Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 23, 2018

Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018 #24

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Hoa Nguyen
7 (7/0) 34 (26/8)
76%
50
2 Christos Tsekos
7 (6/1) 32 (23/9)
72%
35
3 Charles Palomar
5 (4/1) 21 (14/7)
67%
25
3 Mario Pušić
6 (4/2) 29 (14/15)
48%
25
5 Jok Tang
4 (3/1) 23 (12/11)
52%
20
5 Ronald van Adrichem
5 (4/1) 27 (15/12)
56%
20
5 Wiresh La
5 (3/2) 28 (15/13)
54%
20
5 Tjeerd Hoekema
5 (3/2) 21 (11/10)
52%
20
9 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
15
Show more
9 Peter Bron
Pool and Billiards Delft
2 (1/1) 9 (5/4)
56%
15
9 Mario Martokarijo
4 (2/2) 20 (11/9)
55%
15
9 Navin Ramkhelawan
4 (3/1) 17 (12/5)
71%
15
9 Niels van Adrichem
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 16 (9/7)
56%
15
9 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
4 (3/1) 18 (11/7)
61%
15
9 Sigfried Janga
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
15
9 Roel Woudenberg
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
15
17 Łukasz Cabała
Thurston Rotterdam
3 (2/1) 13 (7/6)
54%
10
17 Alex Costa
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Mirko Reynhoudt
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
10
17 Karin Roijen
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
10
17 Elise Qiu
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
10
17 John Maluku
3 (1/2) 14 (7/7)
50%
10
17 Alvin Stevens
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
10
17 Harrison Janga
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
10
25 Stein Posthuma
3 (0/3) 14 (5/9)
36%
5
25 Ben Zaza
3 (0/3) 11 (2/9)
18%
5
25 Patrick de Vries
3 (0/3) 12 (3/9)
25%
5
25 Scott Laurens
Pool and Billiards Delft
3 (0/3) 9 (0/9)
0%
5
25 Erwin van der Meer
3 (0/3) 10 (1/9)
10%
5
25 Jeroen van Uffelen
3 (0/3) 10 (1/9)
10%
5
25 Michael Da Costa Goncalo
3 (0/3) 12 (3/9)
25%
5
Entry deadline Dec 23, 2018, 5:00 PM (local time)
Starts Dec 23, 2018, 1:00 PM (local time)
Format Round robin (32 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking 2018 and Pool Ranking Nederland
Organizer Pool and Billiards Delft
Contact Jok Tang and Peter Bron
More info
Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* Aanmelden via CueScore (tot vrijdag: max 48 spelers ivm afmeldingen), betaling op de toernooidag zelf.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball, alternate break, geen handicapsysteem.
* Op elk huistoernooi zijn er punten te verdienen voor de interne ranking.
* In totaal: 24 huistoernooien, in 2018.
* Op 30 december 2018 speelt de Top-16 het “King/Queen Of The Table” Masterstoernooi.
* Bedoeld voor alle recreatieve en regionale spelers van PBD en daarbuiten.
* Inschrijfgeld van 10 euro is inclusief een borrelhapje. Inschrijfgeld dient cash te worden voldaan bij de wedstrijdbalie.
* 60% van het inschrijfgeld wordt als prijzengeld uitgekeerd op de dag zelf. 30% gaat naar de Masters. 10% is bestemd voor de jackpot.

(( RESTERENDE SPEELDAGEN ))
* December 9/23 (spelsoort 10/8)

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 12.30, meldtijd 13.00, start toernooi 13.30.
* Alle toernooien worden bijgehouden in CueScore.
* Starten met poules.
* Beste 2 spelers van elke poule gaan naar de SKO-A-ronde. Nummers 3 en 4 gaan naar de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde en de winnaar van de SKO-B-ronde.

(( JACKPOT OPZET ))
Je wint de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het geldbedrag gedeeld onder deze spelers.

Per 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot om de jackpot te schieten.
Als aan het eind van de toernooi-reeks nog geld in de jackpot zit, wordt er tijdens de Masters een side-event gespeeld, waarbij de winnaar de gehele jackpot wint.

(( RANKING ))
* De ranking wordt in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd. Dat willen zeggen dat b.v. de winnaar 50 punten wint.
* Elk toernooi telt ook als C-toernooi mee voor de Pool Ranking Nederland.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
Inschrijven kan door op de Going-knop te drukken hier in CueScore.
Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers komen op een black-list en zijn niet welkom in toekomstige events.

(( MASTERS)
De regels voor de Masters zijn door de organisatie als volgt vastgesteld:
* Top-16 na 24 edities van de Ranking plaatst zich voor de Masters “King/Queen Of The Table” op 30 december 2018, met als criterium dat je aan minimaal 10 van de 24 edities hebt deelgenomen.
* De Top-16 wordt bepaald aan de hand van het meest aantal rankingpunten, daarna gevolgd door het meest aantal deelnames, daarna gevolgd door de hoogste gemiddelde eindpositie van de gespeelde toernooien. Mochten dan nog spelers gelijk staan in de Ranking, dan wordt er een of meerdere beslissingspartijen gespeeld op de dag van de Masters.
* Bij afmeldingen worden de hoogst geeindigde spelers in de Ranking uitgenodigd voor de Masters.
Format: Poulefase met vier poules volgens een vaste draw, gevolgd door SKO.
* Spelsoort: Multi-ball (2 racks 8-ball, 2 racks 9-ball, 2 racks 10-ball, 2 racks 8-ball, etc), race naar 6 (poulefase), race naar 7 of 8 (SKO-fase).
* Alle spelers krijgen prijzengeld.

(( LIVESTREAM ))
De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Hoa Nguyen 3 3 0 0 9 3 6 0 0 0 0.75 3
2 Tjeerd Hoekema 3 2 0 1 7 5 2 0 0 0 0.583 2
3 Elise Qiu 3 1 0 2 6 7 -1 0 0 0 0.462 1
4 Ben Zaza 3 0 0 3 2 9 -7 0 0 0 0.182 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jok Tang 2 2 0 0 6 4 2 0 0 0 0.6 2
2 Peter Bron 2 1 0 1 5 4 1 0 0 0 0.556 1
3 Harrison Janga 2 0 0 2 3 6 -3 0 0 0 0.333 0
4 Valen Tino 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ronald van Adrichem 3 3 0 0 9 6 3 1 0 0 0.6 3
2 Mario Martokarijo 3 2 0 1 8 5 3 0 0 0 0.615 2
3 John Maluku 3 1 0 2 7 7 0 0 0 0 0.5 1
4 Michael Da Costa Goncalo 3 0 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Navin Ramkhelawan 3 3 0 0 9 1 8 0 0 0 0.9 3
2 Mario Pušić 3 2 0 1 6 7 -1 0 0 0 0.462 2
3 Alvin Stevens 3 1 0 2 5 8 -3 0 0 0 0.385 1
4 Stein Posthuma 3 0 0 3 5 9 -4 0 0 0 0.357 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Aidan Mauricio 3 3 0 0 9 3 6 0 0 0 0.75 3
2 Wiresh La 3 2 0 1 8 6 2 0 0 0 0.571 2
3 Karin Roijen 3 1 0 2 6 8 -2 0 0 0 0.429 1
4 Patrick de Vries 3 0 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Christos Tsekos 3 3 0 0 9 1 8 0 0 0 0.9 3
2 Awin Sewgobind 3 2 0 1 6 4 2 0 0 0 0.6 2
3 Mirko Reynhoudt 3 1 0 2 4 6 -2 0 0 0 0.4 1
4 Erwin van der Meer 3 0 0 3 1 9 -8 0 0 0 0.1 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Charles Palomar 3 3 0 0 9 0 9 0 0 0 1 3
2 Niels van Adrichem 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
3 Alex Costa 3 1 0 2 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
4 Scott Laurens 3 0 0 3 0 9 -9 0 0 0 0 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Roel Woudenberg 3 2 0 1 8 4 4 0 0 0 0.667 2
2 Sigfried Janga 3 2 0 1 7 4 3 0 0 0 0.636 2
3 Łukasz Cabała 3 2 0 1 7 6 1 0 0 0 0.538 2
4 Jeroen van Uffelen 3 0 0 3 1 9 -8 0 0 0 0.1 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
Elise Qiu
Sun 13:32  Table 7
2-A   
Netherlands
Ben Zaza
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 13:32  Table 8
3-B   
Bonaire, Saint Eustatius and Saba
Harrison Janga
Netherlands
Jok Tang
Sun 13:32  Table 9
4-B   
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Valen Tino
Sun 13:32  Table 10
5-C   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
John Maluku
Sun 13:32  Table 11
6-C   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 13:32 
7-D   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Croatia
Mario Pušić
Sun 13:32  Table 16
8-D   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 13:32 
9-E   
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Karin Roijen
Sun 13:32  Table 18
10-E   
Netherlands
Patrick de Vries
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 13:53  Table 16
11-F   
Netherlands
Erwin van der Meer
Netherlands
Mirko Reynhoudt
Sun 14:07  Table 17
12-F   
Greece
Christos Tsekos
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 14:17  Table 18
13-G   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Scott Laurens
Sun 14:10  Table 7
14-G   
Portugal
Alex Costa
Philippines
Charles Palomar
Sun 14:09  Table 15
15-H   
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 14:11  Table 8
16-H   
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 14:12  Table 10

Round 2

Race to 3
17-A   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 14:22  Table 16
18-A   
Netherlands
Elise Qiu
Netherlands
Ben Zaza
Sun 14:22  Table 11
19-B   
Bonaire, Saint Eustatius and Saba
Harrison Janga
Netherlands
Valen Tino
Sun 14:33  Table 17
20-B   
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Peter Bron
Sun 14:41  Table 7
21-C   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 14:36  Table 9
22-C   
Netherlands
John Maluku
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 14:33  Table 15
23-D   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 14:44  Table 8
24-D   
Croatia
Mario Pušić
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 14:52  Table 11
25-E   
Netherlands
Aidan Mauricio
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 14:39  Table 18
26-E   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Patrick de Vries
Sun 14:53  Table 10
27-F   
Netherlands
Erwin van der Meer
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 15:13  Table 9
28-F   
Netherlands
Mirko Reynhoudt
Greece
Christos Tsekos
Sun 14:54  Table 16
29-G   
Netherlands
Niels van Adrichem
Philippines
Charles Palomar
Sun 16:53 
30-G   
Netherlands
Scott Laurens
Portugal
Alex Costa
Sun 14:56  Table 17
31-H   
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 15:03  Table 15
32-H   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 15:12  Table 18

Round 3

Race to 3
33-A   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
Ben Zaza
Sun 15:18  Table 17
34-A   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Elise Qiu
Sun 15:26  Table 16
35-B   
Bonaire, Saint Eustatius and Saba
Harrison Janga
Netherlands
Peter Bron
Sun 16:18  Table 11
36-B   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Jok Tang
 
37-C   
Netherlands
Mario Martokarijo
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 15:27  Table 8
38-C   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
John Maluku
Sun 15:38  Table 7
39-D   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 15:55  Table 11
40-D   
Netherlands
Stein Posthuma
Croatia
Mario Pušić
Sun 16:04  Table 17
41-E   
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Patrick de Vries
Sun 15:51  Table 15
42-E   
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Karin Roijen
Sun 15:51  Table 8
43-F   
Netherlands
Erwin van der Meer
Greece
Christos Tsekos
Sun 16:24  Table 15
44-F   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Mirko Reynhoudt
Sun 16:24  Table 9
45-G   
Netherlands
Niels van Adrichem
Portugal
Alex Costa
Sun 15:48  Table 10
46-G   
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Scott Laurens
Sun 15:49  Table 18
47-H   
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 16:08  Table 16
48-H   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 16:10  Table 18

Last sixteen

Race to 4
49   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 17:01  Table 8
50   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 17:32  Table 9
51   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 17:01  Table 7
52   
Netherlands
Peter Bron
Philippines
Charles Palomar
 
53   
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Niels van Adrichem
  Table 9
54   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 17:01  Table 10
55   
Netherlands
Mario Martokarijo
Greece
Christos Tsekos
Sun 17:01  Table 11
56   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 17:32  Table 8

Quarter final

Race to 4
57   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 18:32  Table 9
58   
Suriname
Wiresh Laloe
Philippines
Charles Palomar
Sun 18:35  Table 10
59   
Netherlands
Jok Tang
Croatia
Mario Pušić
Sun 18:09  Table 7
60   
Greece
Christos Tsekos
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Sun 18:35  Table 8

Semi final

Race to 4
61   
Vietnam
Hoa Nguyen
Philippines
Charles Palomar
Sun 19:25  Table 7
62   
Croatia
Mario Pušić
Greece
Christos Tsekos
Sun 19:17  Table 8

Final

Race to 5
63   
Vietnam
Hoa Nguyen
Greece
Christos Tsekos
Sun 20:21  Table 7