Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 10 - February 12, 2017

RT1 Snooker

Snooker

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Umar Hayat Ali
Oslo Snooker
5 (5/0) 14 (11/3)
79%
37, 36 80
2 Christopher Schou Watts
Oslo Snooker
5 (4/1) 15 (11/4)
73%
54, 52, 34 70
3 Eirik Riisnæs
Horten BK
5 (4/1) 12 (8/4)
67%
62
3 Erik Dullerud
Trondheim Snooker
5 (4/1) 11 (9/2)
82%
46 62
5 Gunder Eriksen
Oslo Snooker
4 (2/2) 8 (4/4)
50%
51
5 Jonas Fjeld Pettersen
Sarpsborg SBK
3 (1/2) 6 (2/4)
33%
51
5 Niklas Engstrom
Oslo Snooker
4 (2/2) 11 (6/5)
55%
48 51
5 Basir Ahmadi
Oslo Snooker
3 (1/2) 6 (2/4)
33%
51
9 Edwin Ingebrigtsen
Oslo Snooker
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
35
9 Gavin Powell
Kongsvinger BK
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
35
9 Arild Burud
Oslo Snooker
3 (1/2) 7 (2/5)
29%
35
9 Umesh Rajak
Oslo Snooker
3 (1/2) 7 (3/4)
43%
35
13 Petter Olsen
Oslo Snooker
3 (0/3) 7 (1/6)
14%
22
13 Haakon Røstad
Oslo Snooker
3 (0/3) 6 (0/6)
0%
22
Entry deadline Feb 8, 2017, 6:00 PM (local time)
Starts Feb 10, 2017, 5:00 PM (local time)
Format Round robin (14 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Snooker 2017
Organizer Oslo Snooker
Contact Niklas Engstrom (niki2stacks@gmail.com)
More info
Velkommen til RT 1 Snooker på Oslo Snooker!

Kleskode b gjelder, det vil si offisiell klubb pikèskjorte eller ensfarget skjorte og vest med klubblogo. Sjekk biljardforbundets hjemmesider hvis dere er usikre.

Oppmøte senest en halvtime før din første kamp. Merk at spilletidene er meget foreløpige, vi kommer sannsynligvis spare mye tid i forhold til spilleskjema. Kanskje spilles noen interne Oslo snooker-kamper allerede på fredag kveld for å spare tid.

Send mail eller ring hvis dere har spørsmål.

Niklas
46501353
niki2stacks@gmail.com

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Christopher Schou Watts 2 2 0 0 4 0 4 0 0 0 1 2
2 Basir Ahmadi 2 1 0 1 2 2 0 0 0 0 0.5 1
3 Edwin Ingebrigtsen 2 0 0 2 0 4 -4 0 0 0 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Eirik Riisnæs 3 3 0 0 6 1 5 0 0 0 0.857 3
2 Niklas Engstrom 3 2 0 1 5 3 2 0 0 0 0.625 2
3 Umesh Rajak 3 1 0 2 3 4 -1 0 0 0 0.429 1
4 Haakon Røstad 3 0 0 3 0 6 -6 0 0 0 0 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Erik Dullerud 3 3 0 0 6 0 6 0 0 0 1 3
2 Gunder Eriksen 3 2 0 1 4 2 2 0 0 0 0.667 2
3 Arild Burud 3 1 0 2 2 5 -3 0 0 0 0.286 1
4 Petter Olsen 3 0 0 3 1 6 -5 0 0 0 0.143 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Umar Hayat Ali 2 2 0 0 4 0 4 0 0 0 1 2
2 Jonas Fjeld Pettersen 2 1 0 1 2 2 0 0 0 0 0.5 1
3 Gavin Powell 2 0 0 2 0 4 -4 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A   
Christopher Watts
Basir Ahmadi
Sat 10:00 
2-B   
Niklas Engstrom
Haakon Røstad
Sat 10:00 
3-B   
Eirik Riisnæs
Umesh Rajak
Sat 10:00 
4-C   
Erik Dullerud
Petter Olsen
Sat 11:30 
5-C   
Gunder Eriksen
Arild Burud
Sat 10:00 
6-D   
Umar Hayat Ali
Gavin Powell
Sat 11:30 

Round 2

Race to 2
7-A   
Basir Ahmadi
Edwin Ingebrigtsen
Sat 11:30 
8-B   
Niklas Engstrom
Umesh Rajak
Sat 11:30 
9-B   
Haakon Røstad
Eirik Riisnæs
Sat 13:00 
10-C   
Erik Dullerud
Arild Burud
Sat 13:00 
11-C   
Petter Olsen
Gunder Eriksen
Sat 13:00 
12-D   
Gavin Powell
Jonas Fjeld Pettersen
Sat 13:00 

Round 3

Race to 2
13-A   
Edwin Ingebrigtsen
Christopher Watts
Sat 14:30 
14-B   
Niklas Engstrom
Eirik Riisnæs
Sat 14:30 
15-B   
Umesh Rajak
Haakon Røstad
Sat 14:30 
16-C   
Erik Dullerud
Gunder Eriksen
Sat 14:30 
17-C   
Arild Burud
Petter Olsen
Sat 16:00 
18-D   
Jonas Fjeld Pettersen
Umar Hayat Ali
Sat 16:00 

Quarter final

Race to 2
19   
Christopher Watts
Niklas Engstrom
Sat 17:30 
20   
Basir Ahmadi
Eirik Riisnæs
Sat 17:30 
21   
Erik Dullerud
Jonas Fjeld Pettersen
Sat 17:30 
22   
Gunder Eriksen
Umar Hayat Ali
Sat 17:30 

Semi final

Race to 3
23   
Christopher Watts
Eirik Riisnæs
Sat 19:00 
24   
Erik Dullerud
Umar Hayat Ali
Sat 19:00 

Final

Race to 3
25   
Christopher Watts
Umar Hayat Ali
Sat 20:30 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer