Willems Ronny
Belgium
Patrick Franssen
Sat 11:40  Table 3
11   
Belgium
Geert Verheyen
Netherlands
Joey Haegmans
Sat 11:49  Table 8
12   
Poland
Konrad Kleinszmit
Netherlands
Sonny Haegmans
Sat 11:49  Table 2
13   
Antarctica
Olivier Vandepitte
Romania
Mihai Szabo
Sat 12:10  Table 6
14   
Belgium
Piet Savoir
Greece
Nassos Drouvis
Sat 12:18  Table 7
15   
Belgium
Jolien D. Willaerts
Belgium
Bryan Moeyaert
Sat 12:18  Table 4
16   
Netherlands
Sharona Martens
Portugal
Germano Lobo
Sat 12:36  Table 1

Winner round 1

Race to 6
17   
Belgium
Alexander Dhondt
R1
Morocco
Aziz Moussati
Sat 12:39  Table 2
18   
Belgium
Noël Vanden Broecke-Bruynooghe
Poland
Martin Sawicki
Sat 12:42  Table 5
19   
Slovakia
Filip Smolec
Netherlands
Ivo Aarts
Sat 12:45  Table 8
20   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Cape Verde
Hasan Jafar
Sat 12:52  Table 3
21   
Netherlands
Quinten Pongers
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sat 13:07  Table 6
22   
Belgium
Maarten Plyson
Uganda
Cyriel Ledoux
R1
Sat 13:16  Table 8
23   
Netherlands
Davy Verhoeve
Netherlands
Tamara Rademakers
Sat 13:49  Table 2
24   
Belgium
Cliff Castelein
Belgium
Ufuk Baygünes
Sat 13:53  Table 8
25   
Belgium
Kristof Van Den Berge
Belgium
Mario D'Haeseleer
Sat 13:00  Table 3
26   
Belgium
Willems Ronny
Philippines
John Roels
Sat 14:06  Table 1
27   
Netherlands
Yannick Pongers
R1
Netherlands
Joey Haegmans
Sat 14:08  Table 7
28   
Poland
Konrad Kleinszmit
Belgium
Kevin Van den broeck
Sat 14:12  Table 4
29   
Netherlands
Jeroen den Rooijen
Antarctica
Olivier Vandepitte
Sat 14:25  Table 5
30   
Belgium
Piet Savoir
Belgium
Tom Byloos
Sat 14:36  Table 8
31   
Belgium
Kenneth Meyskens
Belgium
Bryan Moeyaert
Sat 14:48  Table 6
32   
Portugal
Germano Lobo
Morocco
Rachid Lamhasni
Sat 14:58  Table 2

Loser round 1

Race to 5
33   
Hong Kong
Wai Hin Chu
Portugal
Germano Lobo
R1
Sat 15:55  Table 1
34   
Belgium
Nancy Blockx
Belgium
Bryan Moeyaert
Sat 16:07  Table 4
35   
Belgium
Laurenz Cansier
Belgium
Piet Savoir
Sat 16:18  Table 3
36   
Poland
Tomek Orysiak
Antarctica
Olivier Vandepitte
Sat 16:02  Table 8
37   
Belgium
Anthony Vandenbussche
Belgium
Kevin Van den broeck
Sat 16:16  Table 8
38   
Netherlands
Eric Aarts
Netherlands
Joey Haegmans
Sat 14:58  Table 4
39   
Albania
Ernesto Gjoni
Belgium
Willems Ronny
Sat 15:21  Table 5
40   
Netherlands
Mika van Berkel
Belgium
Mario D'Haeseleer
Sat 15:34  Table 4
41   
Walk Over
Belgium
Ufuk Baygünes
 
42   
Belgium
Patrick Franssen
Netherlands
Tamara Rademakers
Sat 15:41  Table 6
43   
Belgium
Geert Verheyen
R1
Belgium
Maarten Plyson
Sat 15:42  Table 7
44   
Netherlands
Sonny Haegmans
Netherlands
Quinten Pongers
Sat 16:03  Table 5
45   
Romania
Mihai Szabo
Cape Verde
Hasan Jafar
Sat 15:02  Table 3
46   
Greece
Nassos Drouvis
Slovakia
Filip Smolec
Sat 14:58  Table 7
47   
Belgium
Jolien D. Willaerts
Poland
Martin Sawicki
Sat 15:48  Table 2
48   
Netherlands
Sharona Martens
Belgium
Alexander Dhondt
Sat 15:05  Table 1

Winners qualification

Race to 6
49   
Morocco
Aziz Moussati
Belgium
Noël Vanden Broecke-Bruynooghe
Sat 17:09  Table 1
50   
Netherlands
Ivo Aarts
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sat 17:14  Table 2
51   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Uganda
Cyriel Ledoux
Sat 17:27  Table 5
52   
Netherlands
Davy Verhoeve
Belgium
Cliff Castelein
Sat 17:29  Table 6
53   
Belgium
Kristof Van Den Berge
Philippines
John Roels
Sat 17:40  Table 7
54   
Netherlands
Yannick Pongers
Poland
Konrad Kleinszmit
Sat 17:51  Table 4
55   
Netherlands
Jeroen den Rooijen
Belgium
Tom Byloos
Sat 17:52  Table 1
56   
Belgium
Kenneth Meyskens
Morocco
Rachid Lamhasni
Sat 17:56  Table 2

Loser round 2

Race to 5
57   
Hong Kong
Wai Hin Chu
Belgium
Bryan Moeyaert
Sat 17:07  Table 7
58   
Belgium
Laurenz Cansier
Antarctica
Olivier Vandepitte
Sat 17:35  Table 3
59   
Belgium
Anthony Vandenbussche
Netherlands
Joey Haegmans
Sat 16:58  Table 4
60   
Albania
Ernesto Gjoni
Netherlands
Mika van Berkel
R1
Sat 16:25  Table 7
61   
Belgium
Ufuk Baygünes
Netherlands
Tamara Rademakers
Sat 16:25  Table 6
62   
Belgium
Geert Verheyen
Netherlands
Quinten Pongers
Sat 16:33  Table 2
63   
Romania
Mihai Szabo
Greece
Nassos Drouvis
Sat 16:30  Table 5
64   
Poland
Martin Sawicki
Belgium
Alexander Dhondt
Sat 16:47  Table 8

Losers qualification

Race to 5
65   
Hong Kong
Wai Hin Chu
Netherlands
Davy Verhoeve
Sat 18:31  Table 3
66   
Antarctica
Olivier Vandepitte
Uganda
Cyriel Ledoux
Sat 18:50  Table 5
67   
Belgium
Anthony Vandenbussche
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sat 18:26  Table 6
68   
Netherlands
Mika van Berkel
Morocco
Aziz Moussati
Sat 18:08  Table 8
69   
Netherlands
Tamara Rademakers
Belgium
Kenneth Meyskens
Sat 19:16  Table 7
70   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Jeroen den Rooijen
Sat 19:20  Table 8
71   
Greece
Nassos Drouvis
Poland
Konrad Kleinszmit
Sat 18:48  Table 4
72   
Poland
Martin Sawicki
Belgium
Kristof Van Den Berge
Sat 18:41  Table 7

Last sixteen

Race to 6
73   
Belgium
Noël Vanden Broecke-Bruynooghe
Netherlands
Mika van Berkel
Sat 19:34  Table 4
74   
Netherlands
Ivo Aarts
Belgium
Anthony Vandenbussche
Sat 19:56  Table 5
75   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Netherlands
Tamara Rademakers
Sat 20:16  Table 6
76   
Belgium
Cliff Castelein
Belgium
Kristof Van Den Berge
Sat 19:38  Table 6
77   
Philippines
John Roels
Uganda
Cyriel Ledoux
R1
Sat 20:09  Table 7
78   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Quinten Pongers
Sat 20:58  Table 4
79   
Belgium
Tom Byloos
Poland
Konrad Kleinszmit
Sat 20:08  Table 1
80   
Morocco
Rachid Lamhasni
Netherlands
Davy Verhoeve
Sat 20:21  Table 3

Quarter final

Race to 6
81   
Belgium
Noël Vanden Broecke-Bruynooghe
Netherlands
Ivo Aarts
Sat 21:14  Table 5
82   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Belgium
Cliff Castelein
Sat 21:53  Table 4
83   
Uganda
Cyriel Ledoux
Netherlands
Yannick Pongers
Sat 21:54  Table 7
84   
Poland
Konrad Kleinszmit
Netherlands
Davy Verhoeve
Sat 21:40  Table 6

Semi final

Race to 6
85   
Netherlands
Ivo Aarts
Belgium
Cliff Castelein
  Table 4
86   
Uganda
Cyriel Ledoux
Poland
Konrad Kleinszmit
Sat 22:50  Table 6

Final

Race to 7
87   
Netherlands
Ivo Aarts
Uganda
Cyriel Ledoux
Sun 00:08  Table 4

Participants