Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 17, 2022

Zomerranking '22 8-9-10 ball+finale

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jeroen Rijsdijk
9 (7/2) 55 (33/22)
60%
25
2 Marco Harms
8 (5/3) 55 (31/24)
56%
22
3 Duoc Nguyen
8 (5/3) 45 (26/19)
58%
20
3 Danny Zwegers
8 (5/3) 41 (25/16)
61%
20
5 Alexander Stabler
7 (6/1) 38 (26/12)
68%
18
5 Marcel Mouwen
7 (6/1) 41 (27/14)
66%
18
5 Joeri van den Broeck
6 (5/1) 41 (25/16)
61%
18
5 Chris Hoth
7 (3/4) 36 (16/20)
44%
18
9 Ruud Schilders
5 (1/4) 37 (16/21)
43%
15
Show more
9 Vincent Peemen
Sport Pub Goes
6 (2/4) 35 (16/19)
46%
15
9 Henk Diepstraten
5 (3/2) 33 (17/16)
52%
15
9 Frans de Brouwer
5 (1/4) 33 (13/20)
39%
15
9 André Koot
5 (3/2) 38 (21/17)
55%
15
9 Ben Pieterse
6 (2/4) 31 (12/19)
39%
15
9 Amar Panday
5 (1/4) 36 (13/23)
36%
15
9 Dave Kuzee
5 (4/1) 36 (22/14)
61%
15
17 Rowen van Dienst
5 (2/3) 27 (14/13)
52%
13
17 Matteo Speelman
4 (0/4) 30 (10/20)
33%
13
17 Kevin van der Brink 26
5 (2/3) 28 (11/17)
39%
13
17 Nico de Kreij
4 (1/3) 27 (9/18)
33%
13
21 Faroek Mangroe
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
12
21 Damien Kuzee
5 (0/5) 23 (3/20)
13%
12
21 Peter Kwant
5 (1/4) 30 (12/18)
40%
12
Starts Jul 17, 2022, 11:30 AM (local time)
Format Round robin (23 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Zomerranking '22 8-9-10 ball+finale
Organizer Sport Pub Goes
Contact Vincent Peemen (Info@sportpub.nl, +31113211843)
More info
Zomerranking Poolen

6 Ranking + 1 finaledag
Deelname kost € 11,00 (40% dagprijs/40% finaledag/20% eindranking, 1,00 shoot out 9 ball).
Minimaal 4x meedoen voor finaledag.
Zaal open 11:00 start 11:30
Poulesysteem + kruisfinales
Per deelname sponsort SPG € 2,00 voor de finalepot

1e Ranking: 3 juli 8 ball, race naar 4
2e Ranking 17 juli 9 ball, race naar 6
3e ranking: 24 juli 10 ball, race naar 5
4e ranking 31 juli 8 ball, race naar 4
5e ranking 7 augustus 9 ball, race naar 6
6e ranking 14 augustus 10 ball, race naar 5
Finaledag 21 augustus, lag winst bepaald spelsoort
Inschrijving via Cuescore of de bekende kanalen.
Na de poulefase shoot out op de 9 ball.
9 ball break telt.
Poging 1 1e getrokken 100% pot.
Bij mislukken poging 1, mag getrokken deelnemer 2 voor 50% pot.
Bij mislukken poging 2, mag getrokken deelnemer 3 voor 33% pot.

Prijzenverdeling afhankelijk aantal deelnemers.
Eindranking na 6 speeldagen (20% overige prijzenpot):
1e: 50% prijzenpot
2e: 35% prijzenpot
3e: 15% prijzenpot

Finaledag top 8 prijs ( 40% prijzenpot + €2,00 per deelnames ranking )
1e: 35% prijzenpot
2e: 20% prijzenpot
3e: 10 % prijzenpot
5e: 6,25% prijzenpot

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dave Kuzee 4 4 0 0 20 10 10 0 0 0 0.667 4
2 Henk Diepstraten 4 3 0 1 17 12 5 0 0 0 0.586 3
3 Ruud Schilders 4 1 0 3 15 17 -2 0 0 0 0.469 1
4 Frans de Brouwer 4 1 0 3 12 16 -4 0 0 0 0.429 1
5 Nico de Kreij 4 1 0 3 9 18 -9 0 0 0 0.333 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Marcel Mouwen 5 5 0 0 20 9 11 0 0 0 0.69 5
2 Danny Zwegers 5 3 0 2 14 10 4 0 0 0 0.583 3
3 Jeroen Rijsdijk 5 3 0 2 17 13 4 0 0 0 0.567 3
4 Chris Hoth 5 2 0 3 11 14 -3 0 0 0 0.44 2
5 Rowen van Dienst 5 2 0 3 14 13 1 0 0 0 0.519 2
6 Damien Kuzee 5 0 0 5 3 20 -17 0 0 0 0.13 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Alexander Stabler 5 5 0 0 20 6 14 1 0 0 0.769 5
2 Duoc Nguyen 5 3 0 2 15 12 3 1 0 0 0.556 3
3 Vincent Peemen 5 2 0 3 13 15 -2 0 0 0 0.464 2
4 Ben Pieterse 5 2 0 3 12 15 -3 0 0 0 0.444 2
5 Kevin van der Brink 26 5 2 0 3 11 17 -6 0 0 0 0.393 2
6 Peter Kwant 5 1 0 4 12 18 -6 0 0 0 0.4 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Joeri van den Broeck 4 4 0 0 20 12 8 0 0 0 0.625 4
2 André Koot 4 3 0 1 19 13 6 0 0 0 0.594 3
3 Marco Harms 4 2 0 2 16 12 4 0 0 0 0.571 2
4 Amar Panday 4 1 0 3 11 19 -8 0 0 0 0.367 1
5 Matteo Speelman 4 0 0 4 10 20 -10 0 0 0 0.333 0
6 Faroek Mangroe 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Netherlands
Henk Diepstraten
Netherlands
Frans de Brouwer
Sun 11:33  Table 19
2-A   
Netherlands
Dave Kuzee
Netherlands
Ruud Schilders
Sun 11:33  Table 18
3-B   
Netherlands
Chris Hoth
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Sun 11:33  Table 17
4-B   
Netherlands
Danny Zwegers
Netherlands
Damien Kuzee
Sun 11:33  Table 16
5-B   
Netherlands
Marcel Mouwen
Netherlands
Rowen van Dienst
Sun 11:33  Table 15
6-C   
Netherlands
Alexander Stabler
Netherlands
Vincent Peemen
Sun 11:33  Table 14
7-C   
Vietnam
Duoc Nguyen
Netherlands
Ben Pieterse
Sun 11:33  Table 13
8-C   
Netherlands
Kevin van der Brink 26
Netherlands
Peter Kwant
Sun 11:33  Table 12
9-D   
Netherlands
Amar Panday
Netherlands
Marco Harms
Sun 11:33  Table 11
10-D   
Netherlands
Faroek Mangroe
Belgium
Joeri van den Broeck
Sun 11:33  Table 5
11-D   
Netherlands
André Koot
Netherlands
Matteo Speelman
Sun 11:33  Table 6

Round 2

Race to 4
12-A   
Netherlands
Frans de Brouwer
Netherlands
Ruud Schilders
Sun 13:46  Table 19
13-A   
Netherlands
Henk Diepstraten
Netherlands
Nico de Kreij
Sun 12:18  Table 19
14-B   
Netherlands
Chris Hoth
Netherlands
Damien Kuzee
Sun 12:21  Table 5
15-B   
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Netherlands
Rowen van Dienst
Sun 12:09  Table 17
16-B   
Netherlands
Danny Zwegers
Netherlands
Marcel Mouwen
Sun 12:02  Table 16
17-C   
Netherlands
Alexander Stabler
R1
Netherlands
Ben Pieterse
Sun 12:04  Table 13
18-C   
Netherlands
Vincent Peemen
Netherlands
Peter Kwant
Sun 12:14  Table 14
19-C   
Vietnam
Duoc Nguyen
Netherlands
Kevin van der Brink 26
Sun 12:14  Table 12
20-D   
Netherlands
Amar Panday
Belgium
Joeri van den Broeck
Sun 12:22  Table 11
21-D   
Netherlands
Marco Harms
Netherlands
Matteo Speelman
Sun 12:31  Table 6
22-D   
Netherlands
Faroek Mangroe
Netherlands
André Koot
 

Round 3

Race to 4
23-A   
Netherlands
Ruud Schilders
Netherlands
Nico de Kreij
Sun 12:59  Table 19
24-A   
Netherlands
Frans de Brouwer
Netherlands
Dave Kuzee
Sun 12:27  Table 18
25-B   
Netherlands
Chris Hoth
Netherlands
Rowen van Dienst
Sun 13:01  Table 17
26-B   
Netherlands
Damien Kuzee
Netherlands
Marcel Mouwen
Sun 13:01  Table 15
27-B   
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Netherlands
Danny Zwegers
Sun 12:51  Table 16
28-C   
Netherlands
Alexander Stabler
Netherlands
Peter Kwant
Sun 13:01  Table 14
29-C   
Netherlands
Ben Pieterse
Netherlands
Kevin van der Brink 26
Sun 12:47  Table 12
30-C   
Netherlands
Vincent Peemen
Vietnam
Duoc Nguyen
R1
Sun 13:01  Table 13
31-D   
Netherlands
Amar Panday
Netherlands
Matteo Speelman
Sun 13:31  Table 5
32-D   
Belgium
Joeri van den Broeck
Netherlands
André Koot
Sun 13:10  Table 11
33-D   
Netherlands
Marco Harms
Netherlands
Faroek Mangroe
 

Round 4

Race to 4
34-A   
Netherlands
Nico de Kreij
Netherlands
Dave Kuzee
Sun 13:48  Table 18
35-A   
Netherlands
Ruud Schilders
Netherlands
Henk Diepstraten
Sun 14:33  Table 19
36-B   
Netherlands
Chris Hoth
Netherlands
Marcel Mouwen
Sun 14:00  Table 17
37-B   
Netherlands
Rowen van Dienst
Netherlands
Danny Zwegers
Sun 14:13  Table 16
38-B   
Netherlands
Damien Kuzee
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Sun 13:45  Table 15
39-C   
Netherlands
Alexander Stabler
Netherlands
Kevin van der Brink 26
Sun 13:41  Table 13
40-C   
Netherlands
Peter Kwant
Vietnam
Duoc Nguyen
Sun 13:47  Table 14
41-C   
Netherlands
Ben Pieterse
Netherlands
Vincent Peemen
Sun 13:41  Table 12
42-D   
Netherlands
Amar Panday
Netherlands
André Koot
Sun 14:52  Table 13
43-D   
Netherlands
Matteo Speelman
Netherlands
Faroek Mangroe
 
44-D   
Belgium
Joeri van den Broeck
Netherlands
Marco Harms
Sun 14:08  Table 11

Round 5

Race to 4
45-A   
Netherlands
Dave Kuzee
Netherlands
Henk Diepstraten
Sun 15:13  Table 19
46-A   
Netherlands
Nico de Kreij
Netherlands
Frans de Brouwer
Sun 15:09  Table 18
47-B   
Netherlands
Chris Hoth
Netherlands
Danny Zwegers
Sun 14:58  Table 16
48-B   
Netherlands
Marcel Mouwen
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Sun 14:23  Table 17
49-B   
Netherlands
Rowen van Dienst
Netherlands
Damien Kuzee
Sun 15:05  Table 15
50-C   
Netherlands
Alexander Stabler
Vietnam
Duoc Nguyen
Sun 14:20  Table 13
51-C   
Netherlands
Kevin van der Brink 26
Netherlands
Vincent Peemen
Sun 14:18  Table 12
52-C   
Netherlands
Peter Kwant
Netherlands
Ben Pieterse
Sun 14:20  Table 14
53-D   
Netherlands
Amar Panday
Netherlands
Faroek Mangroe
 
54-D   
Netherlands
André Koot
Netherlands
Marco Harms
Sun 15:36  Table 13
55-D   
Netherlands
Matteo Speelman
Belgium
Joeri van den Broeck
Sun 15:04  Table 11

Last sixteen

Race to 4
56   
Netherlands
Dave Kuzee
Netherlands
Chris Hoth
Sun 16:10  Table 19
57   
Netherlands
Ruud Schilders
Netherlands
Danny Zwegers
Sun 16:10  Table 18
58   
Netherlands
Henk Diepstraten
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Sun 16:10  Table 15
59   
Netherlands
Frans de Brouwer
Netherlands
Marcel Mouwen
Sun 16:10  Table 14
60   
Netherlands
Alexander Stabler
Netherlands
Amar Panday
Sun 16:10  Table 12
61   
Netherlands
Vincent Peemen
Netherlands
Marco Harms
Sun 16:23  Table 5
62   
Vietnam
Duoc Nguyen
Netherlands
André Koot
Sun 16:22  Table 13
63   
Netherlands
Ben Pieterse
Belgium
Joeri van den Broeck
Sun 16:10  Table 11

Quarter final

Race to 4
64   
Netherlands
Chris Hoth
Netherlands
Danny Zwegers
Sun 17:06  Table 19
65   
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Netherlands
Marcel Mouwen
Sun 16:54  Table 13
66   
Netherlands
Alexander Stabler
Netherlands
Marco Harms
Sun 17:15  Table 12
67   
Vietnam
Duoc Nguyen
Belgium
Joeri van den Broeck
Sun 16:52  Table 11

Semi final

Race to 4
68   
Netherlands
Danny Zwegers
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Sun 18:19  Table 5
69   
Netherlands
Marco Harms
Vietnam
Duoc Nguyen
Sun 18:49  Table 12

Final

Race to 4
70   
Netherlands
Jeroen Rijsdijk
Netherlands
Marco Harms
Sun 19:50  Table 13

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants