Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

June 3, 2018

Pool West 3 Regionale Ranking #7

Add players

Please wait...
9-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Hoa Nguyen
6 (6/0) 39 (31/8)
79%
250
2 Bas Verwijmeren
6 (5/1) 41 (27/14)
66%
180
3 Ka Shing Lui
5 (4/1) 34 (20/14)
59%
140
3 Adam Kiernicki
5 (4/1) 39 (21/18)
54%
140
5 Arco Van Der Velden
4 (3/1) 31 (19/12)
61%
100
5 Joris van Amersvoort
Plan B
4 (3/1) 32 (18/14)
56%
100
5 Dylan Dasar
4 (3/1) 27 (16/11)
59%
100
5 Crelis Hogchem
5 (4/1) 35 (22/13)
63%
100
9 Mark 'Sniper' Sneep
SPC Capelle
4 (2/2) 30 (16/14)
53%
60
Show more
9 Mirjam Alfons
4 (2/2) 31 (14/17)
45%
60
9 Erik "Eagle Eye" Oortwijn
4 (2/2) 28 (13/15)
46%
60
9 Anthony Cheung
4 (2/2) 26 (13/13)
50%
60
9 Navin Ramkhelawan
4 (2/2) 25 (14/11)
56%
60
9 Vincent Hoogendijk
4 (2/2) 31 (18/13)
58%
60
9 Chi-kin Chong
4 (2/2) 29 (13/16)
45%
60
9 Bob van Putten
4 (2/2) 25 (13/12)
52%
60
17 Ka Yu Man
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
50
17 Jok Tang
3 (1/2) 18 (6/12)
33%
50
17 Patrick Berkenpas
Thurston Rotterdam
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
50
17 Hsu-jong Sun
SPC Capelle
3 (1/2) 20 (8/12)
40%
50
17 Keith Gonesh
SPC Capelle
4 (2/2) 26 (14/12)
54%
50
17 Jeroen van Loon
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
50
17 Wiresh Laloe
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
50
17 Igino D'ippolito
3 (1/2) 21 (8/13)
38%
50
25 Sang Vonk
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
40
25 Marcel Streef
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
40
25 Jum Zwijnenburg
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
40
25 David Uljee
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
40
25 Ho Bang Tang
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
40
25 Paul Timmerman
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
40
25 Sigfried Janga
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
40
25 Sergiy Kravchenko
Thurston Rotterdam
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
40
33 John Paul Filius
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
30
Entry deadline Jun 3, 2018, 12:00 PM (local time)
Starts Jun 3, 2018, 12:00 PM (local time)
Schematype Double elimination 48-16 (33 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings 2017/2018 Pool West 3 Regionale Ranking and Pool Ranking Nederland
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 3
Contact Awin Sewgobind (asewgobind@gmail.com)
More info
Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB District West 3 en is onderdeel van een serie regionale rankingtoernooien waarmee rankingpunten gehaald kunnen worden voor de regionale Masters. Daarnaast telt dit rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Er wordt double-KO tot de laatste 16. Deze laatste 16 spelen Single-KO tot er één winnaar overblijft. De wedstrijden in de eerste Single-KO ronde (de laatste 16) worden volgens onderstaand schema bepaald:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ5
winnaar WQ2 vs winnaar LQ6
winnaar WQ3 vs winnaar LQ7
winnaar WQ4 vs winnaar LQ8
winnaar WQ5 vs winnaar LQ1
winnaar WQ6 vs winnaar LQ2
winnaar WQ7 vs winnaar LQ3
winnaar WQ8 vs winnaar LQ4

(WQx=Winners Qualification match x, LQy=Losers Qualification match y)

Het inschrijfgeld is 10 euro. 65% hiervan wordt uitgekeerd als prijzengeld, 35% gaat naar de Masters.

Zaal open: 11u00
Uiterlijke meldtijd toernooi: 11u30
Start toernooi: 12u00

Meer info is hier te vinden:
www.poolwest3.nl/regionale-ranking/
www.knbbpoolranking.nl

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1
Netherlands
Crelis Hogchem
Netherlands
John Paul Filius
Sun 12:01  Table 1   
2
Netherlands
Vincent Hoogendijk
Walk Over
    
3
Walk Over
Netherlands
Hsu-jong Sun
    
4
Netherlands
Sigfried Janga
Walk Over
    
5
Walk Over
Netherlands
Ka Shing Lui
    
6
Suriname
Wiresh Laloe
Walk Over
    
7
Walk Over
Netherlands
Joris van Amersvoort
    
8
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Walk Over
    
9
Walk Over
Vietnam
Hoa Nguyen
    
10
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Walk Over
    
11
Walk Over
Netherlands
Bob van Putten
    
12
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Walk Over
    
13
Walk Over
Netherlands
Paul Timmerman
    
14
Poland
Adam Kiernicki
Walk Over
    
15
Walk Over
Netherlands
Arco Van Der Velden
    
16
Netherlands
Keith Gonesh
Walk Over
    

Winner round 1

Race to 5
17
Netherlands
Marcel Streef
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 13:03  Table 2   
18
Netherlands
Vincent Hoogendijk
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 12:02  Table 2   
19
Netherlands
Igino D'ippolito
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 12:02  Table 4   
20
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 12:03  Table 5   
21
Hong Kong
Ka Yu Man
Netherlands
Ka Shing Lui
Sun 12:03  Table 6   
22
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Sang Vonk
Sun 12:03  Table 7   
23
Netherlands
David Uljee
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 12:03  Table 8   
24
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Anthony Cheung
Sun 12:17  Table 3   
25
Netherlands
Patrick Berkenpas
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 12:04  Table 9   
26
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Jeroen van Loon
Sun 12:04  Table 10   
27
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Netherlands
Bob van Putten
Sun 12:04  Table 11   
28
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Indonesia
Dylan Dasar
Sun 12:40    
29
China
Chi-kin Chong
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 12:40    
30
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Sun 12:44  Table 1   
31
Netherlands
Ho Bang Tang
Netherlands
Arco Van Der Velden
Sun 12:50    
32
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Jok Tang
Sun 12:49    

Loser round 1

Race to 5
33
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 13:42  Table 9   
34
Walk Over
Netherlands
Ho Bang Tang
    
35
Walk Over
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
    
36
Walk Over
Netherlands
Paul Timmerman
    
37
Walk Over
Netherlands
Sergiy Kravchenko
    
38
Walk Over
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
    
39
Walk Over
Netherlands
Jum Zwijnenburg
    
40
Walk Over
Netherlands
Patrick Berkenpas
    
41
Walk Over
Netherlands
Navin Ramkhelawan
    
42
Walk Over
Netherlands
David Uljee
    
43
Walk Over
Netherlands
Sang Vonk
    
44
Walk Over
Hong Kong
Ka Yu Man
    
45
Walk Over
Netherlands
Sigfried Janga
    
46
Walk Over
Netherlands
Igino D'ippolito
    
47
Walk Over
Netherlands
Vincent Hoogendijk
    
48
Walk Over
Netherlands
Marcel Streef
    

Winners qualification

Race to 5
49
Netherlands
Crelis Hogchem
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 14:06  Table 9   
50
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 13:07  Table 5   
51
Netherlands
Ka Shing Lui
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 13:31  Table 1   
52
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Anthony Cheung
Sun 13:34  Table 11   
53
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Jeroen van Loon
Sun 13:46  Table 6   
54
Netherlands
Bob van Putten
Indonesia
Dylan Dasar
Sun 13:48  Table 2   
55
China
Chi-kin Chong
Poland
Adam Kiernicki
Sun 14:17  Table 2   
56
Netherlands
Arco Van Der Velden
Netherlands
Jok Tang
Sun 14:17  Table 8   

Loser round 2

Race to 5
57
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Ho Bang Tang
Sun 14:14  Table 6   
58
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 14:01  Table 5   
59
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Sun 13:25  Table 7   
60
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 13:37  Table 8   
61
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
David Uljee
Sun 13:18  Table 3   
62
Netherlands
Sang Vonk
Hong Kong
Ka Yu Man
Sun 13:03  Table 9   
63
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Igino D'ippolito
Sun 13:08  Table 4   
64
Netherlands
Vincent Hoogendijk
Netherlands
Marcel Streef
Sun 13:59  Table 3   

Losers qualification

Race to 5
65
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Anthony Cheung
Sun 14:53  Table 3   
66
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 14:24  Table 1   
67
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 14:21  Table 4   
68
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 14:53  Table 6   
69
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Jok Tang
Sun 14:54  Table 7   
70
Hong Kong
Ka Yu Man
China
Chi-kin Chong
Sun 15:01  Table 1   
71
Netherlands
Igino D'ippolito
Netherlands
Bob van Putten
Sun 14:21  Table 7   
72
Netherlands
Vincent Hoogendijk
Netherlands
Jeroen van Loon
Sun 14:31  Table 5   

Last sixteen

Race to 5
73
Netherlands
Crelis Hogchem
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 15:41  Table 1   
74
Netherlands
Bas Verwijmeren
China
Chi-kin Chong
Sun 15:39  Table 4   
75
Netherlands
Ka Shing Lui
Netherlands
Bob van Putten
Sun 15:21  Table 4   
76
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Vincent Hoogendijk
Sun 15:21  Table 5   
77
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Anthony Cheung
Sun 15:31  Table 2   
78
Indonesia
Dylan Dasar
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Sun 15:06  Table 2   
79
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Sun 15:27  Table 3   
80
Netherlands
Arco Van Der Velden
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 15:54  Table 7   

Quarter final

Race to 5
81
Netherlands
Crelis Hogchem
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 16:41  Table 1   
82
Netherlands
Ka Shing Lui
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 16:34  Table 6   
83
Vietnam
Hoa Nguyen
Indonesia
Dylan Dasar
Sun 16:03  Table 2   
84
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Arco Van Der Velden
Sun 16:49  Table 7   

Semi final

Race to 5
85
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Ka Shing Lui
Sun 17:46  Table 2   
86
Vietnam
Hoa Nguyen
Poland
Adam Kiernicki
Sun 17:46  Table 1   

Final

Race to 6
87
Netherlands
Bas Verwijmeren
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 18:26  Table 1   

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment