Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 7, 2018

Vierde DistelCup 2017/2018

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jan van Lierop
8 (7/1) 67 (46/21)
69%
250
2 Quinten Pongers
5 (4/1) 45 (27/18)
60%
180
3 Tom Penrose
4 (3/1) 43 (23/20)
53%
140
3 Yannick Pongers
5 (3/2) 46 (26/20)
57%
140
5 Wesley van der Weide
4 (2/2) 34 (13/21)
38%
100
5 J.P. Rens
De Distel
6 (4/2) 57 (30/27)
53%
100
7 Gino De Ruyter
De Distel
5 (3/2) 38 (20/18)
53%
80
7 Spiros Tseronis
5 (3/2) 40 (22/18)
55%
80
9 Christos Tsekos
3 (1/2) 27 (13/14)
48%
60
Show more
9 Hylco van Oers
3 (1/2) 25 (10/15)
40%
60
9 Su Wong
4 (2/2) 35 (18/17)
51%
60
9 Mika van Berkel
SPC Woensel
4 (2/2) 35 (16/19)
46%
60
13 Ruud Schilders
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
55
13 Kevin Beun
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
55
13 Howard Holwijn
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
55
13 Termote Steven
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
55
17 Alan Terng
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
50
17 Marco Zaal
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
50
17 William Gelens
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
50
17 Henk Diepstraten
3 (1/2) 28 (13/15)
46%
50
Entry deadline Jan 7, 2018, 1:30 PM (local time)
Starts Jan 7, 2018, 1:15 PM (local time)
Format Double elimination (20 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings DistelCup Ranking 2017/2018
Organizer De Distel and Railbirds
Contact Gino De Ruyter
More info
Rankingtoernooi met Side-event voor de pechvogels. Voor meer informatie over de opzet:

Spelsoort: 9-Ball
Schema: DKO, daarna SKO

Inschrijfgeld:
Heren: €15,-
Dames en Jeugd: €7,50

Verdeling inschrijfgeld:
€10,- naar dagprijs
€5,- naar Masters

Masters:
Minimaal €1000,-
Top 16 van de ranking plaatst zich hiervoor.

Overige informatie:
Dames en jeugdspelers die in de prijzen komen, krijgen maar de helft van de prijs uitgekeerd. Het restant van de prijs wordt in de Masterspot gedaan. Als dames en Jeugdspelers mee willen doen voor de complete prijs, moeten ze zich net als de heren voor €15,- inschrijven.

Als jeugdspeler worden spelers verstaan die op 1 januari 2018 nog geen 18 zijn.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Netherlands
Henk Diepstraten
Netherlands
Su Wong
Sun 13:07  Table 13
2   
Netherlands
Quinten Pongers
Walk Over
 
3   
Walk Over
Netherlands
Wesley van der Weide
 
4   
Greece
Spiros Tseronis
Netherlands
J.P. Rens
Sun 13:07  Table 14
5   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Howard Holwijn
Sun 13:07  Table 15
6   
Belgium
Steven Termote
Walk Over
 
7   
Walk Over
Netherlands
Kevin Beun
 
8   
Belgium
Gino De Ruyter
Isle of Man
Mika van Berkel
Sun 13:07  Table 16

Winner round 1

Race to 6
9   
Greece
Christos Tsekos
Netherlands
Henk Diepstraten
Sun 13:48  Table 14
10   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Ruud Schilders
Sun 13:07  Table 12
11   
Netherlands
Hylco van Oers
Netherlands
Wesley van der Weide
Sun 13:07  Table 10
12   
Netherlands
J.P. Rens
Netherlands
Marco Zaal
Sun 13:48  Table 15
13   
Netherlands
William Gelens
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 13:48  Table 13
14   
Belgium
Steven Termote
Netherlands
Tom Penrose
Sun 13:07  Table 8
15   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Kevin Beun
Sun 13:07  Table 9
16   
Belgium
Gino De Ruyter
Netherlands
Alan Terng
Sun 14:04  Table 16

Loser round 1

Race to 5
17   
Netherlands
Su Wong
Netherlands
Alan Terng
Sun 14:53  Table 15
18   
Walk Over
Netherlands
Kevin Beun
 
19   
Walk Over
Belgium
Steven Termote
 
20   
Greece
Spiros Tseronis
Netherlands
William Gelens
Sun 14:31  Table 10
21   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Marco Zaal
Sun 14:35  Table 14
22   
Walk Over
Netherlands
Hylco van Oers
 
23   
Walk Over
Netherlands
Ruud Schilders
 
24   
Isle of Man
Mika van Berkel
Netherlands
Henk Diepstraten
Sun 14:25  Table 12

Loser round 2

Race to 5
25   
Netherlands
Su Wong
Netherlands
Kevin Beun
Sun 15:44  Table 15
26   
Belgium
Steven Termote
Greece
Spiros Tseronis
Sun 15:23  Table 10
27   
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Hylco van Oers
Sun 14:58  Table 16
28   
Netherlands
Ruud Schilders
Isle of Man
Mika van Berkel
Sun 14:59  Table 14

Winner round 2

Race to 6
29   
Greece
Christos Tsekos
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 14:59  Table 13
30   
Netherlands
Wesley van der Weide
Netherlands
J.P. Rens
Sun 14:59  Table 12
31   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Tom Penrose
Sun 14:59  Table 9
32   
Netherlands
Yannick Pongers
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 14:59  Table 8

Loser round 3

Race to 5
33   
Netherlands
Su Wong
Netherlands
J.P. Rens
Sun 16:27  Table 16
34   
Greece
Spiros Tseronis
Greece
Christos Tsekos
Sun 16:14  Table 13
35   
Netherlands
Hylco van Oers
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 15:56  Table 16
36   
Isle of Man
Mika van Berkel
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 16:13  Table 14

Loser round 4

Race to 5
37   
Netherlands
J.P. Rens
Greece
Spiros Tseronis
Sun 17:14  Table 15
38   
Belgium
Gino De Ruyter
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 17:03  Table 13

Winners qualification

Race to 6
39   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Wesley van der Weide
Sun 17:03  Table 14
40   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 17:03  Table 16

Losers qualification

Race to 6
41   
Netherlands
J.P. Rens
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 18:26  Table 14
42   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Wesley van der Weide
Sun 18:10  Table 16

Semi final

Race to 6
43   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 19:15  Table 16
44   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 19:15  Table 14

Final

Race to 7
45   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 20:32  Table 16

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment