Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

October 7, 2018

Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018 #19

Add players

Please wait...
9-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Stein Posthuma
7 (7/0) 47 (31/16)
66%
50
2 Rodrigo Matias
7 (6/1) 50 (30/20)
60%
35
3 Hoa Nguyen
6 (5/1) 33 (23/10)
70%
25
3 Navin Ramkhelawan
6 (4/2) 34 (23/11)
68%
25
5 Adam Kiernicki
6 (4/2) 28 (16/12)
57%
20
5 Bob Worku
6 (5/1) 28 (18/10)
64%
20
5 Carsten Florijn
5 (3/2) 27 (14/13)
52%
20
5 Charles Palomar
6 (4/2) 32 (17/15)
53%
20
9 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 21 (9/12)
43%
15
Show more
9 Peter Bron
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
15
9 Mario Martokarijo
4 (2/2) 21 (11/10)
52%
15
9 Mohammed El - Farisi
4 (2/2) 16 (6/10)
38%
15
9 Lynn Pijpers
4 (2/2) 21 (12/9)
57%
15
9 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
5 (3/2) 26 (15/11)
58%
15
9 Feng Chen
5 (3/2) 26 (14/12)
54%
15
9 Wim Terlingen
5 (3/2) 22 (11/11)
50%
15
17 Christos Tsekos
3 (2/1) 11 (7/4)
64%
10
18 Alex Costa
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
10
18 Ed van Orssagen
3 (2/1) 11 (6/5)
55%
10
18 Mervin Saib
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
10
18 Alvin Stevens
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
10
18 Jeroen van Uffelen
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
10
18 Robin Schilling
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
10
18 Stefan Percos
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
10
25 Theo Schutte
3 (0/3) 12 (3/9)
25%
5
25 Karin Roijen
3 (0/3) 10 (1/9)
10%
5
25 Nathalie Slagboom
4 (1/3) 17 (6/11)
35%
5
25 Sigfried Janga
3 (0/3) 13 (4/9)
31%
5
25 Scott Laurens
Pool and Billiards Delft
4 (1/3) 14 (5/9)
36%
5
25 Zumfer Benquku
3 (0/3) 10 (1/9)
10%
5
25 Satoru Sakai
4 (1/3) 16 (7/9)
44%
5
25 Roel Woudenberg
3 (0/3) 9 (0/9)
0%
5
33 Jok Tang
4 (1/3) 15 (6/9)
40%
5
33 Ben Zaza
4 (0/4) 16 (4/12)
25%
5
33 Tara Verharen
4 (1/3) 14 (5/9)
36%
5
Entry deadline Oct 7, 2018, 1:00 PM (local time)
Starts Oct 7, 2018, 1:00 PM (local time)
Schematype Round-robin G8 SE16 (35 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking 2018 and Pool Ranking Nederland
Organizer Pool and Billiards Delft
Contact Jok Tang and Peter Bron
More info
Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* Aanmelden via CueScore (tot vrijdag: max 48 spelers ivm afmeldingen), betaling op de toernooidag zelf.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball, winner breaks, geen handicapsysteem.
* Op elk huistoernooi zijn er punten te verdienen voor de interne ranking.
* In totaal: 24 huistoernooien, in 2018.
* Op 30 december 2018 speelt de Top-16 het “King/Queen Of The Table” Masterstoernooi.
* Bedoeld voor alle recreatieve en regionale spelers van PBD en daarbuiten.
* Inschrijfgeld van 10 euro is inclusief een borrelhapje. Inschrijfgeld dient cash te worden voldaan bij de wedstrijdbalie.
* 60% van het inschrijfgeld wordt als prijzengeld uitgekeerd op de dag zelf. 30% gaat naar de Masters. 10% is bestemd voor de jackpot.

(( RESTERENDE SPEELDAGEN ))
* Oktober 7/21(spelsoort 9/10)
* November 11/25 (spelsoort 8/9)
* December 9/23 (spelsoort 10/8)

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 12.30, meldtijd 13.00, start toernooi 13.30.
* Alle toernooien worden bijgehouden in CueScore.
* Starten met poules.
* Beste 2 spelers van elke poule gaan naar de SKO-A-ronde. De rest gaat naar de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde en de winnaar van de SKO-B-ronde.

(( JACKPOT OPZET ))
Je wint de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het geldbedrag gedeeld onder deze spelers.

Per 10 deelnemers wordt er 1 persoon geloot om de jackpot te schieten.
Als aan het eind van de toernooi-reeks nog geld in de jackpot zit, wordt er tijdens de Masters een side-event gespeeld, waarbij de winnaar de gehele jackpot wint.

(( RANKING ))
* De ranking wordt in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd. Dat willen zeggen dat b.v. de winnaar 50 punten wint.
* Elk toernooi telt ook als C-toernooi mee voor de Pool Ranking Nederland.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
Inschrijven kan door op de Going-knop te drukken hier in CueScore.
Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers komen op een black-list en zijn niet welkom in toekomstige events.

(( MASTERS ))
* Top-16 na 24 edities van de Ranking plaatst zich voor de Masters “King/Queen Of The Table” op 30 december 2018, met als criterium dat je aan minimaal 10 van de 24 edities hebt deelgenomen.
* Bij afmeldingen worden de hoogst geeindigde spelers in de Ranking uitgenodigd voor de Masters.
* Format nog nader te bepalen (mogelijke optie: SKO waarbij Nr 1 vs Nr 16, Nr 2 vs Nr 15, etc.).
* Spelsoort 10-ball, racelengte nog nader te bepalen.
* Alle spelers krijgen prijzengeld.

(( LIVESTREAM ))
De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Wim Terlingen 4 3 0 1 11 6 5 0.647 3
2 Feng Chen 4 3 0 1 11 7 4 0.611 3
3 Alvin Stevens 4 2 0 2 8 9 -1 0.471 2
4 Scott Laurens 4 1 0 3 5 9 -4 0.357 1
5 Tara Verharen 4 1 0 3 5 9 -4 0.357 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Hoa Nguyen 3 3 0 0 9 3 6 0.75 3
2 Lynn Pijpers 3 2 0 1 8 4 4 0.667 2
3 Robin Schilling 3 1 0 2 4 8 -4 0.333 1
4 Theo Schutte 3 0 0 3 3 9 -6 0.25 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Navin Ramkhelawan 3 2 0 1 8 4 4 0.667 2
2 Mario Martokarijo 3 2 0 1 8 5 3 0.615 2
3 Ed van Orssagen 3 2 0 1 6 5 1 0.545 2
4 Zumfer Benquku 3 0 0 3 1 9 -8 0.1 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Rodrigo Matias 3 3 0 0 9 3 6 0.75 3
2 Awin Sewgobind 3 2 0 1 8 7 1 0.533 2
3 Alex Costa 3 1 0 2 5 7 -2 0.417 1
4 Sigfried Janga 3 0 0 3 4 9 -5 0.308 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Bob Worku 4 4 0 0 12 4 8 0.75 4
2 Aidan Mauricio 4 3 0 1 11 6 5 0.647 3
3 Mervin Saib 4 2 0 2 9 9 0 0.5 2
4 Nathalie Slagboom 4 1 0 3 6 11 -5 0.353 1
5 Ben Zaza 4 0 0 4 4 12 -8 0.25 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Stein Posthuma 3 3 0 0 9 1 8 0.9 3
2 Mohammed El - Farisi 3 2 0 1 6 5 1 0.545 2
3 Jeroen van Uffelen 3 1 0 2 5 6 -1 0.455 1
4 Karin Roijen 3 0 0 3 1 9 -8 0.1 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Christos Tsekos 3 2 0 1 7 4 3 0.636 2
1 Peter Bron 3 2 0 1 7 4 3 0.636 2
1 Carsten Florijn 3 2 0 1 7 4 3 0.636 2
4 Roel Woudenberg 3 0 0 3 0 9 -9 0 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Charles Palomar 4 3 0 1 9 7 2 0.563 3
2 Adam Kiernicki 4 3 0 1 10 7 3 0.588 3
3 Stefan Percos 4 2 0 2 9 9 0 0.5 2
4 Satoru Sakai 4 1 0 3 7 9 -2 0.438 1
5 Jok Tang 4 1 0 3 6 9 -3 0.4 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 13:22  Table 8   
2-A
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Tara Verharen
Sun 13:22  Table 9   
3-B
Netherlands
Robin Schilling
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 13:22  Table 10   
4-B
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Lynn Pijpers
Sun 13:22  Table 11   
5-C
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 13:22  Table 7   
6-C
Albania
Zumfer Benquku
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 13:22  Table 15   
7-D
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 13:22  Table 16   
8-D
Netherlands
Awin Sewgobind
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 13:22  Table 17   
9-E
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sun 13:22  Table 18   
10-E
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 13:40  Table 11   
11-F
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Karin Roijen
Sun 13:43  Table 8   
12-F
Netherlands
Mohammed El farisi
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 13:43  Table 15   
13-G
Netherlands
Roel Woudenberg
Greece
Christos Tsekos
Sun 13:44  Table 9   
14-G
Netherlands
Carsten Florijn
Netherlands
peter bron
Sun 13:50  Table 10   
15-H
Netherlands
Satoru Sakai
Belgium
Stefan Percos
Sun 13:45  Table 16   
16-H
Philippines
Charles Palomar
Poland
Adam Kiernicki
Sun 13:57  Table 18   

Round 2

Race to 3
17-A
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Tara Verharen
Sun 13:58  Table 17   
18-A
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Feng Chen
Sun 14:02  Table 9   
19-B
Netherlands
Robin Schilling
Netherlands
Lynn Pijpers
Sun 14:04  Table 8   
20-B
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Theo Schutte
Sun 14:11  Table 15   
21-C
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 14:11  Table 18   
22-C
Netherlands
Mario Martokarijo
Albania
Zumfer Benquku
Sun 14:13  Table 11   
23-D
Portugal
Alex Costa
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 14:15  Table 16   
24-D
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 14:18  Table 10   
25-E
Netherlands
Nathalie Slagboom
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 14:19  Table 17   
26-E
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Bob Worku
Sun 13:58  Table 7   
27-F
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 14:24  Table 8   
28-F
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Mohammed El farisi
Sun 14:25  Table 9   
29-G
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
peter bron
Sun 14:29  Table 15   
30-G
Greece
Christos Tsekos
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 14:36  Table 7   
31-H
Belgium
Stefan Percos
Poland
Adam Kiernicki
Sun 14:31  Table 18   
32-H
Netherlands
Satoru Sakai
Netherlands
Jok Tang
Sun 14:17  Table 7   

Round 3

Race to 3
33-A
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Feng Chen
Sun 14:59  Table 15   
34-A
Netherlands
Wim Terlingen
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 14:59  Table 16   
35-B
Netherlands
Robin Schilling
Netherlands
Theo Schutte
Sun 14:59  Table 11   
36-B
Netherlands
Lynn Pijpers
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 14:57  Table 7   
37-C
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Albania
Zumfer Benquku
Sun 15:00  Table 18   
38-C
Netherlands
Ed van Orssagen
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 15:10  Table 9   
39-D
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 15:16  Table 17   
40-D
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 15:16  Table 8   
41-E
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Bob Worku
Sun 15:43  Table 10   
42-E
Netherlands
Nathalie Slagboom
Netherlands
Ben Zaza
Sun 15:18  Table 11   
43-F
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Mohammed El farisi
Sun 15:19  Table 18   
44-F
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Karin Roijen
Sun 15:26  Table 15   
45-G
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 15:37  Table 16   
46-G
Netherlands
peter bron
Greece
Christos Tsekos
Sun 15:36  Table 7   
47-H
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Jok Tang
Sun 15:46  Table 9   
48-H
Belgium
Stefan Percos
Philippines
Charles Palomar
Sun 15:40  Table 8   

Round 4

Race to 3
49-A
Netherlands
Feng Chen
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 14:32  Table 16   
50-A
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Scott Laurens
Sun 14:38  Table 11   
51-E
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Ben Zaza
Sun 14:49  Table 9   
52-E
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Mervin Saib
Sun 14:52  Table 17   
53-H
Netherlands
Jok Tang
Philippines
Charles Palomar
Sun 15:00  Table 8   
54-H
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 15:00  Table 10   

Round 5

Race to 3
55-A
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Scott Laurens
Sun 15:46  Table 18   
56-A
Netherlands
Feng Chen
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 15:48  Table 15   
57-E
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Mervin Saib
Sun 15:56  Table 16   
58-E
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sun 16:14  Table 17   
59-H
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Satoru Sakai
Sun 16:13  Table 11   
60-H
Netherlands
Jok Tang
Belgium
Stefan Percos
Sun 16:16  Table 8   

Last sixteen

Race to 5
61
Netherlands
Wim Terlingen
Poland
Adam Kiernicki
Sun 16:51  Table 10   
62
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Mohammed El farisi
Sun 17:23  Table 8   
63
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 16:51  Table 7   
64
Netherlands
Lynn Pijpers
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 17:24  Table 10   
65
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
peter bron
Sun 16:51  Table 8   
66
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Bob Worku
Sun 17:36  Table 11   
67
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 16:52  Table 9   
68
Netherlands
Feng Chen
Philippines
Charles Palomar
Sun 16:52  Table 11   

Quarter final

Race to 5
69
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 17:52  Table 9   
70
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Carsten Florijn
Sun 18:39  Table 10   
71
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Bob Worku
Sun 18:38  Table 7   
72
Netherlands
Stein Posthuma
Philippines
Charles Palomar
Sun 17:52  Table 8   

Semi final

Race to 6
73
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 19:19  Table 7   
74
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 19:20  Table 9   

Final

Race to 6
75
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 20:26  Table 7   

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment