Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 11 - January 12, 2020

RT5 1. Divisjon Nord1

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Anders Brannfjell
Arctic BK
6 (6/0) 43 (36/7)
84%
100
2 Alexander Hansen
Fauske BK
5 (4/1) 40 (29/11)
73%
87
3 Jørn Betten
Arctic BK
5 (3/2) 40 (21/19)
53%
74
3 Kai Tore Larsen
Vesterålen Biljardklubb
4 (2/2) 27 (13/14)
48%
74
5 Amund Linaker Jenssen
Arctic BK
4 (2/2) 31 (18/13)
58%
61
5 Øyvind Grindstein Vinje
Vesterålen Biljardklubb
3 (1/2) 25 (8/17)
32%
61
7 Arild Johansen
Vesterålen Biljardklubb
3 (0/3) 25 (7/18)
28%
55
7 Rune Christoffer Berntsen
Vesterålen Biljardklubb
4 (1/3) 28 (8/20)
29%
55
9 Kent Ivar Aasbakk
Arctic BK
4 (0/4) 27 (3/24)
11%
49
Entry deadline Jan 8, 2020, 6:00 PM (local time)
Starts Jan 11, 2020, 3:00 PM (local time)
Format Round robin (9 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 1. Divisjon Nord1 2019/2020
Organizer Arctic BK
Contact Alexander Hansen (91386058)
More info
Velkommen til RT5 for divisjon 1. i region Nord1.

Vi spiller denne gangen 8ball.
Premiering:
1. plass Pokal og 700 kroner.
2. plass 450 kroner.
2x3. plass 150 kroner.

Spillestart lørdag 11. januar klokken 15.00. Vi holder på til ca. klokken 21. Etter dette legges det opp til sosial sammenkomst i våre lokaler. Vi fortsetter turneringen fra søndag klokken 10.00. Oppmøte senest en halvtime før match. Minner om at alle spillere er pliktige til å sette seg inn i reglene for spillere, i TBR.

Distanse: Mellom 5-7, annet hvert brekk.
Format: I utgangspunktet gruppespill, men det vurderes dobbelcup dersom det blir mange påmeldte, og tidsskjemaet ikke går opp.

Det vil bli mulig å kjøpe rundstykker, kaffe, brus og sjokolade. Medbrakt ikke tillatt.

For spørsmål, ta kontakt med undertegnede, og vel møtt for ei helg med god biljard! :)

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Anders Brannfjell 4 4 0 0 24 2 22 0 0 0 0.923 4
2 Jørn Betten 4 3 0 1 19 13 6 0 0 0 0.594 3
3 Amund Linaker Jenssen 4 2 0 2 18 13 5 0 0 0 0.581 2
4 Rune Christoffer Berntsen 4 1 0 3 8 20 -12 0 0 0 0.286 1
5 Kent Ivar Aasbakk 4 0 0 4 3 24 -21 0 0 0 0.111 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Alexander Hansen 3 3 0 0 18 3 15 0 0 0 0.857 3
2 Kai Tore Larsen 3 2 0 1 13 8 5 0 0 0 0.619 2
3 Øyvind Grindstein Vinje 3 1 0 2 8 17 -9 0 0 0 0.32 1
4 Arild Johansen 3 0 0 3 7 18 -11 0 0 0 0.28 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1-A   
Jørn Betten
Amund Linaker Jenssen
Sat 15:24  Table 1
2-A   
Anders Brannfjell
Rune Christoffer Berntsen
Sat 16:33 
3-B   
Alexander Hansen
Øyvind Grindstein Vinje
Sat 15:24  Table 3
4-B   
Kai Tore Larsen
Arild Johansen
Sat 15:24  Table 2

Round 2

Race to 6
5-A   
Amund Linaker Jenssen
Rune Christoffer Berntsen
Sat 17:11 
6-A   
Jørn Betten
Kent Ivar Aasbakk
Sat 17:03 
7-B   
Alexander Hansen
Arild Johansen
Sat 17:03 
8-B   
Øyvind Grindstein Vinje
Kai Tore Larsen
Sat 17:04 

Round 3

Race to 6
9-A   
Rune Christoffer Berntsen
Kent Ivar Aasbakk
Sat 18:28  Table 3
10-A   
Amund Linaker Jenssen
Anders Brannfjell
Sat 18:28  Table 1
11-B   
Alexander Hansen
Kai Tore Larsen
Sat 18:13  Table 2
12-B   
Arild Johansen
Øyvind Grindstein Vinje
Sat 19:15 

Round 4

Race to 6
13-A   
Kent Ivar Aasbakk
Anders Brannfjell
Sat 17:50  Table 1
14-A   
Rune Christoffer Berntsen
Jørn Betten
Sun 11:03 

Round 5

Race to 6
15-A   
Anders Brannfjell
Jørn Betten
Sun 11:18 
16-A   
Kent Ivar Aasbakk
Amund Linaker Jenssen
Sun 11:18 

Semi final

Race to 6
17   
Anders Brannfjell
Kai Tore Larsen
Sun 12:58  Table 1
18   
Jørn Betten
Alexander Hansen
Sun 12:58  Table 2

Final

Race to 6
19   
Anders Brannfjell
Alexander Hansen
Sun 13:14  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer