Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 23 - November 24, 2019

RT2 Elite Vest

Snooker

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Reidar Rundsveen
Os Biljard og Snookerklubb
6 (6/0) 16 (13/3)
81%
47, 39, 39, 30, 27, 26 60
2 John christian Vespestad
Stord Snookerklubb
6 (4/2) 15 (10/5)
67%
52
3 Geir Bentzen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (4/1) 10 (8/2)
80%
44
3 Kåre Valde
Stord Snookerklubb
5 (3/2) 13 (6/7)
46%
44
5 Kjell Henriksen
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 10 (5/5)
50%
37
5 Håkon Tverderøy
Stord Snookerklubb
4 (1/3) 11 (4/7)
36%
37
7 Frode Vikebø
Os Biljard og Snookerklubb
4 (1/3) 9 (3/6)
33%
33
7 Trond Johan Eeg Nielsen
Os Biljard og Snookerklubb
4 (1/3) 9 (3/6)
33%
33
9 Mona Bergstø
Os Biljard og Snookerklubb
4 (0/4) 10 (2/8)
20%
29
9 Bernt Olav Lundetræ
Os Biljard og Snookerklubb
4 (1/3) 9 (2/7)
22%
34 29
Entry deadline Nov 20, 2019, 6:00 PM (local time)
Starts Nov 23, 2019, 10:00 AM (local time)
Format Round robin (10 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Snooker Elite 2019/2020 and Snooker 1. divisjon Vest 2019/2020
Organizer Os Biljard og Snookerklubb
Contact Kjell Henriksen
More info
Ved stor deltakelse spilles innbyrdes oppgjør fredag. Visst ikke det er behov for fredagskamper gjelder følgende:

Oppmøte lørdag kl 09:30
Spillestart kl 10:00

Endelig tidsskjema for hele helgen blir satt opp etter at påmeldingsfristen er gått ut.

Vel møtt og husk å bruke kiosken når dere er her 😊

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Geir Bentzen 4 4 0 0 8 0 8 0 0 0 1 4
2 Kåre Valde 4 3 0 1 6 5 1 0 0 0 0.545 3
3 Kjell Henriksen 4 2 0 2 5 5 0 0 0 0 0.5 2
4 Trond Johan Eeg Nielsen 4 1 0 3 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
5 Mona Bergstø 4 0 0 4 2 8 -6 0 0 0 0.2 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Reidar Rundsveen 4 4 0 0 8 1 7 0 0 0 0.889 4
2 John christian Vespestad 4 3 0 1 6 2 4 0 0 0 0.75 3
3 Håkon Tverderøy 4 1 0 3 4 7 -3 0 0 0 0.364 1
4 Frode Vikebø 4 1 0 3 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
5 Bernt Olav Lundetræ 4 1 0 3 2 7 -5 0 0 0 0.222 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A   
Kåre Valde
Geir Bentzen
Sat 09:58 
2-A   
Mona Bergstø
Trond Johan Eeg Nielsen
Sat 09:58 
3-B   
Reidar Rundsveen
Håkon Tverderøy
Sat 09:58 
4-B   
Frode Vikebø
John christian Vespestad
Sat 09:58 

Round 2

Race to 2
5-A   
Geir Bentzen
Trond Johan Eeg Nielsen
Sat 11:13 
6-A   
Kåre Valde
Kjell Henriksen
Sat 11:13 
7-B   
Håkon Tverderøy
John christian Vespestad
Sat 11:16 
8-B   
Reidar Rundsveen
Bernt Olav Lundetræ
Sat 11:13 

Round 3

Race to 2
9-A   
Trond Johan Eeg Nielsen
Kjell Henriksen
Sat 12:55 
10-A   
Geir Bentzen
Mona Bergstø
Sat 12:19 
11-B   
John christian Vespestad
Bernt Olav Lundetræ
Sat 12:20 
12-B   
Håkon Tverderøy
Frode Vikebø
Sat 12:21 

Round 4

Race to 2
13-A   
Kjell Henriksen
Mona Bergstø
Sat 14:01 
14-A   
Trond Johan Eeg Nielsen
Kåre Valde
Sat 14:02 
15-B   
Bernt Olav Lundetræ
Frode Vikebø
Sat 14:29 
16-B   
John christian Vespestad
Reidar Rundsveen
Sat 13:16 

Round 5

Race to 2
17-A   
Mona Bergstø
Kåre Valde
Sat 15:46 
18-A   
Kjell Henriksen
Geir Bentzen
Sat 15:14 
19-B   
Frode Vikebø
Reidar Rundsveen
Sat 15:50 
20-B   
Bernt Olav Lundetræ
Håkon Tverderøy
Sat 15:50 

Semi final

Race to 2
21   
Geir Bentzen
John christian Vespestad
Sat 18:28 
22   
Kåre Valde
Reidar Rundsveen
Sat 18:28 

Final

Race to 3
23   
John christian Vespestad
Reidar Rundsveen
Sat 20:20 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer