Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 25 - September 26, 2021

Pool-liga 2 Midt PL1200

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Mats Brujordet Schjetne
Ask BC
6 (6/0) 56 (36/20)
64%
100
2 Ronny Oldervik
Stoppball Nidaros BK
6 (5/1) 49 (32/17)
65%
87
3 Espen M. Andersen
Trondheim BK
5 (4/1) 47 (29/18)
62%
77
3 Robert Grønlie
Trondheim BK
5 (3/2) 37 (21/16)
57%
77
5 Even Letnes Wærnes
Stoppball Nidaros BK
3 (2/1) 26 (15/11)
58%
64
5 Henrik Flatås
Trondheim BK
4 (1/3) 43 (21/22)
49%
64
5 Knut Inge Røstvold
Trondheim BK
4 (2/2) 37 (20/17)
54%
64
5 Torstein TrickWik Wik
Stoppball Nidaros BK
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
64
9 Espen Eriksen
Trondheim BK
3 (1/2) 25 (12/13)
48%
44
9 Ronny Kraft
Trondheim BK
3 (1/2) 25 (10/15)
40%
44
9 Knut Isaksen
Biljard1 Trondheim
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
44
9 Øyvind Fredheim
Stoppball Nidaros BK
3 (1/2) 26 (13/13)
50%
44
13 Line Kjørsvik
Stoppball Nidaros BK
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
28
13 Anders Nordli
Biljard1 Trondheim
3 (1/2) 25 (8/17)
32%
28
13 Terje Thorsø
Stoppball Nidaros BK
3 (0/3) 21 (3/18)
14%
28
13 Geir Aagesen
Stoppball Nidaros BK
3 (0/3) 23 (5/18)
22%
28
Entry deadline Sep 22, 2021, 5:59 PM (local time)
Starts Sep 25, 2021, 10:00 AM (local time)
Format Round robin (16 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Stoppball Nidaros BK
More info
Velkommen til Katedralen 2 og PL 1200 turnering lørdag 25. september kl 10.00. Spillere bes være tilstede minst 30 min før kampene sine underveis i turneringen slik at kamper kan settes i gang fortløpende ved ledig bord.

Kleskode B som tilsvarer klubbskjorte, pen bukse og pene sko (ikke dongeri).

Påmeldingsfrist onsdag 22. sept kl 18.00. Trekning i løpet av onsdag kveld. Puljespill/dobbeltcup/distanse vurderes ut i fra antall påmeldte.

Premier:

1. plass 1000 kr
2. plass 500 kr.

Stoppball BK serverer gratis frokost før turneringsstart (fra kl 09.15). Kiosk, Kaffe, brus etc kan kjøpes underveis. Det vil bli salg av hjemmelaget middag fra Chef Hoinnern utpå dagen.

Turneringsleder Rune Glørstad.

Vel møtt!

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mats Brujordet Schjetne 3 3 0 0 18 9 9 0 0 0 0.667 3
2 Henrik Flatås 3 1 0 2 16 16 0 0 0 0 0.5 1
3 Øyvind Fredheim 3 1 0 2 13 13 0 0 0 0 0.5 1
4 Anders Nordli 3 1 0 2 8 17 -9 0 0 0 0.32 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Espen M. Andersen 3 3 0 0 18 7 11 0 0 0 0.72 3
2 Knut Inge Røstvold 3 2 0 1 16 11 5 0 0 0 0.593 2
3 Espen Eriksen 3 1 0 2 12 13 -1 0 0 0 0.48 1
4 Terje Thorsø 3 0 0 3 3 18 -15 0 0 0 0.143 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Even Letnes Wærnes 2 2 0 0 12 5 7 0 0 0 0.706 2
2 Torstein TrickWik Wik 2 1 0 1 6 8 -2 0 0 0 0.429 1
3 Knut Isaksen 2 0 0 2 7 12 -5 0 0 0 0.368 0
4 Line Kjørsvik 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ronny Oldervik 3 3 0 0 18 6 12 0 0 0 0.75 3
2 Robert Grønlie 3 2 0 1 13 7 6 0 0 0 0.65 2
3 Ronny Kraft 3 1 0 2 10 15 -5 0 0 0 0.4 1
4 Geir Aagesen 3 0 0 3 5 18 -13 0 0 0 0.217 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1-A   
Mats Brujordet Schjetne
Henrik Flatås
Sat 10:02 
2-A   
Anders Nordli
Øyvind Fredheim
Sat 10:02 
3-B   
Knut Inge Røstvold
Terje Thorsø
Sat 10:02 
4-B   
Espen Eriksen
Espen M. Andersen
Sat 10:02 
5-C   
Even Letnes Wærnes
Knut Isaksen
Sat 10:02 
6-C   
Line Kjørsvik
Torstein TrickWik Wik
Sat 10:00 
7-D   
Ronny Oldervik
Ronny Kraft
Sat 10:46 
8-D   
Robert Grønlie
Geir Aagesen
Sat 10:47 

Round 2

Race to 6
9-A   
Mats Brujordet Schjetne
Øyvind Fredheim
Sat 10:53 
10-A   
Henrik Flatås
Anders Nordli
Sat 11:00 
11-B   
Knut Inge Røstvold
Espen M. Andersen
Sat 11:14 
12-B   
Terje Thorsø
Espen Eriksen
Sat 11:35 
13-C   
Even Letnes Wærnes
Torstein TrickWik Wik
Sat 11:40 
14-C   
Knut Isaksen
Line Kjørsvik
Sat 12:00 
15-D   
Ronny Oldervik
Geir Aagesen
Sat 12:16 
16-D   
Ronny Kraft
Robert Grønlie
Sat 12:17 

Round 3

Race to 6
17-A   
Mats Brujordet Schjetne
Anders Nordli
Sat 12:25 
18-A   
Øyvind Fredheim
Henrik Flatås
Sat 12:29 
19-B   
Knut Inge Røstvold
Espen Eriksen
Sat 12:55 
20-B   
Espen M. Andersen
Terje Thorsø
Sat 12:55 
21-C   
Even Letnes Wærnes
Line Kjørsvik
Sat 13:00 
22-C   
Torstein TrickWik Wik
Knut Isaksen
Sat 12:22 
23-D   
Ronny Oldervik
Robert Grønlie
Sat 13:06 
24-D   
Geir Aagesen
Ronny Kraft
Sat 13:13 

Quarter final

Race to 6
25   
Mats Brujordet Schjetne
Knut Inge Røstvold
Sat 14:32 
26   
Henrik Flatås
Espen M. Andersen
Sat 14:32 
27   
Even Letnes Wærnes
Robert Grønlie
Sat 14:32 
28   
Torstein TrickWik Wik
Ronny Oldervik
Sat 14:32 

Semi final

Race to 6
29   
Mats Brujordet Schjetne
Espen M. Andersen
Sat 15:49 
30   
Robert Grønlie
Ronny Oldervik
Sat 15:49 

Final

Race to 6
31   
Mats Brujordet Schjetne
Ronny Oldervik
Sat 16:49 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer