Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

August 12, 2018

Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018 #15

Add players

Please wait...
8-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ronald van Adrichem
8 (7/1) 27 (21/6)
78%
50
2 Sander Tetelepta
8 (6/2) 27 (19/8)
70%
35
3 Niels van Adrichem
Pool and Billiards Delft
7 (6/1) 25 (16/9)
64%
25
3 Rani Matti
7 (5/2) 26 (15/11)
58%
25
5 Bob Worku
6 (4/2) 21 (12/9)
57%
20
5 Stein Posthuma
6 (4/2) 20 (12/8)
60%
20
5 Crelis Hogchem
6 (5/1) 20 (12/8)
60%
20
5 Sergiy Kravchenko
Thurston Rotterdam
6 (3/3) 20 (9/11)
45%
20
9 Łukasz Cabała
Thurston Rotterdam
5 (4/1) 16 (10/6)
63%
15
Show more
9 Hoa Nguyen
5 (3/2) 16 (9/7)
56%
15
9 Hsu-jong Sun
SPC Capelle
5 (4/1) 16 (11/5)
69%
15
9 Navin Ramkhelawan
5 (3/2) 17 (10/7)
59%
15
9 Wiresh Laloe
5 (3/2) 15 (7/8)
47%
15
9 Karin Roijen
5 (3/2) 15 (8/7)
53%
15
9 John Maluku
5 (3/2) 16 (9/7)
56%
15
9 Alvin Stevens
5 (3/2) 15 (8/7)
53%
15
17 Mirjam Alfons
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
10
17 Adam Kiernicki
4 (2/2) 12 (7/5)
58%
10
17 Alex Costa
4 (2/2) 12 (8/4)
67%
10
17 Mario Martokarijo
4 (3/1) 12 (7/5)
58%
10
17 David Uljee
4 (2/2) 12 (5/7)
42%
10
17 Bob van Putten
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
10
17 Kaming Luong
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
10
17 Wim Terlingen
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
10
25 Patrick Berkenpas
Thurston Rotterdam
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
5
25 Charles Palomar
4 (2/2) 12 (7/5)
58%
5
25 Howard Holwijn
4 (1/3) 12 (6/6)
50%
5
25 Rick Telehala
4 (1/3) 12 (4/8)
33%
5
25 Leon Qian
4 (1/3) 12 (5/7)
42%
5
25 Jeroen van Uffelen
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
5
25 Robin Schilling
4 (1/3) 12 (4/8)
33%
5
25 gino man
4 (1/3) 12 (4/8)
33%
5
33 Theo Schutte
4 (0/4) 12 (3/9)
25%
5
33 Tara Verharen
4 (1/3) 12 (5/7)
42%
5
33 Roy Al Ayoubi
4 (0/4) 12 (1/11)
8%
5
33 Sigfried Janga
4 (0/4) 12 (3/9)
25%
5
33 Patrick de Vries
4 (0/4) 12 (1/11)
8%
5
33 Erwin van der Meer
4 (0/4) 12 (1/11)
8%
5
33 Zumfer Benquku
4 (0/4) 12 (3/9)
25%
5
33 Roel Woudenberg
4 (0/4) 12 (2/10)
17%
5
Entry deadline Aug 13, 2018, 12:00 AM (local time)
Starts Aug 12, 2018, 1:00 PM (local time)
Schematype Round-robin G8 SE16 (40 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking 2018 and Pool Ranking Nederland
Organizer Pool and Billiards Delft
Contact Jok Tang and Peter Bron
More info
UPDATE 8-8-2018: Alle 40 spots zijn vergeven!
Meld je aan voor de reservelijst door een CueScore-comment achter te laten.

Reservelijst:
1. Gino Man
2. Jerrel Nanheknan

Pool and Billiard Delft’s “Road To The Crown” Ranking House Tournaments 2018

(( RANKING OPZET ))
* Huistoernooi twee zondagen per maand.
* Max 32 spelers per toernooi; aanmelden via CueScore (max 40 ivm afmeldingen), betaling op de toernooidag zelf.
* Afwisseld 8-, 9- en 10-ball, winner breaks, geen handicapsysteem.
* Op elk huistoernooi zijn er punten te verdienen voor de interne ranking.
* In totaal: 24 huistoernooien, in 2018.
* Op 30 december 2018 speelt de Top-16 het “King/Queen Of The Table” Masterstoernooi.
* Bedoeld voor alle recreatieve en regionale spelers van PBD en daarbuiten.
* Inschrijfgeld van 10 euro is inclusief een borrelhapje. Inschrijfgeld dient cash te worden voldaan bij de wedstrijdbalie.
* 60% van het inschrijfgeld wordt als prijzengeld uitgekeerd op de dag zelf. 30% gaat naar de Masters. 10% is bestemd voor de jackpot.

(( RESTERENDE SPEELDAGEN ))
* Augustus 12/26 (spelsoort 8/9)
* September 9/23 (spelsoort 10/8)
* Oktober 7/21(spelsoort 9/10)
* November 11/25 (spelsoort 8/9)
* December 9/23 (spelsoort 10/8)

(( HUISTOERNOOI OPZET ))
* Zaal open 12.30, meldtijd 13.00, start toernooi 13.30.
* Alle toernooien worden bijgehouden in CueScore.
* Starten met poules.
* Beste 2 spelers van elke poule gaan naar de SKO-A-ronde. De rest gaat naar de SKO-B-ronde.
* SKO-B-ronde wordt met pen en papier bijgehouden. Rankingpunten van de spelers van SKO-B-ronde worden bepaald door de eindstand in de poulefase.
* Prijzengeld is er voor de Top-4 van de SKO-A-ronde en de winnaar van de SKO-B-ronde.

(( JACKPOT OPZET ))
Alle spelers die een 9-ball break schieten in de poulefase, mogen na de poulefase voor de jackpot schieten.
Je wint de gehele jackpot door in 1 beurt een 9-ball rack winnend af te sluiten. 9-ball breaks en combo’s zijn toegestaan.
Als er meerdere spelers de jackpot schieten, dan wordt het geldbedrag gedeeld onder deze spelers.
Als niemand een 9-ball break heeft geschoten in de poulefase, wordt er geloot wie van alle deelnemers de jackpot mag schieten.
Als er 8- of 10-ball wordt gespeeld tijdens het toernooi, wordt per 10 aanmeldingen 1 speler geloot om de jackpot te schieten.
Als aan het eind van de toernooi-reeks nog geld in de jackpot zit, wordt er tijdens de Masters een side-event gespeeld, waarbij de winnaar de gehele jackpot wint.

(( MASTERS ))
* SKO waarbij Nr 1 vs Nr 16, Nr 2 vs Nr 15, etc.
* Spelsoort 10-ball, racelengte nog nader te bepalen.
* Alle spelers krijgen prijzengeld.

(( RANKING ))
* De ranking wordt in CueScore bijgehouden.
* KNBB-C rankingpunten worden gehanteerd. Dat willen zeggen dat b.v. de winnaar 50 punten wint.
* Elk toernooi telt ook als C-toernooi mee voor de Pool Ranking Nederland.

(( INSCHRIJVEN EN AFMELDEN ))
Inschrijven kan door op de Going-knop te drukken in CueScore:
https://cuescore.com/tournament/Pool+and+Billiard+Delft%E2%80%99s+%E2%80%9CRoad+To+The+Crown%E2%80%9D+Ranking+House+Tournaments+2018/1992577
Afmelden kan door je deelname in CueScore ongedaan te maken.
LET OP: Onafgemeld afwezig zijn wordt niet gewaardeerd. Deze spelers komen op een black-list en zijn niet welkom in toekomstige events.

(( LIVESTREAM ))
De livestream wordt verzorgd door Pool and Billiards Delft en is te volgen op YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCYUyP0RPzziaJ-TNLtDSE_A

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Navin Ramkhelawan 4 3 0 1 8 4 4 0.667 3
2 Ronald van Adrichem 4 3 0 1 8 4 4 0.667 3
3 David Uljee 4 2 0 2 5 7 -2 0.417 2
4 Patrick Berkenpas 4 2 0 2 6 6 0 0.5 2
5 Sigfried Janga 4 0 0 4 3 9 -6 0.25 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Niels van Adrichem 4 4 0 0 9 3 6 0.75 4
2 Sander Tetelepta 4 3 0 1 8 4 4 0.667 3
3 Adam Kiernicki 4 2 0 2 7 5 2 0.583 2
4 Leon Qian 4 1 0 3 5 7 -2 0.417 1
5 Patrick de Vries 4 0 0 4 1 11 -10 0.083 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Hsu-jong Sun 4 4 0 0 10 2 8 0.833 4
2 Wiresh Laloe 4 3 0 1 7 5 2 0.583 3
3 Mirjam Alfons 4 2 0 2 6 6 0 0.5 2
4 Robin Schilling 4 1 0 3 4 8 -4 0.333 1
5 Zumfer Benquku 4 0 0 4 3 9 -6 0.25 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Karin Roijen 4 3 0 1 8 4 4 0.667 3
2 Alvin Stevens 4 3 0 1 8 4 4 0.667 3
3 Wim Terlingen 4 2 0 2 6 6 0 0.5 2
4 Jeroen van Uffelen 4 2 0 2 6 6 0 0.5 2
5 Roel Woudenberg 4 0 0 4 2 10 -8 0.167 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Crelis Hogchem 4 4 0 0 8 4 4 0.667 4
2 Sergiy Kravchenko 4 2 0 2 5 7 -2 0.417 2
3 Bob van Putten 4 2 0 2 6 6 0 0.5 2
4 Howard Holwijn 4 1 0 3 6 6 0 0.5 1
5 Tara Verharen 4 1 0 3 5 7 -2 0.417 1
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Stein Posthuma 4 3 0 1 8 4 4 0.667 3
2 Bob Worku 4 3 0 1 8 4 4 0.667 3
3 Kaming Luong 4 2 0 2 6 6 0 0.5 2
4 Charles Palomar 4 2 0 2 7 5 2 0.583 2
5 Roy Al Ayoubi 4 0 0 4 1 11 -10 0.083 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Łukasz Cabała 4 4 0 0 9 3 6 0.75 4
2 John Maluku 4 3 0 1 8 4 4 0.667 3
3 Alex Costa 4 2 0 2 8 4 4 0.667 2
4 gino man 4 1 0 3 4 8 -4 0.333 1
5 Erwin van der Meer 4 0 0 4 1 11 -10 0.083 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Hoa Nguyen 4 3 0 1 8 4 4 0.667 3
2 Rani Matti 4 3 0 1 8 4 4 0.667 3
3 Mario Martokarijo 4 3 0 1 7 5 2 0.583 3
4 Rick Telehala 4 1 0 3 4 8 -4 0.333 1
5 Theo Schutte 4 0 0 4 3 9 -6 0.25 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
David Uljee
Sun 13:28  Table 7   
2-A
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 13:28  Table 8   
3-B
Netherlands
Sander Tetelepta
China
Leon Qian
Sun 13:28  Table 9   
4-B
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Patrick de Vries
Sun 13:28  Table 10   
5-C
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 13:28  Table 11   
6-C
Albania
Zumfer Benquku
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 13:53  Table 15   
7-D
Netherlands
Roel Woudenberg
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 13:28  Table 16   
8-D
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 13:28  Table 17   
9-E
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Tara Verharen
Sun 13:28  Table 18   
10-E
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Netherlands
Bob van Putten
Sun 13:28  Table 15   
11-F
Kaming Luong
Netherlands
Bob Worku
Sun 13:56  Table 18   
12-F
Philippines
Charles Palomar
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 13:59  Table 7   
13-G
Netherlands
John Maluku
Netherlands
Erwin van der Meer
Sun 14:01  Table 17   
14-G
Portugal
Alex Costa
Netherlands
gino man
Sun 14:02  Table 16   
15-H
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 14:03  Table 10   
16-H
Netherlands
Rick Telehala
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 14:04  Table 11   

Round 2

Race to 3
17-A
Netherlands
David Uljee
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 14:22  Table 18   
18-A
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 14:05  Table 9   
19-B
China
Leon Qian
Netherlands
Patrick de Vries
Sun 14:30  Table 10   
20-B
Netherlands
Sander Tetelepta
Poland
Adam Kiernicki
Sun 14:30  Table 16   
21-C
Netherlands
Hsu-jong Sun
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 14:42  Table 9   
22-C
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Robin Schilling
Sun 14:29  Table 17   
23-D
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Wim Terlingen
Sun 14:29  Table 7   
24-D
Netherlands
Roel Woudenberg
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 14:07  Table 8   
25-E
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Bob van Putten
Sun 14:43  Table 15   
26-E
Netherlands
Howard Holwijn
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 14:17  Table 15   
27-F
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 14:46  Table 18   
28-F
Kaming Luong
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 14:26  Table 11   
29-G
Netherlands
Erwin van der Meer
Netherlands
gino man
Sun 14:51  Table 11   
30-G
Netherlands
John Maluku
Poland
Łukasz Cabała
Sun 14:55  Table 10   
31-H
Netherlands
Mario Martokarijo
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 14:56  Table 7   
32-H
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Theo Schutte
Sun 14:53  Table 8   

Round 3

Race to 3
33-A
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 14:57  Table 16   
34-A
Netherlands
David Uljee
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 15:05  Table 9   
35-B
Netherlands
Patrick de Vries
Poland
Adam Kiernicki
Sun 15:09  Table 11   
36-B
China
Leon Qian
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 14:58  Table 17   
37-C
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Robin Schilling
Sun 15:12  Table 8   
38-C
Netherlands
Hsu-jong Sun
Albania
Zumfer Benquku
Sun 15:13  Table 15   
39-D
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sun 15:24  Table 16   
40-D
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Karin Roijen
Sun 15:14  Table 18   
41-E
Netherlands
Bob van Putten
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 15:26  Table 10   
42-E
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 15:26  Table 7   
43-F
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 15:32  Table 17   
44-F
Netherlands
Bob Worku
Philippines
Charles Palomar
Sun 15:34  Table 11   
45-G
Netherlands
gino man
Poland
Łukasz Cabała
Sun 15:36  Table 8   
46-G
Netherlands
Erwin van der Meer
Portugal
Alex Costa
Sun 15:38  Table 9   
47-H
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Theo Schutte
Sun 15:44  Table 18   
48-H
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Rick Telehala
Sun 15:47  Table 15   

Round 4

Race to 3
49-A
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 15:49  Table 7   
50-A
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 15:52  Table 10   
51-B
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Niels van Adrichem
Sun 16:11  Table 7   
52-B
Netherlands
Patrick de Vries
Netherlands
Sander Tetelepta
Sun 15:55  Table 11   
53-C
Netherlands
Robin Schilling
Albania
Zumfer Benquku
Sun 15:57  Table 17   
54-C
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 15:58  Table 8   
55-D
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Karin Roijen
Sun 16:03  Table 16   
56-D
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 16:11  Table 18   
57-E
Netherlands
Crelis Hogchem
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 16:14  Table 9   
58-E
Netherlands
Bob van Putten
Netherlands
Howard Holwijn
Sun 16:20  Table 11   
59-F
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Philippines
Charles Palomar
Sun 16:05  Table 15   
60-F
Netherlands
Stein Posthuma
Kaming Luong
Sun 16:25  Table 10   
61-G
Poland
Łukasz Cabała
Portugal
Alex Costa
Sun 16:28  Table 17   
62-G
Netherlands
gino man
Netherlands
John Maluku
Sun 16:30  Table 8   
63-H
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Rick Telehala
Sun 16:35  Table 9   
64-H
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Rani Matti
Sun 16:41  Table 15   

Round 5

Race to 3
65-A
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 16:46  Table 7   
66-A
Netherlands
Ronald van Adrichem
Netherlands
David Uljee
Sun 16:46  Table 16   
67-B
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Sander Tetelepta
Sun 16:47  Table 8   
68-B
Poland
Adam Kiernicki
China
Leon Qian
Sun 16:52  Table 10   
69-C
Albania
Zumfer Benquku
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 16:54  Table 18   
70-C
Netherlands
Robin Schilling
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 16:54  Table 11   
71-D
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Roel Woudenberg
Sun 16:56  Table 9   
72-D
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 17:04  Table 7   
73-E
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Netherlands
Howard Holwijn
Sun 16:56  Table 17   
74-E
Netherlands
Crelis Hogchem
Netherlands
Tara Verharen
Sun 17:09  Table 15   
75-F
Philippines
Charles Palomar
Kaming Luong
Sun 17:11  Table 10   
76-F
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Bob Worku
Sun 17:11  Table 8   
77-G
Portugal
Alex Costa
Netherlands
John Maluku
Sun 17:19  Table 16   
78-G
Poland
Łukasz Cabała
Netherlands
Erwin van der Meer
Sun 17:22  Table 11   
79-H
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Rani Matti
Sun 17:23  Table 17   
80-H
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 17:24  Table 18   

Last sixteen

Race to 3
81
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Rani Matti
Sun 18:05  Table 7   
82
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
Bob Worku
Sun 18:06  Table 8   
83
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 18:06  Table 9   
84
Netherlands
Sander Tetelepta
Poland
Łukasz Cabała
Sun 18:06  Table 10   
85
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
John Maluku
Sun 18:07  Table 11   
86
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 18:26  Table 9   
87
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 18:35  Table 11   
88
Netherlands
Ronald van Adrichem
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 18:48  Table 7   

Quarter final

Race to 4
89
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Bob Worku
Sun 19:04  Table 8   
90
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Netherlands
Sander Tetelepta
Sun 19:05  Table 9   
91
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 19:04  Table 10   
92
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 19:27  Table 8   

Semi final

Race to 4
93
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Sander Tetelepta
Sun 19:56  Table 7   
94
Netherlands
Niels van Adrichem
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 20:16  Table 9   

Final

Race to 2
95
Netherlands
Sander Tetelepta
Netherlands
Ronald van Adrichem
Sun 21:01  Table 7   

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment