Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 16, 2020

RT1 1. Divisjon Midt

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Knut Inge Røstvold
Trondheim BK
7 (7/0) 52 (38/14)
73%
2 Helge Gjerde
Trondheim BK
7 (6/1) 51 (37/14)
73%
3 Line Kjørsvik
Stoppball Nidaros BK
6 (4/2) 42 (26/16)
62%
3 Knut Isaksen
Biljard1 Trondheim
6 (4/2) 36 (23/13)
64%
5 Espen M. Andersen
Trondheim BK
5 (3/2) 29 (17/12)
59%
5 Kim Owe Elverum
Trondheim BK
5 (2/3) 32 (15/17)
47%
7 Henrik Flatås
Trondheim BK
5 (2/3) 33 (15/18)
45%
7 Anders Nordli
Biljard1 Trondheim
5 (2/3) 32 (14/18)
44%
9 Gunnar Aronsen
Trondheim BK
5 (2/3) 31 (13/18)
42%
9 John-Ivar Rubach
Trondheim BK
5 (1/4) 28 (8/20)
29%
11 Steinar Moe
Trondheim BK
5 (0/5) 29 (4/25)
14%
11 Torkil Gjengseth
Biljard1 Trondheim
5 (0/5) 25 (0/25)
0%
Entry deadline Aug 12, 2020, 5:59 PM (local time)
Starts Aug 16, 2020, 10:00 AM (local time)
Format Round robin (12 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Trondheim BK
Contact Knut Inge Røstvold (pompes9@gmail.com, 97938475) and Ronny Kraft (rokraft@online.no, 95292997)
More info
Pga ferietid så hjelper vi stoppball med gjennomføringen av denne turneringe og tar over arrangementet.

Trondheim biljardklubb ønsker velkommen til sesongstart i div 1.
Vi selger mat og drikke denne dagen og har et godt utvalg av kioskvarer..

Spørsmål besvares her eller på tlf til turneringsledere.

Vel møtt.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Knut Inge Røstvold 5 5 0 0 25 4 21 0 0 0 0.862 5
2 Knut Isaksen 5 4 0 1 22 7 15 0 0 0 0.759 4
3 Kim Owe Elverum 5 2 0 3 15 17 -2 0 0 0 0.469 2
4 Anders Nordli 5 2 0 3 14 18 -4 0 0 0 0.438 2
5 Gunnar Aronsen 5 2 0 3 13 18 -5 0 0 0 0.419 2
6 Torkil Gjengseth 5 0 0 5 0 25 -25 0 0 0 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Helge Gjerde 5 5 0 0 25 6 19 0 0 0 0.806 5
2 Line Kjørsvik 5 4 0 1 22 10 12 0 0 0 0.688 4
3 Espen M. Andersen 5 3 0 2 17 12 5 0 0 0 0.586 3
4 Henrik Flatås 5 2 0 3 15 18 -3 0 0 0 0.455 2
5 John-Ivar Rubach 5 1 0 4 8 20 -12 0 0 0 0.286 1
6 Steinar Moe 5 0 0 5 4 25 -21 0 0 0 0.138 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1-A   
Knut Inge Røstvold
Kim Owe Elverum
Sun 10:03 
2-A   
Knut Isaksen
Gunnar Aronsen
Sun 10:03 
3-A   
Anders Nordli
Torkil Gjengseth
Sun 10:03 
4-B   
Espen M. Andersen
Line Kjørsvik
Sun 10:03 
5-B   
Helge Gjerde
Henrik Flatås
Sun 10:03 
6-B   
Steinar Moe
John-Ivar Rubach
Sun 10:03 

Round 2

Race to 5
7-A   
Knut Inge Røstvold
Gunnar Aronsen
Sun 11:08 
8-A   
Kim Owe Elverum
Torkil Gjengseth
Sun 11:44 
9-A   
Knut Isaksen
Anders Nordli
Sun 11:20 
10-B   
Espen M. Andersen
Henrik Flatås
Sun 11:21 
11-B   
Line Kjørsvik
John-Ivar Rubach
Sun 11:09 
12-B   
Helge Gjerde
Steinar Moe
Sun 11:21 

Round 3

Race to 5
13-A   
Knut Inge Røstvold
Torkil Gjengseth
Sun 12:05 
14-A   
Gunnar Aronsen
Anders Nordli
Sun 12:05 
15-A   
Kim Owe Elverum
Knut Isaksen
Sun 12:05 
16-B   
Espen M. Andersen
John-Ivar Rubach
Sun 12:02 
17-B   
Henrik Flatås
Steinar Moe
Sun 12:02 
18-B   
Line Kjørsvik
Helge Gjerde
Sun 12:02 

Round 4

Race to 5
19-A   
Knut Inge Røstvold
Anders Nordli
Sun 13:15 
20-A   
Torkil Gjengseth
Knut Isaksen
Sun 13:09 
21-A   
Gunnar Aronsen
Kim Owe Elverum
Sun 13:15 
22-B   
Espen M. Andersen
Steinar Moe
Sun 12:58 
23-B   
John-Ivar Rubach
Helge Gjerde
Sun 12:58 
24-B   
Henrik Flatås
Line Kjørsvik
Sun 12:58 

Round 5

Race to 0
25-A   
Knut Inge Røstvold
Knut Isaksen
Sun 14:07 
26-A   
Anders Nordli
Kim Owe Elverum
Sun 14:46 
27-A   
Torkil Gjengseth
Gunnar Aronsen
Sun 14:46 
28-B   
Espen M. Andersen
Helge Gjerde
Sun 14:07 
29-B   
Steinar Moe
Line Kjørsvik
Sun 14:07 
30-B   
John-Ivar Rubach
Henrik Flatås
Sun 14:07 

Semi final

Race to 6
31   
Knut Inge Røstvold
Line Kjørsvik
Sun 15:57 
32   
Knut Isaksen
Helge Gjerde
Sun 15:57 

Final

Race to 7
33   
Knut Inge Røstvold
Helge Gjerde
Sun 17:23 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer