Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 31 - November 3, 2017

WPS Grand Final - Predator World Series Championship

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Klentì KaÇi
8 (7/1) 134 (78/56)
58%
120
2 Petri Makkonen
7 (6/1) 123 (71/52)
58%
90
3 Dennis Orcullo
7 (5/2) 101 (63/38)
62%
70
3 Wu Kun Lin
8 (6/2) 130 (71/59)
55%
70
5 Damianos Giallourakis
Oslo BK
9 (7/2) 128 (74/54)
58%
55
5 Alex Kazakis
KING8
5 (4/1) 75 (45/30)
60%
55
5 Chang Jung Lin
5 (4/1) 81 (48/33)
59%
55
5 Jayson Shaw
7 (5/2) 105 (59/46)
56%
55
9 Ruslan Chinahov
4 (3/1) 56 (29/27)
52%
40
Show more
9 Ko Pin-Yi (秉逸柯)
4 (3/1) 58 (33/25)
57%
40
9 Chang Yu Lung
4 (3/1) 65 (35/30)
54%
40
9 Alex Pagulayan
4 (3/1) 64 (34/30)
53%
40
9 Jeffrey De Luna
5 (3/2) 78 (39/39)
50%
40
9 Shaun Wilkie
4 (3/1) 58 (36/22)
62%
40
9 Frankie Hernandez
5 (3/2) 73 (39/34)
53%
40
9 Chris Melling
6 (4/2) 83 (43/40)
52%
40
17 Ko Ping Chung (秉中柯)
6 (4/2) 94 (50/44)
53%
30
17 Lo Li Wen
4 (2/2) 58 (32/26)
55%
30
17 Lee Van Corteza
5 (3/2) 64 (37/27)
58%
30
17 Zion Zvi
5 (3/2) 68 (32/36)
47%
30
17 Darren Appleton
5 (3/2) 63 (36/27)
57%
30
17 Hunter Lombardo
4 (2/2) 59 (29/30)
49%
30
17 Johann Chua
4 (2/2) 60 (28/32)
47%
30
17 Justin Bergman
4 (2/2) 59 (32/27)
54%
30
25 Denis Grabe
4 (2/2) 57 (31/26)
54%
25
25 Thorsten Hohmann
4 (2/2) 58 (28/30)
48%
25
25 Billy Thorpe
4 (2/2) 51 (25/26)
49%
25
25 Imran Majid
4 (2/2) 53 (30/23)
57%
25
25 Carlo Biado
4 (2/2) 54 (29/25)
54%
25
25 Kevin Cheng
4 (2/2) 58 (30/28)
52%
25
25 Kai Lun Hsu
4 (2/2) 50 (24/26)
48%
25
25 Ronnie Alcano
4 (2/2) 59 (29/30)
49%
25
33 Jani Siekkinen
3 (1/2) 40 (18/22)
45%
20
33 Mika Immonen
3 (1/2) 44 (25/19)
57%
20
33 Warren Kiamco
3 (1/2) 46 (21/25)
46%
20
33 Roberto Gomez
3 (1/2) 44 (20/24)
45%
20
33 Ben Crawley
3 (1/2) 40 (19/21)
48%
20
33 Brandon Shuff
3 (1/2) 41 (18/23)
44%
20
33 Naoyuki Oi
3 (1/2) 45 (21/24)
47%
20
33 Alan Rolon
4 (2/2) 60 (28/32)
47%
20
33 Sean C Morgan
3 (1/2) 40 (19/21)
48%
20
33 jimmy Rivera
3 (1/2) 36 (17/19)
47%
20
33 Michael Yednak
3 (1/2) 41 (18/23)
44%
20
33 John Morra
3 (1/2) 45 (22/23)
49%
20
33 Tomoo Takano
3 (1/2) 36 (16/20)
44%
20
33 James Aranas
3 (1/2) 44 (19/25)
43%
20
33 Danny Basavich
3 (1/2) 41 (15/26)
37%
20
33 Shaker Wahdan
3 (1/2) 36 (17/19)
47%
20
49 Espen M. Andersen
Trondheim BK
2 (0/2) 27 (9/18)
33%
16
49 Ralf Souquet
2 (0/2) 32 (14/18)
44%
16
49 Hsieh Chia Chen
2 (0/2) 25 (7/18)
28%
16
49 Tony Robles
2 (0/2) 27 (9/18)
33%
16
49 Duc Lam
2 (0/2) 25 (7/18)
28%
16
49 Jorge Rodriguez
2 (0/2) 27 (9/18)
33%
16
49 Lee Kang
2 (0/2) 23 (5/18)
22%
16
49 Jason Klatt
2 (0/2) 22 (4/18)
18%
16
49 M Vidal Claramunt
2 (0/2) 28 (10/18)
36%
16
49 Radoslaw Babica
2 (0/2) 29 (11/18)
38%
16
49 Edwin Garcia
2 (0/2) 26 (8/18)
31%
16
49 Ron Mason
2 (0/2) 21 (3/18)
14%
16
49 Dylan Spohr
2 (0/2) 20 (2/18)
10%
16
49 Manny Perez
3 (1/2) 44 (20/24)
45%
16
49 Sky Woodward
3 (1/2) 44 (21/23)
48%
16
49 Devin Poteet
2 (0/2) 31 (13/18)
42%
16
65 Daryl Peach
3 (1/2) 41 (22/19)
54%
12
65 Adam Mscisz
2 (0/2) 23 (5/18)
22%
12
65 Tommy Tokoph
3 (1/2) 44 (20/24)
45%
12
65 Phaa Hmaunpao
2 (0/2) 29 (11/18)
38%
12
Starts Oct 31, 2017, 9:00 AM (local time)
Format Double elimination (68 Participants)
Race to 13
Handicap No handicap
Rankings World Pool Series - Main - 2017
Organizer World Pool Series
Contact Damianos Giallourakis (giallourakisd@gmail.com, +4793957133), Darren Appleton and John Leyman
More info
Prizfund
Champion $12.000
Runner Up $7000
Semi-Final $5.000
Quarter-Final $3000
Last 16 $2000
17th-24th $750

Auction
1st $3000
2nd $1500
3rd-4th $750

Predator Cues World Series Championship
Sanctioned by WPA
Top 32 seeded
Limited to 96 players
Entries open to anyone first come first served !!
Entry $675 inc green fee Email us at world8ballseries@gmail.com
$25,000 Added Guaranteed

ENTRIES NOW OPEN TO ANYONE

Please Note: if you are a TBC (to be confirmed ) let us know asap thanks

www.worldpoolseries.com
To enter Email world8ballseries@gmail.com

Thanks to our Sponsors and Partners

Molinari cues
Highrockstore.com
Rasson Song
Cheqio
www.ryorack.com
Aramith
Iwan Simonis Billiards
Ultimate Team Gear
Billiards Digest
CueScore
Tiger Products, Inc.
Kamui Brand
Kevin Bauccio Paintings
Kings of Vapor
UNILAD
UNILAD Sport
WPA
Mosconi Cup
ChalkySticks
Fine Quality Events
Steinway Cafe-Billiardss
Gotham City Technologies

https://www.worldpoolseries.com/wps/

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 9
1   
Greece
Damianos Giallourakis
United States
Manny Perez
Tue 12:08  Table 14
2   
Chinese Taipei
Lo Li Wen
Walk Over
 
3   
Walk Over
Chinese Taipei
Chang Jung Lin
 
4   
Finland
Jani Siekkinen
Walk Over
 
5   
Walk Over
Chinese Taipei
Kai Lun Hsu
 
6   
Philippines
Roberto Gomez
Walk Over
 
7   
Walk Over
Chinese Taipei
Chang Yu Lung
 
8   
Chinese Taipei
Wu Kun Lin
Walk Over
 
9   
Walk Over
Canada
John Morra
 
10   
Norway
Espen M. Andersen
Walk Over
 
11   
Walk Over
Puerto Rico
jimmy Rivera
 
12   
United States
Ron Mason
Walk Over
 
13   
Walk Over
Chinese Taipei
Ko Pin Yi
 
14   
Puerto Rico
Edwin Garcia
Walk Over
 
15   
Walk Over
United States
Michael Yednak
 
16   
Chinese Taipei
Ko Ping Chung (秉中柯)
Puerto Rico
Alan Rolon
Tue 10:07  Table 15
17   
United States
Tommy Tokoph
Thailand
Phaa Hmaunpao
Tue 10:07  Table 27
18   
United States
Devin Poteet
Walk Over
 
19   
Walk Over
Jordan
Shaker Wahdan
 
20   
United States
Duc Lam
Walk Over
 
21   
Walk Over
Finland
Petri Makkonen
 
22   
Philippines
James Aranas
Walk Over
 
23   
Walk Over
United States
Dylan Spohr
 
24   
Japan
Tomoo Takano
Walk Over
 
25   
Walk Over
Canada
Alex Pagulayan
 
26   
Chinese Taipei
Hsieh Chia Chen
Walk Over
 
27   
Walk Over
United States
Justin Bergman
 
28   
Chinese Taipei
Kevin Cheng
Walk Over
 
29   
Walk Over
United States
Danny Basavich
 
30   
United States
Sean Morgan
Walk Over
 
31   
Walk Over
Philippines
Ronnie Alcano
 
32   
Poland
Adam Mscisz
United Kingdom
Daryl Peach
Tue 10:07  Table 14

Winner round 1

Race to 9
33   
United Kingdom
Darren Appleton
Greece
Damianos Giallourakis
Tue 16:02  Table 15
34   
Chinese Taipei
Lo Li Wen
Canada
Jason Klatt
Tue 10:07  Table 11
35   
United States
Tony Robles
Chinese Taipei
Chang Jung Lin
Tue 10:07  Table 15
36   
Finland
Jani Siekkinen
Germany
Thorsten Hohmann
Tue 10:07  Table 17
37   
Philippines
Johann Chua
Chinese Taipei
Kai Lun Hsu
Tue 10:07  Table 8
38   
Philippines
Roberto Gomez
Spain
M Vidal Claramunt
Tue 10:07  Table 18
39   
Japan
Naoyuki Oi
Chinese Taipei
Chang Yu Lung
Tue 12:08  Table 24
40   
Chinese Taipei
Wu Kun Lin
Germany
Ralf Souquet
Tue 12:10  Table 11
41   
United Kingdom
Chris Melling
Canada
John Morra
Tue 12:35  Table 27
42   
Norway
Espen M. Andersen
Philippines
Jeffrey De Luna
Tue 12:09  Table 14
43   
Israel
Zion Zvi
Puerto Rico
jimmy Rivera
Tue 12:09  Table 15
44   
United States
Ron Mason
United States
Shaun Wilkie
Tue 12:14  Table 18
45   
Scotland
Jayson Shaw
Chinese Taipei
Ko Pin Yi
Tue 14:06  Table 8
46   
Puerto Rico
Edwin Garcia
Estonia
Denis Grabe
Tue 14:11  Table 23
47   
United States
Hunter Lombardo
United States
Michael Yednak
Tue 14:09  Table 17
48   
Chinese Taipei
Ko Ping Chung (秉中柯)
United States
Skyler Woodward
Tue 14:10  Table 27
49   
Russia
Ruslan Chinahov
United States
Tommy Tokoph
Tue 14:17  Table 15
50   
United States
Devin Poteet
Philippines
Warren Kiamco
Tue 14:10  Table 14
51   
United States
Frankie Hernandez
Jordan
Shaker Wahdan
Tue 18:06  Table 17
52   
United States
Duc Lam
United States
Billy Thorpe
Tue 14:10  Table 18
53   
United Kingdom
Imran Majid
Finland
Petri Makkonen
Tue 14:10  Table 24
54   
Philippines
James Aranas
United States
Jorge Rodriguez
Tue 16:02  Table 11
55   
Philippines
Dennis Orcollo
United States
Dylan Spohr
Tue 16:02  Table 14
56   
Japan
Tomoo Takano
Philippines
Lee Van Corteza
Tue 16:03  Table 18
57   
Philippines
Carlo Biado
Canada
Alex Pagulayan
Tue 15:46  Table 8
58   
Chinese Taipei
Hsieh Chia Chen
United States
Brandon Shuff
Tue 16:14  Table 25
59   
South Korea
Lee Kang
United States
Justin Bergman
Tue 16:03  Table 23
60   
Chinese Taipei
Kevin Cheng
Finland
Mika Immonen
Tue 16:05  Table 27
61   
Greece
Alex Kazakis
United States
Danny Basavich
Tue 18:06  Table 14
62   
United States
Sean Morgan
Poland
Radoslaw Babica
Tue 12:34  Table 23
63   
Australia
Ben Crawley
Philippines
Ronnie Alcano
Tue 18:06  Table 24
64   
United Kingdom
Daryl Peach
Albania
Klentì KaÇi
Tue 18:06  Table 15

Loser round 1

Race to 9
65   
United States
Manny Perez
United Kingdom
Daryl Peach
Tue 21:51  Table 18
66   
Walk Over
Australia
Ben Crawley
 
67   
Walk Over
Poland
Radoslaw Babica
 
68   
Walk Over
United States
Danny Basavich
 
69   
Walk Over
Finland
Mika Immonen
 
70   
Walk Over
South Korea
Lee Kang
 
71   
Walk Over
Chinese Taipei
Hsieh Chia Chen
 
72   
Walk Over
Philippines
Carlo Biado
 
73   
Walk Over
Japan
Tomoo Takano
 
74   
Walk Over
United States
Dylan Spohr
 
75   
Walk Over
United States
Jorge Rodriguez
 
76   
Walk Over
United Kingdom
Imran Majid
 
77   
Walk Over
United States
Duc Lam
 
78   
Walk Over
Jordan
Shaker Wahdan
 
79   
Walk Over
United States
Devin Poteet
 
80   
Puerto Rico
Alan Rolon
United States
Tommy Tokoph
Tue 21:53  Table 17
81   
Thailand
Phaa Hmaunpao
United States
Skyler Woodward
Tue 21:50  Table 8
82   
Walk Over
United States
Michael Yednak
 
83   
Walk Over
Puerto Rico
Edwin Garcia
 
84   
Walk Over
Scotland
Jayson Shaw
 
85   
Walk Over
United States
Ron Mason
 
86   
Walk Over
Puerto Rico
jimmy Rivera
 
87   
Walk Over
Norway
Espen M. Andersen
 
88   
Walk Over
United Kingdom
Chris Melling
 
89   
Walk Over
Germany
Ralf Souquet
 
90   
Walk Over
Japan
Naoyuki Oi
 
91   
Walk Over
Spain
M Vidal Claramunt
 
92   
Walk Over
Chinese Taipei
Kai Lun Hsu
 
93   
Walk Over
Finland
Jani Siekkinen
 
94   
Walk Over
United States
Tony Robles
 
95   
Walk Over
Canada
Jason Klatt
 
96   
Poland
Adam Mscisz
Greece
Damianos Giallourakis
Tue 21:40  Table 15

Winner round 2

Race to 9
97   
United Kingdom
Darren Appleton
Chinese Taipei
Lo Li Wen
Tue 21:53  Table 25
98   
Chinese Taipei
Chang Jung Lin
Germany
Thorsten Hohmann
Tue 18:07  Table 8
99   
Philippines
Johann Chua
Philippines
Roberto Gomez
Tue 18:06  Table 27
100   
Chinese Taipei
Chang Yu Lung
Chinese Taipei
Wu Kun Lin
Tue 18:06  Table 23
101   
Canada
John Morra
Philippines
Jeffrey De Luna
Tue 18:07  Table 18
102   
Israel
Zion Zvi
United States
Shaun Wilkie
Tue 19:58  Table 25
103   
Chinese Taipei
Ko Pin Yi
Estonia
Denis Grabe
Tue 19:58  Table 17
104   
United States
Hunter Lombardo
Chinese Taipei
Ko Ping Chung (秉中柯)
Tue 19:58  Table 14
105   
Russia
Ruslan Chinahov
Philippines
Warren Kiamco
Tue 19:58  Table 11
106   
United States
Frankie Hernandez
United States
Billy Thorpe
Tue 19:58  Table 23
107   
Finland
Petri Makkonen
Philippines
James Aranas
Tue 20:16  Table 24
108   
Philippines
Dennis Orcollo
Philippines
Lee Van Corteza
Tue 19:58  Table 8
109   
Canada
Alex Pagulayan
United States
Brandon Shuff
Tue 20:16  Table 27
110   
United States
Justin Bergman
Chinese Taipei
Kevin Cheng
Tue 21:53  Table 27
111   
Greece
Alex Kazakis
United States
Sean Morgan
Tue 21:50  Table 23
112   
Philippines
Ronnie Alcano
Albania
Klentì KaÇi
Tue 21:50  Table 11

Loser round 2

Race to 9
113   
United States
Manny Perez
Australia
Ben Crawley
Wed 10:03  Table 8
114   
Poland
Radoslaw Babica
United States
Danny Basavich
Wed 10:03  Table 27
115   
Finland
Mika Immonen
South Korea
Lee Kang
Wed 10:03  Table 15
116   
Chinese Taipei
Hsieh Chia Chen
Philippines
Carlo Biado
Wed 10:03  Table 17
117   
Japan
Tomoo Takano
United States
Dylan Spohr
Wed 10:03  Table 11
118   
United States
Jorge Rodriguez
United Kingdom
Imran Majid
Wed 10:00  Table 24
119   
United States
Duc Lam
Jordan
Shaker Wahdan
Wed 10:03  Table 14
120   
United States
Devin Poteet
Puerto Rico
Alan Rolon
Wed 10:03  Table 23
121   
United States
Skyler Woodward
United States
Michael Yednak
Wed 11:49  Table 15
122   
Puerto Rico
Edwin Garcia
Scotland
Jayson Shaw
Wed 11:49  Table 18
123   
United States
Ron Mason
Puerto Rico
jimmy Rivera
Wed 11:49  Table 24
124   
Norway
Espen M. Andersen
United Kingdom
Chris Melling
Wed 11:49  Table 23
125   
Germany
Ralf Souquet
Japan
Naoyuki Oi
Wed 11:49  Table 8
126   
Spain
M Vidal Claramunt
Chinese Taipei
Kai Lun Hsu
Wed 11:49  Table 25
127   
Finland
Jani Siekkinen
United States
Tony Robles
Wed 11:50  Table 14
128   
Canada
Jason Klatt
Greece
Damianos Giallourakis
Wed 12:42  Table 27

Loser round 3

Race to 9
129   
Australia
Ben Crawley
Chinese Taipei
Ko Ping Chung (秉中柯)
Wed 13:51  Table 18
130   
United States
Danny Basavich
Estonia
Denis Grabe
Wed 13:51  Table 23
131   
Finland
Mika Immonen
Israel
Zion Zvi
Wed 15:41  Table 14
132   
Philippines
Carlo Biado
Canada
John Morra
Wed 13:51  Table 8
133   
Japan
Tomoo Takano
Chinese Taipei
Wu Kun Lin
Wed 13:51  Table 24
134   
United Kingdom
Imran Majid
Philippines
Roberto Gomez
Wed 13:51  Table 17
135   
Jordan
Shaker Wahdan
Germany
Thorsten Hohmann
Wed 13:51  Table 11
136   
Puerto Rico
Alan Rolon
United Kingdom
Darren Appleton
Wed 13:51  Table 15
137   
United States
Michael Yednak
Philippines
Ronnie Alcano
Wed 15:41  Table 27
138   
Scotland
Jayson Shaw
United States
Sean Morgan
Wed 15:41  Table 15
139   
Puerto Rico
jimmy Rivera
Chinese Taipei
Kevin Cheng
Wed 15:42  Table 24
140   
United Kingdom
Chris Melling
United States
Brandon Shuff
Wed 15:58  Table 8
141   
Japan
Naoyuki Oi
Philippines
Lee Van Corteza
Wed 16:07  Table 11
142   
Chinese Taipei
Kai Lun Hsu
Philippines
James Aranas
Wed 15:42  Table 25
143   
Finland
Jani Siekkinen
United States
Billy Thorpe
Wed 15:42  Table 18
144   
Greece
Damianos Giallourakis
Philippines
Warren Kiamco
Wed 15:42  Table 23

Winners qualification

Race to 9
145   
Chinese Taipei
Lo Li Wen
Chinese Taipei
Chang Jung Lin
Wed 17:57  Table 27
146   
Philippines
Johann Chua
Chinese Taipei
Chang Yu Lung
Wed 17:57  Table 14
147   
Philippines
Jeffrey De Luna
United States
Shaun Wilkie
Wed 17:57  Table 25
148   
Chinese Taipei
Ko Pin Yi
United States
Hunter Lombardo
Wed 17:57  Table 24
149   
Russia
Ruslan Chinahov
United States
Frankie Hernandez
Wed 17:57  Table 15
150   
Finland
Petri Makkonen
Philippines
Dennis Orcollo
Wed 17:57  Table 18
151   
Canada
Alex Pagulayan
United States
Justin Bergman
Wed 17:57  Table 8
152   
Greece
Alex Kazakis
Albania
Klentì KaÇi
Wed 17:57  Table 11

Loser round 4

Race to 9
153   
Chinese Taipei
Ko Ping Chung (秉中柯)
Estonia
Denis Grabe
Wed 19:57  Table 23
154   
Israel
Zion Zvi
Philippines
Carlo Biado
Wed 20:37  Table 27
155   
Chinese Taipei
Wu Kun Lin
United Kingdom
Imran Majid
Wed 19:56  Table 15
156   
Germany
Thorsten Hohmann
United Kingdom
Darren Appleton
Wed 20:38  Table 8
157   
Philippines
Ronnie Alcano
Scotland
Jayson Shaw
Wed 19:57  Table 14
158   
Chinese Taipei
Kevin Cheng
United Kingdom
Chris Melling
Wed 19:56  Table 18
159   
Philippines
Lee Van Corteza
Chinese Taipei
Kai Lun Hsu
Wed 19:57  Table 17
160   
United States
Billy Thorpe
Greece
Damianos Giallourakis
Wed 19:57  Table 25

Losers qualification

Race to 9
161   
Chinese Taipei
Ko Ping Chung (秉中柯)
United States
Frankie Hernandez
Wed 22:39  Table 27
162   
Israel
Zion Zvi
Philippines
Dennis Orcollo
Wed 22:39  Table 8
163   
Chinese Taipei
Wu Kun Lin
United States
Justin Bergman
Wed 22:08  Table 15
164   
United Kingdom
Darren Appleton
Albania
Klentì KaÇi
Wed 22:39  Table 18
165   
Scotland
Jayson Shaw
Chinese Taipei
Lo Li Wen
Wed 21:52  Table 11
166   
United Kingdom
Chris Melling
Philippines
Johann Chua
Wed 22:08  Table 25
167   
Philippines
Lee Van Corteza
Philippines
Jeffrey De Luna
Wed 21:52  Table 14
168   
Greece
Damianos Giallourakis
United States
Hunter Lombardo
Wed 21:52  Table 24

Last sixteen

Race to 11
169   
Chinese Taipei
Chang Jung Lin
United States
Frankie Hernandez
Thu 14:48  Table 27
170   
Chinese Taipei
Chang Yu Lung
Chinese Taipei
Wu Kun Lin
Thu 11:39  Table 27
171   
United States
Shaun Wilkie
Greece
Damianos Giallourakis
Thu 11:39  Table 15
172   
Chinese Taipei
Ko Pin-Yi (秉逸柯)
Albania
Klentì KaÇi
Thu 11:40  Table 11
173   
Russia
Ruslan Chinahov
Scotland
Jayson Shaw
Thu 15:53  Table 8
174   
Finland
Petri Makkonen
United Kingdom
Chris Melling
Thu 15:53  Table 11
175   
Canada
Alex Pagulayan
Philippines
Dennis Orcollo
Thu 11:40  Table 8
176   
Greece
Alex Kazakis
Philippines
Jeffrey De Luna
Thu 15:22  Table 15

Quarter final

Race to 11
177   
Chinese Taipei
Chang Jung Lin
Chinese Taipei
Wu Kun Lin
Thu 17:49  Table 8
178   
Greece
Damianos Giallourakis
Albania
Klentì KaÇi
Thu 17:50  Table 11
179   
Scotland
Jayson Shaw
Finland
Petri Makkonen
Thu 20:59  Table 8
180   
Philippines
Dennis Orcollo
Greece
Alex Kazakis
Thu 20:59  Table 27

Semi final

Race to 11
181   
Chinese Taipei
Wu Kun Lin
Albania
Klentì KaÇi
Fri 11:44  Table 8
182   
Finland
Petri Makkonen
Philippines
Dennis Orcollo
Fri 15:09  Table 8

Final

Race to 13
183   
Albania
Klentì KaÇi
Finland
Petri Makkonen
Fri 18:06  Table 8

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment