Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 2 - March 4, 2018

RT1 Vest Snooker

Snooker

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 John christian Vespestad
Stord Snookerklubb
8 (7/1) 23 (18/5)
78%
52, 38, 37, 27, 22, 20, 20 60
2 Shaher Alqasasfa
Stord Snookerklubb
7 (5/2) 22 (13/9)
59%
26, 24, 22, 22 52
3 Geir Bentzen
Os Biljard og Snookerklubb
6 (5/1) 18 (13/5)
72%
21 44
3 Reidar Rundsveen
Os Biljard og Snookerklubb
7 (5/2) 19 (12/7)
63%
41, 39, 30, 27, 27, 24, 24, 23, 22, 21 44
5 Simen Hatlevik
Stord Snookerklubb
6 (5/1) 15 (12/3)
80%
33, 22 37
5 Arnfinn Saue
Stord Snookerklubb
5 (4/1) 13 (9/4)
69%
37
5 Kjell Henriksen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (3/2) 15 (9/6)
60%
27 37
5 Kåre Valde
Stord Snookerklubb
6 (4/2) 15 (9/6)
60%
25 37
9 Frode Vikebø
Os Biljard og Snookerklubb
5 (3/2) 11 (7/4)
64%
29
Show more
9 Runar Røsand
Stord Snookerklubb
4 (2/2) 9 (4/5)
44%
29
9 Håkon Tverderøy
Stord Snookerklubb
5 (3/2) 10 (6/4)
60%
21, 20 29
9 Douglas McGaw
Stord Snookerklubb
4 (2/2) 10 (5/5)
50%
29
13 Oddbjørn Bolkan
Stord Snookerklubb
4 (1/3) 10 (3/7)
30%
22
13 Kåre Åsnes
Stord Snookerklubb
5 (2/3) 11 (4/7)
36%
22
13 Tore Vespestad
Stord Snookerklubb
5 (3/2) 12 (6/6)
50%
23 22
13 Arve Hatlevik
Stord Snookerklubb
4 (1/3) 8 (2/6)
25%
22
17 Tommy Kvarsvik
Stord Snookerklubb
4 (0/4) 9 (1/8)
11%
17
17 Jan Hevrøy
Stord Snookerklubb
5 (1/4) 11 (2/9)
18%
17
17 Arve Bremnes
Stord Snookerklubb
5 (1/4) 12 (4/8)
33%
17
17 Toni Stokka
Stord Snookerklubb
4 (0/4) 9 (1/8)
11%
17
21 Kim Fluge
Os Biljard og Snookerklubb
5 (0/5) 10 (0/10)
0%
17
21 Lars Magne Stautland
Stord Snookerklubb
5 (0/5) 12 (2/10)
17%
17
Entry deadline Feb 28, 2018, 6:00 PM (local time)
Starts Mar 2, 2018, 5:00 PM (local time)
Format Round robin (22 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Snooker Region Vest 2018 and Snooker 2018
Organizer Stord Snookerklubb
Contact Arnfinn Saue (arnfinn.saue@sklbb.no, 90168032) and Tommy Kvarsvik (tommy@kelpie.no, 91800133)
More info
Velkommen til regional turnering i snooker på Stord i starten av mars!

All påmelding skjer via Cuescore, noko som betyr at ein må ha oppretta brukarkonto på Cuescore for å kunna melda seg på. Ved påmelding betaler ein både deltakaravgift og evt. spelarlisens til Norges biljardforbund om ein ikkje har gjort dette tidlegare i år.

Kleskode er minimum B: http://www.biljardforbundet.no/info/6_6_4_kleskode_b.htm

For meir informasjon om reglar for RT: http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?10_12_9---snooker_-rt.htm

Nokre få kampar med spelarar frå Stord Snookerklubb vil bli spelt fredag ettermiddag/kveld, mens dei fleste kampane blir spelt laurdag. Laurdag startar turneringa kl. 9, og dei som skal spela då må vera i lokalet seinast eit kvarter før. Spelarar frå Os er ikkje sett opp i første runde, og startar ikkje før kl. 10.30 pga. ferge og reiseveg.

Kampane startar fortløpande, og neste kamp i oppsettet sett ovanfrå mtp. oppsett tidspunkt, speler heile tida på det neste ledige bordet.

Det er først til 2 i puljespelet, først til 3 i sluttspelet.

Me speler med den nye «maks tre miss»-regelen, som no er godkjent av Biljardforbundet.

Det blir sal av nysmurte baguettar med ost og skinke under turneringa. 50 kroner per baguett. I tillegg har me sal av brus og andre kioskvarer.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Geir Bentzen 4 4 0 0 8 1 7 0 0 0 0.889 4
2 Shaher Alqasasfa 4 3 0 1 7 2 5 0 0 0 0.778 3
3 Runar Røsand 4 2 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 2
4 Oddbjørn Bolkan 4 1 0 3 3 7 -4 0 0 0 0.3 1
5 Toni Stokka 4 0 0 4 1 8 -7 0 0 0 0.111 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Simen Hatlevik 5 5 0 0 10 0 10 0 0 0 1 5
2 Kåre Valde 5 4 0 1 8 3 5 0 0 0 0.727 4
3 Frode Vikebø 5 3 0 2 7 4 3 0 0 0 0.636 3
4 Kåre Åsnes 5 2 0 3 4 7 -3 0 0 0 0.364 2
5 Jan Hevrøy 5 1 0 4 2 9 -7 0 0 0 0.182 1
6 Lars Magne Stautland 5 0 0 5 2 10 -8 0 0 0 0.167 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 John christian Vespestad 5 4 0 1 9 2 7 0 0 0 0.818 4
2 Reidar Rundsveen 5 4 0 1 8 3 5 0 0 0 0.727 4
3 Håkon Tverderøy 5 3 0 2 6 4 2 0 0 0 0.6 3
4 Tore Vespestad 5 3 0 2 6 6 0 0 0 0 0.5 3
5 Arve Bremnes 5 1 0 4 4 8 -4 0 0 0 0.333 1
6 Kim Fluge 5 0 0 5 0 10 -10 0 0 0 0 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Arnfinn Saue 4 4 0 0 8 1 7 0 0 0 0.889 4
2 Kjell Henriksen 4 3 0 1 7 3 4 0 0 0 0.7 3
3 Douglas McGaw 4 2 0 2 5 5 0 0 0 0 0.5 2
4 Arve Hatlevik 4 1 0 3 2 6 -4 0 0 0 0.25 1
5 Tommy Kvarsvik 4 0 0 4 1 8 -7 0 0 0 0.111 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A   
Geir Bentzen
Oddbjørn Bolkan
Sat 10:43 
2-A   
Shaher Alqasasfa
Toni Stokka
Sat 09:00 
3-B   
Frode Vikebø
Lars Magne Stautland
Sat 10:24 
4-B   
Kåre Valde
Kåre Åsnes
Sat 11:04 
5-B   
Jan Hevrøy
Simen Hatlevik
Sat 11:15 
6-C   
Reidar Rundsveen
Arve Bremnes
Sat 10:28 
7-C   
Kim Erwin Fluge
John christian Vespestad
Sat 11:13 
8-C   
Håkon Tverderøy
Tore Vespestad
Fri 20:07 
9-D   
Kjell Henriksen
Arve Hatlevik
Sat 11:40 
10-D   
Douglas McGaw
Arnfinn Saue
Sat 18:46 

Round 2

Race to 2
11-A   
Oddbjørn Bolkan
Toni Stokka
Sat 11:51 
12-A   
Geir Bentzen
Runar Røsand
Sat 11:51 
13-B   
Frode Vikebø
Kåre Åsnes
Sat 12:16 
14-B   
Lars Magne Stautland
Simen Hatlevik
Sat 09:00 
15-B   
Kåre Valde
Jan Hevrøy
Sat 12:29 
16-C   
Reidar Rundsveen
John christian Vespestad
Sat 12:55 
17-C   
Arve Bremnes
Tore Vespestad
Fri 17:13 
18-C   
Kim Erwin Fluge
Håkon Tverderøy
Sat 12:37 
19-D   
Arve Hatlevik
Arnfinn Saue
Sat 09:00 
20-D   
Kjell Henriksen
Tommy Kvarsvik
Sat 13:53 

Round 3

Race to 2
21-A   
Toni Stokka
Runar Røsand
Sat 13:53 
22-A   
Oddbjørn Bolkan
Shaher Alqasasfa
Sat 13:53 
23-B   
Frode Vikebø
Simen Hatlevik
Sat 13:53 
24-B   
Kåre Åsnes
Jan Hevrøy
Sat 19:45 
25-B   
Lars Magne Stautland
Kåre Valde
Fri 17:13 
26-C   
Reidar Rundsveen
Tore Vespestad
Sat 14:06 
27-C   
John christian Vespestad
Håkon Tverderøy
Sat 09:00 
28-C   
Arve Bremnes
Kim Erwin Fluge
Sat 14:07 
29-D   
Arnfinn Saue
Tommy Kvarsvik
Sat 15:19 
30-D   
Arve Hatlevik
Douglas McGaw
Fri 20:38 

Round 4

Race to 2
31-A   
Runar Røsand
Shaher Alqasasfa
Sat 18:35 
32-A   
Toni Stokka
Geir Bentzen
Sat 15:58 
33-B   
Frode Vikebø
Jan Hevrøy
Sat 15:20 
34-B   
Simen Hatlevik
Kåre Valde
Sat 15:20 
35-B   
Kåre Åsnes
Lars Magne Stautland
Sat 15:58 
36-C   
Reidar Rundsveen
Håkon Tverderøy
Sat 11:39 
37-C   
Tore Vespestad
Kim Erwin Fluge
Sat 16:03 
38-C   
John christian Vespestad
Arve Bremnes
Sat 16:30 
39-D   
Tommy Kvarsvik
Douglas McGaw
Sat 09:00 
40-D   
Arnfinn Saue
Kjell Henriksen
Sat 16:44 

Round 5

Race to 2
41-A   
Shaher Alqasasfa
Geir Bentzen
Sat 16:49 
42-A   
Runar Røsand
Oddbjørn Bolkan
Sat 15:56 
43-B   
Frode Vikebø
Kåre Valde
Sat 17:22 
44-B   
Jan Hevrøy
Lars Magne Stautland
Sat 17:56 
45-B   
Simen Hatlevik
Kåre Åsnes
Sat 18:01 
46-C   
Reidar Rundsveen
Kim Erwin Fluge
Sat 17:31 
47-C   
Håkon Tverderøy
Arve Bremnes
Fri 18:51 
48-C   
Tore Vespestad
John christian Vespestad
Sat 18:23 
49-D   
Douglas McGaw
Kjell Henriksen
Sat 15:57 
50-D   
Tommy Kvarsvik
Arve Hatlevik
Fri 18:52 

Quarter final

Race to 3
51   
Geir Bentzen
Kåre Valde
Sun 10:00 
52   
Shaher Alqasasfa
Simen Hatlevik
Sun 10:00 
53   
John christian Vespestad
Kjell Henriksen
Sun 10:00 
54   
Reidar Rundsveen
Arnfinn Saue
Sun 10:00 

Semi final

Race to 3
55   
Geir Bentzen
Shaher Alqasasfa
Sun 13:10 
56   
John christian Vespestad
Reidar Rundsveen
Sun 13:10 

Final

Race to 3
57   
Shaher Alqasasfa
John christian Vespestad
Sun 15:55 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer