Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

April 7, - April 8, 2018

RT3 2. Divisjon Øst

Add players

Please wait...
8-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Robin Nathan
Unique BK
6 (6/0) 43 (30/13)
70%
100
2 Sebastian Meling
Oslo BK
7 (5/2) 51 (32/19)
63%
87
3 Raymond Kandola
Fredrikstad BK
5 (4/1) 42 (24/18)
57%
74
3 Elias Rytterager Johnsen
Horten BK
6 (4/2) 43 (24/19)
56%
74
5 Jörgen Sandman
Ask BC
6 (4/2) 40 (25/15)
63%
61
5 Moises Farfan
Fredrikstad BK
5 (4/1) 35 (20/15)
57%
61
5 Audun Bjerve
Oslo Biljard1 PS
4 (3/1) 27 (15/12)
56%
61
5 Alf Regy Lid
Fredrikstad BK
5 (4/1) 29 (21/8)
72%
61
9 Albert Roman Stensrød
Fredrikstad BK
4 (2/2) 31 (17/14)
55%
49
Show more
9 Tormod Rygge
Vestby BK
4 (3/1) 28 (17/11)
61%
49
9 Trond-Michael Stensrød
Fredrikstad BK
4 (2/2) 28 (15/13)
54%
49
9 John Ove Løvdal
Vestby BK
4 (2/2) 32 (17/15)
53%
49
9 Marius Farås
Oslo BK
3 (2/1) 24 (11/13)
46%
49
9 Børre Jul-Larsen
Horten BK
6 (4/2) 44 (23/21)
52%
49
9 Anders Lie
Fredrikstad BK
3 (2/1) 22 (12/10)
55%
49
9 Jack Nordby
Oslo BK
4 (2/2) 23 (11/12)
48%
49
17 Kenneth Pedersen
Horten BK
4 (2/2) 29 (15/14)
52%
29
17 Rune Antonsen
Kongsberg BK
5 (3/2) 34 (20/14)
59%
29
17 Ahad Rashid
Unique BK
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
29
17 Vegard Daapan
Grenland BK
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
29
17 Ragnar Hansen
Grenland BK
3 (1/2) 24 (11/13)
46%
29
17 Bjørn Erik Øverland
Oslo BK
4 (2/2) 25 (15/10)
60%
29
17 Morten Gulbrandsen
Grenland BK
5 (3/2) 42 (21/21)
50%
29
17 Bastian Andreassen
Fredrikstad BK
4 (2/2) 30 (14/16)
47%
29
25 Chairat Pho
Grenland BK
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
22
25 Espen Kristiansen
Fredrikstad BK
3 (1/2) 24 (12/12)
50%
22
25 Finn-Ari Syrrist
Grenland BK
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
22
25 Michelle Sandman
Ask BC
4 (2/2) 25 (12/13)
48%
22
25 Thomas Benjamin Gundersen
Kongsberg BK
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
22
25 Jeremiah Torres
Unique BK
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
22
25 Simen Aakerman
Vestby BK
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
22
25 Terje Kristoffersen
Oslo BK
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
22
33 Asgeir Haugen
Vestby BK
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
16
33 Franck Nybo
Vestby BK
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
16
33 Hans Kristian Hansen
Vestby BK
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
16
33 Rune Enerly
Horten BK
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
16
33 Jozef Kwit
Oslo BK
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
16
33 Giena Tanilon
Fredrikstad BK
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
16
33 Odd Martin Asp
Ask BC
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
16
33 Geir Nilsen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
16
33 Martin Løvbakk Iversen
Horten BK
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
16
33 Lars Strand
Vestby BK
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
16
Entry deadline Apr 4, 2018, 6:00 PM (local time)
Starts Apr 7, 2018, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (44 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 2. Divisjon Øst 2018
Organizer Horten BK
Contact Bjørnar Seeberg (bseeberg@live.no, 45808243) and Elias Rytterager Johnsen (elias.johnsen@hotmail.no, 41527714)
More info
Horten BK ønsker velkommen til RT3 div 2.

Vår adresse er Tomtegata 4, 3183 Horten.
Vi har gratis parkering på grusplass på nordre side av bygget, ned mot vannet. Man trenger parkeringstillatelse som dere kan skrive ut via denne linken http://www.hortenbiljardklubb.no/wp-content/uploads/2016/07/Parkeringstillatelse.pdf eller hente i kiosken på senteret ved ankomst.

Regler:

http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?6_-_regler_for_utvere.htm

Vi har 8 biljardbord av typen Søren Søgaard Pro med Andy duk av høy kvalitet. Aramith Pro Cup ballsett.

Kritt – Utøveren kan bruke eget kritt forutsatt at krittet har samme farge som spilleflaten. Ved Horten Biljardsenter har vi powderblue (lyseblå) duker. Kritt med avvikende farge som etterlater seg merker på duken er ikke tillatt å bruke. De som har sponsorer må be disse om å supplere med kritt i egnet farge. Det vil være lyseblått Taomkritt, samt grått masterkritt tilgjengelig.

http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?1_3_-_utverens_bruk_av_utstyr.htm

Overnatting:

Thon Hotell Horten(biljardforbundet har avtale med Thon, gå til biljardforbundet.no, trykk deretter på Thon Hotell logoen for å få rabatterte priser)
Hotell Horten Brygge(33083380, service@hortenhotell.no)
Sjømilitære Samfund(smshotell.no)
Gamlehorten Gjestegård(97728964)
Eiken pensjonat(33047908/92866495)

Kiosken vil være åpen under hele mesterskapet med drikke, sjokolade og mat tilgjengelig.

Mat i kiosken er Panini, Pølser, Wienertoast, cheeseburgertoast og lapskaus

Vi har også vareautomat i tillegg til kiosken, man bruker mynter ved kjøp i automaten.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1
Simen Ekern Bakken
Geir Nilsen
Sat 11:39  Table 6   
2
Thomas Benjamin Gundersen
Walk Over
    
3
Morten Gulbrandsen
Hans Kristian Hansen
Sat 10:00  Table 1   
4
Bastian Andreassen
Bjørn Erik Øverland
Sat 10:00    
5
Chairat Pho
Børre Jul-Larsen
Sat 10:00  Table 3   
6
Moises Farfan
Lars Strand
Sat 10:00  Table 4   
7
Walk Over
Ahad Rashid
    
8
Stig Nesvik
Franck Nybo
Sat 10:00  Table 5   
9
Simen Aakerman
Rune Antonsen
Sat 10:00  Table 6   
10
Terje Kristoffersen
Walk Over
    
11
Tormod Rygge
Martin Løvbakk Iversen
Sat 10:00  Table 7   
12
Asgeir Haugen
Rune Enerly
Sat 10:00  Table 8   
13
Giena Tanilon
Alf Regy Lid
Sat 10:45    
14
Michelle Sandman
Jozef Kwit
Sat 11:22    
15
Walk Over
Jack Nordby
    
16
Kenneth Pedersen
Finn-Ari Syrrist
Sat 10:48  Table 4   

Winner round 1

Race to 5
17
Sebastian Meling
Geir Nilsen
Sat 11:57  Table 7   
18
Thomas Benjamin Gundersen
Audun Bjerve
Sat 13:53  Table 7   
19
Marius Farås
Morten Gulbrandsen
Sat 11:36  Table 4   
20
Bastian Andreassen
Jeremiah Torres
Sat 11:46  Table 7   
21
Albert Roman Stensrød
Børre Jul-Larsen
Sat 11:48    
22
Moises Farfan
Espen Kristiansen
Sat 11:24    
23
Ragnar Hansen
Ahad Rashid
Sat 13:23  Table 2   
24
Stig Nesvik
Anders Lie
Sat 12:25    
25
Raymond Kandola
Rune Antonsen
Sat 12:00  Table 5   
26
Terje Kristoffersen
John Ove Løvdal
Sat 13:35  Table 5   
27
Jørgen Sandman
Tormod Rygge
Sat 12:53  Table 7   
28
Rune Enerly
Trond-Michael Stensrød
Sat 12:56    
29
Odd Martin Asp
Alf Regy Lid
Sat 13:03  Table 2   
30
Michelle Sandman
Vegard Daapan
Sat 13:11  Table 1   
31
Elias Rytterager Johnsen
Jack Nordby
Sat 14:04  Table 5   
32
Finn-Ari Syrrist
Robin Nathan
Sat 13:11    

Loser round 1

Race to 5
33
Simen Ekern Bakken
Finn-Ari Syrrist
    
34
Walk Over
Elias Rytterager Johnsen
    
35
Hans Kristian Hansen
Michelle Sandman
Sat 14:37    
36
Bjørn Erik Øverland
Odd Martin Asp
Sat 14:37    
37
Chairat Pho
Rune Enerly
Sat 14:37    
38
Lars Strand
Jørgen Sandman
Sat 14:46    
39
Walk Over
Terje Kristoffersen
    
40
Franck Nybo
Rune Antonsen
Sat 14:16    
41
Simen Aakerman
Stig Nesvik
    
42
Walk Over
Ahad Rashid
    
43
Martin Løvbakk Iversen
Espen Kristiansen
Sat 15:19  Table 5   
44
Asgeir Haugen
Børre Jul-Larsen
Sat 15:25    
45
Giena Tanilon
Jeremiah Torres
Sat 15:12    
46
Jozef Kwit
Morten Gulbrandsen
Sat 15:32  Table 1   
47
Walk Over
Thomas Benjamin Gundersen
    
48
Kenneth Pedersen
Geir Nilsen
Sat 15:34    

Winners qualification

Race to 5
49
Sebastian Meling
Audun Bjerve
Sat 15:42  Table 3   
50
Marius Farås
Bastian Andreassen
Sat 15:42  Table 7   
51
Albert Roman Stensrød
Moises Farfan
Sat 15:46    
52
Ragnar Hansen
Anders Lie
Sat 16:19  Table 8   
53
Raymond Kandola
John Ove Løvdal
Sat 16:24  Table 4   
54
Tormod Rygge
Trond-Michael Stensrød
Sat 16:24  Table 5   
55
Alf Regy Lid
Vegard Daapan
Sat 17:08  Table 7   
56
Jack Nordby
Robin Nathan
Sat 17:08  Table 2   

Loser round 2

Race to 5
57
Finn-Ari Syrrist
Elias Rytterager Johnsen
Sat 17:19  Table 6   
58
Michelle Sandman
Bjørn Erik Øverland
Sat 17:26  Table 3   
59
Chairat Pho
Jørgen Sandman
Sat 17:26  Table 1   
60
Terje Kristoffersen
Rune Antonsen
Sat 17:59  Table 7   
61
Simen Aakerman
Ahad Rashid
Sat 17:59  Table 8   
62
Espen Kristiansen
Børre Jul-Larsen
Sat 18:00  Table 5   
63
Jeremiah Torres
Morten Gulbrandsen
Sat 18:05  Table 4   
64
Thomas Benjamin Gundersen
Kenneth Pedersen
Sat 18:11  Table 2   

Losers qualification

Race to 5
65
Elias Rytterager Johnsen
Ragnar Hansen
Sat 18:44  Table 3   
66
Bjørn Erik Øverland
Albert Roman Stensrød
Sat 18:44  Table 6   
67
Jørgen Sandman
Bastian Andreassen
Sat 19:06  Table 1   
68
Rune Antonsen
Sebastian Meling
Sat 19:25  Table 5   
69
Ahad Rashid
Jack Nordby
Sat 18:44  Table 8   
70
Børre Jul-Larsen
Vegard Daapan
Sat 19:25  Table 3   
71
Morten Gulbrandsen
Trond-Michael Stensrød
Sat 19:28  Table 4   
72
Kenneth Pedersen
John Ove Løvdal
Sat 20:07  Table 3   

Last sixteen

Race to 5
73
Audun Bjerve
John Ove Løvdal
Sun 10:03  Table 1   
74
Marius Farås
Sebastian Meling
Sun 10:03  Table 2   
75
Moises Farfan
Jack Nordby
Sun 10:03  Table 3   
76
Anders Lie
Elias Rytterager Johnsen
Sun 10:03  Table 4   
77
Raymond Kandola
Trond-Michael Stensrød
Sun 10:03  Table 5   
78
Tormod Rygge
Jørgen Sandman
Sun 10:03  Table 6   
79
Alf Regy Lid
Børre Jul-Larsen
Sun 10:03  Table 7   
80
Robin Nathan
Albert Roman Stensrød
Sun 10:03  Table 8   

Quarter final

Race to 5
81
Audun Bjerve
Sebastian Meling
Sun 12:01  Table 6   
82
Moises Farfan
Elias Rytterager Johnsen
Sun 12:01  Table 1   
83
Raymond Kandola
Jørgen Sandman
Sun 12:01  Table 3   
84
Alf Regy Lid
Robin Nathan
Sun 11:55  Table 5   

Semi final

Race to 5
85
Sebastian Meling
Elias Rytterager Johnsen
Sun 13:44  Table 5   
86
Raymond Kandola
Robin Nathan
Sun 13:44  Table 3   

Final

Race to 5
87
Sebastian Meling
Robin Nathan
Sun 15:44  Table 5   

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer