Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 22 - October 23, 2022

Pool-liga 3 Midt PL1200

Straightpool

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameHighest breakAvg Points
1 Mats Brujordet Schjetne
Ask BC
54, 43, 37, 36, 30, 28, 23, 15 9.524 100
2 Vegar Kristiansen
Stoppball Nidaros BK
63, 61, 55, 55, 49, 17 13.919 87
3 Ronny Oldervik
Stoppball Nidaros BK
38, 29, 24, 23 11.467 77
3 Tom Storm
Stoppball Nidaros BK
55, 30, 28, 21, 19, 19 7.041 77
5 Bjørn Johan Lorange
Unique BK
33, 24, 15, 13 4.790 64
5 Espen M. Andersen
Trondheim BK
26, 19, 16, 10 4.286 64
5 Robert Grønlie
Trondheim BK
36, 30, 7 5.849 64
5 Roger Lysholm
Stoppball Nidaros BK
53, 27, 26, 17 7.386 64
9 BArild Sørum
Unique BK
22, 19, 14, 13, 13 3.703 44
Show more
9 Askild Sjøeng
BEX BK
30, 19, 15, 7 5.020 44
9 Jahn Marius Wærnes
Stoppball Nidaros BK
21, 11, 8, 7 2.261 44
9 Knut Inge Røstvold
Trondheim BK
44, 30, 18, 15 5.613 44
9 Martin Rottem Dahle
Stoppball Nidaros BK
26, 19, 16 5.571 44
9 Ronny Kraft
Trondheim BK
16, 12, 10 3.048 44
9 Roger Reppe
Stoppball Nidaros BK
21, 14, 6 3.189 44
9 Knut Isaksen
Biljard1 Trondheim
13, 11, 7 2.043 44
17 Henrik Flatås
Trondheim BK
28, 25, 12 3.418 16
17 Torstein TrickWik Wik
Stoppball Nidaros BK
29, 20, 11, 7 3.320 16
17 Carl Johan Claussen
Trondheim BK
21, 12, 12, 8 3.294 16
17 Morten Rakfjord
Biljard1 Trondheim
17, 15, 13 3.118 16
17 Reidar Schive-Berg
Stoppball Nidaros BK
13, 12, 10, 8 2.754 16
17 Marius Falch Fiveltun
Trondheim BK
4.821 16
17 Per Sæther
Stoppball Nidaros BK
15, 7, 6 2.126 16
17 Pål Nyheim
Stoppball Nidaros BK
27, 14, 14, 13 3.121 16
25 Frank Rishaug
Stoppball Nidaros BK
15, 7 1.167 13
25 Kim Owe Elverum
Trondheim BK
7, 5 1.447 13
25 Bjørn Inge Dahlø
Stoppball Nidaros BK
12 2.554 13
25 Lorentz Egil Kyllo
Stoppball Nidaros BK
5, 5 1.189 13
25 John-Ivar Rubach
Trondheim BK
11, 8, 8 2.056 13
25 Roger Bøkseth
Stoppball Nidaros BK
7, 3 1.175 13
25 Thomas Kosberg
Stoppball Nidaros BK
14, 5 1.891 13
25 Øyvind Fredheim
Stoppball Nidaros BK
7 2.476 13
33 Øystein Asklund
Stoppball Nidaros BK
29, 9 1.825 10
33 Anders Nordli
Biljard1 Trondheim
8, 6, 4 1.215 10
33 Tommy Eggen
Biljard1 Trondheim
6 1.305 10
33 Terje Thorsø
Stoppball Nidaros BK
7, 6 1.300 10
9993 Kenneth Rognstad
Gjøvik&Raufoss BK
0 0
Entry deadline Oct 19, 2022, 5:59 PM (local time)
Starts Oct 22, 2022, 9:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (37 Participants)
Race to 100
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Norges Biljardforbund and Stoppball Nidaros BK
More info
Velkommen til PL 1200 NR Super Event i 14.1 lør 22. oktober og søn 23.okt.

Adresse: øvre Flatås veg 4, 7079 Flatåsen.

Turneringen er 2 dagers turnering, og vi benytter K2 og B1 sine lokaler som er mindre enn 1 min gange fra K2 (totalt 12 bord). Ved over 48 deltagere tar vi også i bruk TBK/Nardo 1-2 runde vinner side.

Arrangør har valgt å stenge feltet på 64 spillere slik at vi får gjennomført turneringen uten å måtte spille fra tidlig morgen til sein kveld lørdag. Maks antall deltagere tillatt er likevel 3-5 ganger mere enn det som har vært normalt.

Noen lokale oppgjør kan spilles fredag kveld om det blir nært fullt felt. Ingen tilreisende skal måtte spille fredag kveld i så måte.

Spilling fredag for å teste bord er mulig ved å løse dagskort på 150 kr. Vi åpner K2 kl 15.00 fredag 21. okt. Vi har rikelig tilbud av mat og mineral vann fra morgen til kveld.

Distanse er 100 og 75 på tapersiden. Maksimal innings fram til 8 dels finaler er 30. Fra 8 delsfinaler bortfaller maks antall innings.

Garanterte premier:

1pl . 7000 kr
2pl. 4000 kr
3pl. Android tv verdi 1500 kr
3pl. Android tv verdi 1500 kr

Høyeste serie: android tv verdi 1500 kr
Høyeste serie veteran (44-53 år): android tv verdi 1500 kr
Høyeste serie Superveteran (54 år eller eldre) : android tv verdi 1500 kr.
Høyeste serie amatør: android tv verdi 1500 kr.
Cut på hvem som er amatør bestemmes av organisator etter trekning. Vi kan ikke ha seeding/rating på denne premien (Tom Storm har ingen seeding/rating f eks og han er ingen amatør).

En spiller kan vinne flere premier: f eks veteran: 1-2 eller 3 plass, høyeste serie veteran, høyeste serie totalt. (3 premier kan vinnes). Superveteran det samme. Vinner en veteran/superveteran hele turneringen samt får høyeste serie totalt gir det følgende premier: 7000 kr, høyeste serie gave premie verdi 1500 kr, høyeste serie i egen klasse gave premie verdi 1500 kr (10.000 kr totalt).

Totalt verdi premier:

20.000 kr.

Turneringen vil bli streamet på minst 4 bord lørdag og 2 bord søndag.

Vel møtt til masse god biljard på K2 og B1🙏

Spørsmål vedrørende turneringen rettes til Rune Glørstad tlf 93052693 eller Mail: rune@tjukkasbloggen.no.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 100
1   
Torstein TrickWik Wik
Lorentz Egil Kyllo
Sat 09:35  Table 3 BT
2   
Kim Owe Elverum
Walk Over
 
3   
Walk Over
Marius Falch Fiveltun
 
4   
Øyvind Fredheim
Walk Over
 
5   
John-Ivar Rubach
Pål Nyheim
Sat 09:36  Table 7 KI
6   
Roger Bøkseth
Walk Over
 
7   
Walk Over
Carl Johan Claussen
 
8   
Tommy Eggen
Per Sæther
Sat 09:36  Table 2 BT
9   
Bjørn Inge Dahlø
Reidar Schive-Berg
Sat 09:36  Table 3 KI
10   
Frank Rishaug
Walk Over
 
11   
Walk Over
Henrik Flatås
 
12   
Terje Thorsø
Walk Over
 
13   
Walk Over
Morten Rakfjord
 
14   
Thomas Kosberg
Walk Over
 
15   
Walk Over
Tom Storm
 
16   
Øystein Asklund
Anders Nordli
Sat 09:36  Table 4 BT

Winner round 1

Race to 100
17   
Mats Brujordet Schjetne
Torstein TrickWik Wik
Sat 11:48  Table 7 KI
18   
Kim Owe Elverum
Jahn Marius Wærnes
Sat 09:36  Table 5 KI
19   
Espen M. Andersen
Marius Falch Fiveltun
Sat 09:36  Table 4 KI
20   
Øyvind Fredheim
Martin Rottem Dahle
Sat 09:36  Table 2 KI
21   
Roger Lysholm
Pål Nyheim
Sat 11:47  Table 6 KI
22   
Roger Bøkseth
Askild Sjøeng
Sat 09:36  Table 1 KI
23   
Roger Reppe
Carl Johan Claussen
Sat 09:37  Table 8 KI
24   
Per Sæther
Kenneth Rognstad
Sat 10:45 
25   
Ronny Oldervik
Reidar Schive-Berg
Sat 11:48  Table 3 KI
26   
Frank Rishaug
BArild Sørum
Sat 09:37  Table 6 KI
27   
Robert Grønlie
Henrik Flatås
Sat 11:07  Table 4 KI
28   
Terje Thorsø
Knut Inge Røstvold
Sat 10:55  Table 5 KI
29   
Bjørn Johan Lorange
Morten Rakfjord
Sat 10:51  Table 2 BT
30   
Thomas Kosberg
Ronny Kraft
Sat 10:44  Table 1 KI
31   
Knut Isaksen
Tom Storm
Sat 11:00  Table 1 BT
32   
Anders Nordli
Vegar Kristiansen
Sat 10:46  Table 4 BT

Loser round 1

Race to 100
33   
Lorentz Egil Kyllo
Anders Nordli
Sat 11:51  Table 4 BT
34   
Walk Over
Knut Isaksen
 
35   
Walk Over
Thomas Kosberg
 
36   
Walk Over
Morten Rakfjord
 
37   
John-Ivar Rubach
Terje Thorsø
Sat 12:15  Table 5 KI
38   
Walk Over
Henrik Flatås
 
39   
Walk Over
Frank Rishaug
 
40   
Tommy Eggen
Reidar Schive-Berg
Sat 12:48  Table 1 BT
41   
Bjørn Inge Dahlø
Kenneth Rognstad
Sat 12:30 
42   
Walk Over
Carl Johan Claussen
 
43   
Walk Over
Roger Bøkseth
 
44   
Walk Over
Pål Nyheim
 
45   
Walk Over
Øyvind Fredheim
 
46   
Walk Over
Marius Falch Fiveltun
 
47   
Walk Over
Kim Owe Elverum
 
48   
Øystein Asklund
Torstein TrickWik Wik
Sat 12:54  Table 7 KI

Winners qualification

Race to 100
49   
Mats Brujordet Schjetne
Jahn Marius Wærnes
Sat 13:00  Table 2 BT
50   
Espen M. Andersen
Martin Rottem Dahle
Sat 11:21  Table 2 KI
51   
Roger Lysholm
Askild Sjøeng
Sat 13:12  Table 6 KI
52   
Roger Reppe
Per Sæther
Sat 12:25  Table 1 KI
53   
Ronny Oldervik
BArild Sørum
Sat 12:59  Table 4 BT
54   
Robert Grønlie
Knut Inge Røstvold
Sat 12:48  Table 3 KI
55   
Bjørn Johan Lorange
Ronny Kraft
Sat 12:46  Table 4 KI
56   
Tom Storm
Vegar Kristiansen
Sat 12:28  Table 3 BT

Loser round 2

Race to 100
57   
Lorentz Egil Kyllo
Knut Isaksen
Sat 13:07  Table 2 KI
58   
Thomas Kosberg
Morten Rakfjord
Sat 13:40  Table 5 KI
59   
John-Ivar Rubach
Henrik Flatås
Sat 14:15  Table 4 KI
60   
Frank Rishaug
Reidar Schive-Berg
Sat 14:26  Table 1 KI
61   
Bjørn Inge Dahlø
Carl Johan Claussen
Sat 12:44  Table 8 KI
62   
Roger Bøkseth
Pål Nyheim
Sat 14:23  Table 2 KI
63   
Øyvind Fredheim
Marius Falch Fiveltun
Sat 14:00 
64   
Kim Owe Elverum
Torstein TrickWik Wik
Sat 14:52  Table 3 KI

Losers qualification

Race to 100
65   
Knut Isaksen
Per Sæther
Sat 14:44  Table 6 KI
66   
Morten Rakfjord
Askild Sjøeng
Sat 15:16  Table 5 KI
67   
Henrik Flatås
Martin Rottem Dahle
Sat 16:38  Table 4 KI
68   
Reidar Schive-Berg
Jahn Marius Wærnes
Sat 15:55  Table 1 KI
69   
Carl Johan Claussen
Tom Storm
Sat 14:58  Table 8 KI
70   
Pål Nyheim
Ronny Kraft
Sat 15:55  Table 2 KI
71   
Marius Falch Fiveltun
Knut Inge Røstvold
Sat 14:57  Table 7 KI
72   
Torstein TrickWik Wik
BArild Sørum
Sat 16:35  Table 3 KI

Last sixteen

Race to 100
73   
Mats Brujordet Schjetne
Ronny Kraft
Sun 10:02  Table 5 KI
74   
Espen M. Andersen
Knut Isaksen
Sun 10:02  Table 2 KI
75   
Roger Lysholm
BArild Sørum
Sun 10:02  Table 8 KI
76   
Roger Reppe
Tom Storm
Sun 10:02  Table 1 KI
77   
Ronny Oldervik
Martin Rottem Dahle
Sun 10:02  Table 3 KI
78   
Robert Grønlie
Jahn Marius Wærnes
Sun 10:02  Table 7 KI
79   
Bjørn Johan Lorange
Knut Inge Røstvold
Sun 10:02  Table 6 KI
80   
Vegar Kristiansen
Askild Sjøeng
Sun 10:02  Table 4 KI

Quarter final

Race to 100
81   
Mats Brujordet Schjetne
Espen M. Andersen
Sun 12:06  Table 3 KI
82   
Roger Lysholm
Tom Storm
Sun 12:06  Table 4 KI
83   
Ronny Oldervik
Robert Grønlie
Sun 12:06  Table 1 KI
84   
Bjørn Johan Lorange
Vegar Kristiansen
Sun 12:07  Table 2 KI

Semi final

Race to 100
85   
Mats Brujordet Schjetne
Tom Storm
Sun 13:46  Table 2 KI
86   
Ronny Oldervik
Vegar Kristiansen
Sun 13:46  Table 1 KI

Final

Race to 100
87   
Mats Brujordet Schjetne
Vegar Kristiansen
Sun 15:28  Table 1 KI

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer