Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 23 - November 24, 2019

RT2 Elite Vest

Snooker

Add players

Please wait...
Entry deadline Nov 20, 2019, 6:00 PM (local time)
Starts Nov 23, 2019, 10:00 AM (local time)
Format Round robin (10 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Snooker Elite 2019/2020 and Snooker 1. divisjon Vest 2019/2020
Organizer Os Biljard og Snookerklubb
Contact Kjell Henriksen
More info
Ved stor deltakelse spilles innbyrdes oppgjør fredag. Visst ikke det er behov for fredagskamper gjelder følgende:

Oppmøte lørdag kl 09:30
Spillestart kl 10:00

Endelig tidsskjema for hele helgen blir satt opp etter at påmeldingsfristen er gått ut.

Vel møtt og husk å bruke kiosken når dere er her 😊

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kåre Valde 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Mona Bergstø 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kjell Henriksen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Trond Johan Eeg Nielsen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Geir Bentzen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Reidar Rundsveen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Frode Vikebø 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bernt Olav Lundetræ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 John christian Vespestad 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Håkon Tverderøy 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A   
Kåre Valde
Geir Bentzen
Sat 10:00 
2-A   
Mona Bergstø
Trond Johan Eeg Nielsen
Sat 10:00 
3-B   
Reidar Rundsveen
Håkon Tverderøy
Sat 10:00 
4-B   
Frode Vikebø
John christian Vespestad
Sat 10:00 

Round 2

Race to 2
5-A   
Geir Bentzen
Trond Johan Eeg Nielsen
Sat 11:30 
6-A   
Kåre Valde
Kjell Henriksen
Sat 11:30 
7-B   
Håkon Tverderøy
John christian Vespestad
Sat 11:30 
8-B   
Reidar Rundsveen
Bernt Olav Lundetræ
Sat 11:30 

Round 3

Race to 2
9-A   
Trond Johan Eeg Nielsen
Kjell Henriksen
Sat 13:00 
10-A   
Geir Bentzen
Mona Bergstø
Sat 13:00 
11-B   
John christian Vespestad
Bernt Olav Lundetræ
Sat 13:00 
12-B   
Håkon Tverderøy
Frode Vikebø
Sat 13:00 

Round 4

Race to 2
13-A   
Kjell Henriksen
Mona Bergstø
Sat 14:30 
14-A   
Trond Johan Eeg Nielsen
Kåre Valde
Sat 14:30 
15-B   
Bernt Olav Lundetræ
Frode Vikebø
Sat 14:30 
16-B   
John christian Vespestad
Reidar Rundsveen
Sat 14:30 

Round 5

Race to 2
17-A   
Mona Bergstø
Kåre Valde
Sat 16:00 
18-A   
Kjell Henriksen
Geir Bentzen
Sat 16:00 
19-B   
Frode Vikebø
Reidar Rundsveen
Sat 16:00 
20-B   
Bernt Olav Lundetræ
Håkon Tverderøy
Sat 16:00 

Semi final

Race to 3
21   
Group A no 1
Group B no 2
Sat 17:30 
22   
Group A no 2
Group B no 1
Sat 17:30 

Final

Race to 3
23   
Winner of match 21
Winner of match 22
Sat 19:00 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer