Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

February 18, 2018

Pool West 3 Regionale Ranking #5

Add players

Please wait...
8-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Adam Kiernicki
7 (6/1) 43 (30/13)
70%
250
2 Paul Timmerman
6 (5/1) 42 (27/15)
64%
180
3 Mark 'Sniper' Sneep
SPC Capelle
5 (4/1) 41 (24/17)
59%
140
3 Navin Ramkhelawan
5 (3/2) 34 (22/12)
65%
140
5 Ray Westdijk
5 (3/2) 35 (15/20)
43%
100
5 David Uljee
4 (3/1) 28 (16/12)
57%
100
5 Wiresh Laloe
4 (3/1) 30 (18/12)
60%
100
5 Igino D'ippolito
4 (3/1) 25 (16/9)
64%
100
9 Hsu-jong Sun
SPC Capelle
4 (2/2) 27 (12/15)
44%
60
Show more
9 John Breur
4 (2/2) 23 (10/13)
43%
60
9 Keith Gonesh
SPC Capelle
3 (2/1) 23 (10/13)
43%
60
9 Jeroen van Loon
3 (2/1) 25 (14/11)
56%
60
9 Stein Posthuma
4 (2/2) 28 (15/13)
54%
60
9 Bob van Putten
3 (2/1) 22 (12/10)
55%
60
9 Crelis Hogchem
4 (2/2) 27 (14/13)
52%
60
9 Sigfried Janga
4 (2/2) 24 (11/13)
46%
60
17 Ka Shing Lui
3 (1/2) 21 (11/10)
52%
50
17 Arco Van Der Velden
3 (1/2) 15 (5/10)
33%
50
17 Anna Huang
3 (1/2) 14 (5/9)
36%
50
17 Erik "Eagle Eye" Oortwijn
3 (1/2) 20 (11/9)
55%
50
17 René van Lier
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
50
17 Vincent Hoogendijk
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
50
17 Mohammed El - Farisi
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
50
17 Ho Bang Tang
3 (1/2) 22 (12/10)
55%
50
25 Jok Tang
2 (0/2) 10 (1/9)
10%
40
25 Bas Verwijmeren
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
40
25 Edwin van Remortel
2 (0/2) 11 (2/9)
18%
40
25 Jum Zwijnenburg
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
40
25 Chi-kin Chong
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
40
25 John Paul Filius
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
40
25 Shamier Balaydin
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
40
Entry deadline Feb 18, 2018, 12:15 PM (local time)
Starts Feb 18, 2018, 12:00 PM (local time)
Schematype Double elimination 32-16 (31 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings 2017/2018 Pool West 3 Regionale Ranking and Pool Ranking Nederland
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 3
Contact Jok Tang
More info
Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB District West 3 en is onderdeel van een serie regionale rankingtoernooien waarmee rankingpunten gehaald kunnen worden voor de regionale Masters. Daarnaast telt dit rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Er wordt double-KO tot de laatste 16. Deze laatste 16 spelen Single-KO tot er één winnaar overblijft. De wedstrijden in de eerste Single-KO ronde (de laatste 16) worden volgens onderstaand schema bepaald:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ5
winnaar WQ2 vs winnaar LQ6
winnaar WQ3 vs winnaar LQ7
winnaar WQ4 vs winnaar LQ8
winnaar WQ5 vs winnaar LQ1
winnaar WQ6 vs winnaar LQ2
winnaar WQ7 vs winnaar LQ3
winnaar WQ8 vs winnaar LQ4

(WQx=Winners Qualification match x, LQy=Losers Qualification match y)

Het inschrijfgeld is 10 euro. 65% hiervan wordt uitgekeerd als prijzengeld, 35% gaat naar de Masters.

Zaal open: 11u00
Uiterlijke meldtijd toernooi: 11u30
Start toernooi: 12u00

Meer info is hier te vinden:
www.poolwest3.nl/regionale-ranking/
www.knbbpoolranking.nl

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1
Netherlands
René van Lier
Walk Over
    
2
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 11:58  Table 1   
3
Netherlands
Mark Sneep
Netherlands
Ka Shing Lui
Sun 11:58  Table 2   
4
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Edwin van Remortel
Sun 11:58  Table 3   
5
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Sun 12:42  Table 6   
6
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Ho Bang Tang
Sun 12:55  Table 3   
7
Netherlands
David Uljee
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 11:58  Table 5   
8
Netherlands
Crelis Hogchem
Netherlands
John Breur
Sun 11:59  Table 6   
9
Netherlands
Mohammed El - Farisi
Netherlands
Vincent Hoogendijk
Sun 11:59  Table 9   
10
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
Bob van Putten
Sun 11:59  Table 10   
11
Netherlands
Jeroen van Loon
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 11:59  Table 11   
12
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 12:00  Table 12   
13
Netherlands
Ray Westdijk
China
Chi-kin Chong
Sun 12:00  Table 4   
14
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 12:54  Table 1   
15
Netherlands
Arco Van Der Velden
Suriname
Shamier Balaydin
Sun 12:53  Table 12   
16
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Igino D'ippolito
Sun 12:49  Table 9   

Winners qualification

Race to 5
17
Netherlands
René van Lier
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 13:03  Table 10   
18
Netherlands
Mark Sneep
Poland
Adam Kiernicki
Sun 13:17  Table 11   
19
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Ho Bang Tang
Sun 14:01  Table 9   
20
Netherlands
David Uljee
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 13:49  Table 1   
21
Netherlands
Vincent Hoogendijk
Netherlands
Bob van Putten
Sun 13:41  Table 12   
22
Netherlands
Jeroen van Loon
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 13:51  Table 6   
23
Netherlands
Ray Westdijk
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 13:57  Table 10   
24
Netherlands
Arco Van Der Velden
Netherlands
Igino D'ippolito
Sun 14:28  Table 12   

Loser round 1

Race to 4
25
Walk Over
Netherlands
Navin Ramkhelawan
    
26
Netherlands
Ka Shing Lui
Netherlands
Edwin van Remortel
Sun 13:11  Table 2   
27
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Netherlands
Jok Tang
Sun 13:58  Table 3   
28
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Netherlands
John Breur
Sun 13:34  Table 4   
29
Netherlands
Mohammed El - Farisi
Netherlands
John Paul Filius
Sun 13:13  Table 5   
30
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 13:57  Table 11   
31
China
Chi-kin Chong
Netherlands
Anna Huang
Sun 14:25  Table 12   
32
Suriname
Shamier Balaydin
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 14:09  Table 2   

Losers qualification

Race to 4
33
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Arco Van Der Velden
Sun 15:14  Table 12   
34
Netherlands
Ka Shing Lui
Netherlands
Ray Westdijk
Sun 15:07  Table 11   
35
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 15:13  Table 1   
36
Netherlands
John Breur
Netherlands
Vincent Hoogendijk
Sun 14:32  Table 4   
37
Netherlands
Mohammed El - Farisi
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 15:08  Table 10   
38
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
Ho Bang Tang
Sun 15:28  Table 9   
39
Netherlands
Anna Huang
Poland
Adam Kiernicki
Sun 14:32  Table 5   
40
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
René van Lier
Sun 15:07  Table 2   

Last sixteen

Race to 5
41
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 15:58  Table 11   
42
Netherlands
Mark Sneep
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 16:36  Table 1   
43
Netherlands
Keith Gonesh
Poland
Adam Kiernicki
Sun 15:31  Table 3   
44
Netherlands
David Uljee
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 15:38  Table 2   
45
Netherlands
Bob van Putten
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 15:43  Table 12   
46
Netherlands
Jeroen van Loon
Netherlands
Ray Westdijk
Sun 16:00  Table 10   
47
Netherlands
Paul Timmerman
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 16:29  Table 11   
48
Netherlands
Igino D'ippolito
Netherlands
John Breur
Sun 15:31  Table 5   

Quarter final

Race to 5
49
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Mark Sneep
Sun 18:11  Table 12   
50
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
David Uljee
Sun 16:51  Table 12   
51
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Ray Westdijk
Sun 17:41  Table 10   
52
Netherlands
Paul Timmerman
Netherlands
Igino D'ippolito
Sun 18:03  Table 11   

Semi final

Race to 5
53
Netherlands
Mark Sneep
Poland
Adam Kiernicki
Sun 18:52  Table 12   
54
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 20:15    

Final

Race to 5
55
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 21:23    

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment