Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

September 23, 2018

Pool Rijnmond (West 3) Regionale Ranking #1

Add players

Please wait...
9-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Paul Timmerman
5 (5/0) 44 (29/15)
66%
250
2 Mark 'Sniper' Sneep
SPC Capelle
5 (4/1) 38 (26/12)
68%
180
3 Hsu-jong Sun
SPC Capelle
5 (4/1) 40 (23/17)
58%
140
3 René Beysens
6 (4/2) 41 (25/16)
61%
140
5 Erik "Eagle Eye" Oortwijn
5 (3/2) 43 (24/19)
56%
100
5 Geordie Sahilatua
3 (2/1) 29 (16/13)
55%
100
5 Mohammed El - Farisi
3 (2/1) 25 (14/11)
56%
100
5 Brian Paulson
4 (2/2) 35 (18/17)
51%
100
9 Patrick Lie-kiauw
Thurston Rotterdam
4 (2/2) 31 (14/17)
45%
60
Show more
9 Arco Van Der Velden
3 (2/1) 22 (12/10)
55%
60
9 René van Lier
3 (2/1) 22 (13/9)
59%
60
9 John Breur
4 (2/2) 28 (14/14)
50%
60
9 Keith Gonesh
SPC Capelle
3 (2/1) 21 (13/8)
62%
60
9 Brian Tamin
3 (1/2) 20 (7/13)
35%
60
9 John Paul Filius
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
60
9 Sergiy Kravchenko
Thurston Rotterdam
3 (1/2) 25 (10/15)
40%
60
17 Bas Verwijmeren
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
50
17 David Uljee
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
50
17 Tim de Vette
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
50
17 Wiresh Laloe
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
50
17 Dennis Mast
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
50
17 Raynor Zwaan
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
50
17 Sibren Bouman
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
50
17 David Elfferich
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
50
Entry deadline Sep 23, 2018, 12:00 PM (local time)
Starts Sep 23, 2018, 12:00 PM (local time)
Schematype Double elimination 32-16 (24 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and 2018/2019 Pool Rijnmond Regionale Ranking
Organizer Pool Regio 3
Contact Renana Knap (renanaknap@gmail.com, 06-51127561)
More info
Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Rijnmond en is onderdeel van een serie regionale rankingtoernooien waarmee rankingpunten gehaald kunnen worden voor de regionale Masters. Daarnaast telt dit rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Er wordt double-KO tot de laatste 16. Deze laatste 16 spelen Single-KO tot er één winnaar overblijft. De wedstrijden in de eerste Single-KO ronde (de laatste 16) worden volgens onderstaand schema bepaald:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ5
winnaar WQ2 vs winnaar LQ6
winnaar WQ3 vs winnaar LQ7
winnaar WQ4 vs winnaar LQ8
winnaar WQ5 vs winnaar LQ1
winnaar WQ6 vs winnaar LQ2
winnaar WQ7 vs winnaar LQ3
winnaar WQ8 vs winnaar LQ4

(WQx=Winners Qualification match x, LQy=Losers Qualification match y)

Het inschrijfgeld is 10 euro. 65% hiervan wordt uitgekeerd als prijzengeld, 35% gaat naar de Masters.

Zaal open: 11u00
Uiterlijke meldtijd toernooi: 11u30
Start toernooi: 12u00

Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking

Meer info is hier te vinden:
www.poolbiljarten.nl/regio3
www.knbbpoolranking.nl

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1
Netherlands
Mohammed El - Farisi
Walk Over
    
2
Netherlands
John Breur
Netherlands
Brian Tamin
Sun 12:16  Table 1   
3
Netherlands
Arco Van Der Velden
Netherlands
David Elfferich
Sun 12:16  Table 2   
4
Walk Over
Suriname
Wiresh Laloe
    
5
Netherlands
Geordie Sahilatua
Walk Over
    
6
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Raynor Zwaan
Sun 12:16  Table 3   
7
Netherlands
Brian Paulson
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Sun 12:16  Table 4   
8
Walk Over
Netherlands
Paul Timmerman
    
9
Netherlands
David Uljee
Walk Over
    
10
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Sibren Bouman
Sun 12:16  Table 5   
11
Netherlands
Dennis Mast
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 12:16  Table 6   
12
Walk Over
Netherlands
Sergiy Kravchenko
    
13
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Walk Over
    
14
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
René Beysens
Sun 12:16  Table 8   
15
Netherlands
Tim de Vette
Netherlands
René van Lier
Sun 12:16  Table 12   
16
Walk Over
Netherlands
Bas Verwijmeren
    

Winners qualification

Race to 5
17
Netherlands
Mohammed El - Farisi
Netherlands
John Breur
Sun 12:57  Table 6   
18
Netherlands
Arco Van Der Velden
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 13:11  Table 2   
19
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 12:47  Table 8   
20
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 13:06  Table 4   
21
Netherlands
David Uljee
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 12:51  Table 12   
22
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 12:50  Table 5   
23
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Netherlands
René Beysens
Sun 12:47  Table 3   
24
Netherlands
René van Lier
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 12:52  Table 1   

Loser round 1

Race to 5
25
Walk Over
Netherlands
Brian Tamin
    
26
Netherlands
David Elfferich
Walk Over
    
27
Walk Over
Netherlands
Raynor Zwaan
    
28
Netherlands
Brian Paulson
Walk Over
    
29
Walk Over
Netherlands
Sibren Bouman
    
30
Netherlands
Dennis Mast
Walk Over
    
31
Walk Over
Netherlands
John Paul Filius
    
32
Netherlands
Tim de Vette
Walk Over
    

Losers qualification

Race to 5
33
Netherlands
Brian Tamin
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 13:22  Table 3   
34
Netherlands
David Elfferich
Netherlands
René Beysens
Sun 13:23  Table 1   
35
Netherlands
Raynor Zwaan
Netherlands
Sergiy Kravchenko
  Table 8   
36
Netherlands
Brian Paulson
Netherlands
David Uljee
Sun 13:37  Table 6   
37
Netherlands
Sibren Bouman
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Sun 14:07  Table 4   
38
Netherlands
Dennis Mast
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 13:33  Table 5   
39
Netherlands
John Paul Filius
Suriname
Wiresh Laloe
Sun 13:51  Table 1   
40
Netherlands
Tim de Vette
Netherlands
John Breur
Sun 13:37  Table 12   

Last sixteen

Race to 6
41
Netherlands
Mohammed El - Farisi
Netherlands
Sergiy Kravchenko
Sun 14:49  Table 2   
42
Netherlands
Arco Van Der Velden
Netherlands
René Beysens
Sun 14:49  Table 3   
43
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
John Paul Filius
Sun 14:49  Table 1   
44
Netherlands
Paul Timmerman
Netherlands
Brian Tamin
Sun 14:49  Table 5   
45
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Sun 14:49  Table 12   
46
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
John Breur
Sun 14:49  Table 4   
47
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sun 14:49  Table 8   
48
Netherlands
René van Lier
Netherlands
Brian Paulson
Sun 14:49  Table 6   

Quarter final

Race to 6
49
Netherlands
Mohammed El - Farisi
Netherlands
René Beysens
Sun 15:58  Table 1   
50
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 15:58    
51
Netherlands
Erik "Eagle Eye" Oortwijn
Netherlands
Hsu-jong Sun
Sun 15:58    
52
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Netherlands
Brian Paulson
Sun 15:58    

Semi final

Race to 6
53
Netherlands
René Beysens
Netherlands
Paul Timmerman
Sun 17:11  Table 6   
54
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Sun 17:11  Table 1   

Final

Race to 6
55
Netherlands
Paul Timmerman
Netherlands
Mark 'Sniper' Sneep
Sun 18:51    

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment