Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 22 - October 23, 2022

Pool-liga 3 Nord1 PL1200

Straightpool

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Entry deadline Oct 19, 2022, 5:59 PM (local time)
Starts Oct 22, 2022, 12:00 PM (local time)
Format Round robin (8 Participants)
Race to 75
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Norges Biljardforbund and Vesterålen Biljardklubb
Contact Kjetil Sørensen (Nikkedemus@hotmail.co.uk, 46856308)
More info
Siden det ser ut til at vi blir en del folk så går det over 2 dager.
Setter start til 12.00 lørdag men kan bli endret. Kommer ann på trekning og antall.
Hadde faktisk håpet på noen flere innen denne tiden men slik er det. Fremdeles 1 dag igjen av fristen for påmelding.
Oppmøte 11.30
Start 12.00.
Anders og Kent kommer etter hvert så noen kamper kan bli flyttet på. Kommer ann på trekning.
Dagkaffe er 50kr.
Øvrig mat og drikke kjøpes hos Bowling1.
Vel møtt.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose b hb ings avg Points
1 Anders Brannfjell 3 3 0 0 225 0 0 0 3
2 Kjetil Sørensen 3 2 0 1 204 0 0 0 2
3 Remi Johnsen 3 1 0 2 166 0 0 0 1
4 Kent Ivar Aasbakk 3 0 0 3 92 0 0 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose b hb ings avg Points
1 John E.Erstad 3 3 0 0 225 0 0 0 3
2 Mathias Johannessen 3 2 0 1 161 0 0 0 2
3 Arild Johansen 3 1 0 2 132 0 0 0 1
4 Geir Edvin Johannessen 3 0 0 3 103 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 75
1-A   
Anders Brannfjell
Kjetil Sørensen
Sat 13:40 
2-A   
Remi Johnsen
Kent Ivar Aasbakk
Sat 13:40 
3-B   
John E.Erstad
Arild Johansen
Sat 12:03  Table 1
4-B   
Mathias Johannessen
Geir Edvin Johannessen
Sat 12:03  Table 2

Round 2

Race to 75
5-A   
Anders Brannfjell
Kent Ivar Aasbakk
Sat 15:41 
6-A   
Kjetil Sørensen
Remi Johnsen
Sat 12:03  Table 3
7-B   
John E.Erstad
Geir Edvin Johannessen
Sat 15:19 
8-B   
Arild Johansen
Mathias Johannessen
Sat 15:19 

Round 3

Race to 75
9-A   
Anders Brannfjell
Remi Johnsen
Sat 16:34 
10-A   
Kent Ivar Aasbakk
Kjetil Sørensen
Sat 16:34 
11-B   
John E.Erstad
Mathias Johannessen
Sat 18:16 
12-B   
Geir Edvin Johannessen
Arild Johansen
Sat 18:18 

Semi final

Race to 75
13   
Anders Brannfjell
Mathias Johannessen
Sun 11:06  Table 1
14   
Kjetil Sørensen
John E.Erstad
Sun 11:06  Table 3

Final

Race to 75
15   
Anders Brannfjell
John E.Erstad
Sun 12:29 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer