Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

November 25, 2018

RT8 2. Divisjon Vest

Add players

Please wait...
9-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ali Mirzaie
Herøy BK
5 (5/0) 41 (25/16)
61%
100
2 Jarle Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
6 (4/2) 41 (26/15)
63%
87
3 Astrid Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
4 (3/1) 27 (19/8)
70%
74
3 Alexander Dybvik
Herøy BK
5 (3/2) 32 (20/12)
63%
74
5 Edvin Eri Pettersen
Herøy BK
4 (2/2) 27 (14/13)
52%
61
5 Tobias Høie
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 25 (12/13)
48%
61
5 Jardar Kjos
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 20 (11/9)
55%
61
5 Viljar Glavær Akse
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 31 (14/17)
45%
61
9 Sivert Offerdal
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
49
9 Gabi Nordeide Carlsen
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
49
9 Lars emil Siljander
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 24 (11/13)
46%
49
9 Hedda Mirzai
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
49
13 Oliver Wolff
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
37
13 Asbjørn Pettersen
Herøy BK
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
37
13 Håvard B Tonning
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
37
Entry deadline Nov 21, 2018, 6:20 PM (local time)
Starts Nov 25, 2018, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (16 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 2. Divisjon Vest 2018
Organizer Hyllestad IL, BG
More info
Vel møtt til RT8 og avslutning av årets 2. divisjon Vest!

Vi legg opp til ei sosial samling fredag kveld med litt mat og gjerne ei scottish double turnering dersom det er stemning for det.

Turneringsstart søndag kl. 10.00, oppmøte 09.30.

(Turneringsstart i 1. divisjon laurdag kl. 10.00- 2. divisjonsspelarar har lov til å delta også på denne. Oppmøte seinast 09.30. Dersom det blir mange påmelde (over 20) så kan det bli spelt nokre interne kampar fredag kveld).

Sjå TBR om turneringsavvikling og reglar: http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?10_12_3_-_pool__divisjon_2.htm

Kleskode:
http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?6_6_4_kleskode_b.htm

Distanse 6 frå kvartfinale og ut.

Overnatting:

Fjordkick AS: http://www.fjordkick.no/
Lavik Hytter: https://www.fjordkysten.no/overnatting/lavik-feriehus-p809963
Hotel Sognefjord: http://www.hotelsognefjord.no/ (kodeord biljard)
Sogn Hostel: https://sognhostel.no/

Mvh.
Gjermund Flage
Turneringsleiar

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Edvin Eri Pettersen
Jarle Tonning Hatløy
Sun 09:51  Table 1
2   
Oliver Wolff
Tobias Høie
Sun 09:51  Table 2
3   
Asbjørn Pettersen
Jardar Kjos
Sun 09:51  Table 3
4   
Alexander Dybvik
Lars emil Siljander
Sun 09:51  Table 4
5   
Ali Mirzaie
Håvard B Tonning
Sun 09:51  Table 5
6   
Viljar Glavær Akse
Gabi Nordeide Carlsen
Sun 09:51  Table 6
7   
Robin Boge Skaar
Hedda Mirzai
Sun 11:00 
8   
Sivert Offerdal
Astrid Eiken Flage
Sun 10:51  Table 1

Winners qualification

Race to 5
9   
Edvin Eri Pettersen
Tobias Høie
Sun 11:12  Table 2
10   
Jardar Kjos
Lars emil Siljander
Sun 10:57  Table 3
11   
Ali Mirzaie
Gabi Nordeide Carlsen
Sun 10:57  Table 4
12   
Hedda Mirzai
Astrid Eiken Flage
Sun 11:34  Table 1

Loser round 1

Race to 5
13   
Jarle Tonning Hatløy
Oliver Wolff
Sun 11:39  Table 5
14   
Asbjørn Pettersen
Alexander Dybvik
Sun 11:06  Table 5
15   
Håvard B Tonning
Viljar Glavær Akse
Sun 11:06  Table 6
16   
Robin Boge Skaar
Sivert Offerdal
Sun 12:00 

Losers qualification

Race to 5
17   
Jarle Tonning Hatløy
Hedda Mirzai
Sun 12:34  Table 1
18   
Alexander Dybvik
Gabi Nordeide Carlsen
Sun 12:34  Table 2
19   
Viljar Glavær Akse
Lars emil Siljander
Sun 11:54  Table 6
20   
Sivert Offerdal
Edvin Eri Pettersen
Sun 12:34  Table 3

Quarter final

Race to 5
21   
Tobias Høie
Alexander Dybvik
Sun 13:20  Table 1
22   
Jardar Kjos
Jarle Tonning Hatløy
Sun 13:20  Table 3
23   
Ali Mirzaie
Viljar Glavær Akse
Sun 13:20  Table 2
24   
Astrid Eiken Flage
Edvin Eri Pettersen
Sun 13:20  Table 4

Semi final

Race to 5
25   
Alexander Dybvik
Jarle Tonning Hatløy
Sun 14:12  Table 1
26   
Ali Mirzaie
Astrid Eiken Flage
Sun 14:13  Table 2

Final

Race to 5
27   
Jarle Tonning Hatløy
Ali Mirzaie
Sun 15:34  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer