Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

January 14, 2018

RT1 2. Divisjon Vest

Add players

Please wait...
10-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Edvin Eri Pettersen
Herøy BK
5 (5/0) 26 (24/2)
92%
100
2 Astrid Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
4 (3/1) 28 (15/13)
54%
87
3 Katja Wolff
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 27 (13/14)
48%
74
3 Alexander Dybvik
Herøy BK
4 (2/2) 24 (10/14)
42%
74
5 Tobias Høie
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 30 (16/14)
53%
61
5 Ali Mirzaie
Herøy BK
5 (3/2) 26 (16/10)
62%
61
7 Oliver Wolff
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 24 (11/13)
46%
55
7 Vegard Notøy
Herøy BK
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
55
9 Elin Julie Giil
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
49
9 Kevin Wolff
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
49
9 Gabi Nordeide Carlsen
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 9 (1/8)
11%
49
9 Viljar Akse
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
49
Entry deadline Jan 10, 2018, 6:00 PM (local time)
Starts Jan 14, 2018, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (12 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 2. Divisjon Vest 2018
Organizer Hyllestad IL, BG
Contact Kurt Hatlem (kurtper@online.no)
More info
Vel møtt til RT1 i 2. divisjon Vest 2018!

Turneringa blir arrangert i 10 ball.

Spelestart søndag kl. 10.00, oppmøte seinast 30 min. før kampstart.


Sjå TBR om turneringsavvikling og reglar: http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?10_12_4_-_pool__divisjon_2.htm

Fredag serverer vi lasagne klokka kl 20.00, og salongen er open frå kl. 18.00.

Laurdag blir det arrangert RT 1 i 1. divisjon. 2. div. spelarar kan delta også på denne turneringa.

Overnatting:

Fjordkick AS: http://www.fjordkick.no/
Lavik Hytter: https://www.fjordkysten.no/overnatting/lavik-feriehus-p809963
Hotel Sognefjord: http://www.hotelsognefjord.no/
Eide Ferie og Fritid tlf. 93218780

Mvh.
Hyllestad I.L. BG

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Katja Wolff
Walk Over
 
2   
Tobias Høie
Gabi Nordeide Carlsen
Sun 09:33  Table 1
3   
Edvin Eri Pettersen
Kevin Wolff
Sun 09:33  Table 2
4   
Walk Over
Vegard Notøy
 
5   
Astrid Eiken Flage
Walk Over
 
6   
Oliver Wolff
Elin Julie Giil
Sun 09:33  Table 3
7   
Ali Mirzaei
Viljar Akse
Sun 09:34  Table 4
8   
Walk Over
Alexander Dybvik
 

Winner round 1

Race to 5
9   
Katja Wolff
Tobias Høie
Sun 10:49  Table 1
10   
Edvin Eri Pettersen
Vegard Notøy
Sun 10:50  Table 2
11   
Astrid Eiken Flage
Oliver Wolff
Sun 10:56  Table 3
12   
Ali Mirzaei
Alexander Dybvik
Sun 11:02  Table 4

Loser round 1

Race to 4
13   
Walk Over
Gabi Nordeide Carlsen
 
14   
Kevin Wolff
Walk Over
 
15   
Walk Over
Elin Julie Giil
 
16   
Viljar Akse
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 4
17   
Gabi Nordeide Carlsen
Ali Mirzaei
Sun 12:18  Table 4
18   
Kevin Wolff
Oliver Wolff
Sun 12:18  Table 3
19   
Elin Julie Giil
Vegard Notøy
  Table 1
20   
Viljar Akse
Tobias Høie
Sun 11:58  Table 2

Winners qualification

Race to 5
21   
Katja Wolff
Edvin Eri Pettersen
Sun 12:15  Table 6
22   
Astrid Eiken Flage
Alexander Dybvik
Sun 12:25  Table 5

Loser round 3

Race to 4
23   
Ali Mirzaei
Oliver Wolff
Sun 13:35  Table 3
24   
Vegard Notøy
Tobias Høie
Sun 13:06  Table 1

Losers qualification

Race to 4
25   
Ali Mirzaei
Katja Wolff
Sun 14:20  Table 1
26   
Tobias Høie
Alexander Dybvik
Sun 14:12  Table 4

Semi final

Race to 5
27   
Edvin Eri Pettersen
Alexander Dybvik
Sun 15:20  Table 4
28   
Astrid Eiken Flage
Katja Wolff
Sun 15:20  Table 1

Final

Race to 5
29   
Edvin Eri Pettersen
Astrid Eiken Flage
Sun 16:29  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer