Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 16 - November 17, 2019

RT4 1. Divisjon Øst

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Joakim Haugen
Oslo BK
5 (5/0) 34 (30/4)
88%
100
2 Albert Roman Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
5 (4/1) 42 (24/18)
57%
87
3 Egil Arne Sørensen
Gjøvik&Raufoss BK
5 (4/1) 40 (24/16)
60%
74
3 Raymond Kandola
Plankebyen BK
5 (3/2) 44 (22/22)
50%
74
5 Pål Andre Martinsen
Plankebyen BK
5 (3/2) 39 (22/17)
56%
61
5 Bastian Andreassen
Fredrikstad BK
4 (2/2) 42 (22/20)
52%
61
5 Erol Dane Mula
Oslo BK
4 (3/1) 37 (21/16)
57%
61
5 Rolf Jensen
Østkanten Biljardklubb
5 (3/2) 41 (25/16)
61%
61
9 Geir Tollefsrud
Gjøvik&Raufoss BK
4 (2/2) 30 (15/15)
50%
49
Show more
9 Jan Morten Arnesen
Plankebyen BK
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
49
9 Lars Harby
Østkanten Biljardklubb
4 (2/2) 39 (21/18)
54%
49
9 Audun Bjerve
Østkanten Biljardklubb
4 (2/2) 37 (18/19)
49%
49
13 Arild Kråkvik
Oslo BK
1 (0/1) 9 (3/6)
33%
37
13 Arne Wiese-Hansen
Fredrikstad BK
3 (1/2) 28 (11/17)
39%
37
13 Ole Kristian Elnæs
Gjøvik&Raufoss BK
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
37
13 Odd Martin Asp
Ask BC
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
37
17 Arild Sørum
Vestby BK
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
29
17 Bjørn Birger Andreassen
Alta BK
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
29
17 Kent Hansen
Oslo BK
3 (1/2) 26 (10/16)
38%
29
17 Trond-Michael Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
3 (1/2) 24 (9/15)
38%
29
17 Jozef Kwit
Oslo BK
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
29
17 Terje Kristoffersen
Oslo BK
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
29
Entry deadline Nov 13, 2019, 6:00 PM (local time)
Starts Nov 16, 2019, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (22 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 1. Divisjon Øst 2019/2020
Organizer Gjøvik&Raufoss BK
More info
Overnatting:

- Badeland Gjestegård har vært og er fremdeles et alternativ. Ledige rom her varierer gjerne med fotballaktiviteten. Avstand til spillelokalet ca 1,5km

https://www.badeland-gjestegaard.no/


- Elton Aparthotel er et alternativ som for mange er å foretrekke mtp standard. Her er det mange mulige løsninger for de som reiser alene eller sammen med andre. Avstand til spillelokalet ca 3,5km

Her kan dere ringe Mossi direkte på 91702007

https://www.booking.com/hotel/no/elton-aparthotel.no.html

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Terje Kristoffersen
Rolf Jensen
Sat 09:59  Table 4
2   
Arild Kråkvik
Walk Over
 
3   
Ole Kristian Elnæs
Egil Arne Sørensen
Sat 09:59  Table 8
4   
Geir Tollefsrud
Audun Bjerve
Sat 09:59  Table 5
5   
Kent Hansen
Lars Harby
Sat 09:59  Table 1
6   
Bjørn Birger Andreassen
Trond-Michael Borrie Stensrød
Sat 09:59  Table 3
7   
Walk Over
Odd Martin Asp
 
8   
Erol Dane Mula
Jozef Kwit
Sat 09:59  Table 6

Winner round 1

Race to 6
9   
Albert Roman Borrie Stensrød
Rolf Jensen
Sat 11:28  Table 6
10   
Arild Kråkvik
Raymond Kandola
Sat 10:58  Table 2
11   
Arne Wiese-Hansen
Egil Arne Sørensen
Sat 10:59  Table 7
12   
Geir Tollefsrud
Arild Sørum
Sat 11:29  Table 3
13   
Joakim Haugen
Kent Hansen
Sat 11:42  Table 5
14   
Trond-Michael Borrie Stensrød
Jan Morten Arnesen
Sat 11:31  Table 4
15   
Bastian Andreassen
Odd Martin Asp
Sat 10:57  Table 8
16   
Erol Dane Mula
Pål Andre Martinsen
Sat 11:36  Table 1

Loser round 1

Race to 6
17   
Terje Kristoffersen
Pål Andre Martinsen
Sat 12:43  Table 1
18   
Walk Over
Odd Martin Asp
 
19   
Ole Kristian Elnæs
Trond-Michael Borrie Stensrød
Sat 12:57  Table 3
20   
Audun Bjerve
Kent Hansen
Sat 12:40  Table 2
21   
Lars Harby
Arild Sørum
Sat 12:40  Table 6
22   
Bjørn Birger Andreassen
Arne Wiese-Hansen
Sat 11:57  Table 7
23   
Walk Over
Arild Kråkvik
 
24   
Jozef Kwit
Rolf Jensen
Sat 12:40  Table 8

Loser round 2

Race to 6
25   
Pål Andre Martinsen
Odd Martin Asp
Sat 14:09  Table 7
26   
Ole Kristian Elnæs
Audun Bjerve
Sat 14:45  Table 6
27   
Lars Harby
Arne Wiese-Hansen
Sat 14:28  Table 5
28   
Arild Kråkvik
Rolf Jensen
Sat 14:30 

Winners qualification

Race to 6
29   
Albert Roman Borrie Stensrød
Raymond Kandola
Sat 13:42  Table 8
30   
Egil Arne Sørensen
Geir Tollefsrud
Sat 14:09  Table 3
31   
Joakim Haugen
Jan Morten Arnesen
Sat 14:08  Table 1
32   
Bastian Andreassen
Erol Dane Mula
Sat 13:59  Table 4

Losers qualification

Race to 6
33   
Pål Andre Martinsen
Geir Tollefsrud
Sat 15:31  Table 8
34   
Audun Bjerve
Raymond Kandola
Sat 16:10  Table 6
35   
Lars Harby
Bastian Andreassen
Sat 15:46  Table 3
36   
Rolf Jensen
Jan Morten Arnesen
Sat 15:30  Table 1

Quarter final

Race to 6
37   
Albert Roman Borrie Stensrød
Bastian Andreassen
Sat 17:42  Table 1
38   
Egil Arne Sørensen
Rolf Jensen
Sat 17:42  Table 8
39   
Joakim Haugen
Pål Andre Martinsen
Sat 17:42  Table 3
40   
Erol Dane Mula
Raymond Kandola
Sat 17:42  Table 6

Semi final

Race to 6
41   
Albert Roman Borrie Stensrød
Egil Arne Sørensen
Sat 19:15  Table 6
42   
Joakim Haugen
Raymond Kandola
Sat 19:15  Table 8

Final

Race to 6
43   
Albert Roman Borrie Stensrød
Joakim Haugen
Sat 19:58  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer