Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 2, 2018

RT4 2. Divisjon Øst

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 John Ove Løvdal
Vestby BK
7 (6/1) 61 (37/24)
61%
100
2 Ragnar Hansen
Grenland BK
7 (5/2) 68 (40/28)
59%
87
3 Albert Roman Stensrød
Fredrikstad BK
5 (4/1) 42 (29/13)
69%
74
3 Roy Toycowboy Grimsen
Oslo Biljard1 PS
5 (4/1) 47 (28/19)
60%
74
5 Jack Nordby
Oslo BK
5 (3/2) 40 (23/17)
58%
61
5 Alf Regy Lid
Fredrikstad BK
4 (3/1) 34 (19/15)
56%
61
5 Kenneth Mydland
Fredrikstad BK
6 (4/2) 50 (31/19)
62%
61
5 Wilhelm Lorentzen
Fredrikstad BK
5 (3/2) 47 (28/19)
60%
61
9 Espen Kristiansen
Fredrikstad BK
3 (2/1) 26 (13/13)
50%
49
Show more
9 Franck Nybo
Vestby BK
4 (2/2) 35 (16/19)
46%
49
9 Hans Kristian Hansen
Vestby BK
5 (3/2) 38 (23/15)
61%
49
9 Robin Nathan
Unique BK
3 (2/1) 27 (16/11)
59%
49
9 Sebastian Meling
Oslo BK
3 (2/1) 26 (14/12)
54%
49
9 Audun Bjerve
Oslo Biljard1 PS
4 (2/2) 38 (20/18)
53%
49
9 Bjørn Erik Øverland
Oslo BK
3 (2/1) 31 (15/16)
48%
49
9 Odd Martin Asp
Ask BC
3 (2/1) 26 (14/12)
54%
49
17 Børre Kofoed Karaka
Oslo BK
3 (1/2) 31 (14/17)
45%
29
17 Chairat Pho
Grenland BK
3 (1/2) 27 (13/14)
48%
29
17 Moises Farfan
Plankebyen BK
3 (1/2) 26 (10/16)
38%
29
17 Trond-Michael Stensrød
Fredrikstad BK
4 (2/2) 34 (16/18)
47%
29
17 Marius Farås
Gjøvik&Raufoss BK
3 (1/2) 20 (7/13)
35%
29
17 Morten Gulbrandsen
Grenland BK
3 (1/2) 21 (8/13)
38%
29
17 Frank Åsgård
Fredrikstad BK
4 (2/2) 29 (13/16)
45%
29
17 Geir Nilsen
Plankebyen BK
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
29
25 Asgeir Haugen
Vestby BK
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
22
25 Christian Wikeby
Oslo BK
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
22
25 Jörgen Sandman
Ask BC
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
22
25 Raymond Kandola
Plankebyen BK
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
22
25 Jozef Kwit
Oslo BK
3 (1/2) 20 (7/13)
35%
22
25 Jim-Olav Fors
Oslo BK
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
22
25 Anders Lie
Fredrikstad BK
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
22
25 Steffan Hansen
Grenland BK
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
22
33 Michelle Sandman
Ask BC
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
16
33 Rune Antonsen
Kongsberg BK
3 (1/2) 25 (13/12)
52%
16
33 Thomas Benjamin Gundersen
Kongsberg BK
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
16
33 Stig Nesvik
Oslo BK
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
16
Entry deadline May 30, 2018, 6:00 PM (local time)
Starts Jun 2, 2018, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (38 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 2. Divisjon Øst 2018
Organizer Unique BK
Contact Robin Nathan (Robin.ks91@gmail.com)
More info
Hjertelig velkommen til RT4 2. divisjon øst!

Oppmøte: Kl. 09.30
Spillestart: Kl. 10.00
Distanse: 6 (Innledende runder + vinnerside. På tapersiden vil det bli distanse 5)
Regler: Annet hvert brekk, 3-ball-regel, 9 på spot.
Kleskode B: http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?6_6_4_kleskode_b.htm

Vi satser på å bli ferdig lørdag.




Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Asgeir Haugen
Simen Ekern Bakken
Sat 10:00  Table 1
2   
Børre Kofoed Karaka
Walk Over
 
3   
Walk Over
Wilhelm Lorentzen
 
4   
Bjørn Erik Øverland
Walk Over
 
5   
Rune Antonsen
Stig Nesvik
Sat 10:18  Table 2
6   
Jim-Olav Fors
Walk Over
 
7   
Walk Over
Moises Farfan
 
8   
Asle M. Johansen
Alf Regy Lid
Sat 10:00  Table 3
9   
Thomas Benjamin Gundersen
Kenneth Mydland
Sat 10:18  Table 4
10   
Franck Nybo
Walk Over
 
11   
Walk Over
Roy Toycowboy Grimsen
 
12   
Frank Åsgård
Hans Kristian Hansen
Sat 10:18  Table 5
13   
Walk Over
Steffan Hansen
 
14   
Chairat Pho
Walk Over
 
15   
Walk Over
Morten Gulbrandsen
 
16   
Michelle Sandman
Jozef Kwit
Sat 10:18  Table 6

Winner round 1

Race to 6
17   
Sebastian Meling
Asgeir Haugen
Sat 10:39  Table 1
18   
Børre Kofoed Karaka
Geir Nilsen
Sat 10:18  Table 7
19   
Marius Farås
Wilhelm Lorentzen
Sat 10:18  Table 8
20   
Bjørn Erik Øverland
Jørgen Sandman
Sat 10:18  Table 9
21   
Albert Roman Stensrød
Rune Antonsen
Sat 11:09  Table 11
22   
Jim-Olav Fors
John Ove Løvdal
Sat 10:18  Table 10
23   
Jack Nordby
Moises Farfan
Sat 10:18  Table 11
24   
Alf Regy Lid
Anders Lie
Sat 10:19  Table 3
25   
Raymond Kandola
Kenneth Mydland
Sat 11:10  Table 10
26   
Franck Nybo
Espen Kristiansen
Sat 10:19  Table 12
27   
Christian Wikeby
Roy Toycowboy Grimsen
Sat 10:19  Table 13
28   
Hans Kristian Hansen
Trond-Michael Stensrød
Sat 11:11  Table 2
29   
Odd Martin Asp
Steffan Hansen
Sat 10:19  Table 14
30   
Chairat Pho
Audun Bjerve
Sat 10:19  Table 15
31   
Ragnar Hansen
Morten Gulbrandsen
Sat 10:19  Table 16
32   
Jozef Kwit
Robin Nathan
Sat 12:03  Table 9

Loser round 1

Race to 5
33   
Simen Ekern Bakken
Jozef Kwit
Sat 11:45 
34   
Walk Over
Morten Gulbrandsen
 
35   
Walk Over
Chairat Pho
 
36   
Walk Over
Steffan Hansen
 
37   
Stig Nesvik
Trond-Michael Stensrød
Sat 12:16  Table 12
38   
Walk Over
Christian Wikeby
 
39   
Walk Over
Franck Nybo
 
40   
Asle M. Johansen
Raymond Kandola
Sat 12:00 
41   
Thomas Benjamin Gundersen
Anders Lie
Sat 11:25  Table 12
42   
Walk Over
Moises Farfan
 
43   
Walk Over
Jim-Olav Fors
 
44   
Frank Åsgård
Rune Antonsen
Sat 12:11  Table 6
45   
Walk Over
Jørgen Sandman
 
46   
Walk Over
Marius Farås
 
47   
Walk Over
Geir Nilsen
 
48   
Michelle Sandman
Asgeir Haugen
Sat 11:59  Table 8

Winners qualification

Race to 6
49   
Sebastian Meling
Børre Kofoed Karaka
Sat 12:02 
50   
Wilhelm Lorentzen
Bjørn Erik Øverland
Sat 12:02 
51   
Albert Roman Stensrød
John Ove Løvdal
Sat 12:24  Table 2
52   
Jack Nordby
Alf Regy Lid
Sat 11:28  Table 8
53   
Kenneth Mydland
Espen Kristiansen
Sat 12:06  Table 7
54   
Roy Toycowboy Grimsen
Hans Kristian Hansen
Sat 12:30 
55   
Odd Martin Asp
Audun Bjerve
Sat 11:38  Table 7
56   
Ragnar Hansen
Robin Nathan
Sat 12:41  Table 8

Loser round 2

Race to 5
57   
Jozef Kwit
Morten Gulbrandsen
Sat 12:54 
58   
Chairat Pho
Steffan Hansen
Sat 11:58 
59   
Trond-Michael Stensrød
Christian Wikeby
Sat 13:18 
60   
Franck Nybo
Raymond Kandola
Sat 11:57 
61   
Anders Lie
Moises Farfan
Sat 12:27 
62   
Jim-Olav Fors
Frank Åsgård
Sat 13:07  Table 11
63   
Jørgen Sandman
Marius Farås
Sat 11:57 
64   
Geir Nilsen
Asgeir Haugen
Sat 12:47 

Losers qualification

Race to 6
65   
Morten Gulbrandsen
Jack Nordby
Sat 13:48  Table 1
66   
Chairat Pho
John Ove Løvdal
Sat 13:12  Table 6
67   
Trond-Michael Stensrød
Wilhelm Lorentzen
Sat 14:09  Table 6
68   
Franck Nybo
Børre Kofoed Karaka
Sat 13:19  Table 12
69   
Moises Farfan
Ragnar Hansen
Sat 14:12 
70   
Frank Åsgård
Audun Bjerve
Sat 14:05  Table 11
71   
Marius Farås
Hans Kristian Hansen
Sat 13:44  Table 5
72   
Geir Nilsen
Kenneth Mydland
Sat 14:11  Table 8

Last sixteen

Race to 6
73   
Sebastian Meling
John Ove Løvdal
Sat 15:55  Table 1
74   
Bjørn Erik Øverland
Jack Nordby
Sat 15:56  Table 3
75   
Albert Roman Stensrød
Franck Nybo
Sat 15:56  Table 6
76   
Alf Regy Lid
Hans Kristian Hansen
Sat 15:56  Table 5
77   
Espen Kristiansen
Wilhelm Lorentzen
Sat 15:56  Table 7
78   
Roy Toycowboy Grimsen
Audun Bjerve
Sat 15:56  Table 9
79   
Odd Martin Asp
Ragnar Hansen
Sat 15:56  Table 11
80   
Robin Nathan
Kenneth Mydland
Sat 15:57  Table 12

Quarter final

Race to 6
81   
John Ove Løvdal
Jack Nordby
Sat 17:13  Table 12
82   
Albert Roman Stensrød
Alf Regy Lid
Sat 17:13  Table 11
83   
Wilhelm Lorentzen
Roy Toycowboy Grimsen
Sat 17:13  Table 6
84   
Ragnar Hansen
Kenneth Mydland
Sat 17:13  Table 9

Semi final

Race to 6
85   
John Ove Løvdal
Albert Roman Stensrød
Sat 18:43  Table 6
86   
Roy Toycowboy Grimsen
Ragnar Hansen
Sat 18:43  Table 12

Final

Race to 6
87   
John Ove Løvdal
Ragnar Hansen
Sat 19:51  Table 6

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer