Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 19, 2019

Východoslovenský Biliardový Pohar 8

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Zoltán Lipták
7 (6/1) 36 (27/9)
75%
550
2 Róbert Madura
7 (5/2) 37 (25/12)
68%
480
3 Attila Halasz
6 (3/3) 35 (18/17)
51%
420
3 Michal Frank ml.
6 (5/1) 30 (21/9)
70%
420
5 Zdenko Zizi Zavadinka
5 (4/1) 23 (16/7)
70%
370
5 Fero Malanik
5 (3/2) 30 (14/16)
47%
370
5 Marek Jakubik
6 (4/2) 35 (19/16)
54%
370
5 Jaroslav Kern
6 (4/2) 34 (20/14)
59%
370
9 Peter Baran
4 (3/1) 21 (14/7)
67%
330
Show more
9 Andrea Gencová
4 (2/2) 19 (9/10)
47%
330
9 Filip Malaník
Vestby BK
5 (3/2) 33 (18/15)
55%
330
9 Adorjan Matyi Matyas
4 (1/3) 24 (10/14)
42%
330
13 Balázs Sinka
4 (2/2) 19 (8/11)
42%
330
13 Zoltán Lukács
5 (2/3) 33 (17/16)
52%
330
13 Štefan Hudák
4 (1/3) 20 (8/12)
40%
330
13 Adorjan Roka Robert
4 (1/3) 19 (4/15)
21%
330
17 Ladislav Vojs
4 (0/4) 20 (4/16)
20%
300
17 Johny Kovalčik
5 (1/4) 26 (9/17)
35%
300
17 Samuel Palko
4 (0/4) 19 (3/16)
16%
300
17 Dániel Lukács
4 (1/3) 22 (8/14)
36%
300
21 František Sýkora
5 (1/4) 29 (10/19)
34%
300
Starts Oct 19, 2019, 9:00 AM (local time)
Format Round robin (21 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Ranking - Vych.Bil.Pohar STONEL
Organizer BC Relax
Contact Zoltán Lukács (zoltan.lukacs@centrum.sk, +421905788097)
More info
- štartovné 7€ max.32 hráčov
- iná registrácia ako online do 09:00 v deň turnaja nebude akceptovaná, ak hráč nepríde do 09:00, bude z turnaja odhlásený
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované.
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO ( 1A-8H, 4D-5E, 3C-6F, 2B-7G )

- pri 1 skupine (s1) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D) a z miesta 5-8 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 2 skupinách (s1,s2) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 1s2=B, 2s1=C, 2s2=D) a z miesta 3-4 si vylosujú miesta E,F,G,H
- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4) postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D) a z 2.miesta si vylosujú miesta E,F,G,H

- pri 3 skupinách sa dvaja najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 6 a 2 najlepší hráči z tretej pozície podľa MUS** od 7 do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine
- pri 5(6,7) skupinách sa prví najlepší hráči zo skupiny zoradia* podľa kritérií v skupine od 1 do 5(6,7) a 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície podľa MUS** od 6(7) do 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
* hráči sa zoradia bez ohľadu na rozdielny počet hráčov v skupinách
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšta druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Michal Frank ml. 4 4 0 0 16 4 12 0 0 0 0.8 4
2 Fero Malanik 4 3 0 1 14 12 2 0 0 0 0.538 3
3 Adorjan Matyi Matyas 4 1 0 3 10 14 -4 0 0 0 0.417 1
4 Štefan Hudák 4 1 0 3 8 12 -4 0 0 0 0.4 1
5 Dániel Lukács 4 1 0 3 8 14 -6 0 0 0 0.364 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jaroslav Kern 5 4 0 1 17 10 7 0 0 0 0.63 4
2 Marek Jakubik 5 4 0 1 18 12 6 0 0 0 0.6 4
3 Filip Malaník 5 3 0 2 18 15 3 0 0 0 0.545 3
4 Zoltán Lukács 5 2 0 3 17 16 1 0 0 0 0.515 2
5 Johny Kovalčik 5 1 0 4 9 17 -8 1 0 0 0.346 1
6 František Sýkora 5 1 0 4 10 19 -9 0 0 0 0.345 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zoltán Lipták 4 3 0 1 15 7 8 0 0 0 0.682 3
2 Róbert Madura 4 3 0 1 15 7 8 0 0 0 0.682 3
3 Peter Baran 4 3 0 1 14 7 7 0 0 0 0.667 3
4 Adorjan Roka Robert 4 1 0 3 4 15 -11 0 0 0 0.211 1
5 Ladislav Vojs 4 0 0 4 4 16 -12 0 0 0 0.2 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zdenko Zizi Zavadinka 4 4 0 0 16 3 13 0 0 0 0.842 4
2 Attila Halasz 4 2 0 2 14 10 4 0 0 0 0.583 2
3 Andrea Gencová 4 2 0 2 9 10 -1 0 0 0 0.474 2
4 Balázs Sinka 4 2 0 2 8 11 -3 0 0 0 0.421 2
5 Samuel Palko 4 0 0 4 3 16 -13 0 0 0 0.158 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Slovakia
Štefan Hudák
Adorjan Matyi Matyas
Sat 09:22  Table 1
2-A   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 09:22  Table 2
3-B   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Marek Jakubik
Sat 10:04  Table 3
4-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Johny Kovalčik
Sat 10:25  Table 2
5-B   
Slovakia
František Sýkora
Fiji
Filip Malaník
Sat 10:26  Table 1
6-C   
Hungary
Róbert Madura
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 10:34  Table 3
7-C   
Hungary
Zoltán Lipták
Slovakia
Peter Baran
Sat 11:07  Table 1
8-D   
Hungary
Balázs Sinka
Slovakia
Andrea Gencova
Sat 11:11  Table 2
9-D   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Samuel Palko
Sat 09:39  Table 3

Round 2

Race to 4
10-A   
Adorjan Matyi Matyas
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 11:57  Table 3
11-A   
Slovakia
Štefan Hudák
Hungary
Dániel Lukács
Sat 11:45  Table 2
12-B   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Johny Kovalčik
Sat 12:16  Table 2
13-B   
Slovakia
Marek Jakubik
Fiji
Filip Malaník
Sat 12:38  Table 1
14-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
František Sýkora
Sat 13:05  Table 3
15-C   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Peter Baran
Sat 13:23  Table 2
16-C   
Hungary
Róbert Madura
Adorjan Roka Robert
Sat 12:48  Table 2
17-D   
Slovakia
Andrea Gencova
Samuel Palko
Sat 13:28  Table 1
18-D   
Hungary
Balázs Sinka
Slovakia
Attila Halàsz
Sat 13:51  Table 3

Round 3

Race to 4
19-A   
Slovakia
Michal Frank ml.
Hungary
Dániel Lukács
Sat 13:58  Table 2
20-A   
Adorjan Matyi Matyas
Slovakia
Fero Malanik
Sat 14:19  Table 1
21-B   
Slovakia
Jaroslav Kern
Fiji
Filip Malaník
Sat 14:29  Table 2
22-B   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
František Sýkora
Sat 15:18  Table 2
23-B   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 15:28  Table 3
24-C   
Slovakia
Peter Baran
Adorjan Roka Robert
Sat 15:12  Table 1
25-C   
Slovakia
Ladislav Vojs
Hungary
Zoltán Lipták
Sat 15:47  Table 1
26-D   
Samuel Palko
Slovakia
Attila Halàsz
Sat 15:57  Table 2
27-D   
Slovakia
Andrea Gencova
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 14:56  Table 3

Round 4

Race to 4
28-A   
Hungary
Dániel Lukács
Slovakia
Fero Malanik
Sat 15:59  Table 3
29-A   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 16:24  Table 1
30-B   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
František Sýkora
Sat 16:45  Table 2
31-B   
Fiji
Filip Malaník
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 16:51  Table 1
32-B   
Slovakia
Johny Kovalčik
Slovakia
Marek Jakubik
Sat 17:15  Table 2
33-C   
Adorjan Roka Robert
Hungary
Zoltán Lipták
Sat 17:19  Table 3
34-C   
Slovakia
Peter Baran
Hungary
Róbert Madura
Sat 17:42  Table 1
35-D   
Slovakia
Attila Halàsz
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 11:13  Table 3
36-D   
Samuel Palko
Hungary
Balázs Sinka
Sat 17:48  Table 2

Round 5

Race to 4
37-A   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Štefan Hudák
Sat 17:49  Table 3
38-A   
Hungary
Dániel Lukács
Adorjan Matyi Matyas
Sat 18:30  Table 2
39-B   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 19:19  Table 1
40-B   
Slovakia
František Sýkora
Slovakia
Marek Jakubik
Sat 18:37  Table 1
41-B   
Fiji
Filip Malaník
Slovakia
Johny Kovalčik
R1
Sat 18:54  Table 3
42-C   
Hungary
Zoltán Lipták
Hungary
Róbert Madura
Sat 19:22  Table 2
43-C   
Adorjan Roka Robert
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 19:26  Table 3
44-D   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Hungary
Balázs Sinka
Sat 12:20  Table 3
45-D   
Slovakia
Attila Halàsz
Slovakia
Andrea Gencova
Sat 20:17  Table 1

Quarter final

Race to 4
46   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Marek Jakubik
Sat 21:02  Table 1
47   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Hungary
Róbert Madura
Sat 21:02  Table 2
48   
Hungary
Zoltán Lipták
Slovakia
Fero Malanik
Sat 21:03  Table 2
49   
Slovakia
Jaroslav Kern
Slovakia
Attila Halàsz
Sat 21:03  Table 3

Semi final

Race to 4
50   
Slovakia
Michal Frank ml.
Hungary
Róbert Madura
Sat 21:35  Table 1
51   
Hungary
Zoltán Lipták
Slovakia
Attila Halàsz
Sat 22:04  Table 3

Final

Race to 4
52   
Hungary
Róbert Madura
Hungary
Zoltán Lipták
Sat 22:41  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment