Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 26, 2020

Východoslovenský Biliardový Pohár 7

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Michal Frank ml.
11 (9/2) 63 (41/22)
65%
250
2 Zoltán Lukács
10 (9/1) 54 (38/16)
70%
220
3 Zdenko Zizi Zavadinka
9 (6/3) 51 (31/20)
61%
200
3 Jan Furjesz
10 (7/3) 58 (33/25)
57%
200
5 Peter Baran
9 (6/3) 53 (30/23)
57%
180
5 Andrea Gencová
8 (3/5) 47 (23/24)
49%
180
5 Juraj Talian
9 (6/3) 56 (30/26)
54%
180
5 Adam Škulec
8 (3/5) 47 (21/26)
45%
180
9 Ladislav Vojs
7 (3/4) 35 (15/20)
43%
160
Show more
9 Marek Jakubik
8 (4/4) 47 (27/20)
57%
160
11 Štefan Hudák
7 (3/4) 39 (17/22)
44%
160
11 Fero Malanik
8 (3/5) 43 (17/26)
40%
160
13 Attila Halasz
8 (2/6) 45 (17/28)
38%
140
13 Ebrar Recepi
7 (3/4) 38 (16/22)
42%
140
15 Samuel Palko
8 (2/6) 44 (15/29)
34%
140
15 Samuel Szunyog
7 (1/6) 41 (16/25)
39%
140
17 Samuel JR Szunyog
8 (1/7) 47 (17/30)
36%
130
Starts Sep 26, 2020, 9:00 AM (local time)
Format Round robin (17 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Ranking - Vych.Bil.Pohar 2020
Organizer BC Relax
Contact Zoltán Lukács (zoltan.lukacs@centrum.sk, +421905788097)
More info
- štartovné 10€
- max.32 hráčov
- iná registrácia ako online do 09:00 v deň turnaja nebude akceptovaná, ak hráč nepríde do 09:00, bude z turnaja odhlásený

Prihlásením sa do turnaja hráč potvrdzuje, že sa bude riadiť pokynmi organizátora
- turnaj sa riadi platnými pravidlami SBiZ *** v doplnení ****
- hrá sa striedavý rozstrel
- organizátor, ak neurčí inak, je zároveň hlavný rozhodca
- podľa počtu hráčov sa budú hrať skupiny s postupom do SINGLE-KO... hrá sa o 4 trofeje
- ak hráč nenastúpi na zápas do 5 minút, bude zápas kontumovaný v prospech súpera
- ak hráč odíde z turnaja pred odohraním všetkých zápasov v skupine (alebo v pavúku) alebo nenastúpi včas na 2 a viac zápasov, bude diskvalifikovaný a všetky jeho zápasy budú anulované – tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí dvojnásobné štartovné
- v prípade, že hráč odohrá všetky zápasy v skupine (základnej časti) a odíde, organizátor ho zaradí do ďalšej časti turnaja a súper takéhoto hráča má v následnom zápase voľný postup a tento hráč pri účasti na ďalšom turnaji zaplatí štandardné štartovné

Postupový kľúč do štvrťfinále SINGLE-KO
-------------------------
1.zápas: 1A - 8H
-------------------------
2.zápas: 4D - 5E
-------------------------
3.zápas: 3C - 6F
-------------------------
4.zápas: 2B - 7G
-------------------------

- pri 1 skupine (s1)
A) postupujú hráči do S-KO z miesta 1-4 takto (1s1=A, 2s1=B, 3s1=C, 4s1=D)
B) hráči z miesta A,B,C,D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H

- pri 2 skupinách (s1,s2)
- postupujú hráči do S-KO z miesta 1-2 takto (1s1=A, 2s1=C, 1s2=B, 2s2=D),
- hráči zo 3 a 4 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 4 skupinách (s1,s2,s3,s4)
- postupujú hráči do S-KO z 1. miesta takto (1s1=A, 1s2=B, 1s3=C, 1s4=D)
- hráči z 2 miest zo skupín sa zoradia podľa MUS** na pozície 5-8 a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 3 skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 3, hráči z 2.miesta zo skupín sa zoradia podľa MUS** na miesta 4 až 6.
- dvaja najlepší hráči z tretej pozície zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 7 a 8, a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- pri 5(6,7) skupinách sa
- hráči z 1.miesta zo skupín zoradia podľa MUS** na miesta 1 až 5(6,7)
- 3(2,1) najlepší hráči z druhej pozície zoradia podľa MUS** na miesta 6(7,8), a následne sa pokračuje ako pri 1 skupine odsek B*

- v prípade rovnosti všetkých postupových kritérií v skupine medzi hráčmi rozhodne "rozstrel" (kto zahrá bližšie guľu k mantinelu)

Bodovanie:
bodovanie sa riadi rebríčkom EASTERN SLOVAK BC
- po odohraní posledného kola súťažného ročníka:
a) ak hráč odohrá všetky súťažné bodované kolá súťažného ročníka, tak sa najhorší bodový výsledok hráča BODOVO ANULUJE (najhorší bodový výsledok sa nahradí počtom bodov 0)
b) ak hráč vynechá najmenej 1 súťažné kolo, tak sa najhorší bodový výsledok hráča NEBUDE ANULOVAŤ
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* B) hráči z miesta 1A,2B,3C,4D si postupne vylosujú hráčov z miest 5-8 na postupové miesta E,F,G,H
** MUS (miera úspešnosti - pomer víťazných hier ku všetkým hrám)
*** http://biliard.online/wp-content/uploads/2017/09/Pravidla_SBiZ.pdf
**** 1.12 sa vypúšťa veta 2 a 3.
A.4 odsek 2 sa vypúšťa druhá veta a nahradzuje sa nasledovne:
Hra sa riadi zásadou FAIR PLAY a teda platí to, čo povie o spornej situácii HRÁČ, ktorý spornú situáciu odohral. Ak nastane sporná situácia ešte pred strkom hráča, ktorý je v nábehu, môže ten požiadať protihráča, aby pri danom strku vykonával povinnosti rozhodcu.
A.11 sa dopĺňa nasledovne:
Začatím hry hráč akceptuje súperove oblečenie, výbavu a stav protihráča. Počas hry však môže upozorniť rozhodcu na nešportové správanie protihráča.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Michal Frank ml. 8 6 0 2 29 14 15 0 0 0 0.674 6
2 Jan Furjesz 8 6 0 2 27 18 9 1 0 0 0.6 6
3 Peter Baran 8 6 0 2 27 19 8 0 0 0 0.587 6
4 Juraj Talian 8 6 0 2 30 22 8 0 0 0 0.577 6
5 Marek Jakubik 8 4 0 4 27 20 7 3 0 0 0.574 4
6 Fero Malanik 8 3 0 5 17 26 -9 0 0 0 0.395 3
7 Attila Halasz 8 2 0 6 17 28 -11 0 0 0 0.378 2
8 Samuel Palko 8 2 0 6 15 29 -14 0 0 0 0.341 2
9 Samuel JR Szunyog 8 1 0 7 17 30 -13 0 0 0 0.362 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zoltán Lukács 7 7 0 0 28 10 18 0 0 0 0.737 7
2 Zdenko Zizi Zavadinka 7 5 0 2 24 15 9 0 0 0 0.615 5
3 Andrea Gencová 7 3 0 4 22 20 2 0 0 0 0.524 3
4 Adam Škulec 7 3 0 4 18 22 -4 0 0 0 0.45 3
5 Ladislav Vojs 7 3 0 4 15 20 -5 0 0 0 0.429 3
6 Štefan Hudák 7 3 0 4 17 22 -5 0 0 0 0.436 3
7 Ebrar Recepi 7 3 0 4 16 22 -6 0 0 0 0.421 3
8 Samuel Szunyog 7 1 0 6 16 25 -9 0 0 0 0.39 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Marek Jakubik
Sat 09:16  Table 1
2-A   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Juraj Talian
Sat 09:16  Table 2
3-A   
Slovakia
Michal Frank ml.
Samuel Palko
Sat 09:16  Table 3
4-A   
Slovakia
Attila Halasz
Slovakia
Jan Furjesz
Sat 09:40  Table 3
5-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 09:55  Table 2
6-B   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 10:07  Table 1
7-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Ebrar Recepi
Sat 10:16  Table 3
8-B   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Adam Škulec
Sat 10:27  Table 2

Round 2

Race to 4
9-A   
Slovakia
Marek Jakubik
R3
Slovakia
Juraj Talian
Sat 10:54  Table 1
10-A   
Slovakia
Peter Baran
Samuel Palko
Sat 10:58  Table 3
11-A   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Jan Furjesz
R1
Sat 11:26  Table 2
12-A   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Sat 11:33  Table 3
13-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 11:41  Table 1
14-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Ebrar Recepi
Sat 11:55  Table 2
15-B   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Adam Škulec
Sat 12:34  Table 3
16-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 12:06  Table 3

Round 3

Race to 4
17-A   
Slovakia
Juraj Talian
Samuel Palko
Sat 12:35  Table 2
18-A   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Jan Furjesz
Sat 12:56  Table 1
19-A   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Sat 14:58  Table 3
20-A   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Attila Halasz
Sat 14:05  Table 3
21-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Ebrar Recepi
Sat 13:33  Table 1
22-B   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Adam Škulec
Sat 14:13  Table 1
23-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 14:30  Table 2
24-B   
Slovakia
Samuel Szunyog
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 15:35  Table 1

Round 4

Race to 4
25-A   
Samuel Palko
Slovakia
Jan Furjesz
Sat 15:11  Table 1
26-A   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Sat 16:43  Table 2
27-A   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Attila Halasz
Sat 17:12  Table 1
28-A   
Slovakia
Peter Baran
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 15:58  Table 2
29-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Adam Škulec
Sat 16:15  Table 1
30-B   
Slovakia
Ebrar Recepi
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 17:48  Table 1
31-B   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 17:36  Table 2
32-B   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Samuel Szunyog
Sat 17:41  Table 3

Round 5

Race to 4
33-A   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Sat 18:13  Table 2
34-A   
Samuel Palko
Slovakia
Attila Halasz
Sat 18:27  Table 3
35-A   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 18:46  Table 1
36-A   
Slovakia
Marek Jakubik
Slovakia
Fero Malanik
Sat 19:09  Table 3
37-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Ladislav Vojs
Sat 19:00  Table 2
38-B   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 19:19  Table 1
39-B   
Slovakia
Ebrar Recepi
Slovakia
Samuel Szunyog
Sat 16:35  Table 3
40-B   
Slovakia
Andrea Gencová
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 19:39  Table 3

Round 6

Race to 4
41-A   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Slovakia
Attila Halasz
Sat 19:42  Table 2
42-A   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 19:44  Table 1
43-A   
Samuel Palko
Slovakia
Fero Malanik
Sat 20:15  Table 3
44-A   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Peter Baran
Sat 20:17  Table 1
45-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Zoltán Lukács
Sat 20:56  Table 2
46-B   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Samuel Szunyog
Sat 21:05  Table 3
47-B   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 21:33  Table 2
48-B   
Slovakia
Ebrar Recepi
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 21:51  Table 1

Round 7

Race to 4
49-A   
Slovakia
Attila Halasz
Slovakia
Michal Frank ml.
Sat 13:27  Table 3
50-A   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Slovakia
Fero Malanik
Sat 21:59  Table 3
51-A   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Peter Baran
Sat 22:06  Table 2
52-A   
Samuel Palko
Slovakia
Marek Jakubik
Sat 22:19  Table 1
53-B   
Slovakia
Štefan Hudák
Slovakia
Samuel Szunyog
Sat 22:43  Table 2
54-B   
Slovakia
Zoltán Lukács
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sat 22:44  Table 1
55-B   
Slovakia
Ladislav Vojs
Slovakia
Andrea Gencová
Sat 22:52  Table 3
56-B   
Slovakia
Adam Škulec
Slovakia
Ebrar Recepi
Sat 23:22  Table 2

Round 8

Race to 4
57-A   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Fero Malanik
Sat 23:42  Table 3
58-A   
Slovakia
Attila Halasz
Slovakia
Peter Baran
Sat 21:06  Table 1
59-A   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Slovakia
Marek Jakubik
Sat 23:11  Table 1
60-A   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Juraj Talian
Sun 00:00  Table 2

Round 9

Race to 4
61-A   
Slovakia
Fero Malanik
Slovakia
Peter Baran
Sat 12:29  Table 1
62-A   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Marek Jakubik
Sat 15:13  Table 2
63-A   
Slovakia
Attila Halasz
Slovakia
Juraj Talian
Sat 15:50  Table 3
64-A   
Slovakia
Samuel JR Szunyog
Samuel Palko
Sat 13:20  Table 2

Quarter final

Race to 4
65   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Peter Baran
Sun 00:39  Table 1
66   
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Slovakia
Andrea Gencová
Sun 00:39  Table 2
67   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Adam Škulec
Sun 00:39  Table 3
68   
Slovakia
Juraj Talian
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 01:03  Table 2

Semi final

Race to 4
69   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Zdenko Zizi Zavadinka
Sun 01:24  Table 1
70   
Slovakia
Jan Furjesz
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 01:31  Table 2

Final

Race to 4
71   
Slovakia
Michal Frank ml.
Slovakia
Zoltán Lukács
Sun 02:04  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment