Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 21, 2021

Pool-liga 1 Øst PL1200

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Emil André Gangfløt
Fredrikstad BK
6 (6/0) 64 (45/19)
70%
100
2 Ronny Oldervik
Stoppball Nidaros BK
6 (5/1) 59 (40/19)
68%
87
3 Thomas Aleksander Fjæran
Ask BC
6 (4/2) 60 (36/24)
60%
77
3 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
5 (4/1) 55 (34/21)
62%
77
5 Albert Roman Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
4 (3/1) 45 (27/18)
60%
64
5 Jan Morten Arnesen
Plankebyen BK
4 (3/1) 51 (25/26)
49%
64
5 Pål Andre Martinsen
Plankebyen BK
6 (4/2) 63 (37/26)
59%
64
5 Daniel Lorentzen-Styr
Oslo BK
7 (5/2) 67 (38/29)
57%
64
9 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
5 (3/2) 62 (30/32)
48%
44
Show more
9 Bjørn Erik Bergh
Grenland BK
3 (2/1) 26 (14/12)
54%
44
9 Henrik Hagen
BEX BK
3 (2/1) 27 (15/12)
56%
44
9 Olav Skrudland
BEX BK
4 (2/2) 35 (16/19)
46%
44
9 Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Fredrikstad BK
3 (2/1) 33 (16/17)
48%
44
9 Roger Rasmussen
Ask BC
4 (2/2) 40 (20/20)
50%
44
9 Didrik Vatne
Gjøvik&Raufoss BK
4 (2/2) 39 (23/16)
59%
44
9 Rolf G. Sedsbøe Jensen
Østkanten Biljardklubb
4 (2/2) 40 (19/21)
48%
44
17 Gavin Powell
Kongsvinger BK
3 (1/2) 31 (12/19)
39%
16
17 Jan Kjetil Nordrum
Gjøvik&Raufoss BK
3 (1/2) 33 (15/18)
45%
16
17 Thomas Pedersen
Fredrikstad BK
4 (2/2) 46 (21/25)
46%
16
17 Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Østkanten Biljardklubb
3 (1/2) 35 (16/19)
46%
16
17 Simen Ekern Bakken
Gjøvik&Raufoss BK
5 (3/2) 53 (27/26)
51%
16
17 Bastian Andreassen
Fredrikstad BK
3 (1/2) 32 (13/19)
41%
16
17 Kenneth Mydland
Fredrikstad BK
5 (3/2) 53 (29/24)
55%
16
17 Tom Kristiansen
Fredrikstad BK
4 (2/2) 40 (18/22)
45%
16
25 Espen Kristiansen
Fredrikstad BK
4 (2/2) 41 (20/21)
49%
13
25 Jørgen Nilsen
BEX BK
3 (1/2) 32 (17/15)
53%
13
25 Marius Nørsterud
Oslo BK
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
13
25 Trond-Michael Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
13
25 Lars Jørgen Langrind
Kongsberg BK
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
13
25 Stig Nesvik
Oslo BK
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
13
25 Anders Lie
Fredrikstad BK
3 (2/1) 29 (15/14)
52%
13
25 Andreas Wahr-Hansen
Oslo BK
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
13
33 Arne Wiese-Hansen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
10
33 Bjørn Birger Andreassen
Fredrikstad BK
1 (0/1) 8 (1/7)
13%
10
33 HÅVARD LYKKE
Gjøvik&Raufoss BK
2 (0/2) 25 (11/14)
44%
10
33 Raymond Kandola
Plankebyen BK
2 (0/2) 17 (3/14)
18%
10
33 Marius Farås
Gjøvik&Raufoss BK
3 (1/2) 32 (15/17)
47%
10
33 Giena Tanilon
Fredrikstad BK
2 (0/2) 21 (7/14)
33%
10
33 Sabahudin Comor
Fredrikstad BK
3 (1/2) 31 (16/15)
52%
10
33 Roar Edvardsen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
10
33 Sandro Hasecic
Fredrikstad BK
1 (0/1) 11 (4/7)
36%
10
33 Kim Soo Garmark
Oslo BK
2 (0/2) 25 (11/14)
44%
10
Entry deadline Aug 18, 2021, 5:59 PM (local time)
Starts Aug 21, 2021, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (42 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Fredrikstad BK
Contact Eystein Gangfløt (geystein@yahoo.com, 47232705)
More info
FBK ønsker velkommen til Pool-Liga 1 Øst PL 1200.

Premier:
1. Plass - 1200,- og startgebyr dekkes de to neste PL-turneringene
2. Plass - 600,- og startgebyr dekkes i neste PL-turnering
3. Plass - 350,-
3. Plass - 350,-

Turneringen er åpen for alle utøvere, les mer her: http://www.biljardforbundet.no/2021/06/turneringsbestemmelser-og-terminliste/

Start lørdag 21/8 kl. 10:00 (oppmøte kl. 09:30). Vi gjennomfører turneringen på to dager, og vil være ferdig på Søndag cirka kl. 16:00.

Vi tilbyr mye god mat og drikke hele dagen til hyggelige priser.

Ved overnatting har vi en avtale med biljardpriser på Scandic City Hotel tlf. 69385600:
- enkeltrom kr 845
- dobbeltrom kr 945
- trippelrom kr 1190

Vi gleder oss til å se deg i Fredrikstad og på Biljardhuset!

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Sabahudin Comor
Roar Edvardsen
Sat 10:10  Table 1
2   
Andreas Wahr-Hansen
Walk Over
 
3   
Anders Lie
Raymond Kandola
Sat 10:10  Table 2
4   
Thomas Pedersen
Kim Soo Garmark
Sat 10:10  Table 3
5   
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Sandro Hasecic
Sat 10:11  Table 4
6   
Lars Jørgen Langrind
Walk Over
 
7   
Walk Over
Trond-Michael Borrie Stensrød
 
8   
Giena Tanilon
Marius Farås
Sat 10:11  Table 5
9   
Pål Andre Martinsen
Kenneth Mydland
Sat 10:11  Table 6
10   
Olav Skrudland
Walk Over
 
11   
Walk Over
Stig Nesvik
 
12   
Bjørn Birger Andreassen
Daniel Lorentzen-Styr
Sat 10:11  Table 7
13   
Simen Ekern Bakken
R1
Arne Wiese-Hansen
Sat 10:11  Table 8
14   
Bjørn Bratteberg
HÅVARD LYKKE
R1
Sat 11:09  Table 7
15   
Walk Over
Bastian Andreassen
 
16   
Espen Kristiansen
Tom Kristiansen
Sat 11:09  Table 4

Winner round 1

Race to 7
17   
Ronny Oldervik
Sabahudin Comor
Sat 12:07  Table 8
18   
Andreas Wahr-Hansen
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Sat 11:09  Table 8
19   
Henrik Hagen
Anders Lie
Sat 11:09  Table 4
20   
Thomas Pedersen
Jan Kjetil Nordrum
Sat 12:08  Table 1
21   
Roger Rasmussen
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Sat 12:38  Table 7
22   
Lars Jørgen Langrind
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Sat 11:46  Table 5
23   
Jan Morten Arnesen
Trond-Michael Borrie Stensrød
Sat 11:23  Table 2
24   
Marius Farås
Didrik Vatne
Sat 13:05  Table 5
25   
Ole Kristian Rudshavn
Kenneth Mydland
Sat 12:13  Table 3
26   
Olav Skrudland
Marius Nørsterud
Sat 11:13  Table 6
27   
Bjørn Erik Bergh
Stig Nesvik
Sat 11:15  Table 3
28   
Daniel Lorentzen-Styr
Thomas Aleksander Fjæran
R1
Sat 13:05  Table 6
29   
Albert Roman Borrie Stensrød
R1
Simen Ekern Bakken
Sat 12:13  Table 6
30   
Bjørn Bratteberg
Jørgen Nilsen
Sat 13:10  Table 2
31   
Gavin Powell
Bastian Andreassen
Sat 11:23  Table 1
32   
Espen Kristiansen
Emil André Gangfløt
R2
Sat 13:48  Table 1

Loser round 1

Race to 7
33   
Roar Edvardsen
Espen Kristiansen
Sat 14:27  Table 1
34   
Walk Over
Gavin Powell
 
35   
Raymond Kandola
Jørgen Nilsen
Sat 15:18  Table 2
36   
Kim Soo Garmark
Simen Ekern Bakken
Sat 13:20  Table 4
37   
Sandro Hasecic
Daniel Lorentzen-Styr
R1
Sat 14:00  Table 8
38   
Walk Over
Stig Nesvik
 
39   
Walk Over
Marius Nørsterud
 
40   
Giena Tanilon
Kenneth Mydland
Sat 13:36  Table 3
41   
Pål Andre Martinsen
Marius Farås
Sat 14:38  Table 5
42   
Walk Over
Trond-Michael Borrie Stensrød
 
43   
Walk Over
Lars Jørgen Langrind
 
44   
Bjørn Birger Andreassen
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Sat 14:30 
45   
Arne Wiese-Hansen
Thomas Pedersen
Sat 13:47  Table 7
46   
HÅVARD LYKKE
Anders Lie
Sat 14:51  Table 3
47   
Walk Over
Andreas Wahr-Hansen
 
48   
Tom Kristiansen
Sabahudin Comor
Sat 14:00  Table 6

Winners qualification

Race to 7
49   
Ronny Oldervik
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Sat 15:54  Table 3
50   
Henrik Hagen
Jan Kjetil Nordrum
Sat 16:24  Table 7
51   
Roger Rasmussen
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
R1
Sat 15:38  Table 4
52   
Jan Morten Arnesen
Didrik Vatne
Sat 16:29  Table 4
53   
Ole Kristian Rudshavn
Olav Skrudland
Sat 15:56  Table 1
54   
Bjørn Erik Bergh
R1
Thomas Aleksander Fjæran
Sat 16:02  Table 6
55   
Albert Roman Borrie Stensrød
Bjørn Bratteberg
Sat 16:06  Table 5
56   
Bastian Andreassen
Emil André Gangfløt
R3
Sat 15:40  Table 8

Loser round 2

Race to 7
57   
Espen Kristiansen
Gavin Powell
Sat 17:07  Table 5
58   
Jørgen Nilsen
Simen Ekern Bakken
Sat 16:48  Table 8
59   
Daniel Lorentzen-Styr
Stig Nesvik
Sat 16:37  Table 1
60   
Marius Nørsterud
Kenneth Mydland
Sat 15:31  Table 7
61   
Pål Andre Martinsen
Trond-Michael Borrie Stensrød
Sat 16:09  Table 2
62   
Lars Jørgen Langrind
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Sat 16:47  Table 3
63   
Thomas Pedersen
Anders Lie
Sat 15:53  Table 2
64   
Andreas Wahr-Hansen
Tom Kristiansen
Sat 17:01  Table 2

Losers qualification

Race to 7
65   
Gavin Powell
Didrik Vatne
Sat 18:26  Table 5
66   
Simen Ekern Bakken
Roger Rasmussen
Sat 18:04  Table 1
67   
Daniel Lorentzen-Styr
Jan Kjetil Nordrum
Sat 18:03  Table 4
68   
Kenneth Mydland
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Sat 17:36  Table 7
69   
Pål Andre Martinsen
Bastian Andreassen
Sat 17:11  Table 6
70   
Thorbjørn Vildar Dahl Eriksen
Bjørn Bratteberg
Sat 18:11  Table 3
71   
Thomas Pedersen
Thomas Aleksander Fjæran
Sat 18:00  Table 6
72   
Tom Kristiansen
Olav Skrudland
Sat 18:19  Table 2

Last sixteen

Race to 7
73   
Ronny Oldervik
Roger Rasmussen
Sun 10:03  Table 1
74   
Henrik Hagen
Daniel Lorentzen-Styr
Sun 10:03  Table 2
75   
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Thomas Aleksander Fjæran
Sun 10:03  Table 3
76   
Jan Morten Arnesen
Bjørn Bratteberg
Sun 10:03  Table 4
77   
Ole Kristian Rudshavn
R1
Didrik Vatne
Sun 10:03  Table 5
78   
Bjørn Erik Bergh
Pål Andre Martinsen
Sun 10:03  Table 6
79   
Albert Roman Borrie Stensrød
Rolf G. Sedsbøe Jensen
Sun 10:03  Table 7
80   
Emil André Gangfløt
Olav Skrudland
Sun 10:03  Table 8

Quarter final

Race to 8
81   
Ronny Oldervik
Daniel Lorentzen-Styr
Sun 11:45  Table 8
82   
Thomas Aleksander Fjæran
Jan Morten Arnesen
Sun 11:45  Table 1
83   
Ole Kristian Rudshavn
Pål Andre Martinsen
Sun 11:45  Table 2
84   
Albert Roman Borrie Stensrød
R1
Emil André Gangfløt
R1
Sun 11:45  Table 3

Semi final

Race to 8
85   
Ronny Oldervik
Thomas Aleksander Fjæran
Sun 13:31  Table 3
86   
Ole Kristian Rudshavn
R1
Emil André Gangfløt
Sun 13:31  Table 4

Final

Race to 8
87   
Ronny Oldervik
Emil André Gangfløt
Sun 15:08  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer