Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 25, 2018

Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018 #22

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ben Zaza
9 (7/2) 53 (30/23)
57%
50
2 Wiresh Laloe
9 (7/2) 46 (29/17)
63%
35
3 Ronald van Adrichem
8 (5/3) 39 (24/15)
62%
25
3 Rogier Werle
8 (6/2) 40 (26/14)
65%
25
5 Hoa Nguyen
7 (6/1) 31 (22/9)
71%
20
5 Theo Schutte
7 (4/3) 32 (16/16)
50%
20
5 Rodrigo Matias
6 (3/3) 30 (14/16)
47%
20
5 Zumfer Benquku
5 (3/2) 22 (12/10)
55%
20
9 Pieter Gilissen
Pool and Billiards Delft
6 (4/2) 26 (14/12)
54%
15
Show more
9 John Maluku
6 (3/3) 28 (14/14)
50%
15
9 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
6 (3/3) 26 (13/13)
50%
15
9 Sigfried Janga
6 (4/2) 29 (15/14)
52%
15
9 Rick Telehala
6 (5/1) 29 (18/11)
62%
15
9 Alvin Stevens
6 (4/2) 30 (16/14)
53%
15
9 Wim Terlingen
5 (2/3) 21 (10/11)
48%
15
17 Alex Costa
5 (2/3) 18 (8/10)
44%
10
17 Peter Bron
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
10
17 Mirko Reynhoudt
5 (1/4) 23 (10/13)
43%
10
17 Tim Craven
5 (2/3) 18 (8/10)
44%
10
17 Charles Palomar
5 (3/2) 21 (12/9)
57%
10
22 Łukasz Cabała
Thurston Rotterdam
5 (1/4) 23 (9/14)
39%
5
22 Niels van Adrichem
Pool and Billiards Delft
5 (2/3) 20 (8/12)
40%
5
22 Miguel Silva Rosso
5 (1/4) 19 (7/12)
37%
5
22 Satoru Sakai
4 (1/3) 17 (6/11)
35%
5
22 Roel Woudenberg
5 (1/4) 21 (9/12)
43%
5
27 Karin Roijen
5 (0/5) 20 (5/15)
25%
5
27 Robin Schilling
5 (0/5) 18 (3/15)
17%
5
27 Michael Da Costa Goncalo
5 (1/4) 20 (6/14)
30%
5
27 Maarten van der Zwan
5 (1/4) 21 (7/14)
33%
5
Entry deadline Nov 25, 2018, 1:00 PM (local time)
Starts Nov 25, 2018, 1:00 PM (local time)
Format Round robin (29 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking 2018 and Pool Ranking Nederland
Organizer Pool and Billiards Delft
Contact Jok Tang and Peter Bron
More info
Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* Aanmelden via CueScore (tot vrijdag: max 48 spelers ivm afmeldingen), betaling op de toernooidag zelf.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball, alternate break, geen handicapsysteem.
* Op elk huistoernooi zijn er punten te verdienen voor de interne ranking.
* In totaal: 24 huistoernooien, in 2018.
* Op 30 december 2018 speelt de Top-16 het “King/Queen Of The Table” Masterstoernooi.
* Bedoeld voor alle recreatieve en regionale spelers van PBD en daarbuiten.
* Inschrijfgeld van 10 euro is inclusief een borrelhapje. Inschrijfgeld dient cash te worden voldaan bij de wedstrijdbalie.
* 60% van het inschrijfgeld wordt als prijzengeld uitgekeerd op de dag zelf. 30% gaat naar de Masters. 10% is bestemd voor de jackpot.

(( RESTERENDE SPEELDAGEN ))
* November 25 (spelsoort 9)
* December 9/23 (spelsoort 10/8)

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 12.30, meldtijd 13.00, start toernooi 13.30.
* Alle toernooien worden bijgehouden in CueScore.
* Starten met poules.
* Beste 2 spelers van elke poule gaan naar de SKO-A-ronde. Nummers 3 en 4 gaan naar de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde en de winnaar van de SKO-B-ronde.

(( JACKPOT OPZET ))
Je wint de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het geldbedrag gedeeld onder deze spelers.

Per 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot om de jackpot te schieten.
Als aan het eind van de toernooi-reeks nog geld in de jackpot zit, wordt er tijdens de Masters een side-event gespeeld, waarbij de winnaar de gehele jackpot wint.

(( RANKING ))
* De ranking wordt in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd. Dat willen zeggen dat b.v. de winnaar 50 punten wint.
* Elk toernooi telt ook als C-toernooi mee voor de Pool Ranking Nederland.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
Inschrijven kan door op de Going-knop te drukken hier in CueScore.
Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers komen op een black-list en zijn niet welkom in toekomstige events.

(( MASTERS ))
* Top-16 na 24 edities van de Ranking plaatst zich voor de Masters “King/Queen Of The Table” op 30 december 2018, met als criterium dat je aan minimaal 10 van de 24 edities hebt deelgenomen.
* De Top-16 wordt bepaald aan de hand van het meest aantal rankingpunten, daarna gevolgd door het meest aantal deelnames, daarna gevold door de hoogste gemiddelde eindpositie van de gespeelde toernooien. Mochten dan nog spelers gelijk staan in de Ranking, dan wordt er een of meerdere beslissingspartijen gespeeld op de dag van de Masters.
* Bij afmeldingen worden de hoogst geeindigde spelers in de Ranking uitgenodigd voor de Masters.
* Format: DKO tot laatste 8 met een vaste draw in 1e ronde: Nr 1 vs Nr 16, Nr 2 vs Nr 15, etc.
* Spelsoort: Multi-ball (2 racks 8-ball, 2 racks 9-ball, 2 racks 10-ball, 2 racks 8-ball etc), race naar 7 (winnaarskant), race naar 6 (verliezerskant). SKO: Race naar 8.
* Alle spelers krijgen prijzengeld.

(( LIVESTREAM ))
De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO avg Points
1 Zumfer Benquku 4 3 0 1 9 5 4 0 0.643 3
2 Wim Terlingen 4 2 0 2 9 7 2 0 0.563 2
3 Rodrigo Matias 4 2 0 2 8 8 0 0 0.5 2
4 Peter Bron 4 2 0 2 7 8 -1 0 0.467 2
5 Satoru Sakai 4 1 0 3 6 11 -5 0 0.353 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO avg Points
1 Hoa Nguyen 5 5 0 0 15 4 11 0 0.789 5
2 Alvin Stevens 5 4 0 1 13 10 3 0 0.565 4
3 Ronald van Adrichem 5 3 0 2 12 7 5 0 0.632 3
4 Tim Craven 5 2 0 3 8 10 -2 0 0.444 2
5 Miguel Silva Rosso 5 1 0 4 7 12 -5 0 0.368 1
6 Robin Schilling 5 0 0 5 3 15 -12 0 0.167 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO avg Points
1 Rogier Werle 5 4 0 1 14 7 7 0 0.667 4
2 Ben Zaza 5 3 0 2 11 11 0 0 0.5 3
3 Aidan Mauricio 5 3 0 2 13 9 4 0 0.591 3
4 Charles Palomar 5 3 0 2 12 9 3 0 0.571 3
5 Niels van Adrichem 5 2 0 3 8 12 -4 0 0.4 2
6 Karin Roijen 5 0 0 5 5 15 -10 0 0.25 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO avg Points
1 Pieter Gilissen 5 4 0 1 13 8 5 0 0.619 4
2 Sigfried Janga 5 4 0 1 14 10 4 0 0.583 4
3 John Maluku 5 3 0 2 13 10 3 0 0.565 3
4 Alex Costa 5 2 0 3 8 10 -2 0 0.444 2
5 Roel Woudenberg 5 1 0 4 9 12 -3 0 0.429 1
6 Maarten van der Zwan 5 1 0 4 7 14 -7 0 0.333 1
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO avg Points
1 Rick Telehala 5 5 0 0 15 7 8 0 0.682 5
2 Wiresh Laloe 5 4 0 1 12 5 7 0 0.706 4
3 Theo Schutte 5 3 0 2 11 10 1 0 0.524 3
4 Mirko Reynhoudt 5 1 0 4 10 13 -3 0 0.435 1
5 Łukasz Cabała 5 1 0 4 9 14 -5 0 0.391 1
6 Michael Da Costa Goncalo 5 1 0 4 6 14 -8 0 0.3 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Wim Terlingen
Albania
Zumfer Benquku
Sun 13:34  Table 11
2-A   
Netherlands
Satoru Sakai
Netherlands
Peter Bron
Sun 13:58  Table 11
3-B   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Miguel Silva Rosso
Sun 13:51  Table 17
4-B   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Germany
Robin Schilling
Sun 13:34  Table 15
5-B   
Netherlands
Tim Craven
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 13:34  Table 16
6-C   
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Karin Roijen
Sun 13:34  Table 17
7-C   
Netherlands
Rogier Werle
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 13:34  Table 7
8-C   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 13:34  Table 8
9-D   
Netherlands
Pieter Gilissen
Netherlands
John Maluku
Sun 13:34  Table 9
10-D   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 13:34  Table 10
11-D   
Netherlands
Maarten van der Zwan
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 13:51  Table 18
12-E   
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Mirko Reynhoudt
Sun 13:57  Table 15
13-E   
Suriname
Wiresh Laloe
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 13:58  Table 10
14-E   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Rick Telehala
Sun 13:58  Table 9

Round 2

Race to 3
15-A   
Albania
Zumfer Benquku
Netherlands
Peter Bron
Sun 14:25  Table 7
16-A   
Netherlands
Wim Terlingen
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 13:58  Table 8
17-B   
Vietnam
Hoa Nguyen
Germany
Robin Schilling
Sun 14:14  Table 10
18-B   
Netherlands
Miguel Silva Rosso
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 14:13  Table 17
19-B   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Tim Craven
Sun 14:05  Table 16
20-C   
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 14:16  Table 11
21-C   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 14:02  Table 7
22-C   
Netherlands
Rogier Werle
Netherlands
Ben Zaza
Sun 14:02  Table 18
23-D   
Netherlands
Pieter Gilissen
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 14:20  Table 8
24-D   
Netherlands
John Maluku
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 14:21  Table 16
25-D   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Maarten van der Zwan
Sun 14:24  Table 9
26-E   
Poland
Łukasz Cabała
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 14:31  Table 18
27-E   
Netherlands
Mirko Reynhoudt
Netherlands
Rick Telehala
Sun 14:32  Table 10
28-E   
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Theo Schutte
Sun 14:32  Table 15

Round 3

Race to 3
29-A   
Netherlands
Peter Bron
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 15:07  Table 8
30-A   
Albania
Zumfer Benquku
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 14:53  Table 16
31-B   
Vietnam
Hoa Nguyen
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 14:42  Table 11
32-B   
Germany
Robin Schilling
Netherlands
Tim Craven
Sun 14:33  Table 17
33-B   
Netherlands
Miguel Silva Rosso
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 14:47  Table 9
34-C   
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 14:49  Table 8
35-C   
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Ben Zaza
Sun 14:52  Table 7
36-C   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Rogier Werle
Sun 14:51  Table 15
37-D   
Netherlands
Pieter Gilissen
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 14:57  Table 10
38-D   
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
Maarten van der Zwan
Sun 14:58  Table 18
39-D   
Netherlands
John Maluku
Portugal
Alex Costa
Sun 15:04  Table 17
40-E   
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Rick Telehala
Sun 15:04  Table 11
41-E   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Theo Schutte
Sun 15:11  Table 15
42-E   
Netherlands
Mirko Reynhoudt
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 15:12  Table 9

Round 4

Race to 3
43-A   
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 15:23  Table 17
44-A   
Netherlands
Peter Bron
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 15:23  Table 18
45-B   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Tim Craven
Sun 15:12  Table 16
46-B   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 15:20  Table 8
47-B   
Germany
Robin Schilling
Netherlands
Miguel Silva Rosso
Sun 15:27  Table 16
48-C   
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Ben Zaza
Sun 15:28  Table 10
49-C   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Rogier Werle
Sun 15:25  Table 7
50-C   
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Karin Roijen
Sun 15:46  Table 8
51-D   
Netherlands
Pieter Gilissen
Netherlands
Maarten van der Zwan
Sun 15:33  Table 11
52-D   
Netherlands
Sigfried Janga
Portugal
Alex Costa
Sun 15:36  Table 15
53-D   
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
John Maluku
Sun 15:39  Table 9
54-E   
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Theo Schutte
Sun 15:47  Table 16
55-E   
Netherlands
Rick Telehala
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 15:46  Table 7
56-E   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Mirko Reynhoudt
Sun 15:48  Table 17

Round 5

Race to 3
57-A   
Netherlands
Satoru Sakai
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 16:01  Table 7
58-A   
Mexico
Rodrigo Matias
Albania
Zumfer Benquku
Sun 16:01  Table 10
59-B   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 15:51  Table 18
60-B   
Netherlands
Tim Craven
Netherlands
Miguel Silva Rosso
Sun 16:04  Table 15
61-B   
Indonesia
Alvin Stevens
Germany
Robin Schilling
Sun 16:04  Table 17
62-C   
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Rogier Werle
Sun 16:06  Table 11
63-C   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Karin Roijen
Sun 16:20  Table 18
64-C   
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 16:18  Table 8
65-D   
Netherlands
Pieter Gilissen
Portugal
Alex Costa
Sun 16:13  Table 9
66-D   
Netherlands
Maarten van der Zwan
Netherlands
John Maluku
Sun 16:15  Table 16
67-D   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 16:17  Table 15
68-E   
Poland
Łukasz Cabała
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 16:24  Table 10
69-E   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Mirko Reynhoudt
Sun 16:27  Table 17
70-E   
Netherlands
Rick Telehala
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 16:27  Table 11

Last sixteen

Race to 4
71   
Albania
Zumfer Benquku
Walk Over
 
72   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Ben Zaza
Sun 17:21  Table 11
73   
Netherlands
Pieter Gilissen
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 16:59  Table 16
74   
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Rick Telehala
Sun 16:59  Table 15
75   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 16:59  Table 7
76   
Netherlands
Sigfried Janga
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 17:33  Table 10
77   
Netherlands
John Maluku
Netherlands
Rogier Werle
Sun 16:59  Table 8
78   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Theo Schutte
Sun 16:59  Table 10

Quarter final

Race to 5
79   
Albania
Zumfer Benquku
Netherlands
Ben Zaza
Sun 17:59  Table 8
80   
Netherlands
Ronald van Adrichem
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 17:50  Table 9
81   
Vietnam
Hoa Nguyen
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 17:59  Table 7
82   
Netherlands
Rogier Werle
Netherlands
Theo Schutte
Sun 17:29  Table 7

Semi final

Race to 5
83   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 18:53  Table 9
84   
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Rogier Werle
Sun 19:05  Table 7

Final

Race to 5
85   
Netherlands
Ben Zaza
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 20:03  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment