Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 24 - August 25, 2019

RT1 2. Divisjon Øst

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Morten Bakken
Asker BK
5 (5/0) 40 (29/11)
73%
100
2 Simen Ekern Bakken
Gjøvik&Raufoss BK
7 (5/2) 56 (32/24)
57%
87
3 Bjørn Erik Øverland
Oslo BK
6 (4/2) 41 (24/17)
59%
74
3 Ketil Engebretsen
Plankebyen BK
6 (4/2) 45 (24/21)
53%
74
5 Hans Kristian Hansen
Plankebyen BK
4 (3/1) 34 (20/14)
59%
61
5 Per Steinar Brovold
Gjøvik&Raufoss BK
5 (3/2) 39 (20/19)
51%
61
5 Nicolai Sætra
Hamar Biljardklubb
4 (3/1) 29 (18/11)
62%
61
9 Jan Verner Bjørklund
Gjøvik&Raufoss BK
4 (2/2) 31 (15/16)
48%
49
9 Ole Anders Veseth
Gjøvik&Raufoss BK
4 (2/2) 30 (18/12)
60%
49
Show more
9 Stig Nesvik
Oslo BK
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
49
9 Morten Gulbrandsen
Grenland BK
4 (2/2) 29 (15/14)
52%
49
13 Bent Brørs
Oslo BK
3 (1/2) 21 (8/13)
38%
37
13 Geir Nilsen
Plankebyen BK
3 (1/2) 20 (8/12)
40%
37
13 Martin Løvbakk Iversen
Horten BK
4 (2/2) 32 (17/15)
53%
37
13 Simen Jøndal
Oslo BK
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
37
17 Chairat Pho
Grenland BK
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
29
17 John Ove Løvdal
Vestby BK
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
29
17 Stig Elde Mikkelsen
Hamar Biljardklubb
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
29
17 Tore Mo
Oslo BK
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
29
17 Marius Torsheim
Horten BK
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
29
17 Rune Fevang
Oslo BK
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
29
17 Truls Kvande
Grenland BK
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
29
17 Freddy Chr Solli
Plankebyen BK
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
29
Entry deadline Aug 21, 2019, 6:00 PM (local time)
Starts Aug 24, 2019, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (25 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 2. Divisjon Øst 2019/2020
Organizer Oslo BK and Unique BK
Contact Per Hagen (oslobiljardsenter@gmail.com, +4792354400)
More info
Husk. Nytt fra denne sesongen. Breakbox i 10-ball. Brekket må foretas fra en av de ytre boksene.

Muligens kvart, men ganske sikkert at semi og finale går på søndag.

Det spilles på 16 stk. Gold Crown V bord.
Simonis 860 HR duk
Aramith kuler.

Obs! Husk å løse A-lisens hvis du skal spille mer enn 1 turnering denne sesongen. Velges og betales i Cuescore sammen med påmelding.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
John Ove Løvdal
Walk Over
 
2   
Ole Anders Veseth
Freddy Chr Solli
Sat 10:00  Table 1
3   
Per Steinar Brovold
Kim Bjørnstad
Sat 10:00  Table 2
4   
Hans Kristian Hansen
Marius Torsheim
Sat 10:00  Table 3
5   
Chairat Pho
Walk Over
 
6   
Jan Verner Bjørklund
Stig Elde Mikkelsen
Sat 10:00  Table 4
7   
Truls Kvande
Nicolai Sætra
Sat 10:00  Table 5
8   
Walk Over
Morten Gulbrandsen
 
9   
Morten Bakken
Walk Over
 
10   
Rune Fevang
Ketil Engebretsen
Sat 10:00  Table 6
11   
Geir Nilsen
Martin Løvbakk Iversen
Sat 10:00  Table 7
12   
Walk Over
Stig Nesvik
 
13   
Simen Jøndal
Walk Over
 
14   
Vegard Daapan
Tore Mo
Sat 10:00  Table 8
15   
Simen Ekern Bakken
Bent Brørs
Sat 10:00  Table 2
16   
Walk Over
Bjørn Erik Øverland
 

Winner round 1

Race to 5
17   
John Ove Løvdal
Ole Anders Veseth
Sat 11:06  Table 5
18   
Per Steinar Brovold
Hans Kristian Hansen
Sat 11:12  Table 8
19   
Chairat Pho
Jan Verner Bjørklund
Sat 11:17  Table 4
20   
Nicolai Sætra
Morten Gulbrandsen
Sat 11:10  Table 1
21   
Morten Bakken
Ketil Engebretsen
Sat 10:57  Table 7
22   
Martin Løvbakk Iversen
Stig Nesvik
Sat 10:55  Table 6
23   
Simen Jøndal
Vegard Daapan
Sat 11:11  Table 3
24   
Simen Ekern Bakken
Bjørn Erik Øverland
Sat 11:16  Table 2

Loser round 1

Race to 5
25   
Walk Over
Freddy Chr Solli
 
26   
Kim Bjørnstad
Marius Torsheim
 
27   
Walk Over
Stig Elde Mikkelsen
 
28   
Truls Kvande
Walk Over
 
29   
Walk Over
Rune Fevang
 
30   
Geir Nilsen
Walk Over
 
31   
Walk Over
Tore Mo
 
32   
Bent Brørs
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
33   
Freddy Chr Solli
Bjørn Erik Øverland
Sat 12:12  Table 2
34   
Marius Torsheim
Simen Jøndal
Sat 13:18  Table 5
35   
Stig Elde Mikkelsen
Martin Løvbakk Iversen
Sat 11:57  Table 6
36   
Truls Kvande
Ketil Engebretsen
Sat 11:58  Table 7
37   
Rune Fevang
Morten Gulbrandsen
Sat 12:10  Table 1
38   
Geir Nilsen
Chairat Pho
Sat 13:27  Table 1
39   
Tore Mo
Per Steinar Brovold
Sat 12:43  Table 7
40   
Bent Brørs
John Ove Løvdal
Sat 11:56  Table 5

Winners qualification

Race to 5
41   
Ole Anders Veseth
Hans Kristian Hansen
Sat 12:59  Table 3
42   
Jan Verner Bjørklund
Nicolai Sætra
Sat 13:29  Table 4
43   
Morten Bakken
Stig Nesvik
Sat 12:50  Table 8
44   
Vegard Daapan
Simen Ekern Bakken
Sat 13:14  Table 6

Loser round 3

Race to 5
45   
Bjørn Erik Øverland
Simen Jøndal
Sat 14:28  Table 6
46   
Martin Løvbakk Iversen
Ketil Engebretsen
Sat 13:10  Table 2
47   
Morten Gulbrandsen
Geir Nilsen
Sat 14:29  Table 7
48   
Per Steinar Brovold
Bent Brørs
Sat 14:22  Table 2

Losers qualification

Race to 5
49   
Bjørn Erik Øverland
Jan Verner Bjørklund
Sat 15:30  Table 2
50   
Ketil Engebretsen
Ole Anders Veseth
Sat 14:23  Table 3
51   
Morten Gulbrandsen
Simen Ekern Bakken
Sat 15:34  Table 5
52   
Per Steinar Brovold
Stig Nesvik
Sat 15:28  Table 1

Quarter final

Race to 6
53   
Hans Kristian Hansen
Simen Ekern Bakken
Sun 11:03  Table 6
54   
Nicolai Sætra
Bjørn Erik Øverland
Sun 11:03  Table 11
55   
Morten Bakken
Per Steinar Brovold
Sun 11:04  Table 9
56   
Vegard Daapan
Ketil Engebretsen
Sun 11:04  Table 7

Semi final

Race to 6
57   
Simen Ekern Bakken
Bjørn Erik Øverland
Sun 12:53  Table 9
58   
Morten Bakken
Ketil Engebretsen
Sun 12:53  Table 12

Final

Race to 7
59   
Simen Ekern Bakken
Morten Bakken
Sun 14:28  Table 11

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer