Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 13, 2019

Pool Rijnmond (West 3) Regionale Ranking #4

Straightpool

Add players

Please wait...
Entry deadline Jan 13, 2019, 12:00 PM (local time)
Starts Jan 13, 2019, 12:00 PM (local time)
Format Double elimination (36 Participants)
Race to 50
Handicap No handicap
Rankings 2018/2019 Pool Rijnmond Regionale Ranking
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 3
Contact Awin Sewgobind (asewgobind@gmail.com)
More info
Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Rijnmond en is onderdeel van een serie regionale rankingtoernooien waarmee rankingpunten gehaald kunnen worden voor de regionale Masters. Daarnaast telt dit rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Er wordt double-KO tot de laatste 16. Deze laatste 16 spelen Single-KO tot er één winnaar overblijft. De wedstrijden in de eerste Single-KO ronde (de laatste 16) worden volgens onderstaand schema bepaald:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ5
winnaar WQ2 vs winnaar LQ6
winnaar WQ3 vs winnaar LQ7
winnaar WQ4 vs winnaar LQ8
winnaar WQ5 vs winnaar LQ1
winnaar WQ6 vs winnaar LQ2
winnaar WQ7 vs winnaar LQ3
winnaar WQ8 vs winnaar LQ4

(WQx=Winners Qualification match x, LQy=Losers Qualification match y)

Het inschrijfgeld is 10 euro. 65% hiervan wordt uitgekeerd als prijzengeld, 35% gaat naar de Masters.

Zaal open: 11u00
Uiterlijke meldtijd toernooi: 11u30
Start toernooi: 12u00

Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking

Meer info is hier te vinden:
www.poolbiljarten.nl/regio3
www.knbbpoolranking.nl

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 50
1   
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 11:52  Table 1
2   
Netherlands
Mario Martokarijo
Walk Over
 
3   
Walk Over
Romania
Razvan Nane
 
4   
Poland
Adam Kiernicki
Walk Over
 
5   
Walk Over
Netherlands
Hsu-jong Sun
 
6   
Netherlands
Marijn Romers
Walk Over
 
7   
Walk Over
Netherlands
Jok Tang
 
8   
Netherlands
Hugo Duivenvoorden
Netherlands
Crelis Hogchem
Sun 11:52  Table 2
9   
Netherlands
Rogier Werle
Netherlands
Dave Lodder
Sun 11:52  Table 3
10   
Netherlands
Edwin van Remortel
Walk Over
 
11   
Walk Over
Netherlands
Mohammed El - Farisi
 
12   
Netherlands
John Paul Filius
Walk Over
 
13   
Walk Over
Portugal
Alex Costa
 
14   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Walk Over
 
15   
Walk Over
Netherlands
Elroy Janssen
 
16   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 11:52  Table 4

Winner round 1

Race to 50
17   
Netherlands
David Uljee
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 13:04  Table 4
18   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
René Beysens
Sun 11:52  Table 5
19   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Romania
Razvan Nane
Sun 11:52  Table 6
20   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Arco Van Der Velden
Sun 11:53  Table 9
21   
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 11:53  Table 10
22   
Netherlands
Marijn Romers
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 11:53  Table 11
23   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Jok Tang
Sun 13:04  Table 1
24   
Netherlands
Hugo Duivenvoorden
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 13:12  Table 9
25   
Netherlands
Arse de Jong
Netherlands
Rogier Werle
Sun 13:21  Table 5
26   
Netherlands
Edwin van Remortel
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Sun 11:53  Table 12
27   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Mohammed El - Farisi
Sun 12:43  Table 5
28   
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 12:43  Table 3
29   
Netherlands
Paul Timmerman
Portugal
Alex Costa
Sun 12:47  Table 6
30   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 12:57  Table 10
31   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Elroy Janssen
Sun 12:58  Table 2
32   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Hugo Leung
Sun 13:39  Table 2

Loser round 1

Race to 40
33   
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 14:26  Table 5
34   
Walk Over
Netherlands
Elroy Janssen
 
35   
Walk Over
Netherlands
Patrick Berkenpas
 
36   
Walk Over
Portugal
Alex Costa
 
37   
Walk Over
Netherlands
John Paul Filius
 
38   
Walk Over
Indonesia
Alvin Stevens
 
39   
Walk Over
Netherlands
Edwin van Remortel
 
40   
Netherlands
Crelis Hogchem
Netherlands
Arse de Jong
Sun 14:21  Table 4
41   
Netherlands
Dave Lodder
Netherlands
Sigfried Janga
Sun 13:49  Table 3
42   
Walk Over
Vietnam
Hoa Nguyen
 
43   
Walk Over
Netherlands
Marijn Romers
 
44   
Walk Over
Netherlands
Jum Zwijnenburg
 
45   
Walk Over
Netherlands
Arco Van Der Velden
 
46   
Walk Over
Netherlands
Geordie Sahilatua
 
47   
Walk Over
Netherlands
Mario Martokarijo
 
48   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
David Uljee
Sun 14:18  Table 11

Winners qualification

Race to 50
49   
Suriname
Wiresh Laloe
Netherlands
René Beysens
Sun 15:07  Table 12
50   
Romania
Razvan Nane
Poland
Adam Kiernicki
Sun 14:13  Table 1
51   
Netherlands
Hsu-jong Sun
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 14:37  Table 3
52   
Netherlands
Jok Tang
Netherlands
Hugo Duivenvoorden
Sun 15:20  Table 11
53   
Netherlands
Rogier Werle
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Sun 14:48  Table 9
54   
Netherlands
Mohammed El - Farisi
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 14:15  Table 10
55   
Netherlands
Paul Timmerman
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 14:26  Table 2
56   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Hugo Leung
Sun 15:12  Table 5

Loser round 2

Race to 40
57   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Elroy Janssen
Sun 15:19  Table 4
58   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Portugal
Alex Costa
Sun 13:50  Table 9
59   
Netherlands
John Paul Filius
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 13:50  Table 6
60   
Netherlands
Edwin van Remortel
Netherlands
Arse de Jong
Sun 15:18  Table 2
61   
Netherlands
Dave Lodder
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 14:43  Table 6
62   
Netherlands
Marijn Romers
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Sun 13:35  Table 12
63   
Netherlands
Arco Van Der Velden
Netherlands
Geordie Sahilatua
Sun 13:30  Table 11
64   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
David Uljee
Sun 15:21  Table 6

Losers qualification

Race to 40
65   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Jok Tang
Sun 16:39  Table 6
66   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Kosovo
Zumfer Benquku
Sun 15:36  Table 9
67   
Netherlands
John Paul Filius
Romania
Razvan Nane
Sun 16:22  Table 12
68   
Netherlands
Arse de Jong
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 16:34  Table 10
69   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Hugo Leung
Sun 16:41  Table 11
70   
Netherlands
Marijn Romers
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 15:34  Table 10
71   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Mohammed El - Farisi
Sun 15:49  Table 1
72   
Netherlands
David Uljee
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Sun 16:42  Table 9

Last sixteen

Race to 50
73   
Netherlands
René Beysens
Netherlands
Hugo Leung
Sun 17:28  Table 12
74   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 16:46  Table 1
75   
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
Geordie Sahilatua
Sun 16:46  Table 5
76   
Netherlands
Hugo Duivenvoorden
Netherlands
David Uljee
Sun 17:51  Table 9
77   
Netherlands
Rogier Werle
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 17:37  Table 1
78   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 17:24  Table 11
79   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Romania
Razvan Nane
Sun 17:37  Table 10
80   
Netherlands
Keith Gonesh
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 17:37  Table 6

Quarter final

Race to 50
81   
Netherlands
Hugo Leung
Poland
Adam Kiernicki
Sun 18:33  Table 9
82   
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
Hugo Duivenvoorden
Sun 18:32  Table 12
83   
Netherlands
Stein Posthuma
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 19:17  Table 11
84   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 19:28  Table 12

Semi final

Race to 50
85   
Netherlands
Hugo Leung
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 19:59  Table 10
86   
Netherlands
Stein Posthuma
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 20:43  Table 12

Final

Race to 50
87   
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
Stein Posthuma
Sun 23:01  Table 12

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment