Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 17, 2019

Pool Rijnmond (West 3) Regionale Ranking #5

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Mark 'Sniper' Sneep
SPC Capelle
6 (6/0) 44 (30/14)
68%
250
2 Kevin Jansen
SPC Capelle
7 (6/1) 45 (33/12)
73%
180
3 Hoa Nguyen
7 (5/2) 52 (28/24)
54%
140
3 Paul Timmerman
5 (4/1) 31 (22/9)
71%
140
5 Jok Tang
5 (3/2) 37 (22/15)
59%
100
5 Bas Verwijmeren
4 (3/1) 31 (17/14)
55%
100
5 Navin Ramkhelawan
6 (4/2) 42 (22/20)
52%
100
5 Jeroen van Loon
5 (3/2) 37 (19/18)
51%
100
9 Arco Van Der Velden
4 (2/2) 29 (15/14)
52%
60
Show more
9 Erik "Eagle Eye" Oortwijn
4 (2/2) 31 (17/14)
55%
60
9 Dave Lodder
3 (2/1) 24 (12/12)
50%
60
9 Mario Martokarijo
3 (2/1) 22 (14/8)
64%
60
9 Wiresh La
4 (3/1) 27 (16/11)
59%
60
9 Ho Bang Tang
3 (2/1) 25 (13/12)
52%
60
9 Crelis Hogchem
4 (2/2) 30 (15/15)
50%
60
9 Sergiy Hazebroek
Thurston Rotterdam
5 (3/2) 36 (21/15)
58%
60
17 Patrick Berkenpas
Thurston Rotterdam
4 (2/2) 30 (14/16)
47%
50
17 Hsu-jong Sun
SPC Capelle
5 (3/2) 38 (23/15)
61%
50
17 John Breur
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
50
17 Edwin van Remortel
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
50
17 Jum Zwijnenburg
3 (1/2) 16 (5/11)
31%
50
17 Binh Le
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
50
17 Stein Posthuma
4 (2/2) 27 (15/12)
56%
50
17 Mario Pušić
4 (2/2) 29 (14/15)
48%
50
25 Chris Pronk
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
40
25 Chi-kin Chong
2 (0/2) 10 (0/10)
0%
40
25 David Uljee
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
40
25 René Beysens
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
40
25 Sigfried Janga
2 (0/2) 10 (0/10)
0%
40
25 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
40
25 E a Costa
2 (0/2) 10 (0/10)
0%
40
25 Harrison Janga
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
40
33 Adam Kiernicki
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
30
33 Keith Gonesh
SPC Capelle
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
30
33 John Paul Filius
2 (0/2) 18 (8/10)
44%
30
33 Brian Paulson
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
30
33 Marijn Romers
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
30
Entry deadline Feb 17, 2019, 11:55 AM (local time)
Starts Feb 17, 2019, 12:00 PM (local time)
Format Double elimination (37 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Regionale Ranking Rijnmond 2018/2019
Organizer Pool Regio 3
Contact Awin Sewgobind (asewgobind@gmail.com)
More info
Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Rijnmond en is onderdeel van een serie regionale rankingtoernooien waarmee rankingpunten gehaald kunnen worden voor de regionale Masters. Daarnaast telt dit rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Er wordt double-KO tot de laatste 16. Deze laatste 16 spelen Single-KO tot er één winnaar overblijft. De wedstrijden in de eerste Single-KO ronde (de laatste 16) worden volgens onderstaand schema bepaald:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ5
winnaar WQ2 vs winnaar LQ6
winnaar WQ3 vs winnaar LQ7
winnaar WQ4 vs winnaar LQ8
winnaar WQ5 vs winnaar LQ1
winnaar WQ6 vs winnaar LQ2
winnaar WQ7 vs winnaar LQ3
winnaar WQ8 vs winnaar LQ4

(WQx=Winners Qualification match x, LQy=Losers Qualification match y)

Het inschrijfgeld is 10 euro. 65% hiervan wordt uitgekeerd als prijzengeld, 35% gaat naar de Masters.

Zaal open: 11u00
Uiterlijke meldtijd toernooi: 11u30
Start toernooi: 12u00

Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking

Meer info is hier te vinden:
www.poolbiljarten.nl/regio3
www.knbbpoolranking.nl

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Netherlands
Stein Posthuma
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 11:46  Table 9
2   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Walk Over
 
3   
Walk Over
Netherlands
Arco Van Der Velden
 
4   
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Walk Over
 
5   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Kevin Jansen
Sun 11:46  Table 10
6   
Netherlands
David Uljee
Walk Over
 
7   
Walk Over
Netherlands
Chris Pronk
 
8   
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 11:46  Table 11
9   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 11:46  Table 12
10   
Netherlands
Mario Martokarijo
Walk Over
 
11   
Walk Over
Thailand
René Beysens
 
12   
Vietnam
Binh Le
Walk Over
 
13   
Walk Over
Netherlands
Edwin van Remortel
 
14   
Netherlands
Sigfried Janga
Walk Over
 
15   
Walk Over
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
 
16   
Croatia
Mario Pušić
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 12:13  Table 14

Winner round 1

Race to 5
17   
Netherlands
Brian Paulson
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 13:19  Table 12
18   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 12:14  Table 10
19   
Netherlands
Dave Lodder
Netherlands
Arco Van Der Velden
Sun 11:46  Table 26
20   
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Portugal
Alex Costa
Sun 11:46  Table 14
21   
Netherlands
John Breur
Netherlands
Kevin Jansen
Sun 13:00  Table 10
22   
Netherlands
David Uljee
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 11:46  Table 13
23   
Netherlands
Jeroen van Loon
Netherlands
Chris Pronk
Sun 11:46  Table 15
24   
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
Ho Bang Tang
Sun 12:54  Table 14
25   
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 13:11  Table 26
26   
Netherlands
Mario Martokarijo
Bonaire, Saint Eustatius and Saba
Harrison Janga
Sun 12:29  Table 13
27   
Netherlands
Paul Timmerman
Thailand
René Beysens
Sun 12:31  Table 15
28   
Vietnam
Binh Le
Netherlands
Marijn Romers
Sun 12:34  Table 12
29   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Edwin van Remortel
Sun 12:37  Table 11
30   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Jok Tang
Sun 12:38  Table 26
31   
Netherlands
Chi-kin Chong
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Sun 12:45  Table 9
32   
Vietnam
Hoa Nguyen
Poland
Adam Kiernicki
Sun 13:12  Table 15

Loser round 1

Race to 5
33   
Netherlands
Stein Posthuma
Poland
Adam Kiernicki
Sun 13:56  Table 9
34   
Walk Over
Netherlands
Chi-kin Chong
 
35   
Walk Over
Netherlands
Sigfried Janga
 
36   
Walk Over
Netherlands
Edwin van Remortel
 
37   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Marijn Romers
Sun 13:25  Table 13
38   
Walk Over
Thailand
René Beysens
 
39   
Walk Over
Bonaire, Saint Eustatius and Saba
Harrison Janga
 
40   
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Netherlands
John Paul Filius
Sun 14:03  Table 15
41   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 13:42  Table 10
42   
Walk Over
Netherlands
Chris Pronk
 
43   
Walk Over
Netherlands
David Uljee
 
44   
Walk Over
Netherlands
John Breur
 
45   
Walk Over
Portugal
Alex Costa
 
46   
Walk Over
Netherlands
Arco Van Der Velden
 
47   
Walk Over
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
 
48   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Brian Paulson
Sun 14:03  Table 26

Winners qualification

Race to 5
49   
Suriname
Wiresh Laloe
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 15:12  Table 11
50   
Netherlands
Dave Lodder
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Sun 14:35  Table 13
51   
Netherlands
Kevin Jansen
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 15:02  Table 12
52   
Netherlands
Jeroen van Loon
Netherlands
Ho Bang Tang
Sun 14:49  Table 26
53   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 15:19  Table 14
54   
Netherlands
Paul Timmerman
Vietnam
Binh Le
Sun 14:40  Table 11
55   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Jok Tang
Sun 15:26  Table 15
56   
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 14:52  Table 9

Loser round 2

Race to 5
57   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Chi-kin Chong
Sun 15:01  Table 15
58   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Edwin van Remortel
Sun 13:43  Table 14
59   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Thailand
René Beysens
Sun 14:24  Table 12
60   
Bonaire, Saint Eustatius and Saba
Harrison Janga
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 15:10  Table 10
61   
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
Chris Pronk
Sun 14:26  Table 10
62   
Netherlands
David Uljee
Netherlands
John Breur
Sun 13:42  Table 11
63   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Arco Van Der Velden
Sun 13:14  Table 9
64   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Croatia
Mario Pušić
Sun 14:49  Table 14

Losers qualification

Race to 5
65   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Jeroen van Loon
Sun 15:40  Table 9
66   
Netherlands
Edwin van Remortel
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 16:16  Table 15
67   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Sun 15:54  Table 14
68   
Netherlands
Sergiy Kravchenko
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 15:47  Table 10
69   
Netherlands
Hsu-jong Sun
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 15:41  Table 26
70   
Netherlands
John Breur
Netherlands
Jok Tang
Sun 16:16  Table 12
71   
Netherlands
Arco Van Der Velden
Vietnam
Binh Le
Sun 15:37  Table 11
72   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 15:54  Table 13

Last sixteen

Race to 5
73   
Suriname
Wiresh Laloe
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 17:04  Table 12
74   
Netherlands
Dave Lodder
Netherlands
Jok Tang
Sun 17:08  Table 15
75   
Netherlands
Kevin Jansen
Netherlands
Arco Van Der Velden
Sun 16:47  Table 14
76   
Netherlands
Ho Bang Tang
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 16:47  Table 10
77   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Jeroen van Loon
Sun 16:48  Table 11
78   
Netherlands
Paul Timmerman
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 17:07  Table 9
79   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Sun 16:59  Table 13
80   
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 16:47  Table 26

Quarter final

Race to 5
81   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Jok Tang
Sun 18:20  Table 14
82   
Netherlands
Kevin Jansen
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 18:16  Table 26
83   
Netherlands
Jeroen van Loon
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 18:20  Table 11
84   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Sun 18:16  Table 12

Semi final

Race to 5
85   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Kevin Jansen
Sun 19:01  Table 12
86   
Netherlands
Paul Timmerman
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Sun 19:02  Table 26

Final

Race to 5
87   
Netherlands
Kevin Jansen
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Sun 19:52  Table 12

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment