Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 17, 2019

Pool Rijnmond (West 3) Regionale Ranking #6

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Rick Telehala
8 (7/1) 50 (34/16)
68%
250
2 Jeroen van Loon
7 (5/2) 46 (28/18)
61%
180
3 Adam Kiernicki
6 (5/1) 37 (25/12)
68%
140
3 Mario Martokarijo
7 (5/2) 43 (26/17)
60%
140
5 Erik "Eagle Eye" Oortwijn
5 (3/2) 32 (17/15)
53%
100
5 Keith Gonesh
SPC Capelle
4 (3/1) 26 (16/10)
62%
100
5 Hugo Leung
Thurston Rotterdam
6 (4/2) 36 (21/15)
58%
100
5 Wiresh La
5 (3/2) 32 (16/16)
50%
100
9 Hoa Nguyen
3 (2/1) 19 (11/8)
58%
60
Show more
9 Bas Verwijmeren
4 (3/1) 23 (14/9)
61%
60
9 René van Lier
3 (2/1) 17 (8/9)
47%
60
9 John Breur
3 (2/1) 20 (11/9)
55%
60
9 Navin Ramkhelawan
5 (3/2) 28 (15/13)
54%
60
9 Stein Posthuma
3 (2/1) 17 (10/7)
59%
60
9 René Beysens
5 (3/2) 29 (15/14)
52%
60
9 Sergiy Hazebroek
Thurston Rotterdam
4 (3/1) 27 (16/11)
59%
60
17 Mark 'Sniper' Sneep
SPC Capelle
4 (2/2) 21 (11/10)
52%
50
17 Dave Lodder
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
50
17 Hsu-jong Sun
SPC Capelle
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
50
17 Chris Pronk
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
50
17 Ho Bang Tang
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
50
17 Paul Timmerman
3 (1/2) 14 (5/9)
36%
50
17 Sigfried Janga
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
50
17 Alvin Stevens
3 (1/2) 16 (5/11)
31%
50
25 Mirjam Alfons
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
40
25 Patrick Berkenpas
Thurston Rotterdam
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
40
25 David Uljee
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
40
25 Lena Artjuh
3 (1/2) 18 (9/9)
50%
40
25 Leo Marienus
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
40
25 Zumfer Benquku
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
40
25 Valen Tino
4 (2/2) 22 (11/11)
50%
40
25 E a Costa
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
40
33 Jok Tang
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
30
33 Arco Van Der Velden
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
30
33 Jum Zwijnenburg
3 (1/2) 17 (6/11)
35%
30
33 Chi-kin Chong
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
30
33 John Paul Filius
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
30
33 Crelis Hogchem
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
30
33 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
30
Entry deadline Mar 17, 2019, 11:00 PM (local time)
Starts Mar 17, 2019, 1:00 PM (local time)
Format Double elimination (39 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Regionale Ranking Rijnmond 2018/2019 and Pool Ranking Nederland
Organizer Pool Regio 3
Contact Awin Sewgobind (asewgobind@gmail.com)
More info
Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Rijnmond en is onderdeel van een serie regionale rankingtoernooien waarmee rankingpunten gehaald kunnen worden voor de regionale Masters. Daarnaast telt dit rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Er wordt double-KO tot de laatste 16. Deze laatste 16 spelen Single-KO tot er één winnaar overblijft. De wedstrijden in de eerste Single-KO ronde (de laatste 16) worden volgens onderstaand schema bepaald:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ5
winnaar WQ2 vs winnaar LQ6
winnaar WQ3 vs winnaar LQ7
winnaar WQ4 vs winnaar LQ8
winnaar WQ5 vs winnaar LQ1
winnaar WQ6 vs winnaar LQ2
winnaar WQ7 vs winnaar LQ3
winnaar WQ8 vs winnaar LQ4

(WQx=Winners Qualification match x, LQy=Losers Qualification match y)

Het inschrijfgeld is 10 euro. 65% hiervan wordt uitgekeerd als prijzengeld, 35% gaat naar de Masters.

Zaal open: 11u00
Uiterlijke meldtijd toernooi: 11u30
Start toernooi: 12u00

Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking

Meer info is hier te vinden:
www.poolbiljarten.nl/regio3
www.knbbpoolranking.nl

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Valen Tino
Sun 12:06  Table 1
2   
Netherlands
Ho Bang Tang
Walk Over
 
3   
Walk Over
Netherlands
Dave Lodder
 
4   
Netherlands
Crelis Hogchem
Walk Over
 
5   
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Netherlands
John Paul Filius
Sun 12:06  Table 9
6   
Netherlands
David Uljee
Walk Over
 
7   
Walk Over
Netherlands
Paul Timmerman
 
8   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
René Beysens
Sun 12:06  Table 2
9   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Jok Tang
Sun 12:06  Table 8
10   
Netherlands
Stein Posthuma
Walk Over
 
11   
Walk Over
Suriname
Wiresh La
 
12   
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 12:06  Table 3
13   
Netherlands
Lena Artjuh
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Sun 12:06  Table 4
14   
Kosovo
Zumfer Benquku
Walk Over
 
15   
Walk Over
Netherlands
Hsu-jong Sun
 
16   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Chi-kin Chong
Sun 12:06  Table 5

Winner round 1

Race to 4
17   
Netherlands
René van Lier
Netherlands
Valen Tino
Sun 13:12  Table 7
18   
Netherlands
Ho Bang Tang
Netherlands
Chris Pronk
Sun 12:06  Table 6
19   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Dave Lodder
Sun 12:06  Table 7
20   
Netherlands
Crelis Hogchem
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 12:06  Table 10
21   
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 13:28  Table 2
22   
Netherlands
David Uljee
Netherlands
John Breur
Sun 12:38  Table 2
23   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 12:06  Table 11
24   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 13:00  Table 3
25   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Rick Telehala
Sun 13:05  Table 10
26   
Netherlands
Stein Posthuma
Portugal
Alex Costa
Sun 12:59  Table 5
27   
Netherlands
Leo Marienus
Suriname
Wiresh La
Sun 12:54  Table 11
28   
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Netherlands
Hugo Leung
Sun 13:12  Table 4
29   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Sun 13:17  Table 9
30   
Kosovo
Zumfer Benquku
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 12:56  Table 8
31   
Netherlands
Jeroen van Loon
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 12:53  Table 6
32   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Arco Van Der Velden
Sun 13:05  Table 1

Loser round 1

Race to 4
33   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Arco Van Der Velden
Sun 14:03  Table 7
34   
Walk Over
Netherlands
Jeroen van Loon
 
35   
Walk Over
Kosovo
Zumfer Benquku
 
36   
Walk Over
Indonesia
Alvin Stevens
 
37   
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
Hugo Leung
Sun 14:31  Table 10
38   
Walk Over
Netherlands
Leo Marienus
 
39   
Walk Over
Portugal
Alex Costa
 
40   
Netherlands
René Beysens
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 13:48  Table 9
41   
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 13:51  Table 11
42   
Walk Over
Netherlands
Mirjam Alfons
 
43   
Walk Over
Netherlands
David Uljee
 
44   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 14:23  Table 4
45   
Netherlands
Lena Artjuh
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 13:35  Table 5
46   
Walk Over
Netherlands
Sigfried Janga
 
47   
Walk Over
Netherlands
Ho Bang Tang
 
48   
Netherlands
Chi-kin Chong
Netherlands
Valen Tino
Sun 14:11  Table 6

Winners qualification

Race to 4
49   
Netherlands
René van Lier
Netherlands
Chris Pronk
Sun 14:16  Table 2
50   
Netherlands
Dave Lodder
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 13:41  Table 10
51   
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Netherlands
John Breur
Sun 14:53  Table 9
52   
Netherlands
Paul Timmerman
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 14:15  Table 9
53   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 14:00  Table 1
54   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 14:59  Table 7
55   
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 14:02 
56   
Netherlands
Hsu-jong Sun
Poland
Adam Kiernicki
Sun 14:37  Table 5

Loser round 2

Race to 4
57   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Jeroen van Loon
Sun 15:04  Table 2
58   
Kosovo
Zumfer Benquku
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 13:51  Table 3
59   
Netherlands
Hugo Leung
Netherlands
Leo Marienus
Sun 15:17  Table 4
60   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
René Beysens
Sun 14:35  Table 11
61   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 14:55  Table 1
62   
Netherlands
David Uljee
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 15:12  Table 3
63   
Netherlands
Lena Artjuh
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 14:49  Table 6
64   
Netherlands
Ho Bang Tang
Netherlands
Valen Tino
Sun 14:58  Table 8

Losers qualification

Race to 4
65   
Netherlands
Jeroen van Loon
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 16:09  Table 4
66   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Sun 15:54  Table 1
67   
Netherlands
Hugo Leung
Netherlands
Dave Lodder
Sun 16:07  Table 9
68   
Netherlands
René Beysens
Netherlands
Chris Pronk
Sun 15:44  Table 7
69   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 15:56  Table 8
70   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Sun 16:22  Table 5
71   
Netherlands
Sigfried Janga
Suriname
Wiresh La
Sun 16:24  Table 3
72   
Netherlands
Ho Bang Tang
Netherlands
Rick Telehala
Sun 15:55  Table 5

Last sixteen

Race to 5
73   
Netherlands
René van Lier
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 17:25  Table 5
74   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 17:00  Table 2
75   
Netherlands
John Breur
Suriname
Wiresh La
Sun 17:16  Table 4
76   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Rick Telehala
Sun 16:55  Table 7
77   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Jeroen van Loon
Sun 17:21  Table 8
78   
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Sun 16:55  Table 6
79   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Hugo Leung
Sun 17:17  Table 3
80   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
René Beysens
Sun 16:55  Table 1

Quarter final

Race to 5
81   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 19:06  Table 5
82   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Rick Telehala
Sun 18:40  Table 1
83   
Netherlands
Jeroen van Loon
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Sun 19:11  Table 4
84   
Netherlands
Hugo Leung
Poland
Adam Kiernicki
Sun 18:45  Table 2

Semi final

Race to 5
85   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Rick Telehala
Sun 20:23  Table 1
86   
Netherlands
Jeroen van Loon
Poland
Adam Kiernicki
Sun 20:27  Table 5

Final

Race to 5
87   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Jeroen van Loon
Sun 22:28  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment