Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 2, 2019

RT1 Vest

Snooker

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Reidar Rundsveen
Os Biljard og Snookerklubb
7 (7/0) 20 (17/3)
85%
55, 45, 39, 32, 32, 27, 27, 25, 25 60
2 Kåre Valde
Stord Snookerklubb
6 (5/1) 16 (12/4)
75%
34, 30, 28 52
3 Jan Helge Kordts
Os Biljard og Snookerklubb
6 (4/2) 17 (11/6)
65%
46, 31, 27 44
3 Trond Johan Eeg Nielsen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (4/1) 15 (9/6)
60%
44
5 Arnfinn Saue
Stord Snookerklubb
4 (3/1) 9 (6/3)
67%
37
5 John christian Vespestad
Stord Snookerklubb
4 (2/2) 11 (5/6)
45%
51, 33, 29 37
5 Tommy Kvarsvik
Stord Snookerklubb
4 (2/2) 9 (4/5)
44%
37
5 Douglas McGaw
Stord Snookerklubb
4 (2/2) 11 (6/5)
55%
37
9 Oddbjørn Bolkan
Stord Snookerklubb
4 (2/2) 10 (5/5)
50%
29
Show more
9 Tore Vespestad
Stord Snookerklubb
3 (1/2) 7 (3/4)
43%
29
9 Arve Hatlevik
Stord Snookerklubb
3 (1/2) 6 (2/4)
33%
29
9 Inge Kvarven
Stord Snookerklubb
3 (1/2) 7 (2/5)
29%
29
13 Jan Hevrøy
Stord Snookerklubb
4 (1/3) 9 (2/7)
22%
28 22
13 Kåre Åsnes
Stord Snookerklubb
3 (0/3) 7 (1/6)
14%
22
13 Kim Fluge
Os Biljard og Snookerklubb
3 (0/3) 8 (2/6)
25%
22
13 Kåre Johannes Aadland
Stord Snookerklubb
3 (0/3) 6 (0/6)
0%
22
17 Toni Stokka
Stord Snookerklubb
4 (0/4) 10 (2/8)
20%
17
Entry deadline Feb 27, 2019, 5:00 PM (local time)
Starts Mar 2, 2019, 8:00 AM (local time)
Format Round robin (17 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Snooker 2019
Organizer Stord Snookerklubb
Contact Tommy Kvarsvik (tommy@kelpie.no, 91800133)
More info
Velkommen til regional turnering i snooker for Vestlandet, som blir arrangert i dei flotte lokala til Stord Snookerklubb i Podlen i Sagvåg på Stord!

Me har sju spelebord, og puljespelet blir i hovudsak spelt laurdag 2. mars (kampar mellom lokale spelarar eller andre som har moglegheit, blir om nødvendig unnagjort fredag 1. mars). Sluttspel er søndag 3. mars.

Oppmøte laurdag 2. mars er 08.30. Spelestart 09.00. Speleskjema blir sett opp etter at påmeldingsfristen er gått ut.

Kleskode er B. Sjå http://www.biljardforbundet.no/info/6_6_1_generelle_regler_for_turnering.htm for meir informasjon.

Når det gjeld overnatting er Grand Hotell på Leirvik (12 min køyring frå Stord Snookerklubb), Stord Hotell (10 min køyring frå Stord Snookerklubb) og Almås Hotell (10 min køyring fra Stord Snookerklubb) aktuelle alternativ.

Det blir kiosksal med god mat under heile turneringa, og det er gratis entré for publikum som vil komma og sjå på. Me har god tribuneplass!

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Reidar Rundsveen 4 4 0 0 8 1 7 0 0 0 0.889 4
2 Jan Helge Kordts 4 3 0 1 7 3 4 0 0 0 0.7 3
3 Oddbjørn Bolkan 4 2 0 2 5 5 0 0 0 0 0.5 2
4 Jan Hevrøy 4 1 0 3 2 7 -5 0 0 0 0.222 1
5 Toni Stokka 4 0 0 4 2 8 -6 0 0 0 0.2 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Arnfinn Saue 3 3 0 0 6 0 6 0 0 0 1 3
2 John christian Vespestad 3 2 0 1 4 3 1 0 0 0 0.571 2
3 Inge Kvarven 3 1 0 2 2 5 -3 0 0 0 0.286 1
4 Kim Fluge 3 0 0 3 2 6 -4 0 0 0 0.25 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Trond Johan Eeg Nielsen 3 3 0 0 6 3 3 0 0 0 0.667 3
2 Douglas McGaw 3 2 0 1 5 2 3 0 0 0 0.714 2
3 Tore Vespestad 3 1 0 2 3 4 -1 0 0 0 0.429 1
4 Kåre Åsnes 3 0 0 3 1 6 -5 0 0 0 0.143 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kåre Valde 3 3 0 0 6 0 6 0 0 0 1 3
2 Tommy Kvarsvik 3 2 0 1 4 2 2 0 0 0 0.667 2
3 Arve Hatlevik 3 1 0 2 2 4 -2 0 0 0 0.333 1
4 Kåre Johannes Aadland 3 0 0 3 0 6 -6 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A   
Reidar Rundsveen
Jan Hevrøy
Sat 09:10 
2-A   
Toni Stokka
Oddbjørn Bolkan
Sat 09:00 
3-B   
Arnfinn Saue
Kim Fluge
Sat 09:00 
4-B   
John christian Vespestad
Inge Kvarven
Sat 09:00 
5-C   
Trond Johan Eeg Nielsen
Kåre Åsnes
Sat 09:00 
6-C   
Douglas McGaw
Tore Vespestad
Sat 08:59 
7-D   
Kåre Valde
Kåre Johannes Aadland
Sat 08:59 
8-D   
Arve Hatlevik
Tommy Kvarsvik
Sat 09:30 

Round 2

Race to 2
9-A   
Jan Hevrøy
Oddbjørn Bolkan
Sat 10:50 
10-A   
Reidar Rundsveen
Jan Helge Kordts
Sat 09:45 
11-B   
Arnfinn Saue
Inge Kvarven
Sat 10:15 
12-B   
Kim Fluge
John christian Vespestad
Sat 10:20 
13-C   
Trond Johan Eeg Nielsen
Tore Vespestad
Sat 10:49 
14-C   
Kåre Åsnes
Douglas McGaw
Sat 10:49 
15-D   
Kåre Valde
Tommy Kvarsvik
Sat 11:35 
16-D   
Kåre Johannes Aadland
Arve Hatlevik
Sat 11:35 

Round 3

Race to 2
17-A   
Oddbjørn Bolkan
Jan Helge Kordts
Sat 12:08 
18-A   
Jan Hevrøy
Toni Stokka
Sat 12:42 
19-B   
Arnfinn Saue
John christian Vespestad
Sat 12:31 
20-B   
Inge Kvarven
Kim Fluge
Sat 12:13 
21-C   
Trond Johan Eeg Nielsen
Douglas McGaw
Sat 12:36 
22-C   
Tore Vespestad
Kåre Åsnes
Sat 12:55 
23-D   
Kåre Valde
Arve Hatlevik
Sat 13:30 
24-D   
Tommy Kvarsvik
Kåre Johannes Aadland
Sat 14:11 

Round 4

Race to 2
25-A   
Jan Helge Kordts
Toni Stokka
Sat 12:10 
26-A   
Oddbjørn Bolkan
Reidar Rundsveen
Sat 14:11 

Round 5

Race to 2
27-A   
Toni Stokka
Reidar Rundsveen
Sat 12:08 
28-A   
Jan Helge Kordts
Jan Hevrøy
Sat 14:10 

Quarter final

Race to 3
29   
Reidar Rundsveen
John christian Vespestad
Sat 14:57 
30   
Jan Helge Kordts
Arnfinn Saue
Sat 14:57 
31   
Trond Johan Eeg Nielsen
Tommy Kvarsvik
Sat 14:57 
32   
Douglas McGaw
Kåre Valde
Sat 14:57 

Semi final

Race to 3
33   
Reidar Rundsveen
Jan Helge Kordts
Sat 16:57 
34   
Trond Johan Eeg Nielsen
Kåre Valde
Sat 18:14 

Final

Race to 3
35   
Reidar Rundsveen
Kåre Valde
Sat 20:08 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer