Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

October 21, 2018

Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018 #20

Add players

Please wait...
10-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Hoa Nguyen
8 (8/0) 39 (29/10)
74%
50
2 Christos Tsekos
8 (6/2) 40 (24/16)
60%
35
3 Mario Martokarijo
7 (5/2) 32 (22/10)
69%
25
3 Bob Worku
7 (5/2) 35 (21/14)
60%
25
5 Ed van Orssagen
5 (3/2) 22 (10/12)
45%
20
5 Brian Tamin
6 (5/1) 23 (17/6)
74%
20
5 John Maluku
5 (4/1) 23 (15/8)
65%
20
5 Rick Telehala
6 (3/3) 28 (16/12)
57%
20
9 Jok Tang
5 (3/2) 19 (11/8)
58%
15
Show more
9 Carsten Florijn
5 (2/3) 20 (9/11)
45%
15
9 Rogier Werle
5 (3/2) 23 (13/10)
57%
15
9 Raynor Zwaan
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
15
9 Martin van Gelderen
5 (3/2) 21 (12/9)
57%
15
9 Ben Zaza
5 (3/2) 23 (12/11)
52%
15
9 Charles Palomar
5 (3/2) 17 (10/7)
59%
15
9 Stefan Percos
4 (2/2) 17 (10/7)
59%
15
17 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
4 (3/1) 16 (9/7)
56%
10
17 H.F. Chen
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
10
17 Niels van Adrichem
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
10
17 Wiresh Laloe
4 (2/2) 13 (7/6)
54%
10
17 Mohammed El - Farisi
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
10
17 Roel Woudenberg
3 (1/2) 11 (3/8)
27%
10
17 Jeroen van Uffelen
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
10
17 Wim Terlingen
4 (1/3) 14 (5/9)
36%
10
25 Alex Costa
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
5
25 Ronald van Adrichem
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
5
25 Nathalie Slagboom
4 (1/3) 16 (5/11)
31%
5
25 Georgel Anghel
4 (1/3) 15 (5/10)
33%
5
25 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
3 (0/3) 12 (3/9)
25%
5
25 Rodrigo Matias
4 (2/2) 14 (6/8)
43%
5
25 Alvin Stevens
4 (1/3) 16 (5/11)
31%
5
25 Zumfer Benquku
4 (1/3) 14 (4/10)
29%
5
33 Karin Roijen
4 (1/3) 17 (7/10)
41%
5
33 Roy Al Ayoubi
4 (1/3) 13 (3/10)
23%
5
33 Sigfried Janga
4 (1/3) 15 (5/10)
33%
5
33 Spiros Tseronis
4 (1/3) 17 (8/9)
47%
5
33 Erwin van der Meer
4 (0/4) 14 (2/12)
14%
5
33 Satoru Sakai
4 (0/4) 15 (3/12)
20%
5
Entry deadline Oct 18, 2018, 2:00 PM (local time)
Starts Oct 21, 2018, 1:00 PM (local time)
Schematype Round-robin G8 SE16 (38 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking 2018 and Pool Ranking Nederland
Organizer Pool and Billiards Delft
Contact Jok Tang and Peter Bron
More info
Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* Aanmelden via CueScore (tot vrijdag: max 48 spelers ivm afmeldingen), betaling op de toernooidag zelf.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball, alternate break, geen handicapsysteem.
* Op elk huistoernooi zijn er punten te verdienen voor de interne ranking.
* In totaal: 24 huistoernooien, in 2018.
* Op 30 december 2018 speelt de Top-16 het “King/Queen Of The Table” Masterstoernooi.
* Bedoeld voor alle recreatieve en regionale spelers van PBD en daarbuiten.
* Inschrijfgeld van 10 euro is inclusief een borrelhapje. Inschrijfgeld dient cash te worden voldaan bij de wedstrijdbalie.
* 60% van het inschrijfgeld wordt als prijzengeld uitgekeerd op de dag zelf. 30% gaat naar de Masters. 10% is bestemd voor de jackpot.

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 12.30, meldtijd 13.00, start toernooi 13.30.
* Alle toernooien worden bijgehouden in CueScore.
* Starten met poules.
* Beste 2 spelers van elke poule gaan naar de SKO-A-ronde. Nummers 3 en 4 gaan naar de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde en de winnaar van de SKO-B-ronde.

(( JACKPOT OPZET ))
Je wint de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het geldbedrag gedeeld onder deze spelers.

Per 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot om de jackpot te schieten.
Als aan het eind van de toernooi-reeks nog geld in de jackpot zit, wordt er tijdens de Masters een side-event gespeeld, waarbij de winnaar de gehele jackpot wint.

(( RANKING ))
* De ranking wordt in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd. Dat willen zeggen dat b.v. de winnaar 50 punten wint.
* Elk toernooi telt ook als C-toernooi mee voor de Pool Ranking Nederland.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
Inschrijven kan door op de Going-knop te drukken hier in CueScore.
Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers komen op een black-list en zijn niet welkom in toekomstige events.

(( MASTERS ))
* Top-16 na 24 edities van de Ranking plaatst zich voor de Masters “King/Queen Of The Table” op 30 december 2018, met als criterium dat je aan minimaal 10 van de 24 edities hebt deelgenomen.
* De Top-16 wordt bepaald aan de hand van het meest aantal rankingpunten, daarna gevolgd door het meest aantal deelnames, daarna gevold door de hoogste gemiddelde eindpositie van de gespeelde toernooien. Mochten dan nog spelers gelijk staan in de Ranking, dan wordt er een of meerdere beslissingspartijen gespeeld op de dag van de Masters.
* Bij afmeldingen worden de hoogst geeindigde spelers in de Ranking uitgenodigd voor de Masters.
* Format: DKO tot laatste 8 met een vaste draw in 1e ronde: Nr 1 vs Nr 16, Nr 2 vs Nr 15, etc.
* Spelsoort: Multi-ball (2 racks 8-ball, 2 racks 9-ball, 2 racks 10-ball, 2 racks 8-ball etc), race naar 7 (winnaarskant), race naar 6 (verliezerskant). SKO: Race naar 8.
* Alle spelers krijgen prijzengeld.

(( LIVESTREAM ))
De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Rogier Werle 4 3 0 1 11 6 5 0.647 3
2 Christos Tsekos 4 3 0 1 10 6 4 0.625 3
3 Niels van Adrichem 4 2 0 2 7 9 -2 0.438 2
4 Nathalie Slagboom 4 1 0 3 5 11 -6 0.313 1
5 Spiros Tseronis 4 1 0 3 8 9 -1 0.471 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 John Maluku 3 3 0 0 9 3 6 0.75 3
2 Stefan Percos 3 2 0 1 8 3 5 0.727 2
3 Roel Woudenberg 3 1 0 2 3 8 -5 0.273 1
4 Aidan Mauricio 3 0 0 3 3 9 -6 0.25 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Hoa Nguyen 4 4 0 0 12 4 8 0.75 4
2 Carsten Florijn 4 2 0 2 9 7 2 0.563 2
3 Wiresh Laloe 4 2 0 2 7 6 1 0.538 2
4 Alvin Stevens 4 1 0 3 5 11 -6 0.313 1
5 Sigfried Janga 4 1 0 3 5 10 -5 0.333 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Mario Martokarijo 4 3 0 1 11 4 7 0.733 3
2 Bob Worku 4 3 0 1 10 4 6 0.714 3
3 Awin Sewgobind 4 3 0 1 9 7 2 0.563 3
4 Georgel Anghel 4 1 0 3 5 10 -5 0.333 1
5 Erwin van der Meer 4 0 0 4 2 12 -10 0.143 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Martin van Gelderen 4 3 0 1 9 5 4 0.643 3
2 Jok Tang 4 3 0 1 10 4 6 0.714 3
3 Mohammed El - Farisi 4 2 0 2 7 8 -1 0.467 2
4 Ronald van Adrichem 4 2 0 2 7 7 0 0.5 2
5 Satoru Sakai 4 0 0 4 3 12 -9 0.2 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Brian Tamin 4 4 0 0 12 2 10 0.857 4
2 Charles Palomar 4 3 0 1 10 3 7 0.769 3
3 Wim Terlingen 4 1 0 3 5 9 -4 0.357 1
4 Zumfer Benquku 4 1 0 3 4 10 -6 0.286 1
5 Roy Al Ayoubi 4 1 0 3 3 10 -7 0.231 1
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Ed van Orssagen 3 2 0 1 6 6 0 0.5 2
2 Raynor Zwaan 3 2 0 1 8 4 4 0.667 2
3 Jeroen van Uffelen 3 1 0 2 5 8 -3 0.385 1
4 Alex Costa 3 1 0 2 5 6 -1 0.455 1
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Ben Zaza 4 3 0 1 10 7 3 0.588 3
2 Rick Telehala 4 2 0 2 10 6 4 0.625 2
3 H.F. Chen 4 2 0 2 7 9 -2 0.438 2
4 Rodrigo Matias 4 2 0 2 6 8 -2 0.429 2
5 Karin Roijen 4 1 0 3 7 10 -3 0.412 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A
Netherlands
Nathalie Slagboom
Greece
Christos Tsekos
Sun 13:35  Table 8   
2-A
Netherlands
Rogier Werle
Greece
Spiros Tseronis
Sun 13:35  Table 7   
3-B
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 13:35  Table 9   
4-B
Netherlands
John Maluku
Belgium
Stefan Percos
Sun 13:35  Table 10   
5-C
Netherlands
Carsten Florijn
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 13:35  Table 11   
6-C
Indonesia
Alvin Stevens
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 13:35  Table 15   
7-D
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 13:35  Table 16   
8-D
Romania
Georgel Anghel
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 13:58  Table 17   
9-E
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Mohammed El farisi
Sun 13:35  Table 18   
10-E
Netherlands
Satoru Sakai
Netherlands
Martin van Gelderen
Sun 13:35  Table 17   
11-F
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Albania
Zumfer Benquku
Sun 14:00  Table 18   
12-F
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Brian Tamin
Sun 14:00  Table 11   
13-G
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Raynor Zwaan
Sun 14:01  Table 15   
14-G
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 14:04  Table 16   
15-H
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Ben Zaza
Sun 14:06  Table 8   
16-H
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
H.F. Chen
Sun 14:08  Table 10   

Round 2

Race to 3
17-A
Greece
Christos Tsekos
Greece
Spiros Tseronis
Sun 15:05  Table 18   
18-A
Netherlands
Nathalie Slagboom
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 14:18  Table 7   
19-B
Netherlands
Roel Woudenberg
Belgium
Stefan Percos
Sun 15:04  Table 10   
20-B
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
John Maluku
Sun 14:50  Table 11   
21-C
Suriname
Wiresh Laloe
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 15:03  Table 7   
22-C
Netherlands
Carsten Florijn
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 14:29  Table 9   
23-D
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 14:56  Table 16   
24-D
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Erwin van der Meer
Sun 14:30  Table 16   
25-E
Netherlands
Mohammed El farisi
Netherlands
Martin van Gelderen
Sun 14:57  Table 15   
26-E
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Jok Tang
Sun 14:29  Table 11   
27-F
Albania
Zumfer Benquku
Netherlands
Brian Tamin
Sun 14:52  Table 9   
28-F
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Philippines
Charles Palomar
Sun 14:47  Table 18   
29-G
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 14:39  Table 8   
30-G
Netherlands
Raynor Zwaan
Portugal
Alex Costa
Sun 14:36  Table 10   
31-H
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
H.F. Chen
Sun 14:39  Table 17   
32-H
Netherlands
Rick Telehala
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 14:37  Table 15   

Round 3

Race to 3
33-A
Greece
Spiros Tseronis
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 16:18  Table 15   
34-A
Greece
Christos Tsekos
Netherlands
Rogier Werle
Sun 15:49    
35-B
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
John Maluku
Sun 15:53  Table 15   
36-B
Belgium
Stefan Percos
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 15:54  Table 10   
37-C
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 16:17  Table 8   
38-C
Suriname
Wiresh Laloe
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 16:08  Table 17   
39-D
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Erwin van der Meer
Sun 16:09  Table 18   
40-D
Netherlands
Mario Martokarijo
Romania
Georgel Anghel
Sun 16:20  Table 16   
41-E
Netherlands
Martin van Gelderen
Netherlands
Jok Tang
Sun 16:24  Table 10   
42-E
Netherlands
Mohammed El farisi
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 16:09  Table 11   
43-F
Netherlands
Brian Tamin
Philippines
Charles Palomar
Sun 16:11  Table 7   
44-F
Albania
Zumfer Benquku
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 16:24  Table 17   
45-G
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Portugal
Alex Costa
Sun 16:14  Table 9   
46-G
Netherlands
Ed van Orssagen
Netherlands
Raynor Zwaan
Sun 16:33  Table 15   
47-H
Netherlands
H.F. Chen
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 16:35  Table 16   
48-H
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Karin Roijen
Sun 16:37  Table 11   

Round 4

Race to 3
49-A
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Rogier Werle
Sun 15:13  Table 17   
50-A
Greece
Spiros Tseronis
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sun 15:37  Table 16   
51-C
Netherlands
Sigfried Janga
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 15:16  Table 11   
52-C
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 15:44  Table 9   
53-D
Netherlands
Erwin van der Meer
Romania
Georgel Anghel
Sun 15:18  Table 9   
54-D
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Bob Worku
Sun 15:43  Table 7   
55-E
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 15:19  Table 15   
56-E
Netherlands
Martin van Gelderen
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 15:22  Table 7   
57-F
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 15:30  Table 10   
58-F
Netherlands
Brian Tamin
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 15:32  Table 8   
59-H
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Karin Roijen
Sun 15:34  Table 18   
60-H
Netherlands
H.F. Chen
Netherlands
Rick Telehala
Sun 15:41  Table 17   

Round 5

Race to 3
61-A
Netherlands
Rogier Werle
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sun 16:56  Table 18   
62-A
Netherlands
Niels van Adrichem
Greece
Christos Tsekos
Sun 16:40  Table 8   
63-C
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 16:43  Table 7   
64-C
Netherlands
Sigfried Janga
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 16:57  Table 10   
65-D
Romania
Georgel Anghel
Netherlands
Bob Worku
Sun 16:59  Table 17   
66-D
Netherlands
Erwin van der Meer
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 16:57  Table 16   
67-E
Netherlands
Satoru Sakai
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 17:08  Table 15   
68-E
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Mohammed El farisi
Sun 17:10  Table 7   
69-F
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 17:08  Table 9   
70-F
Philippines
Charles Palomar
Albania
Zumfer Benquku
Sun 17:10  Table 8   
71-H
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Rick Telehala
Sun 17:13  Table 11   
72-H
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Ben Zaza
Sun 17:19  Table 18   

Last sixteen

Race to 4
73
Netherlands
Rogier Werle
Netherlands
Rick Telehala
Sun 17:53  Table 8   
74
Vietnam
Hoa Nguyen
Philippines
Charles Palomar
Sun 17:54  Table 9   
75
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Jok Tang
Sun 17:54  Table 11   
76
Belgium
Stefan Percos
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 18:32  Table 9   
77
Netherlands
John Maluku
Netherlands
Raynor Zwaan
Sun 17:54  Table 10   
78
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Martin van Gelderen
Sun 17:55  Table 7   
79
Netherlands
Carsten Florijn
Netherlands
Brian Tamin
Sun 18:32  Table 10   
80
Greece
Christos Tsekos
Netherlands
Ben Zaza
Sun 18:32  Table 11   

Quarter final

Race to 4
81
Netherlands
Rick Telehala
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 18:53  Table 7   
82
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 19:23  Table 9   
83
Netherlands
John Maluku
Netherlands
Bob Worku
Sun 18:55  Table 10   
84
Netherlands
Brian Tamin
Greece
Christos Tsekos
Sun 19:14  Table 8   

Semi final

Race to 5
85
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 20:02  Table 10   
86
Netherlands
Bob Worku
Greece
Christos Tsekos
Sun 19:49  Table 7   

Final

Race to 5
87
Vietnam
Hoa Nguyen
Greece
Christos Tsekos
Sun 21:49  Table 7   

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment