Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 28 - September 29, 2019

RT1 Elite Vest

Snooker

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Reidar Rundsveen
Os Biljard og Snookerklubb
6 (6/0) 14 (12/2)
86%
54, 39, 31, 31, 27 60
2 Kåre Valde
Stord Snookerklubb
7 (5/2) 16 (10/6)
63%
45 52
3 Frode Vikebø
Os Biljard og Snookerklubb
6 (4/2) 14 (8/6)
57%
44
3 John christian Vespestad
Stord Snookerklubb
6 (5/1) 13 (11/2)
85%
26 44
5 Geir Bentzen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (3/2) 13 (7/6)
54%
31 37
5 Trond Johan Eeg Nielsen
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 11 (5/6)
45%
37
5 Håkon Tverderøy
Stord Snookerklubb
5 (2/3) 11 (4/7)
36%
37
5 Douglas McGaw
Stord Snookerklubb
5 (2/3) 10 (4/6)
40%
31, 25 37
9 Arnfinn Saue
Stord Snookerklubb
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
29
10 Simen Hatlevik
Stord Snookerklubb
3 (0/3) 8 (2/6)
25%
28
10 Kjell Henriksen
Os Biljard og Snookerklubb
4 (1/3) 11 (4/7)
36%
38 28
10 Tommy Kvarsvik
Stord Snookerklubb
4 (1/3) 9 (3/6)
33%
28
13 Runar Røsand
Stord Snookerklubb
4 (0/4) 8 (0/8)
0%
22
13 Asle Valvatne
Stord Snookerklubb
4 (1/3) 11 (5/6)
45%
22
Entry deadline Sep 25, 2019, 6:00 PM (local time)
Starts Sep 28, 2019, 9:00 AM (local time)
Format Round robin (14 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Snooker Elite 2019/2020 and Snooker 1. divisjon Vest 2019/2020
Organizer Stord Snookerklubb
Contact Tommy Kvarsvik (tommy@kelpie.no, 91800133)
More info
Velkommen til regional turnering i snooker for Vestlandet, som blir arrangert i dei flotte lokala til Stord Snookerklubb i Podlen i Sagvåg på Stord! Både spelarar i Elite og 1. divisjon kan melda seg på!

Me har åtte spelebord, og puljespelet blir i hovudsak spelt laurdag 28. september (kampar mellom lokale spelarar eller andre som har moglegheit, blir om nødvendig unnagjort fredag 27. september).

Oppmøte laurdag 28. september er 08.30. Spelestart 09.00. Speleskjema blir sett opp etter at påmeldingsfristen er gått ut.

Kleskode er B. Sjå http://www.biljardforbundet.no/info/6_6_1_generelle_regler_for_turnering.htm for meir informasjon.

Når det gjeld overnatting er Grand Hotell på Leirvik (12 min køyring frå Stord Snookerklubb), Stord Hotell (10 min køyring frå Stord Snookerklubb) og Almås Hotell (10 min køyring fra Stord Snookerklubb) aktuelle alternativ.

Det blir kiosksal under heile turneringa, og det er gratis entré for publikum som vil komma og sjå på. Me har god tribuneplass!

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kåre Valde 4 3 0 1 6 4 2 0 0 0 0.6 3
2 Geir Bentzen 4 3 0 1 7 4 3 0 0 0 0.636 3
3 Håkon Tverderøy 4 2 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 2
4 Kjell Henriksen 4 1 0 3 4 7 -3 0 0 0 0.364 1
5 Asle Valvatne 4 1 0 3 5 6 -1 0 0 0 0.455 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Reidar Rundsveen 3 3 0 0 6 1 5 0 0 0 0.857 3
2 Trond Johan Eeg Nielsen 3 2 0 1 4 4 0 0 0 0 0.5 2
3 Arnfinn Saue 3 1 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 1
4 Simen Hatlevik 3 0 0 3 2 6 -4 0 0 0 0.25 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 John christian Vespestad 4 4 0 0 8 0 8 0 0 0 1 4
2 Frode Vikebø 4 3 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 3
3 Douglas McGaw 4 2 0 2 4 4 0 0 0 0 0.5 2
4 Tommy Kvarsvik 4 1 0 3 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
5 Runar Røsand 4 0 0 4 0 8 -8 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A   
Kåre Valde
Håkon Tverderøy
Sat 09:06 
2-A   
Kjell Henriksen
Geir Bentzen
Sat 09:06 
3-B   
Arnfinn Saue
Reidar Rundsveen
Sat 09:06 
4-B   
Trond Johan Eeg Nielsen
Simen Hatlevik
Sat 09:06 
5-C   
Frode Vikebø
Runar Røsand
Sat 09:06 
6-C   
John christian Vespestad
Tommy Kvarsvik
Sat 09:06 

Round 2

Race to 2
7-A   
Håkon Tverderøy
Geir Bentzen
Sat 10:51 
8-A   
Kåre Valde
Asle Valvatne
Sat 10:51 
9-B   
Arnfinn Saue
Simen Hatlevik
Sat 10:59 
10-B   
Reidar Rundsveen
Trond Johan Eeg Nielsen
Sat 10:54 
11-C   
Runar Røsand
Tommy Kvarsvik
Sat 10:38 
12-C   
Frode Vikebø
Douglas McGaw
Sat 10:38 

Round 3

Race to 2
13-A   
Geir Bentzen
Asle Valvatne
Sat 12:40 
14-A   
Håkon Tverderøy
Kjell Henriksen
Sat 11:39 
15-B   
Arnfinn Saue
Trond Johan Eeg Nielsen
Sat 12:49 
16-B   
Simen Hatlevik
Reidar Rundsveen
Sat 12:49 
17-C   
Tommy Kvarsvik
Douglas McGaw
Sat 12:22 
18-C   
Runar Røsand
John christian Vespestad
Sat 12:23 

Round 4

Race to 2
19-A   
Asle Valvatne
Kjell Henriksen
Sat 14:17 
20-A   
Geir Bentzen
Kåre Valde
Sat 14:17 
21-C   
Douglas McGaw
John christian Vespestad
Sat 13:50 
22-C   
Tommy Kvarsvik
Frode Vikebø
Sat 13:50 

Round 5

Race to 2
23-A   
Kjell Henriksen
Kåre Valde
Sat 16:05 
24-A   
Asle Valvatne
Håkon Tverderøy
Sat 15:32 
25-C   
John christian Vespestad
Frode Vikebø
Sat 15:32 
26-C   
Douglas McGaw
Runar Røsand
Sat 14:49 

Quarter final

Race to 2
27   
Kåre Valde
Douglas McGaw
Sat 17:20 
28   
Frode Vikebø
Trond Johan Eeg Nielsen
Sat 17:20 
29   
Reidar Rundsveen
Geir Bentzen
Sat 17:14 
30   
Håkon Tverderøy
John christian Vespestad
Sat 17:15 

Semi final

Race to 2
31   
Kåre Valde
Frode Vikebø
Sat 19:18 
32   
Reidar Rundsveen
John christian Vespestad
Sat 18:31 

Final

Race to 2
33   
Kåre Valde
Reidar Rundsveen
Sat 20:35 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer