Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 9, 2018

Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018 #23

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Charles Palomar
8 (7/1) 42 (28/14)
67%
50
2 William (Billy) Kelly
7 (6/1) 42 (25/17)
60%
35
3 Navin Ramkhelawan
6 (5/1) 30 (20/10)
67%
25
3 Davy Piergiovanni
6 (4/2) 25 (18/7)
72%
25
5 Adam Kiernicki
6 (4/2) 26 (15/11)
58%
20
5 Alex Costa
6 (4/2) 27 (17/10)
63%
20
5 Jiwan Chaturi
5 (4/1) 24 (16/8)
67%
20
5 Raynor Zwaan
6 (3/3) 22 (11/11)
50%
20
9 Christos Tsekos
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
15
Show more
9 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
15
9 Sander Tetelepta
5 (3/2) 25 (13/12)
52%
15
9 Pieter Gilissen
Pool and Billiards Delft
4 (3/1) 15 (9/6)
60%
15
9 Richard Rick Mookhoek
5 (2/3) 21 (10/11)
48%
15
9 Rick Telehala
5 (4/1) 21 (12/9)
57%
15
9 Rodrigo Matias
4 (2/2) 19 (9/10)
47%
15
9 Mario Pušić
5 (4/1) 22 (13/9)
59%
15
17 Jok Tang
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
10
17 Ronald van Adrichem
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Theo Schutte
3 (1/2) 12 (6/6)
50%
10
17 Wiresh Laloe
4 (2/2) 13 (7/6)
54%
10
17 Ben Zaza
3 (1/2) 13 (7/6)
54%
10
17 Patrick Kommings
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
10
17 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 18 (10/8)
56%
10
17 Satoru Sakai
4 (1/3) 17 (8/9)
47%
10
25 Mirjam Alfons
4 (2/2) 14 (6/8)
43%
5
25 Karin Roijen
3 (0/3) 11 (2/9)
18%
5
25 Frans van Tatenhove
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
5
25 Sigfried Janga
4 (1/3) 18 (7/11)
39%
5
25 Alvin Stevens
3 (0/3) 13 (4/9)
31%
5
25 Michael Da Costa Goncalo
3 (0/3) 9 (0/9)
0%
5
25 Wim Terlingen
3 (0/3) 10 (1/9)
10%
5
25 Bart Van den Berg
4 (1/3) 16 (5/11)
31%
5
33 Roy Al Ayoubi
4 (0/4) 13 (1/12)
8%
5
33 Patrick de Vries
4 (1/3) 14 (4/10)
29%
5
33 Zumfer Benquku
4 (1/3) 19 (8/11)
42%
5
33 Roel Woudenberg
4 (1/3) 16 (6/10)
38%
5
Entry deadline Dec 8, 2018, 12:00 AM (local time)
Starts Dec 9, 2018, 1:00 PM (local time)
Format Round robin (36 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking 2018 and Pool Ranking Nederland
Organizer Pool and Billiards Delft
Contact Jok Tang and Peter Bron
More info
UPDATE 7 DEC: alle spots zijn uitgedeeld. Spelers kunnen zich nu aanmelden voor de reservelijst door een CueScore comment achter te laten.

RESERVELIJST
1. ...
2. ...
Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* Aanmelden via CueScore (tot vrijdag: max 48 spelers ivm afmeldingen), betaling op de toernooidag zelf.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball, alternate break, geen handicapsysteem.
* Op elk huistoernooi zijn er punten te verdienen voor de interne ranking.
* In totaal: 24 huistoernooien, in 2018.
* Op 30 december 2018 speelt de Top-16 het “King/Queen Of The Table” Masterstoernooi.
* Bedoeld voor alle recreatieve en regionale spelers van PBD en daarbuiten.
* Inschrijfgeld van 10 euro is inclusief een borrelhapje. Inschrijfgeld dient cash te worden voldaan bij de wedstrijdbalie.
* 60% van het inschrijfgeld wordt als prijzengeld uitgekeerd op de dag zelf. 30% gaat naar de Masters. 10% is bestemd voor de jackpot.

(( RESTERENDE SPEELDAGEN ))
* December 9/23 (spelsoort 10/8)

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 12.30, meldtijd 13.00, start toernooi 13.30.
* Alle toernooien worden bijgehouden in CueScore.
* Starten met poules.
* Beste 2 spelers van elke poule gaan naar de SKO-A-ronde. Nummers 3 en 4 gaan naar de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde en de winnaar van de SKO-B-ronde.

(( JACKPOT OPZET ))
Je wint de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het geldbedrag gedeeld onder deze spelers.

Per 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot om de jackpot te schieten.
Als aan het eind van de toernooi-reeks nog geld in de jackpot zit, wordt er tijdens de Masters een side-event gespeeld, waarbij de winnaar de gehele jackpot wint.

(( RANKING ))
* De ranking wordt in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd. Dat willen zeggen dat b.v. de winnaar 50 punten wint.
* Elk toernooi telt ook als C-toernooi mee voor de Pool Ranking Nederland.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
Inschrijven kan door op de Going-knop te drukken hier in CueScore.
Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers komen op een black-list en zijn niet welkom in toekomstige events.

(( MASTERS)
De regels voor de Masters zijn door de organisatie als volgt vastgesteld:
* Top-16 na 24 edities van de Ranking plaatst zich voor de Masters “King/Queen Of The Table” op 30 december 2018, met als criterium dat je aan minimaal 10 van de 24 edities hebt deelgenomen.
* De Top-16 wordt bepaald aan de hand van het meest aantal rankingpunten, daarna gevolgd door het meest aantal deelnames, daarna gevolgd door de hoogste gemiddelde eindpositie van de gespeelde toernooien. Mochten dan nog spelers gelijk staan in de Ranking, dan wordt er een of meerdere beslissingspartijen gespeeld op de dag van de Masters.
* Bij afmeldingen worden de hoogst geeindigde spelers in de Ranking uitgenodigd voor de Masters.
Format: Poulefase met vier poules volgens een vaste draw, gevolgd door SKO.
* Spelsoort: Multi-ball (2 racks 8-ball, 2 racks 9-ball, 2 racks 10-ball, 2 racks 8-ball, etc), race naar 6 (poulefase), race naar 7 of 8 (SKO-fase).
* Alle spelers krijgen prijzengeld.

(( LIVESTREAM ))
De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO avg Points
1 Adam Kiernicki 4 3 0 1 10 4 6 0 0.714 3
2 Raynor Zwaan 4 2 0 2 7 6 1 0 0.538 2
3 Wiresh Laloe 4 2 0 2 7 6 1 0 0.538 2
4 Mirjam Alfons 4 2 0 2 6 8 -2 0 0.429 2
5 Patrick de Vries 4 1 0 3 4 10 -6 0 0.286 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO avg Points
1 William (Billy) Kelly 3 3 0 0 9 5 4 0 0.643 3
2 Christos Tsekos 3 2 0 1 8 4 4 0 0.667 2
3 Patrick Kommings 3 1 0 2 5 8 -3 0 0.385 1
4 Alvin Stevens 3 0 0 3 4 9 -5 0 0.308 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO avg Points
1 Navin Ramkhelawan 3 3 0 0 9 3 6 0 0.75 3
2 Davy Piergiovanni 3 2 0 1 7 3 4 0 0.7 2
3 Ronald van Adrichem 3 1 0 2 3 6 -3 0 0.333 1
4 Karin Roijen 3 0 0 3 2 9 -7 0 0.182 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO avg Points
1 Charles Palomar 4 3 0 1 11 4 7 0 0.733 3
2 Alex Costa 4 3 0 1 10 6 4 0 0.625 3
3 Jok Tang 4 2 0 2 7 9 -2 0 0.438 2
4 Bart Van den Berg 4 1 0 3 5 11 -6 0 0.313 1
5 Zumfer Benquku 4 1 0 3 8 11 -3 0 0.421 1
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO avg Points
1 Rick Telehala 4 4 0 0 12 5 7 0 0.706 4
2 Richard Rick Mookhoek 4 2 0 2 10 7 3 0 0.588 2
3 Aidan Mauricio 4 2 0 2 10 8 2 0 0.556 2
4 Frans van Tatenhove 4 2 0 2 8 9 -1 0 0.471 2
5 Roy Al Ayoubi 4 0 0 4 1 12 -11 0 0.077 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO avg Points
1 Pieter Gilissen 3 3 0 0 9 2 7 0 0.818 3
2 Rodrigo Matias 3 2 0 1 7 6 1 0 0.538 2
3 Theo Schutte 3 1 0 2 6 6 0 0 0.5 1
4 Wim Terlingen 3 0 0 3 1 9 -8 0 0.1 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO avg Points
1 Jiwan Chaturi 3 3 0 0 9 3 6 0 0.75 3
2 Awin Sewgobind 3 2 0 1 7 5 2 0 0.583 2
3 Ben Zaza 3 1 0 2 7 6 1 0 0.538 1
4 Michael Da Costa Goncalo 3 0 0 3 0 9 -9 0 0 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO avg Points
1 Mario Pušić 4 4 0 0 12 5 7 0 0.706 4
2 Sander Tetelepta 4 3 0 1 10 8 2 0 0.556 3
3 Satoru Sakai 4 1 0 3 8 9 -1 0 0.471 1
4 Sigfried Janga 4 1 0 3 7 11 -4 0 0.389 1
5 Roel Woudenberg 4 1 0 3 6 10 -4 0 0.375 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Patrick de Vries
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 13:31  Table 18
2-A   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Raynor Zwaan
Sun 13:32  Table 8
3-B   
Indonesia
Alvin Stevens
Ireland
William (Billy) Kelly
Sun 13:32  Table 9
4-B   
Netherlands
Patrick Kommings
Greece
Christos Tsekos
Sun 13:54  Table 11
5-C   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 13:31  Table 7
6-C   
Italy
Davy Piergiovanni
Netherlands
Karin Roijen
Sun 13:32  Table 11
7-D   
Netherlands
Jok Tang
Philippines
Charles Palomar
Sun 13:54  Table 8
8-D   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Bart Van den Berg
Sun 13:32  Table 16
9-E   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 13:36  Table 10
10-E   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 13:32  Table 17
11-F   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Theo Schutte
Sun 13:36  Table 15
12-F   
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Pieter Gilissen
Sun 13:56  Table 15
13-G   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Jiwan Chaturi
Sun 13:58  Table 18
14-G   
Netherlands
Awin Sewgobind
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 14:12  Table 10
15-H   
Netherlands
Satoru Sakai
Croatia
Mario Pušić
Sun 14:00  Table 7
16-H   
Netherlands
Sander Tetelepta
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 14:05  Table 16

Round 2

Race to 3
17-A   
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Raynor Zwaan
Sun 14:20  Table 9
18-A   
Netherlands
Patrick de Vries
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 14:05  Table 17
19-B   
Indonesia
Alvin Stevens
Greece
Christos Tsekos
Sun 14:31  Table 15
20-B   
Ireland
William (Billy) Kelly
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 14:37  Table 11
21-C   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Karin Roijen
Sun 14:45  Table 9
22-C   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Italy
Davy Piergiovanni
Sun 14:37  Table 18
23-D   
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Bart Van den Berg
Sun 14:37  Table 16
24-D   
Netherlands
Jok Tang
Albania
Zumfer Benquku
Sun 14:20  Table 8
25-E   
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 14:48  Table 10
26-E   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Netherlands
Rick Telehala
Sun 14:17  Table 11
27-F   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Pieter Gilissen
Sun 14:39  Table 7
28-F   
Netherlands
Theo Schutte
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 14:45  Table 17
29-G   
Netherlands
Ben Zaza
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 14:55  Table 16
30-G   
Netherlands
Jiwan Chaturi
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 15:06  Table 15
31-H   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 15:04  Table 11
32-H   
Netherlands
Satoru Sakai
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 14:45  Table 15

Round 3

Race to 3
33-A   
Netherlands
Raynor Zwaan
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 15:42  Table 10
34-A   
Suriname
Wiresh Laloe
Poland
Adam Kiernicki
Sun 15:43  Table 7
35-B   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 15:38  Table 8
36-B   
Greece
Christos Tsekos
Ireland
William (Billy) Kelly
Sun 15:42  Table 18
37-C   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Italy
Davy Piergiovanni
Sun 16:06  Table 8
38-C   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 16:14  Table 16
39-D   
Netherlands
Bart Van den Berg
Albania
Zumfer Benquku
Sun 15:50  Table 11
40-D   
Philippines
Charles Palomar
Portugal
Alex Costa
Sun 15:50  Table 16
41-E   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Rick Telehala
Sun 15:52  Table 9
42-E   
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sun 15:55  Table 17
43-F   
Netherlands
Wim Terlingen
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 16:15  Table 10
44-F   
Netherlands
Pieter Gilissen
Netherlands
Theo Schutte
Sun 16:22  Table 18
45-G   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 16:16  Table 7
46-G   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Jiwan Chaturi
Sun 16:16  Table 17
47-H   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 16:22  Table 15
48-H   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Sander Tetelepta
Sun 16:10  Table 9

Round 4

Race to 3
49-A   
Netherlands
Mirjam Alfons
Poland
Adam Kiernicki
Sun 15:07  Table 18
50-A   
Netherlands
Raynor Zwaan
Netherlands
Patrick de Vries
Sun 15:08  Table 8
51-D   
Albania
Zumfer Benquku
Portugal
Alex Costa
Sun 15:09  Table 7
52-D   
Netherlands
Bart Van den Berg
Netherlands
Jok Tang
Sun 15:17  Table 16
53-E   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sun 15:16  Table 10
54-E   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Frans van Tatenhove
Sun 15:19  Table 9
55-H   
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
Sander Tetelepta
Sun 15:20  Table 17
56-H   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 15:47  Table 15

Round 5

Race to 3
57-A   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Patrick de Vries
Sun 16:33  Table 16
58-A   
Netherlands
Mirjam Alfons
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 16:40  Table 11
59-D   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Jok Tang
Sun 16:43  Table 10
60-D   
Albania
Zumfer Benquku
Philippines
Charles Palomar
Sun 16:43  Table 17
61-E   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Frans van Tatenhove
Sun 16:50  Table 8
62-E   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 17:03  Table 9
63-H   
Netherlands
Sander Tetelepta
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 17:03  Table 16
64-H   
Netherlands
Roel Woudenberg
Croatia
Mario Pušić
Sun 17:03  Table 15

Last sixteen

Race to 4
65   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Sander Tetelepta
Sun 17:49  Table 7
66   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 17:52  Table 8
67   
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sun 17:52  Table 9
68   
Greece
Christos Tsekos
Netherlands
Jiwan Chaturi
Sun 17:52  Table 10
69   
Ireland
William (Billy) Kelly
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 17:52  Table 11
70   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Rick Telehala
Sun 18:09  Table 9
71   
Italy
Davy Piergiovanni
Netherlands
Pieter Gilissen
Sun 18:17  Table 10
72   
Netherlands
Raynor Zwaan
Croatia
Mario Pušić
Sun 18:27  Table 8

Quarter final

Race to 4
73   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 18:58  Table 7
74   
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Jiwan Chaturi
Sun 18:35  Table 9
75   
Ireland
William (Billy) Kelly
Portugal
Alex Costa
Sun 18:56  Table 10
76   
Italy
Davy Piergiovanni
Netherlands
Raynor Zwaan
Sun 19:09  Table 8

Semi final

Race to 4
77   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Philippines
Charles Palomar
Sun 19:48  Table 8
78   
Ireland
William (Billy) Kelly
Italy
Davy Piergiovanni
Sun 19:51  Table 7

Final

Race to 5
79   
Philippines
Charles Palomar
Ireland
William (Billy) Kelly
Sun 20:51  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment