Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 12, 2020

RT2 1. Divisjon Øst

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Roger Rasmussen
Ask BC
5 (5/0) 53 (31/22)
58%
100
2 Jan Kjetil Nordrum
Gjøvik&Raufoss BK
7 (5/2) 61 (39/22)
64%
87
3 Jan Morten Arnesen
Plankebyen BK
5 (3/2) 40 (23/17)
58%
74
3 Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Fredrikstad BK
5 (3/2) 48 (26/22)
54%
74
5 Henrik Hagen
BEX BK
3 (2/1) 27 (16/11)
59%
61
5 Lars Harby
Østkanten Biljardklubb
4 (3/1) 35 (19/16)
54%
61
5 Moises Farfan
Plankebyen BK
4 (3/1) 35 (18/17)
51%
61
5 Per Yngvar Hodnebrog
Fredrikstad BK
5 (3/2) 46 (23/23)
50%
61
9 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
5 (3/2) 48 (25/23)
52%
49
Show more
9 Erol Dane Mula
Oslo BK
4 (2/2) 36 (16/20)
44%
49
9 Per Hagen
Oslo BK
4 (2/2) 34 (18/16)
53%
49
9 Morten Bakken
Asker BK
4 (2/2) 36 (19/17)
53%
49
13 Pål Andre Martinsen
Plankebyen BK
3 (1/2) 30 (14/16)
47%
37
13 Thomas Pedersen
Fredrikstad BK
4 (2/2) 32 (18/14)
56%
37
13 Kenneth Mydland
Fredrikstad BK
4 (2/2) 37 (19/18)
51%
37
13 Tom Kristiansen
Fredrikstad BK
3 (1/2) 30 (13/17)
43%
37
17 Espen Kristiansen
Fredrikstad BK
3 (1/2) 25 (12/13)
48%
29
17 Navid Eslah
Storgata BK
2 (0/2) 22 (10/12)
45%
29
17 Giena Tanilon
Fredrikstad BK
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
29
17 Sabahudin Comor
Fredrikstad BK
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
29
17 Rolf Jensen
Østkanten Biljardklubb
3 (1/2) 29 (16/13)
55%
29
17 Sandro Hasecic
Fredrikstad BK
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
29
17 Kim Soo Garmark
Storgata BK
3 (1/2) 24 (11/13)
46%
29
17 Roald Naglestad
Fredrikstad BK
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
29
25 Bjørn Birger Andreassen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
22
Entry deadline Sep 9, 2020, 5:59 PM (local time)
Starts Sep 12, 2020, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (25 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Fredrikstad BK
Contact Bjørn Birger Andreassen (bbandrea@live.no, 95920411) and Eystein Gangfløt (geystein@yahoo.com, 47232705)
More info
Salongen åpner kl. 9.00. Fri parkering i parkeringshus i fjellet 200 meter før salongen. Mye god mat og drikke til hyggelige priser hele dagen. Husk Corona regler. Vel møtt!

Scandic hotell, Fredrikstad: 69385600
Priser: Enkelrom 845 - dobbel 945 - trippel 1090

Quality hotel, Fredrikstad: 69393000
Priser: Enkelrom 890 - dobbel 990 - trippel 1090

Husk å si fra at dere skal ha avtalte biljardpriser

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Jan Kjetil Nordrum
Walk Over
 
2   
Lars Harby
Sabahudin Comor
Sat 09:59  Table 1
3   
Bjørn Birger Andreassen
Per Yngvar Hodnebrog
Sat 09:59  Table 2
4   
Kim Soo Garmark
Rolf Jensen
Sat 09:59  Table 3
5   
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Walk Over
 
6   
Espen Kristiansen
Roald Naglestad
Sat 09:59  Table 4
7   
Moises Farfan
Sandro Hasecic
Sat 09:59  Table 5
8   
Walk Over
Per Hagen
 
9   
Henrik Hagen
Walk Over
 
10   
Thomas Pedersen
Giena Tanilon
Sat 09:59  Table 6
11   
Pål Andre Martinsen
Erol Dane Mula
Sat 09:59  Table 7
12   
Walk Over
Morten Bakken
 
13   
Jan Morten Arnesen
Walk Over
 
14   
Pål Daud Fillipsveen
Tom Kristiansen
Sat 09:59  Table 8
15   
Navid Eslah
R1
Kenneth Mydland
R1
Sat 10:51  Table 3
16   
Walk Over
Roger Rasmussen
 

Winner round 1

Race to 6
17   
Jan Kjetil Nordrum
Lars Harby
Sat 11:28  Table 7
18   
Per Yngvar Hodnebrog
R2
Rolf Jensen
Sat 11:05  Table 4
19   
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Espen Kristiansen
R1
Sat 11:05  Table 2
20   
Moises Farfan
Per Hagen
Sat 10:52  Table 6
21   
Henrik Hagen
Thomas Pedersen
Sat 10:53  Table 5
22   
Erol Dane Mula
Morten Bakken
Sat 11:15  Table 1
23   
Jan Morten Arnesen
Pål Daud Fillipsveen
Sat 11:53  Table 2
24   
Kenneth Mydland
Roger Rasmussen
Sat 12:03  Table 8

Loser round 1

Race to 6
25   
Walk Over
Sabahudin Comor
 
26   
Bjørn Birger Andreassen
Kim Soo Garmark
Sat 12:04  Table 5
27   
Walk Over
Roald Naglestad
 
28   
Sandro Hasecic
Walk Over
 
29   
Walk Over
Giena Tanilon
 
30   
Pål Andre Martinsen
Walk Over
 
31   
Walk Over
Tom Kristiansen
 
32   
Navid Eslah
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 6
33   
Sabahudin Comor
Kenneth Mydland
Sat 13:09  Table 5
34   
Kim Soo Garmark
Pål Daud Fillipsveen
Sat 13:00  Table 2
35   
Roald Naglestad
Morten Bakken
Sat 12:52  Table 4
36   
Sandro Hasecic
Thomas Pedersen
Sat 12:17  Table 4
37   
Giena Tanilon
Per Hagen
Sat 12:42  Table 7
38   
Pål Andre Martinsen
Espen Kristiansen
Sat 12:06  Table 3
39   
Tom Kristiansen
Rolf Jensen
Sat 12:22  Table 6
40   
Navid Eslah
Jan Kjetil Nordrum
Sat 12:44  Table 1

Winners qualification

Race to 6
41   
Lars Harby
Per Yngvar Hodnebrog
Sat 13:13  Table 8
42   
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Moises Farfan
Sat 13:19  Table 3
43   
Henrik Hagen
Erol Dane Mula
Sat 13:43  Table 7
44   
Jan Morten Arnesen
Roger Rasmussen
Sat 13:47  Table 4

Loser round 3

Race to 6
45   
Kenneth Mydland
Pål Daud Fillipsveen
Sat 14:27  Table 3
46   
Morten Bakken
Thomas Pedersen
Sat 14:05  Table 1
47   
Per Hagen
Pål Andre Martinsen
Sat 14:03  Table 6
48   
Tom Kristiansen
Jan Kjetil Nordrum
Sat 14:05  Table 5

Losers qualification

Race to 6
49   
Pål Daud Fillipsveen
R1
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Sat 15:40  Table 3
50   
Morten Bakken
Per Yngvar Hodnebrog
Sat 15:29  Table 2
51   
Per Hagen
Jan Morten Arnesen
Sat 15:22  Table 1
52   
Jan Kjetil Nordrum
Erol Dane Mula
Sat 15:22  Table 4

Quarter final

Race to 6
53   
Lars Harby
Jan Kjetil Nordrum
Sat 16:54  Table 3
54   
Moises Farfan
Jan Morten Arnesen
Sat 16:54  Table 4
55   
Henrik Hagen
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Sat 16:54  Table 1
56   
Roger Rasmussen
Per Yngvar Hodnebrog
Sat 16:54  Table 6

Semi final

Race to 6
57   
Jan Kjetil Nordrum
Jan Morten Arnesen
Sat 18:08  Table 4
58   
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Roger Rasmussen
Sat 18:08  Table 3

Final

Race to 7
59   
Jan Kjetil Nordrum
Roger Rasmussen
Sat 19:10  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer