Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 10 - January 12, 2020

RT5 1. Divisjon Vest

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Stian Larsen
Marken IL, Kong Oscar BK
5 (5/0) 42 (30/12)
71%
100
2 Rudi Andre Wolff
Hyllestad IL, BG
5 (4/1) 42 (29/13)
69%
87
3 Nina Torvund
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 42 (22/20)
52%
74
3 Bernt Olav Lundetræ
Os Biljard og Snookerklubb
4 (3/1) 30 (20/10)
67%
74
5 Eirik Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 25 (17/8)
68%
61
5 Gjermund Flage
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 33 (14/19)
42%
61
5 Jarle Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 33 (18/15)
55%
61
5 Paul Townsend
Feios IL-BG
4 (2/2) 28 (14/14)
50%
61
9 Aleksander Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
49
9 Mona Bergstø
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 26 (12/14)
46%
49
9 Astrid Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 25 (9/16)
36%
49
9 Viljar Glavær Akse
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 24 (9/15)
38%
49
13 Kurt Hatlem
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
37
13 Oliver Wolff
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
37
13 Hedda Mirzai
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 13 (1/12)
8%
37
13 Michael F Olderøy
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
37
Entry deadline Jan 8, 2020, 6:00 PM (local time)
Starts Jan 10, 2020, 5:00 PM (local time)
Format Double elimination (16 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 1. Divisjon Vest 2019/2020
Organizer Hyllestad IL, BG
Contact Gard Eiken Flage (gard.eiken.flage@gmail.com, 94846885) and Gjermund Flage (gjermund.flage@gmail.com, 93218780)
More info
Velkommen til 5. runde i 1. og 2. divisjon Vest 2019/2020

Turneringane går i våre nye lokale i Hyllestad.

1. divisjon med spelestart laurdag kl. 10.00, ferdig ca. kl. 21.00
2. divisjon med spelestart laurdag kl. 15.00, ferdig søndag ca. kl. 14.00

Det kan bli spelt lokale kampar fredag kveld, dersom mange påmelde.

Vi synest opplegget med spelestart for 2. divisjon laurdag var vellukka og gjenntek denne ordninga. Vi legg til rette for at 2. divisjonsspelarar også kan delta i 1. divisjonsturneringa. Men dersom det er fleire i 2. div. det ikkje passar for på laurdag, så gi beskjed. Vi kan flytte den til søndag.

Vi har 8 Diamond PRO AM biljardbord, duken er Simonis 860 HR, og vi brukar Aramith Tournament TV Pro-Cup. Hola er 11,4 cm.

Premiering, pokal/medaljer + pengepremiar slik:
1. plass 1000 kr.
2. plass 500 kr.
3. plassar 250 kr.

Reglar:
Alle må setje seg inn i gjeldande reglar for utøvar og turneringsbestemmingane slik de finn dei i TBR: http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?turneringsbestemmelser.htm


Overnatting:
www.hotelsognefjord.no har ledig kapasitet. Bruk kodeord biljard, så får de gunstig pris (790, 890 og 1090 kr.).
Andre de kan kontakte:
www.fjordkick.no
www.sognhostel.no
Lavik Hytter tlf. 48100597
Eide Ferie og Fritid tlf. 93218780
Storelia hytter tlf. 95893689
Birkeland Camping tlf. 97968131

Fredag er salongen open for trening frå ca. kl. 17.00

Vel møtt!

Hyllestad IL Biljard
Gjermund Flage

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Nina Torvund
Aleksander Tonning Hatløy
Sat 10:00  Table 1
2   
Stian Larsen
Kurt Hatlem
Sat 10:00  Table 2
3   
Eirik Tonning Hatløy
Oliver Wolff
Sat 10:00  Table 3
4   
Mona Bergstø
Astrid Eiken Flage
Sat 10:01  Table 4
5   
Paul Townsend
R1
Hedda Mirzai
Sat 10:01  Table 5
6   
Jarle Tonning Hatløy
Rudi Andre Wolff
Sat 10:01  Table 6
7   
Viljar Glavær Akse
Bernt Olav Lundetræ
Sat 10:01  Table 7
8   
Michael F Olderøy
Gjermund Flage
Sat 10:01  Table 8

Winners qualification

Race to 6
9   
Nina Torvund
Stian Larsen
R1
Sat 11:17  Table 3
10   
Eirik Tonning Hatløy
Astrid Eiken Flage
Sat 11:52  Table 6
11   
Paul Townsend
Rudi Andre Wolff
R1
Sat 11:25  Table 2
12   
Bernt Olav Lundetræ
Gjermund Flage
Sat 11:58  Table 4

Loser round 1

Race to 6
13   
Aleksander Tonning Hatløy
Kurt Hatlem
Sat 11:17  Table 5
14   
Oliver Wolff
Mona Bergstø
Sat 11:52  Table 7
15   
Hedda Mirzai
Jarle Tonning Hatløy
Sat 11:25  Table 1
16   
Viljar Glavær Akse
Michael F Olderøy
Sat 11:58  Table 8

Losers qualification

Race to 6
17   
Aleksander Tonning Hatløy
Gjermund Flage
Sat 13:12  Table 2
18   
Mona Bergstø
Paul Townsend
Sat 13:15  Table 5
19   
Jarle Tonning Hatløy
Astrid Eiken Flage
Sat 12:45  Table 1
20   
Viljar Glavær Akse
Nina Torvund
Sat 13:41  Table 4

Quarter final

Race to 6
21   
Stian Larsen
Jarle Tonning Hatløy
Sat 14:45  Table 1
22   
Eirik Tonning Hatløy
Nina Torvund
R1
Sat 14:45  Table 2
23   
Rudi Andre Wolff
Gjermund Flage
Sat 14:45  Table 3
24   
Bernt Olav Lundetræ
R1
Paul Townsend
Sat 14:45  Table 4

Semi final

Race to 6
25   
Stian Larsen
Nina Torvund
Sat 16:05  Table 4
26   
Rudi Andre Wolff
R1
Bernt Olav Lundetræ
Sat 16:05  Table 2

Final

Race to 6
27   
Stian Larsen
Rudi Andre Wolff
Sat 17:08  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer