Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 31 - April 1, 2018

Triple Chance BIRTHDAY TOURNAMENT

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Dejan Stankovic
8 (8/0) 56 (45/11)
80%
550
2 Dejan Stankovic 3
8 (7/1) 59 (38/21)
64%
480
3 Labinot Markaj 2
6 (5/1) 50 (30/20)
60%
420
3 Andrea Klasovic 2
6 (5/1) 53 (31/22)
58%
420
5 Dejan Sipkovski
Gran Klub
6 (5/1) 45 (28/17)
62%
370
5 Milcho Makendjiev
5 (4/1) 38 (25/13)
66%
370
5 Darko Aceski 3
6 (5/1) 45 (27/18)
60%
370
5 Georgi Georgiev 2
5 (4/1) 34 (24/10)
71%
370
9 Pavle Danilov
5 (4/1) 39 (21/18)
54%
330
Show more
9 Jasin Mediu
4 (3/1) 23 (15/8)
65%
330
9 Riza 2
5 (4/1) 37 (24/13)
65%
330
9 Trajce Doncevski 3
5 (4/1) 37 (24/13)
65%
330
9 Riza
5 (4/1) 31 (20/11)
65%
330
9 Naser Bajrami 3
4 (3/1) 28 (17/11)
61%
330
9 Valdrin Bllaca 2
4 (3/1) 25 (18/7)
72%
330
9 Blerim Krasniqi 2
5 (4/1) 40 (22/18)
55%
330
17 Goran Dumevski
4 (3/1) 33 (19/14)
58%
300
17 Faton Bajgora
4 (3/1) 27 (15/12)
56%
300
17 Milan Sova Jovanovic
4 (3/1) 26 (16/10)
62%
300
17 Dejan Sipkovski 2
4 (3/1) 25 (16/9)
64%
300
17 Riza 3
4 (3/1) 29 (18/11)
62%
300
17 Miroslav Stojanovic 2
4 (3/1) 26 (18/8)
69%
300
17 Tale Samardjioski 2
4 (3/1) 29 (18/11)
62%
300
17 Kire Zajkoski 2
4 (3/1) 28 (16/12)
57%
300
17 Kire Zajkoski 3
3 (2/1) 26 (14/12)
54%
300
17 Trajce Doncevski 2
3 (2/1) 22 (12/10)
55%
300
17 Bedri Sijarina 3
4 (3/1) 28 (19/9)
68%
300
17 Miroslav Stojanovic
4 (3/1) 29 (17/12)
59%
300
17 Ilce Trajkovski 2
3 (2/1) 19 (11/8)
58%
300
17 Goran Vasilevski 3
3 (2/1) 22 (13/9)
59%
300
17 Andrea Klasovic 3
3 (2/1) 22 (13/9)
59%
300
17 Milcho Makendjiev 2
3 (2/1) 20 (11/9)
55%
300
33 Tale Samardjioski
2 (1/1) 13 (7/6)
54%
235
33 Kire Zajkoski
3 (2/1) 18 (11/7)
61%
235
33 Benko ALIJA
3 (2/1) 23 (14/9)
61%
235
33 Rami Ukshini
3 (2/1) 25 (13/12)
52%
235
33 Aleksandar Boseski
3 (2/1) 20 (13/7)
65%
235
33 Trajce Doncevski
3 (2/1) 20 (11/9)
55%
235
33 Ibro Sadiki
4 (2/2) 25 (11/14)
44%
235
33 Labinot Markaj
3 (2/1) 22 (14/8)
64%
235
33 Dejan Sipkovski 3
3 (2/1) 17 (11/6)
65%
235
33 Zoran Simonovski 3
3 (2/1) 19 (10/9)
53%
235
33 Jasin Mediu 2
2 (1/1) 11 (5/6)
45%
235
33 Jasin Mediu 3
2 (1/1) 11 (5/6)
45%
235
33 Ibro Sadiki 3
3 (2/1) 23 (13/10)
57%
235
33 Dejan Stankovic 2
2 (1/1) 15 (8/7)
53%
235
33 Milan Jovanovic 2
3 (2/1) 18 (10/8)
56%
235
33 Boban Kozarov 2
2 (1/1) 13 (5/8)
38%
235
33 Igor Nedelkovski 3
3 (2/1) 25 (13/12)
52%
235
33 Pavle Danilov 3
2 (1/1) 16 (9/7)
56%
235
33 Samir Samir
3 (2/1) 20 (10/10)
50%
235
33 Aleksandar Jovanovski 2
2 (1/1) 12 (6/6)
50%
235
33 Aleksandar Jovanovski 3
3 (2/1) 22 (14/8)
64%
235
33 Rami Ukshini 3
2 (1/1) 14 (7/7)
50%
235
33 Goran Vasilevski
2 (1/1) 17 (8/9)
47%
235
33 Zlatko Icanovski 3
3 (2/1) 25 (13/12)
52%
235
33 Naser Bajrami 2
2 (1/1) 13 (6/7)
46%
235
33 Benko Alija 3
3 (2/1) 25 (12/13)
48%
235
33 Reshat Dedia 2
3 (2/1) 23 (12/11)
52%
235
33 Andrea Klasovic
3 (2/1) 20 (12/8)
60%
235
33 Goran Dumevski 2
3 (2/1) 22 (14/8)
64%
235
33 Valdrin Bllaca 3
3 (2/1) 23 (14/9)
61%
235
33 Georgi Georgiev 3
2 (1/1) 12 (5/7)
42%
235
65 VLADIMIR ILIEVSKI
SBK Longoni
2 (1/1) 13 (8/5)
62%
200
65 Zoran Krstic
1 (0/1) 6 (1/5)
17%
200
65 Sakis Lainas
Billiard Center Thessaloniki
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
200
65 Naser Bajrami
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
200
65 Ilce Trajkovski
2 (1/1) 15 (7/8)
47%
200
65 Goran Tasic
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
200
65 Tomce Obocki
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
200
65 Dejan Koloski
1 (0/1) 5 (0/5)
0%
200
65 Valdrin Bllaca
Remi's Billiards & Sports bar
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
200
65 Dimitar Taneski
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
200
65 Gani Bushi
1 (0/1) 5 (0/5)
0%
200
65 Islam Kutleshi
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
200
65 Reshat Dedia
1 (0/1) 6 (1/5)
17%
200
65 Dritar Bajrami
1 (0/1) 6 (1/5)
17%
200
65 Zoran Simonovski 2
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
200
65 Dritar Bajrami 2
2 (1/1) 16 (7/9)
44%
200
65 Dritar Bajrami 3
2 (1/1) 14 (7/7)
50%
200
65 Mile Stalevski 3
2 (1/1) 12 (7/5)
58%
200
65 Milan Jovanovic 3
2 (1/1) 14 (8/6)
57%
200
65 Sasa Veljkovic 3
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
200
65 Alen Nasufi 3
2 (1/1) 15 (7/8)
47%
200
65 Bedri Sijarina 2
2 (1/1) 10 (5/5)
50%
200
65 Gani Bushi 2
2 (1/1) 13 (6/7)
46%
200
65 Dejan Koloski 3
1 (0/1) 6 (1/5)
17%
200
65 Labinot Markaj 3
2 (1/1) 14 (7/7)
50%
200
65 Igor Nedelkovski 2
2 (1/1) 17 (9/8)
53%
200
65 Pavle Danilov 2
2 (1/1) 16 (7/9)
44%
200
65 Tino Bojadjiev 2
2 (1/1) 15 (6/9)
40%
200
65 Aleks Zaitinov
2 (1/1) 13 (6/7)
46%
200
65 Todor Delovski
2 (1/1) 13 (6/7)
46%
200
65 Fuad Bardhi
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
200
65 Todor Delovski 2
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
200
65 Todor Delovski 3
1 (0/1) 5 (0/5)
0%
200
65 Islam Kutleshi 2
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
200
65 Ilce Trajkovski 3
2 (1/1) 12 (5/7)
42%
200
65 Goran Vasilevski 2
2 (1/1) 15 (8/7)
53%
200
65 Zlatko Icanovski
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
200
65 Zlatko Icanovski 2
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
200
65 Faton Bajgora 2
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
200
65 Faton Bajgora 3
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
200
65 Benko Alija 2
2 (1/1) 14 (6/8)
43%
200
65 Reshat Dedia 3
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
200
65 Sakis Lainas 2
2 (1/1) 12 (6/6)
50%
200
65 Sakis Lainas 3
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
200
65 Yanis Ioakimides 2
2 (1/1) 11 (6/5)
55%
200
65 Yanis Ioakimides 3
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
200
65 Tomce Obocki 2
2 (1/1) 12 (6/6)
50%
200
65 Goran Dumevski 3
2 (1/1) 12 (5/7)
42%
200
65 Dragi Nasevski 3
2 (1/1) 14 (5/9)
36%
200
65 Blagovest Stanoev
2 (1/1) 13 (5/8)
38%
200
65 Blagovest Stanoev 3
2 (1/1) 15 (6/9)
40%
200
65 Blerim Krasniqi 3
2 (1/1) 17 (9/8)
53%
200
65 Branislav Stojkovic 3
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
200
65 Aleks Kasabov
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
200
65 Sergios Kiourtzidis
2 (1/1) 18 (9/9)
50%
200
65 Sergios Kiourtzidis 2
2 (1/1) 16 (9/7)
56%
200
65 Daniel Stojkovic 2
1 (0/1) 6 (1/5)
17%
200
65 Daniel Stojkovic 3
2 (1/1) 11 (5/6)
45%
200
65 Hristijan Prodanov 3
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
200
129 Tino Bojadziev
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
140
129 Dragi Nasevski
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
140
129 Boban Kozarov
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
140
129 Igor Nedelkovski
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
140
129 Gligor SIMONOV
1 (0/1) 6 (1/5)
17%
140
129 Saša VELJKOVIK
1 (0/1) 5 (0/5)
0%
140
129 Bedri Sijarina
1 (0/1) 6 (1/5)
17%
140
129 Darko Aceski
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
140
129 Georgi Georgiev
1 (0/1) 6 (1/5)
17%
140
129 Zoran Simonovski
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
140
129 Yanis Ioakimidis
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
140
129 Daniel Stojkovic
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
140
129 Robert Panovski
1 (0/1) 5 (0/5)
0%
140
129 Sasa Osmanli
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
140
129 Samir Samir 2
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
140
129 Samir Samir 3
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
140
129 Fuad Bardhi 2
1 (0/1) 5 (0/5)
0%
140
129 Fuad Bardhi 3
1 (0/1) 5 (0/5)
0%
140
129 Goran Tasic 2
1 (0/1) 6 (1/5)
17%
140
129 Goran Tasic 3
1 (0/1) 5 (0/5)
0%
140
129 Mile Stalevski 2
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
140
129 Zoran Krstic 2
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
140
129 Zoran Krstic 3
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
140
129 Miroslav Stojanovic 3
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
140
129 Darko Aceski 2
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
140
129 Aleksandar Boseski 2
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
140
129 Aleksandar Boseski 3
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
140
129 Tale Samardjioski 3
1 (0/1) 6 (1/5)
17%
140
129 Gligor Simonov 2
1 (0/1) 6 (1/5)
17%
140
129 Gligor Simonov 3
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
140
129 Sasa Veljkovic 2
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
140
129 Boban Kozarov 3
1 (0/1) 5 (0/5)
0%
140
129 Gani Bushi 3
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
140
129 Dejan Koloski 2
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
140
129 Sasa Osmanli 2
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
140
129 Sasa Osmanli 3
1 (0/1) 6 (1/5)
17%
140
129 Tino Bojadjiev 3
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
140
129 Dusan Jovanoski
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
140
129 Mile Stalevski
1 (0/1) 6 (1/5)
17%
140
129 Alen Nasufi
3 (1/2) 25 (12/13)
48%
140
129 Nehat Adili
1 (0/1) 6 (1/5)
17%
140
129 Islam Kutleshi 3
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
140
129 Nehat Adili 2
1 (0/1) 6 (1/5)
17%
140
129 Nehat Adili 3
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
140
129 Rami Ukshini 2
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
140
129 Antonie Zdravkovic
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
140
129 Antonie Zdravkovic 2
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
140
129 Antonie Zdravkovic 3
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
140
129 Zoran Sakovic
1 (0/1) 5 (0/5)
0%
140
129 Zoran Sakovic 3
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
140
129 Tomce Obocki 3
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
140
129 Dimitar Tanevski 2
1 (0/1) 5 (0/5)
0%
140
129 Dimitar Tanevski 3
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
140
129 Robert Panovski 2
1 (0/1) 6 (1/5)
17%
140
129 Robert Panovski 3
1 (0/1) 5 (0/5)
0%
140
129 Dragi Nasevski 2
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
140
129 Milcho Makendjiev 3
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
140
129 Aleks Zaitinov 2
1 (0/1) 5 (0/5)
0%
140
129 Aleks Zaitinov 3
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
140
129 Blagovest Stanoev 2
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
140
129 Blerim Krasniqi
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
140
129 Branislav Stojkovic
1 (0/1) 5 (0/5)
0%
140
129 Branislav Stojkovic 2
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
140
129 Dusan Jovanoski 2
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
140
129 Vladimir Ilievski 2
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
140
129 Vladimir Ilievski 3
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
140
129 Aleks Kasabov 2
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
140
129 Aleks Kasabov 3
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
140
129 Sergios Kiourtzidis 3
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
140
129 Hristijan Prodanov 2
1 (0/1) 7 (2/5)
29%
140
129 Hristijan Prodanov
1 (0/1) 8 (3/5)
38%
140
129 Aleksandar Jovanovski
1 (0/1) 9 (4/5)
44%
140
888 Enver Bardhi
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
888 Enver Bardhi 2
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
888 Enver Bardhi 3
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
888 Nikola Mitrevski
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
888 Zoran Sakovic 2
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
888 Dusan Jovanoski 3
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
888 Nikola Mitrevski 2
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
888 Nikola Mitrevski 3
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Starts Mar 31, 2018, 10:00 AM (local time)
Format Single elimination (202 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Organizer Gran Klub

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
North Macedonia
Dimitar Taneski
Walk Over
 
2   
North Macedonia
Tino Bojadziev
North Macedonia
Goran Dumevski
Sat 11:43  Table 5
3   
North Macedonia
Goran Vasilevski
North Macedonia
Nikola Mitrevski
Sat 12:15 
4   
North Macedonia
Igor Nedelkovski
Greece
Sergios Kiourtzidis
Sat 19:13  Table 4
5   
North Macedonia
Dritar Bajrami
Walk Over
 
6   
Kosovo
Labinot Markaj
Greece
Yanis Ioakimides
Sat 18:53  Table 6
7   
Serbia
Zoran Sakovic
North Macedonia
Dejan Sipkovski
Sat 12:24  Table 3
8   
Kosovo
Islam Kutleshi
Walk Over
 
9   
Greece
Sakis Lainas
Walk Over
 
10   
Serbia
Miroslav Stojanovic
North Macedonia
Darko Aceski
Sat 15:45  Table 6
11   
North Macedonia
Trajce Doncevski
Serbia
Antonie Zdravkovic
Sat 11:20  Table 4
12   
Kosovo
Valdrin Bllaca
Walk Over
 
13   
North Macedonia
Tomce Obocki
Walk Over
 
14   
North Macedonia
Alen Nasufi
North Macedonia
Samir Samir
Sat 10:32 
15   
North Macedonia
Enver Bardhi
Kosovo
Reshat Dedia
Sat 11:30 
16   
North Macedonia
Jasin Mediu
Walk Over
 
17   
North Macedonia
Zlatko Icanovski
Walk Over
 
18   
North Macedonia
Daniel Stojkovic
North Macedonia
Benko ALIJA
Sat 17:47  Table 3
19   
North Macedonia
Saša VELJKOVIK
Serbia
Milan Jovanovic
Sat 12:05  Table 4
20   
North Macedonia
Todor Delovski
North Macedonia
Sasa Osmanli
Sat 10:33  Table 4
21   
Fuad Bardhi
Walk Over
 
22   
North Macedonia
Riza
North Macedonia
Dusan Jovanoski
Sat 10:34 
23   
North Macedonia
Gligor SIMONOV
North Macedonia
Kire Delfina Zajkoski
Sat 10:33 
24   
Serbia
Zoran Krstic
Walk Over
 
25   
Kosovo
Naser Bajrami
Walk Over
 
26   
Bulgaria
Georgi Georgiev
Serbia
Dejan Stankovic
Sat 11:52  Table 1
27   
Serbia
Branislav Stojkovic
North Macedonia
Vladimir Ilievski
Sat 12:24  Table 6
28   
North Macedonia
Ibro Sadiki
Walk Over
 
29   
North Macedonia
Aleksandar Jovanovski
Kosovo
Faton Bajgora
Sat 12:34  Table 1
30   
Kosovo
Blerim Krasniqi
Bulgaria
Blagovest Stanoev
Sat 12:45  Table 4
31   
North Macedonia
Rami Ukshini
North Macedonia
Dragi Nasevski
Sat 11:54 
32   
Bulgaria
Aleks Kasabov
Walk Over
 
33   
North Macedonia
Jasin Mediu 2
Walk Over
 
34   
North Macedonia
Tomce Obocki 2
North Macedonia
Nehat Adili
Sat 10:33 
35   
North Macedonia
Dejan Sipkovski 2
North Macedonia
Boban Kozarov
Sat 15:38  Table 2
36   
Bulgaria
Blagovest Stanoev 2
North Macedonia
Benko Alija 2
Sat 10:46  Table 1
37   
Kosovo
Faton Bajgora 2
Walk Over
 
38   
Serbia
Andrea Klasovic
North Macedonia
Robert Panovski
Sat 11:52  Table 3
39   
North Macedonia
Dragi Nasevski 2
Kosovo
Labinot Markaj 2
Sat 12:47  Table 2
40   
North Macedonia
Enver Bardhi 2
Walk Over
 
41   
Kosovo
Valdrin Bllaca 2
Walk Over
 
42   
North Macedonia
Darko Aceski 2
North Macedonia
Tino Bojadjiev 2
Sat 12:39  Table 5
43   
Serbia
Milan Jovanovic 2
North Macedonia
Hristijan Prodanov
Sat 11:14  Table 3
44   
North Macedonia
Gani Bushi
Walk Over
 
45   
North Macedonia
Igor Nedelkovski 2
Bulgaria
Aleks Kasabov 2
Sat 13:25  Table 2
46   
North Macedonia
Kire Zajkoski 2
North Macedonia
Zoran Simonovski
Sat 10:49  Table 6
47   
North Macedonia
Rami Ukshini 2
North Macedonia
Dritar Bajrami 2
Sat 13:01  Table 6
48   
Kosovo
Naser Bajrami 2
Walk Over
 
49   
North Macedonia
Dejan Koloski
Walk Over
 
50   
Serbia
Miroslav Stojanovic 2
North Macedonia
Mile Stalevski
Sat 13:19  Table 5
51   
Greece
Sakis Lainas 2
Kosovo
Bedri Sijarina
Sat 17:25  Table 1
52   
North Macedonia
Tale Samardzioski
Walk Over
 
53   
North Macedonia
Daniel Stojkovic 2
Walk Over
 
54   
North Macedonia
Goran Dumevski 2
Serbia
Antonie Zdravkovic 2
Sat 13:32  Table 3
55   
North Macedonia
Pavle Danilov
North Macedonia
Samir Samir 2
Sat 11:01  Table 2
56   
Kosovo
Islam Kutleshi 2
Walk Over
 
57   
Bulgaria
Milcho Makendjiev
Walk Over
 
58   
North Macedonia
Goran Vasilevski 2
Serbia
Branislav Stojkovic 2
Sat 18:02  Table 4
59   
Bulgaria
Aleks Zaitinov
North Macedonia
Dusan Jovanoski 2
Sat 12:28  Table 3
60   
North Macedonia
Aleksandar Jovanovski 2
Walk Over
 
61   
Serbia
Zoran Krstic 2
North Macedonia
Ilce Trajkovski
Sat 13:54  Table 5
62   
North Macedonia
Dimitar Tanevski 2
North Macedonia
Aleksandar Boseski
Sat 13:54  Table 6
63   
North Macedonia
Nikola Mitrevski 2
North Macedonia
Trajce Doncevski 2
Sat 13:45 
64   
Serbia
Goran Tasic
Walk Over
 
65   
North Macedonia
Jasin Mediu 3
Walk Over
 
66   
North Macedonia
Hristijan Prodanov 2
North Macedonia
Gani Bushi 2
Sat 10:34  Table 3
67   
North Macedonia
Vladimir Ilievski 2
Greece
Sergios Kiourtzidis 2
Sun 00:02  Table 1
68   
North Macedonia
Dimitar Tanevski 3
North Macedonia
Tale Samardjioski 2
Sat 18:46  Table 2
69   
North Macedonia
Zoran Simonovski 2
Walk Over
 
70   
North Macedonia
Riza 2
North Macedonia
Sasa Veljkovic 2
Sat 11:05  Table 5
71   
North Macedonia
Boban Kozarov 2
North Macedonia
Sasa Osmanli 2
Sat 13:49  Table 4
72   
North Macedonia
Enver Bardhi 3
Walk Over
 
73   
North Macedonia
Zlatko Icanovski 2
Walk Over
 
74   
Kosovo
Valdrin Bllaca 3
North Macedonia
Robert Panovski 2
Sat 14:22  Table 1
75   
North Macedonia
Pavle Danilov 2
Serbia
Miroslav Stojanovic 3
Sat 14:22  Table 6
76   
Serbia
Andrea Klasovic 2
Walk Over
 
77   
North Macedonia
Ilce Trajkovski 2
Walk Over
 
78   
Kosovo
Islam Kutleshi 3
Bulgaria
Blagovest Stanoev 3
Sat 14:49  Table 3
79   
North Macedonia
Aleksandar Boseski 2
Kosovo
Reshat Dedia 2
Sat 14:55  Table 5
80   
North Macedonia
Todor Delovski 2
Walk Over
 
81   
Bulgaria
Georgi Georgiev 2
Walk Over
 
82   
North Macedonia
Dragi Nasevski 3
North Macedonia
Samir Samir 3
Sat 15:51  Table 1
83   
Serbia
Zoran Krstic 3
North Macedonia
Goran Dumevski 3
Sat 14:55  Table 1
84   
North Macedonia
Dejan Sipkovski 3
North Macedonia
Gligor Simonov 2
Sat 13:33  Table 1
85   
North Macedonia
Alen Nasufi 2
Walk Over
 
86   
North Macedonia
Nehat Adili 2
Serbia
Milan Jovanovic 3
Sat 14:49  Table 2
87   
Kosovo
Bedri Sijarina 2
North Macedonia
Fuad Bardhi 2
Sat 15:15  Table 6
88   
Bulgaria
Milcho Makendjiev 2
Walk Over
 
89   
Serbia
Zoran Sakovic 2
Walk Over
 
90   
Serbia
Dejan Stankovic 2
North Macedonia
Tomce Obocki 3
Sat 14:56  Table 4
91   
Serbia
Goran Tasic 2
North Macedonia
Ibro Sadiki 2
Sat 15:50  Table 5
92   
North Macedonia
Goran Vasilevski 3
Walk Over
 
93   
North Macedonia
Dejan Koloski 2
North Macedonia
Aleksandar Jovanovski 3
Sat 15:03  Table 2
94   
Greece
Yanis Ioakimides 2
Bulgaria
Aleks Zaitinov 2
Sat 18:16  Table 6
95   
Kosovo
Blerim Krasniqi 2
North Macedonia
Mile Stalevski 2
Sat 15:38  Table 4
96   
Kosovo
Faton Bajgora 3
Walk Over
 
97   
North Macedonia
Sasa Veljkovic 3
Walk Over
 
98   
Serbia
Zoran Sakovic 3
North Macedonia
Benko Alija 3
Sat 15:58  Table 3
99   
North Macedonia
Ilce Trajkovski 3
North Macedonia
Vladimir Ilievski 3
Sat 16:31  Table 2
100   
North Macedonia
Tino Bojadjiev 3
Kosovo
Bedri Sijarina 3
Sat 16:39  Table 1
101   
Kosovo
Reshat Dedia 3
Walk Over
 
102   
North Macedonia
Robert Panovski 3
North Macedonia
Zoran Simonovski 3
Sat 16:37  Table 4
103   
North Macedonia
Darko Aceski 3
Greece
Sergios Kiourtzidis 3
Sat 17:23  Table 5
104   
North Macedonia
Dejan Koloski 3
Walk Over
 
105   
North Macedonia
Kire Zajkoski 3
Walk Over
 
106   
Kosovo
Blerim Krasniqi 3
Serbia
Antonie Zdravkovic 3
Sat 18:22  Table 5
107   
North Macedonia
Gani Bushi 3
North Macedonia
Ibro Sadiki 3
Sat 11:29  Table 6
108   
North Macedonia
Hristijan Prodanov 3
Walk Over
 
109   
North Macedonia
Sasa Osmanli 3
North Macedonia
Daniel Stojkovic 3
Sat 18:34  Table 3
110   
North Macedonia
Trajce Doncevski 3
North Macedonia
Fuad Bardhi 3
Sat 18:08  Table 1
111   
Serbia
Goran Tasic 3
North Macedonia
Mile Stalevski 3
Sat 18:29  Table 1
112   
North Macedonia
Pavle Danilov 3
Walk Over
 
113   
Greece
Yanis Ioakimides 3
Walk Over
 
114   
Bulgaria
Aleks Kasabov 3
North Macedonia
Zlatko Icanovski 3
Sat 16:48  Table 3
115   
Kosovo
Naser Bajrami 3
North Macedonia
Nikola Mitrevski 3
Sat 16:45 
116   
North Macedonia
Todor Delovski 3
Walk Over
 
117   
Serbia
Branislav Stojkovic 3
Walk Over
 
118   
Bulgaria
Aleks Zaitinov 3
North Macedonia
Igor Nedelkovski 3
Sat 17:14  Table 6
119   
North Macedonia
Tale Samardjioski 3
North Macedonia
Riza 3
Sat 17:24  Table 2
120   
Greece
Sakis Lainas 3
Walk Over
 
121   
North Macedonia
Dusan Jovanoski 3
Walk Over
 
122   
North Macedonia
Rami Ukshini 3
North Macedonia
Aleksandar Boseski 3
Sat 16:53  Table 5
123   
North Macedonia
Alen Nasufi 3
North Macedonia
Nehat Adili 3
Sat 17:24  Table 4
124   
Serbia
Andrea Klasovic 3
Walk Over
 
125   
North Macedonia
Boban Kozarov 3
Serbia
Dejan Stankovic 3
Sat 17:46  Table 2
126   
North Macedonia
Dritar Bajrami 3
Bulgaria
Milcho Makendjiev 3
Sat 16:32  Table 6
127   
Kosovo
Labinot Markaj 3
North Macedonia
Gligor Simonov 3
Sat 18:16  Table 2
128   
Bulgaria
Georgi Georgiev 3
Walk Over
 

Round 2

Race to 5
129   
North Macedonia
Dimitar Taneski
North Macedonia
Goran Dumevski
Sat 20:37  Table 1
130   
North Macedonia
Goran Vasilevski
Greece
Sergios Kiourtzidis
Sat 20:47  Table 4
131   
North Macedonia
Dritar Bajrami
Kosovo
Labinot Markaj
Sat 21:25  Table 1
132   
North Macedonia
Dejan Sipkovski
Kosovo
Islam Kutleshi
Sat 19:43  Table 6
133   
Greece
Sakis Lainas
Serbia
Miroslav Stojanovic
Sat 21:07  Table 6
134   
North Macedonia
Trajce Doncevski
Kosovo
Valdrin Bllaca
Sat 19:16  Table 2
135   
North Macedonia
Tomce Obocki
North Macedonia
Samir Samir
Sat 19:32  Table 2
136   
Kosovo
Reshat Dedia
North Macedonia
Jasin Mediu
Sat 19:30  Table 3
137   
North Macedonia
Zlatko Icanovski
North Macedonia
Benko ALIJA
Sat 19:04  Table 5
138   
Serbia
Milan Jovanovic
North Macedonia
Todor Delovski
Sat 20:10  Table 4
139   
Fuad Bardhi
North Macedonia
Riza
Sat 20:09  Table 3
140   
North Macedonia
Kire Delfina Zajkoski
Serbia
Zoran Krstic
Sat 20:10  Table 2
141   
Kosovo
Naser Bajrami
Serbia
Dejan Stankovic
Sat 19:52  Table 1
142   
North Macedonia
Vladimir Ilievski
North Macedonia
Ibro Sadiki
Sat 21:43  Table 2
143   
Kosovo
Faton Bajgora
Bulgaria
Blagovest Stanoev
Sat 20:50  Table 3
144   
North Macedonia
Rami Ukshini
Bulgaria
Aleks Kasabov
Sat 20:53  Table 2
145   
North Macedonia
Jasin Mediu 2
North Macedonia
Tomce Obocki 2
Sat 22:09  Table 4
146   
North Macedonia
Dejan Sipkovski 2
North Macedonia
Benko Alija 2
Sat 20:32  Table 5
147   
Kosovo
Faton Bajgora 2
Serbia
Andrea Klasovic
Sat 19:03  Table 1
148   
Kosovo
Labinot Markaj 2
North Macedonia
Enver Bardhi 2
Sat 20:15 
149   
Kosovo
Valdrin Bllaca 2
North Macedonia
Tino Bojadjiev 2
Sat 21:07  Table 5
150   
Serbia
Milan Jovanovic 2
North Macedonia
Gani Bushi
Sun 09:43  Table 4
151   
North Macedonia
Igor Nedelkovski 2
North Macedonia
Kire Zajkoski 2
Sun 00:59  Table 1
152   
North Macedonia
Dritar Bajrami 2
Kosovo
Naser Bajrami 2
Sun 00:07  Table 2
153   
North Macedonia
Dejan Koloski
Serbia
Miroslav Stojanovic 2
Sat 22:16  Table 3
154   
Greece
Sakis Lainas 2
North Macedonia
Tale Samardzioski
Sat 23:06  Table 1
155   
North Macedonia
Daniel Stojkovic 2
North Macedonia
Goran Dumevski 2
Sun 09:44  Table 5
156   
North Macedonia
Pavle Danilov
Kosovo
Islam Kutleshi 2
Sun 00:33  Table 4
157   
Bulgaria
Milcho Makendjiev
North Macedonia
Goran Vasilevski 2
Sat 22:46  Table 6
158   
Bulgaria
Aleks Zaitinov
North Macedonia
Aleksandar Jovanovski 2
Sun 09:44  Table 2
159   
North Macedonia
Ilce Trajkovski
North Macedonia
Aleksandar Boseski
Sun 00:10  Table 6
160   
North Macedonia
Trajce Doncevski 2
Serbia
Goran Tasic
Sat 22:10  Table 1
161   
North Macedonia
Jasin Mediu 3
North Macedonia
Gani Bushi 2
Sat 21:42  Table 3
162   
Greece
Sergios Kiourtzidis 2
North Macedonia
Tale Samardjioski 2
Sun 11:53  Table 3
163   
North Macedonia
Zoran Simonovski 2
North Macedonia
Riza 2
Sun 00:39  Table 3
164   
North Macedonia
Boban Kozarov 2
North Macedonia
Enver Bardhi 3
Sat 21:45 
165   
North Macedonia
Zlatko Icanovski 2
Kosovo
Valdrin Bllaca 3
Sat 23:08  Table 4
166   
North Macedonia
Pavle Danilov 2
Serbia
Andrea Klasovic 2
Sat 20:39  Table 6
167   
North Macedonia
Ilce Trajkovski 2
Bulgaria
Blagovest Stanoev 3
Sat 22:40  Table 5
168   
Kosovo
Reshat Dedia 2
North Macedonia
Todor Delovski 2
Sat 23:46  Table 3
169   
Bulgaria
Georgi Georgiev 2
North Macedonia
Dragi Nasevski 3
Sat 22:39  Table 1
170   
North Macedonia
Goran Dumevski 3
North Macedonia
Dejan Sipkovski 3
Sat 23:47  Table 5
171   
North Macedonia
Alen Nasufi 2
Serbia
Milan Jovanovic 3
Sat 21:53  Table 6
172   
Kosovo
Bedri Sijarina 2
Bulgaria
Milcho Makendjiev 2
Sun 00:01  Table 6
173   
Serbia
Zoran Sakovic 2
Serbia
Dejan Stankovic 2
Sat 23:15 
174   
North Macedonia
Ibro Sadiki 2
North Macedonia
Goran Vasilevski 3
Sun 00:29  Table 5
175   
North Macedonia
Aleksandar Jovanovski 3
Greece
Yanis Ioakimides 2
Sat 21:58  Table 5
176   
Kosovo
Blerim Krasniqi 2
Kosovo
Faton Bajgora 3
Sun 09:45  Table 3
177   
North Macedonia
Sasa Veljkovic 3
North Macedonia
Benko Alija 3
Sun 11:03  Table 3
178   
North Macedonia
Ilce Trajkovski 3
Kosovo
Bedri Sijarina 3
Sun 09:44  Table 1
179   
Kosovo
Reshat Dedia 3
North Macedonia
Zoran Simonovski 3
Sun 09:45  Table 6
180   
North Macedonia
Darko Aceski 3
North Macedonia
Dejan Koloski 3
Sun 00:39  Table 2
181   
North Macedonia
Kire Zajkoski 3
Kosovo
Blerim Krasniqi 3
Sat 23:01  Table 2
182   
North Macedonia
Ibro Sadiki 3
North Macedonia
Hristijan Prodanov 3
Sun 10:40  Table 5
183   
North Macedonia
Daniel Stojkovic 3
North Macedonia
Trajce Doncevski 3
Sun 00:07  Table 4
184   
North Macedonia
Mile Stalevski 3
North Macedonia
Pavle Danilov 3
Sun 11:32  Table 4
185   
Greece
Yanis Ioakimides 3
North Macedonia
Zlatko Icanovski 3
Sun 10:54  Table 2
186   
Kosovo
Naser Bajrami 3
North Macedonia
Todor Delovski 3
Sun 10:32  Table 4
187   
Serbia
Branislav Stojkovic 3
North Macedonia
Igor Nedelkovski 3
Sat 22:54  Table 3
188   
North Macedonia
Riza 3
Greece
Sakis Lainas 3
Sun 11:53  Table 2
189   
North Macedonia
Dusan Jovanoski 3
North Macedonia
Rami Ukshini 3
 
190   
North Macedonia
Alen Nasufi 3
Serbia
Andrea Klasovic 3
Sun 11:22  Table 6
191   
Serbia
Dejan Stankovic 3
North Macedonia
Dritar Bajrami 3
Sun 11:32  Table 1
192   
Kosovo
Labinot Markaj 3
Bulgaria
Georgi Georgiev 3
Sun 10:39  Table 1

Round 3

Race to 5
193   
North Macedonia
Goran Dumevski
North Macedonia
Goran Vasilevski
Sun 11:53  Table 5
194   
Kosovo
Labinot Markaj
North Macedonia
Dejan Sipkovski
Sun 12:09  Table 1
195   
Serbia
Miroslav Stojanovic
North Macedonia
Trajce Doncevski
Sun 12:55  Table 5
196   
North Macedonia
Samir Samir
North Macedonia
Jasin Mediu
Sun 11:26 
197   
North Macedonia
Benko ALIJA
Serbia
Milan Jovanovic
Sun 12:52  Table 6
198   
North Macedonia
Riza
North Macedonia
Kire Delfina Zajkoski
Sun 12:57  Table 2
199   
Serbia
Dejan Stankovic
North Macedonia
Ibro Sadiki
Sun 12:33  Table 4
200   
Kosovo
Faton Bajgora
North Macedonia
Rami Ukshini
Sun 11:58  Table 6
201   
North Macedonia
Jasin Mediu 2
North Macedonia
Dejan Sipkovski 2
Sun 13:52 
202   
Serbia
Andrea Klasovic
Kosovo
Labinot Markaj 2
Sun 15:54  Table 5
203   
Kosovo
Valdrin Bllaca 2
Serbia
Milan Jovanovic 2
Sun 15:40  Table 2
204   
North Macedonia
Kire Zajkoski 2
Kosovo
Naser Bajrami 2
Sun 16:00  Table 1
205   
Serbia
Miroslav Stojanovic 2
North Macedonia
Tale Samardzioski
Sun 13:59  Table 6
206   
North Macedonia
Goran Dumevski 2
North Macedonia
Pavle Danilov
Sun 13:33  Table 5
207   
Bulgaria
Milcho Makendjiev
North Macedonia
Aleksandar Jovanovski 2
Sun 13:05  Table 1
208   
North Macedonia
Aleksandar Boseski
North Macedonia
Trajce Doncevski 2
Sun 13:36  Table 1
209   
North Macedonia
Jasin Mediu 3
North Macedonia
Tale Samardjioski 2
Sun 15:26  Table 4
210   
North Macedonia
Riza 2
North Macedonia
Boban Kozarov 2
Sun 14:40  Table 2
211   
Kosovo
Valdrin Bllaca 3
Serbia
Andrea Klasovic 2
Sun 12:50  Table 3
212   
North Macedonia
Ilce Trajkovski 2
Kosovo
Reshat Dedia 2
Sun 14:14  Table 1
213   
Bulgaria
Georgi Georgiev 2
North Macedonia
Dejan Sipkovski 3
Sun 15:22  Table 5
214   
North Macedonia
Alen Nasufi 2
Bulgaria
Milcho Makendjiev 2
Sun 13:47  Table 4
215   
Serbia
Dejan Stankovic 2
North Macedonia
Goran Vasilevski 3
Sun 13:02  Table 4
216   
North Macedonia
Aleksandar Jovanovski 3
Kosovo
Blerim Krasniqi 2
Sun 14:26  Table 2
217   
North Macedonia
Benko Alija 3
Kosovo
Bedri Sijarina 3
Sun 14:37  Table 4
218   
North Macedonia
Zoran Simonovski 3
North Macedonia
Darko Aceski 3
Sun 15:51  Table 6
219   
North Macedonia
Kire Zajkoski 3
North Macedonia
Ibro Sadiki 3
Sun 14:54  Table 6
220   
North Macedonia
Trajce Doncevski 3
North Macedonia
Pavle Danilov 3
Sun 15:22  Table 3
221   
North Macedonia
Zlatko Icanovski 3
Kosovo
Naser Bajrami 3
Sun 14:23  Table 3
222   
North Macedonia
Igor Nedelkovski 3
North Macedonia
Riza 3
Sun 15:04  Table 1
223   
North Macedonia
Rami Ukshini 3
Serbia
Andrea Klasovic 3
Sun 14:47  Table 5
224   
Serbia
Dejan Stankovic 3
Bulgaria
Georgi Georgiev 3
Sun 16:18  Table 2

Round 4

Race to 5
225   
North Macedonia
Goran Dumevski
North Macedonia
Dejan Sipkovski
Sun 16:34  Table 6
226   
Serbia
Miroslav Stojanovic
North Macedonia
Jasin Mediu
Sun 16:03  Table 4
227   
Serbia
Milan Jovanovic
North Macedonia
Riza
Sun 17:37  Table 4
228   
Serbia
Dejan Stankovic
Kosovo
Faton Bajgora
Sun 17:08  Table 5
229   
North Macedonia
Dejan Sipkovski 2
Kosovo
Labinot Markaj 2
Sun 18:58  Table 6
230   
Kosovo
Valdrin Bllaca 2
North Macedonia
Kire Zajkoski 2
Sun 16:43  Table 4
231   
Serbia
Miroslav Stojanovic 2
North Macedonia
Pavle Danilov
Sun 17:32  Table 5
232   
Bulgaria
Milcho Makendjiev
North Macedonia
Trajce Doncevski 2
Sun 16:55  Table 2
233   
North Macedonia
Tale Samardjioski 2
North Macedonia
Riza 2
Sun 16:34  Table 1
234   
Serbia
Andrea Klasovic 2
North Macedonia
Ilce Trajkovski 2
Sun 16:41  Table 5
235   
Bulgaria
Georgi Georgiev 2
Bulgaria
Milcho Makendjiev 2
Sun 17:44  Table 3
236   
North Macedonia
Goran Vasilevski 3
Kosovo
Blerim Krasniqi 2
Sun 16:19  Table 3
237   
Kosovo
Bedri Sijarina 3
North Macedonia
Darko Aceski 3
Sun 17:38  Table 1
238   
North Macedonia
Kire Zajkoski 3
North Macedonia
Trajce Doncevski 3
Sun 17:44  Table 6
239   
Kosovo
Naser Bajrami 3
North Macedonia
Riza 3
Sun 18:30  Table 2
240   
Serbia
Andrea Klasovic 3
Serbia
Dejan Stankovic 3
Sun 17:45  Table 2

Last sixteen

Race to 5
241   
North Macedonia
Dejan Sipkovski
North Macedonia
Jasin Mediu
Sun 18:14  Table 3
242   
North Macedonia
Riza
Serbia
Dejan Stankovic
Sun 21:38  Table 1
243   
Kosovo
Labinot Markaj 2
Kosovo
Valdrin Bllaca 2
Sun 19:54  Table 5
244   
North Macedonia
Pavle Danilov
Bulgaria
Milcho Makendjiev
Sun 18:25  Table 4
245   
North Macedonia
Riza 2
Serbia
Andrea Klasovic 2
Sun 19:54  Table 2
246   
Bulgaria
Georgi Georgiev 2
Kosovo
Blerim Krasniqi 2
Sun 18:25  Table 5
247   
North Macedonia
Darko Aceski 3
North Macedonia
Trajce Doncevski 3
Sun 18:33  Table 1
248   
Kosovo
Naser Bajrami 3
Serbia
Dejan Stankovic 3
Sun 19:53  Table 1

Quarter final

Race to 6
249   
North Macedonia
Dejan Sipkovski
Serbia
Dejan Stankovic
Sun 21:39  Table 1
250   
Kosovo
Labinot Markaj 2
Bulgaria
Milcho Makendjiev
Sun 21:07  Table 5
251   
Serbia
Andrea Klasovic 2
Bulgaria
Georgi Georgiev 2
Sun 21:07  Table 2
252   
North Macedonia
Darko Aceski 3
Serbia
Dejan Stankovic 3
Sun 22:34  Table 1

Semi final

Race to 7
253   
Serbia
Dejan Stankovic
Kosovo
Labinot Markaj 2
Mon 00:08 
254   
Serbia
Andrea Klasovic 2
Serbia
Dejan Stankovic 3
Mon 00:09  Table 1

Final

Race to 7
255   
Serbia
Dejan Stankovic
Serbia
Dejan Stankovic 3
Mon 01:09 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants