Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 17, 2020

RT3 2. Divisjon Øst

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Bjørn Erik Øverland
Oslo BK
6 (6/0) 57 (36/21)
63%
2 Tormod Rygge
Vestby BK
7 (5/2) 63 (37/26)
59%
3 Espen Kristiansen
Fredrikstad BK
6 (4/2) 56 (33/23)
59%
3 Jon Arnesen
Ask BC
5 (4/1) 47 (29/18)
62%
5 Lucas Baranji
Ask BC
5 (3/2) 46 (23/23)
50%
5 Odd Martin Asp
Ask BC
4 (3/1) 39 (21/18)
54%
5 Geir André Nilsen
Plankebyen BK
5 (3/2) 41 (19/22)
46%
5 Tom Kristiansen
Fredrikstad BK
5 (4/1) 40 (26/14)
65%
9 Bjørn Birger Andreassen
Fredrikstad BK
4 (2/2) 41 (19/22)
46%
Show more
9 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
3 (2/1) 27 (15/12)
56%
9 Christian Wikeby
Østkanten Biljardklubb
4 (2/2) 35 (18/17)
51%
9 Ingolf Höns
Ask BC
3 (2/1) 27 (14/13)
52%
9 Jan Atle Kofoed
Oslo BK
4 (2/2) 40 (18/22)
45%
9 Trond-Michael Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
3 (2/1) 28 (16/12)
57%
9 Baard Onsum
Oslo BK
4 (2/2) 35 (19/16)
54%
9 Roald Naglestad
Fredrikstad BK
3 (2/1) 28 (17/11)
61%
17 Arne Wiese-Hansen
Fredrikstad BK
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
17 Bernt Even Nilsen
Ask BC
3 (1/2) 27 (12/15)
44%
17 Kent Hansen
Oslo BK
3 (1/2) 31 (15/16)
48%
17 Moises Farfan
Plankebyen BK
3 (1/2) 29 (12/17)
41%
17 John Ove Løvdal
Vestby BK
3 (1/2) 30 (14/16)
47%
17 Ole Anders Veseth
Gjøvik&Raufoss BK
3 (1/2) 29 (16/13)
55%
17 Stig Nesvik
Oslo BK
3 (1/2) 30 (13/17)
43%
17 Simen Aakerman
Vestby BK
3 (1/2) 26 (11/15)
42%
25 Hans Kristian Hansen
Plankebyen BK
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
25 Marius Farås
Gjøvik&Raufoss BK
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
25 Nejat Baranji
Ask BC
3 (1/2) 28 (12/16)
43%
25 Jim-Olav Fors
Oslo BK
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
25 Jack Nordby
Oslo BK
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
25 Marius Torsheim
Horten BK
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
25 Rune Fevang
Oslo BK
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
25 Daniel Lorentzen-Styr
Oslo BK
2 (0/2) 22 (10/12)
45%
33 Andreas Wahr-Hansen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
Entry deadline Oct 14, 2020, 5:59 PM (local time)
Starts Oct 17, 2020, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (34 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Fredrikstad BK and Plankebyen BK
Contact Bjørn Birger Andreassen (bbandrea@live.no, 95920411), Eystein Gangfløt (geystein@yahoo.com, 47232705) and Geir André Nilsen (ganilsen@gmail.com, 46852711)
More info
Turneringstart blir lørdag 17/10 kl. 10.00. Fremmøte blir senest 9.30. Begge salongene er åpne fra kl. 9.00. Det blir spillt både på Plankebyen og Biljardhuset frem til kvartfinale, dvs. 12 border. Man møter der man skal spille sin første kamp kl. 9.30. Kampene som spilles på Plankebyen er merket med bord 1 og kampene på Biljardhuset er merket med bord 2. Kvartfinale, semifinale og Finale blir spillt på Plankebyen.
Det blir enkel servering begge steder til hyggelige priser som vanlig. Biljardhuset har gratis parkering i fjellet 200 meter fra salongen og Plankebyen har gratis parkering rett utenfor salongen.
Vi har avtale med Scandic tlf. 69385600 på biljardpriser, dersom noen ønsker overnatting. Det er enkeltrom kr 845, dobbeltrom kr 945 og trippelrom kr 1090

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Andreas Wahr-Hansen
Stig Nesvik
Sat 09:13  Table 1 PB
2   
Marius Farås
Walk Over
 
3   
Walk Over
Kent Hansen
 
4   
Jim-Olav Fors
Walk Over
 
5   
Walk Over
Rune Fevang
 
6   
Ole Anders Veseth
Walk Over
 
7   
Walk Over
Trond-Michael Borrie Stensrød
 
8   
Baard Onsum
Walk Over
 
9   
Walk Over
Bjørn Birger Andreassen
 
10   
Daniel Lorentzen-Styr
Walk Over
 
11   
Walk Over
Bjørn Bratteberg
 
12   
Jack Nordby
Walk Over
 
13   
Walk Over
Hans Kristian Hansen
 
14   
Geir Nilsen
Walk Over
 
15   
Walk Over
Simen Aakerman
 
16   
Tom Kristiansen
R1
Arne Wiese-Hansen
Sat 10:08  Table 2 PB

Winner round 1

Race to 6
17   
Ketil Engebretsen
Stig Nesvik
Sat 11:30  Table 1 PB
18   
Marius Farås
Roald Naglestad
Sat 11:17  Table 2 PB
19   
Espen Kristiansen
Kent Hansen
Sat 10:08  Table 3 PB
20   
Jim-Olav Fors
Jon Arnesen
Sat 10:08  Table 4 PB
21   
Bernt Even Nilsen
R2
Rune Fevang
Sat 11:14  Table 3 PB
22   
Ole Anders Veseth
Bjørn Erik Øverland
Sat 11:18  Table 4 PB
23   
Marius Torsheim
Trond-Michael Borrie Stensrød
Sat 09:55  Table 2 BF
24   
Baard Onsum
Jan Atle Kofoed
Sat 09:55  Table 3 BF
25   
Tormod Rygge
Bjørn Birger Andreassen
Sat 09:55  Table 4 BF
26   
Daniel Lorentzen-Styr
Odd Martin Asp
Sat 09:55  Table 5 BF
27   
Lucas Baranji
Bjørn Bratteberg
Sat 09:55  Table 6 BF
28   
Jack Nordby
Moises Farfan
Sat 09:56  Table 7 BF
29   
Ingolf Höns
Hans Kristian Hansen
Sat 09:56  Table 8 BF
30   
Geir Nilsen
Christian Wikeby
Sat 11:07  Table 7 BF
31   
John Ove Løvdal
Simen Aakerman
R1
Sat 11:07  Table 3 BF
32   
Tom Kristiansen
R1
Nejat Baranji
Sat 11:11  Table 4 BF

Loser round 1

Race to 6
33   
Andreas Wahr-Hansen
Nejat Baranji
Sat 12:46  Table 4 BF
34   
Walk Over
John Ove Løvdal
 
35   
Walk Over
Geir Nilsen
 
36   
Walk Over
Hans Kristian Hansen
 
37   
Walk Over
Jack Nordby
 
38   
Walk Over
Lucas Baranji
 
39   
Walk Over
Daniel Lorentzen-Styr
 
40   
Walk Over
Bjørn Birger Andreassen
 
41   
Walk Over
Baard Onsum
 
42   
Walk Over
Marius Torsheim
 
43   
Walk Over
Ole Anders Veseth
 
44   
Walk Over
Rune Fevang
 
45   
Walk Over
Jim-Olav Fors
 
46   
Walk Over
Espen Kristiansen
 
47   
Walk Over
Marius Farås
 
48   
Arne Wiese-Hansen
Ketil Engebretsen
Sat 13:00  Table 1 PB

Winners qualification

Race to 6
49   
Stig Nesvik
Roald Naglestad
Sat 12:44  Table 5 BF
50   
Kent Hansen
Jon Arnesen
Sat 11:31  Table 5 BF
51   
Bernt Even Nilsen
Bjørn Erik Øverland
Sat 13:14  Table 7 BF
52   
Trond-Michael Borrie Stensrød
Jan Atle Kofoed
Sat 11:05  Table 2 BF
53   
Tormod Rygge
Odd Martin Asp
Sat 11:15  Table 6 BF
54   
Bjørn Bratteberg
Moises Farfan
Sat 11:15  Table 8 BF
55   
Ingolf Höns
Christian Wikeby
Sat 12:10  Table 7 BF
56   
Simen Aakerman
Tom Kristiansen
Sat 13:03  Table 2 BF

Loser round 2

Race to 6
57   
Nejat Baranji
John Ove Løvdal
Sat 14:12  Table 2 BF
58   
Geir Nilsen
Hans Kristian Hansen
Sat 12:13  Table 2 BF
59   
Jack Nordby
Lucas Baranji
Sat 12:20  Table 6 BF
60   
Daniel Lorentzen-Styr
Bjørn Birger Andreassen
Sat 11:34  Table 1 BF
61   
Baard Onsum
Marius Torsheim
Sat 12:21  Table 3 BF
62   
Ole Anders Veseth
Rune Fevang
Sat 13:17  Table 3 BF
63   
Jim-Olav Fors
Espen Kristiansen
Sat 12:32  Table 8 BF
64   
Marius Farås
Arne Wiese-Hansen
Sat 12:36  Table 1 BF

Losers qualification

Race to 6
65   
John Ove Løvdal
Jan Atle Kofoed
Sat 15:33  Table 1 BF
66   
Geir Nilsen
Bernt Even Nilsen
Sat 14:06  Table 7 BF
67   
Lucas Baranji
Kent Hansen
Sat 13:30  Table 6 BF
68   
Bjørn Birger Andreassen
Stig Nesvik
Sat 14:06  Table 5 BF
69   
Baard Onsum
Simen Aakerman
Sat 14:14  Table 4 BF
70   
Ole Anders Veseth
Christian Wikeby
Sat 14:16  Table 3 BF
71   
Espen Kristiansen
Moises Farfan
Sat 13:43  Table 8 BF
72   
Arne Wiese-Hansen
Tormod Rygge
Sat 14:00  Table 1 BF

Last sixteen

Race to 6
73   
Roald Naglestad
Geir Nilsen
Sat 16:50  Table 1 BF
74   
Jon Arnesen
Baard Onsum
Sat 16:50  Table 2 BF
75   
Bjørn Erik Øverland
Christian Wikeby
Sat 16:50  Table 3 BF
76   
Trond-Michael Borrie Stensrød
Lucas Baranji
Sat 16:50  Table 4 BF
77   
Odd Martin Asp
Bjørn Birger Andreassen
Sat 16:50  Table 5 BF
78   
Bjørn Bratteberg
Espen Kristiansen
Sat 16:50  Table 6 BF
79   
Ingolf Höns
Tormod Rygge
Sat 16:50  Table 7 BF
80   
Tom Kristiansen
Jan Atle Kofoed
Sat 16:50  Table 8 BF

Quarter final

Race to 6
81   
Geir Nilsen
Jon Arnesen
Sat 18:46  Table 1 PB
82   
Bjørn Erik Øverland
R1
Lucas Baranji
Sat 18:56  Table 2 PB
83   
Odd Martin Asp
Espen Kristiansen
Sat 18:46  Table 3 PB
84   
Tormod Rygge
Tom Kristiansen
Sat 18:56  Table 4 PB

Semi final

Race to 6
85   
Jon Arnesen
Bjørn Erik Øverland
R1
Sat 20:00  Table 4 PB
86   
Espen Kristiansen
Tormod Rygge
Sat 19:52  Table 3 PB

Final

Race to 6
87   
Bjørn Erik Øverland
R1
Tormod Rygge
Sat 21:28  Table 3 PB

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer