Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

April 7, - April 8, 2018

RT3 1. Divisjon Vest

Add players

Please wait...
8-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Tommy Wolff
Hyllestad IL, BG
7 (6/1) 57 (40/17)
70%
100
2 Ketil Andre Strømmen
Marken IL, Kong Oscar BK
6 (4/2) 56 (30/26)
54%
87
3 Stian Larsen
Marken IL, Kong Oscar BK
4 (3/1) 36 (22/14)
61%
74
3 Vidar Blidensol
Marken IL, Kong Oscar BK
5 (3/2) 40 (24/16)
60%
74
5 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 36 (17/19)
47%
61
5 Ole Eidsheim
Bergen BK
4 (3/1) 32 (20/12)
63%
61
5 Rudi Andre Wolff
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 24 (17/7)
71%
61
5 Rune Bødal
Marken IL, Kong Oscar BK
3 (2/1) 23 (14/9)
61%
61
9 Eirik Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 25 (8/17)
32%
49
Show more
9 Jon Birger Gursli
Marken IL, Kong Oscar BK
3 (1/2) 25 (8/17)
32%
49
9 Nina Torvund
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
49
9 Robert Gelin Rysjedal
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 34 (17/17)
50%
49
13 Aleksander Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 12 (0/12)
0%
37
13 Jan Erik Hatlem
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
37
13 Paul Townsend
Feios IL-BG
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
37
13 Sveinung Arnesson Østgård
Marken IL, Kong Oscar BK
2 (0/2) 22 (10/12)
45%
37
17 Kurt Hatlem
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
29
17 Even Eiken Pettersen
Herøy BK
3 (1/2) 23 (7/16)
30%
29
Entry deadline Apr 4, 2018, 6:00 PM (local time)
Starts Apr 7, 2018, 10:30 AM (local time)
Format Double elimination (18 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 1. Divisjon Vest 2018
Organizer Marken IL, Kong Oscar BK
Contact Jørgen Ulvatne (ulvajs@gmail.com, 98697150)
More info
Velkommen til Bergen!

Turneringen er satt opp til å spilles over to dager. Turneringen starter ca. 10:30 på lørdag og vil fortsette fra kl. 12:00 på søndag.
Kong Oscar vil være åpen fra kl. 10:00 lørdag.

Premiering:

1. plass kr. 2.000,-
2. plass kr. 1.000,-
3. plass kr. 500,-

Beste kvinnelige deltaker får kr. 500,-.

Overnatting og ca. avstand Thon Hoteller:

Thon Hotel Bristol 500 meter
Thon Hotel Rosenkrantz 750 meter
Thon Hotel Orion 1,1 kilometer
Thon hoteller kan bookes via http://www.thonhotels.no/?firma=THC225

Øvrige overnattings steder og ca. avstand:

Marken Gjestehus 20 meter
Grand Hotel Terminus 300 meter
Scandic Ørnen 500 meter
Scandic Neptun 650 meter
Clarion Hotel Admiral 850 meter
Radisson Blu Royal Hotel 900 meter

Spillestedets innehaver poengterer at det ikke er mulig å innta medbrakt mat eller drikke mens man er i lokalet. Dette gjelder for hele helgen. Kjøkkenet åpner kl. 12:00, det vil være mulig å kjøpe kaffe, brus og chips/nøtter fra kl. 10:00.

Mer om RT 1. divisjon, TBR:
http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?10_12_3_-_pool__divisjon_1.htm

Vel møtt!

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Tommy Wolff
Walk Over
 
2   
Robert Gelin Rysjedal
Ole Eidsheim
Sat 10:32  Table 15
3   
Kim Ronny Nygård
Walk Over
 
4   
Walk Over
Jan Erik Hatlem
 
5   
Aleksander Tonning Hatløy
Walk Over
 
6   
Walk Over
Ketil Andre Strømmen
 
7   
Vidar Blidensol
Walk Over
 
8   
Walk Over
Stian Larsen
 
9   
Rudi Andre Wolff
Walk Over
 
10   
Walk Over
Jon Birger Gursli
 
11   
Sveinung Arnesson Østgård
Walk Over
 
12   
Walk Over
Eirik Tonning Hatløy
 
13   
Paul Townsend
Walk Over
 
14   
Walk Over
Rune Bødal
 
15   
Kurt Hatlem
Even Eiken Pettersen
Sat 10:32  Table 16
16   
Walk Over
Nina Torvund
 

Winner round 1

Race to 6
17   
Tommy Wolff
Ole Eidsheim
Sat 11:28  Table 15
18   
Kim Ronny Nygård
Jan Erik Hatlem
Sat 10:57  Table 17
19   
Aleksander Tonning Hatløy
Ketil Andre Strømmen
Sat 10:51  Table 9
20   
Vidar Blidensol
Stian Larsen
Sat 10:57  Table 10
21   
Rudi Andre Wolff
Jon Birger Gursli
Sat 10:57  Table 11
22   
Sveinung Arnesson Østgård
Eirik Tonning Hatløy
Sat 10:57  Table 12
23   
Paul Townsend
Rune Bødal
Sat 10:56  Table 13
24   
Even Eiken Pettersen
Nina Torvund
Sat 12:43  Table 17

Loser round 1

Race to 6
25   
Walk Over
Robert Gelin Rysjedal
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Walk Over
Walk Over
 
29   
Walk Over
Walk Over
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Kurt Hatlem
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 6
33   
Robert Gelin Rysjedal
Even Eiken Pettersen
Sat 13:45  Table 10
34   
Walk Over
Paul Townsend
 
35   
Walk Over
Sveinung Arnesson Østgård
 
36   
Walk Over
Jon Birger Gursli
 
37   
Walk Over
Vidar Blidensol
 
38   
Walk Over
Aleksander Tonning Hatløy
 
39   
Walk Over
Jan Erik Hatlem
 
40   
Kurt Hatlem
Tommy Wolff
Sat 13:45  Table 11

Winners qualification

Race to 6
41   
Ole Eidsheim
Kim Ronny Nygård
Sat 13:09  Table 13
42   
Ketil Andre Strømmen
Stian Larsen
Sat 12:42  Table 16
43   
Rudi Andre Wolff
Eirik Tonning Hatløy
Sat 12:53  Table 15
44   
Rune Bødal
Nina Torvund
Sat 13:48  Table 16

Loser round 3

Race to 6
45   
Robert Gelin Rysjedal
Paul Townsend
Sat 14:45  Table 17
46   
Sveinung Arnesson Østgård
Jon Birger Gursli
Sat 13:57  Table 12
47   
Vidar Blidensol
Aleksander Tonning Hatløy
Sat 13:57  Table 15
48   
Jan Erik Hatlem
Tommy Wolff
Sat 14:13  Table 11

Losers qualification

Race to 6
49   
Robert Gelin Rysjedal
Ketil Andre Strømmen
Sat 16:07  Table 17
50   
Jon Birger Gursli
Kim Ronny Nygård
Sat 15:47  Table 16
51   
Vidar Blidensol
Nina Torvund
Sat 15:23  Table 15
52   
Tommy Wolff
Eirik Tonning Hatløy
Sat 15:12  Table 16

Quarter final

Race to 6
53   
Ole Eidsheim
Tommy Wolff
Sat 17:25  Table 16
54   
Stian Larsen
Kim Ronny Nygård
Sat 17:25  Table 17
55   
Rudi Andre Wolff
Ketil Andre Strømmen
Sat 17:25  Table 15
56   
Rune Bødal
Vidar Blidensol
Sat 17:25  Table 14

Semi final

Race to 6
57   
Tommy Wolff
Stian Larsen
Sun 11:59  Table 16
58   
Ketil Andre Strømmen
Vidar Blidensol
Sun 11:59  Table 15

Final

Race to 6
59   
Tommy Wolff
Ketil Andre Strømmen
Sun 13:33  Table 16

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer