Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 4 - February 5, 2017

RT2 1. Divisjon Vest

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Stian Larsen
Marken IL, Kong Oscar BK
5 (5/0) 53 (35/18)
66%
100
2 Jardar Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
7 (5/2) 82 (45/37)
55%
87
3 Ole Eidsheim
Bergen BK
7 (5/2) 69 (40/29)
58%
77
3 Ronny kristoffer Algrøy
Marken IL, Kong Oscar BK
5 (4/1) 52 (32/20)
62%
77
5 Jan Ove Kvalsund Hansen
Herøy BK
3 (2/1) 36 (20/16)
56%
64
5 Jonas Kvalsund Hansen
Herøy BK
4 (2/2) 45 (24/21)
53%
64
5 Kurt Hatlem
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 30 (15/15)
50%
64
5 Vidar Blidensol
Marken IL, Kong Oscar BK
4 (2/2) 47 (25/22)
53%
64
9 Ketil Andre Strømmen
Marken IL, Kong Oscar BK
4 (2/2) 46 (24/22)
52%
44
Show more
9 Paul Townsend
Feios IL-BG
3 (1/2) 34 (18/16)
53%
44
9 Robert Gelin Rysjedal
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 40 (21/19)
53%
44
9 Svein Magne Ekeberg
Marken IL, Kong Oscar BK
5 (3/2) 49 (28/21)
57%
44
13 Henrik Hauge Pettersen
Herøy BK
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
28
13 Jon Birger Gursli
Marken IL, Kong Oscar BK
3 (1/2) 30 (11/19)
37%
28
13 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
28
13 Kim Christian Liset
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 17 (3/14)
18%
28
17 Jaran Gelin Rysjedal
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
16
17 Rune Bødal
Marken IL, Kong Oscar BK
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
16
17 Øystein U Pettersen
Herøy BK
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
16
17 Håvard Grotle Røys
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 16 (2/14)
13%
16
17 Henning Johansen
Marken IL, Kong Oscar BK
3 (1/2) 29 (13/16)
45%
16
Entry deadline Feb 1, 2017, 6:00 PM (local time)
Starts Feb 4, 2017, 9:00 AM (local time)
Format Double elimination (21 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 1. Divisjon Vest 2017
Organizer Marken IL, Kong Oscar BK
Contact Jørgen Ulvatne (ulvajs@gmail.com, 98697150)
More info
Velkommen til Bergen!

Turneringen blir spilt over to dager. Når påmeldingsfristen er gått ut vil vi sette opp tidsskjema.

Overnatting
Vi har fått tilbud på overnatting på Thon Hotel Rosenkrantz Bergen som ligger ca. 5 minutters gange fra Kong Oscar biljard.

Enkeltrom NOK 1045,-
Dobbeltrom NOK 1345,-
Prisene inkluderer frokost og kveldsmat.

Vi har satt av seks rom til og med torsdag 26.01.17.

Kontakt Thon Hotel Rosenkrantz Bergen direkte på 55 30 14 00 eller mail rosenkrantz@thonhotels.no.
Referanse: 328021724 Marken IL

Øvrige Thonhoteller kan bookes via www.thonhotels.no/?firma=THC225

Frist for eventuelle klager er utsatt til 02.02.17 kl. 21.00 fordi trekningen ikke forelå før 02.02.17 kl. 09.00.

Mer om RT i 1. Divisjon: http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?10_12_3_-_pool__divisjon_1.htm

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Walk Over
 
2   
Ole Eidsheim
Jardar Eiken Flage
Sat 10:00  Table 17
3   
Kim Christian Liset
Walk Over
 
4   
Walk Over
Jonas Kvalsund Hansen
 
5   
Henrik Hauge Pettersen
Walk Over
 
6   
Øystein U Pettersen
Ronny kristoffer Algrøy
Sat 10:00  Table 16
7   
Robert Gelin Rysjedal
Håvard Grotle Røys
Sat 10:00  Table 15
8   
Walk Over
Rune Bødal
 
9   
Paul Townsend
Walk Over
 
10   
Svein Magne Ekeberg
Ketil Andre Strømmen
Sat 10:00  Table 12
11   
Jon Birger Gursli
Walk Over
 
12   
Walk Over
Kurt Per Hatlem
 
13   
Kim Ronny Nygård
Walk Over
 
14   
Walk Over
Stian Larsen
 
15   
Henning Johansen
Jaran Gelin Rysjedal
Sat 10:00  Table 11
16   
Walk Over
Vidar Blidensol
 

Winner round 1

Race to 7
17   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Ole Eidsheim
Sat 11:00  Table 9
18   
Kim Christian Liset
Jonas Kvalsund Hansen
Sat 11:00  Table 16
19   
Henrik Hauge Pettersen
Ronny kristoffer Algrøy
Sat 11:00  Table 15
20   
Robert Gelin Rysjedal
Rune Bødal
Sat 11:00  Table 12
21   
Paul Townsend
Svein Magne Ekeberg
Sat 11:00  Table 11
22   
Jon Birger Gursli
Kurt Hatlem
Sat 11:00  Table 7
23   
Kim Ronny Nygård
Stian Larsen
Sat 11:00  Table 17
24   
Henning Johansen
Vidar Blidensol
Thu 11:00  Table 10

Loser round 1

Race to 7
25   
Walk Over
Jardar Eiken Flage
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Øystein U Pettersen
 
28   
Håvard Grotle Røys
Walk Over
 
29   
Walk Over
Ketil Andre Strømmen
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Jaran Gelin Rysjedal
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 7
33   
Jardar Eiken Flage
Henning Johansen
Sat 12:00  Table 10
34   
Walk Over
Kim Ronny Nygård
 
35   
Øystein U Pettersen
Jon Birger Gursli
Sat 12:00  Table 9
36   
Håvard Grotle Røys
Svein Magne Ekeberg
Sat 12:00  Table 17
37   
Ketil Andre Strømmen
Rune Bødal
Sat 12:00  Table 16
38   
Walk Over
Henrik Hauge Pettersen
 
39   
Walk Over
Kim Christian Liset
 
40   
Jaran Gelin Rysjedal
Ole Eidsheim
Sat 12:00  Table 15

Winners qualification

Race to 7
41   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Jonas Kvalsund Hansen
Sat 13:00  Table 12
42   
Ronny kristoffer Algrøy
Robert Gelin Rysjedal
Sat 13:00  Table 15
43   
Paul Townsend
Kurt Hatlem
Sat 13:00  Table 16
44   
Stian Larsen
Vidar Blidensol
Sat 13:00  Table 11

Loser round 3

Race to 7
45   
Jardar Eiken Flage
Kim Ronny Nygård
Sat 13:00  Table 17
46   
Jon Birger Gursli
Svein Magne Ekeberg
Sat 13:00  Table 9
47   
Ketil Andre Strømmen
Henrik Hauge Pettersen
Sat 13:00  Table 9
48   
Kim Christian Liset
Ole Eidsheim
Sat 13:00  Table 7

Losers qualification

Race to 7
49   
Jardar Eiken Flage
Robert Gelin Rysjedal
Sat 14:00  Table 17
50   
Svein Magne Ekeberg
Jonas Kvalsund Hansen
Sat 14:00  Table 9
51   
Ketil Andre Strømmen
Vidar Blidensol
Sat 14:00  Table 11
52   
Ole Eidsheim
Paul Townsend
Sat 14:00  Table 16

Quarter final

Race to 7
53   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Jardar Eiken Flage
Sat 15:00  Table 16
54   
Ronny kristoffer Algrøy
Vidar Blidensol
Sat 15:00  Table 15
55   
Kurt Hatlem
Ole Eidsheim
Sat 15:00  Table 17
56   
Stian Larsen
Jonas Kvalsund Hansen
Sat 15:00  Table 11

Semi final

Race to 7
57   
Jardar Eiken Flage
Ronny kristoffer Algrøy
Sat 16:00  Table 16
58   
Ole Eidsheim
Stian Larsen
Sat 16:00  Table 17

Final

Race to 7
59   
Jardar Eiken Flage
Stian Larsen
Sat 18:30  Table 16

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer