Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

March 18, 2018

Pool West 3 Regionale Ranking #6

Add players

Please wait...
10-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Stein Posthuma
7 (6/1) 54 (34/20)
63%
250
2 Adam Kiernicki
6 (4/2) 46 (26/20)
57%
180
3 Dylan Dasar
5 (4/1) 38 (24/14)
63%
140
3 Sergiy Kravchenko
Thurston Rotterdam
5 (4/1) 36 (23/13)
64%
140
5 Hsu-jong Sun
SPC Capelle
4 (3/1) 28 (18/10)
64%
100
5 Vincent Hoogendijk
4 (3/1) 31 (18/13)
58%
100
5 Jeroen van Loon
3 (2/1) 21 (12/9)
57%
100
5 Paul Timmerman
4 (2/2) 27 (15/12)
56%
100
9 Jok Tang
4 (2/2) 28 (16/12)
57%
60
Show more
9 Arco Van Der Velden
3 (2/1) 22 (11/11)
50%
60
9 Anna Huang
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
60
9 René van Lier
3 (2/1) 22 (11/11)
50%
60
9 Keith Gonesh
SPC Capelle
3 (2/1) 19 (10/9)
53%
60
9 Jum Zwijnenburg
4 (2/2) 31 (13/18)
42%
60
9 Mohammed El - Farisi
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
60
9 Aidan Mauricio
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 28 (11/17)
39%
60
17 Awin Sewgobind
Pool and Billiards Delft
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
50
17 Bas Verwijmeren
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
50
17 John Breur
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
50
17 Jeffrey Brands
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
50
17 Ho Bang Tang
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
50
17 John Paul Filius
3 (1/2) 26 (13/13)
50%
50
17 Jorrit Rogaar
3 (1/2) 20 (7/13)
35%
50
17 Sigfried Janga
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
50
25 Erik "Eagle Eye" Oortwijn
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
40
25 Ray Westdijk
2 (0/2) 18 (8/10)
44%
40
25 Navin Ramkhelawan
2 (0/2) 18 (8/10)
44%
40
Entry deadline Mar 18, 2018, 11:30 AM (local time)
Starts Mar 18, 2018, 12:00 PM (local time)
Schematype Double elimination 32-16 (27 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings 2017/2018 Pool West 3 Regionale Ranking and Pool Ranking Nederland
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 3
Contact Jok Tang , Awin Sewgobind (asewgobind@gmail.com) and Peter Bron
More info
Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB District West 3 en is onderdeel van een serie regionale rankingtoernooien waarmee rankingpunten gehaald kunnen worden voor de regionale Masters. Daarnaast telt dit rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Er wordt double-KO tot de laatste 16. Deze laatste 16 spelen Single-KO tot er één winnaar overblijft. De wedstrijden in de eerste Single-KO ronde (de laatste 16) worden volgens onderstaand schema bepaald:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ5
winnaar WQ2 vs winnaar LQ6
winnaar WQ3 vs winnaar LQ7
winnaar WQ4 vs winnaar LQ8
winnaar WQ5 vs winnaar LQ1
winnaar WQ6 vs winnaar LQ2
winnaar WQ7 vs winnaar LQ3
winnaar WQ8 vs winnaar LQ4

(WQx=Winners Qualification match x, LQy=Losers Qualification match y)

Het inschrijfgeld is 10 euro. 65% hiervan wordt uitgekeerd als prijzengeld, 35% gaat naar de Masters.

Zaal open: 11u00
Uiterlijke meldtijd toernooi: 11u30
Start toernooi: 12u00

Meer info is hier te vinden:
www.poolwest3.nl/regionale-ranking/
www.knbbpoolranking.nl

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1
Netherlands
Mohammed El - Farisi
Walk Over
    
2
Netherlands
Arco Van Der Velden
Netherlands
Anna Huang
Sun 11:59  Table 7   
3
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Sun 11:59  Table 8   
4
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Netherlands
René van Lier
Sun 11:59  Table 9   
5
Netherlands
Jeroen van Loon
Walk Over
    
6
Netherlands
Jeffrey Brands
Netherlands
Jorrit Rogaar
Sun 11:59  Table 10   
7
Indonesia
Dylan Dasar
Poland
Adam Kiernicki
Sun 11:59  Table 11   
8
Walk Over
Netherlands
Sigfried Janga
    
9
Netherlands
Awin Sewgobind
Walk Over
    
10
Netherlands
Paul Timmerman
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 11:59  Table 15   
11
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Ray Westdijk
Sun 11:59  Table 16   
12
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 11:59  Table 17   
13
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
Ho Bang Tang
Sun 11:59  Table 18   
14
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Vincent Hoogendijk
Sun 12:49  Table 18   
15
Netherlands
John Breur
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 12:50  Table 9   
16
Walk Over
Netherlands
Bas Verwijmeren
    

Winners qualification

Race to 5
17
Netherlands
Mohammed El - Farisi
Netherlands
Arco Van Der Velden
Sun 13:15  Table 11   
18
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
René van Lier
Sun 13:57  Table 15   
19
Netherlands
Jeroen van Loon
Netherlands
Jorrit Rogaar
Sun 13:36  Table 16   
20
Indonesia
Dylan Dasar
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 13:10  Table 16   
21
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 13:00  Table 8   
22
Netherlands
Aidan Mauricio
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 13:02  Table 15   
23
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
Vincent Hoogendijk
Sun 13:46  Table 11   
24
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 13:41  Table 18   

Loser round 1

Race to 5
25
Walk Over
Netherlands
Anna Huang
    
26
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 13:00  Table 17   
27
Walk Over
Netherlands
Jeffrey Brands
    
28
Poland
Adam Kiernicki
Walk Over
    
29
Walk Over
Netherlands
Paul Timmerman
    
30
Netherlands
Ray Westdijk
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 13:16  Table 7   
31
Netherlands
Ho Bang Tang
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 13:42  Table 9   
32
Netherlands
John Breur
Walk Over
    

Losers qualification

Race to 5
33
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 14:38  Table 16   
34
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Netherlands
John Paul Filius
Sun 14:24  Table 10   
35
Netherlands
Jeffrey Brands
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 14:23  Table 11   
36
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 14:48  Table 7   
37
Netherlands
Paul Timmerman
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 13:38  Table 10   
38
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Jorrit Rogaar
Sun 14:31  Table 17   
39
Netherlands
Ho Bang Tang
Netherlands
Jok Tang
Sun 15:02  Table 9   
40
Netherlands
John Breur
Netherlands
Mohammed El - Farisi
Sun 14:15  Table 8   

Last sixteen

Race to 5
41
Netherlands
Arco Van Der Velden
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 15:54  Table 8   
42
Netherlands
René van Lier
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 15:54  Table 9   
43
Netherlands
Jeroen van Loon
Netherlands
Jok Tang
Sun 15:54  Table 10   
44
Indonesia
Dylan Dasar
Netherlands
Mohammed El - Farisi
Sun 15:54  Table 11   
45
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Netherlands
Anna Huang
Sun 15:54  Table 15   
46
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 15:54  Table 16   
47
Netherlands
Vincent Hoogendijk
Netherlands
Aidan Mauricio
Sun 16:06  Table 7   
48
Netherlands
Keith Gonesh
Poland
Adam Kiernicki
Sun 16:07  Table 17   

Quarter final

Race to 5
49
Netherlands
Paul Timmerman
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 16:41  Table 9   
50
Netherlands
Jeroen van Loon
Indonesia
Dylan Dasar
Sun 16:50  Table 7   
51
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 16:50  Table 10   
52
Netherlands
Vincent Hoogendijk
Poland
Adam Kiernicki
Sun 16:43  Table 8   

Semi final

Race to 5
53
Netherlands
Stein Posthuma
Indonesia
Dylan Dasar
Sun 17:52  Table 8   
54
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Poland
Adam Kiernicki
Sun 17:52  Table 7   

Final

Race to 6
55
Netherlands
Stein Posthuma
Poland
Adam Kiernicki
Sun 19:12  Table 7   

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment