Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 18, 2024

Pool Regionale Ranking REGIO 4 Limburg #3 2023/2024

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Netherlands Sonny Haegmans
7 (6/1) 52 (33/19)
63%
250
2 Netherlands Joey Haegmans
7 (5/2) 48 (28/20)
58%
180
3 Netherlands Tamara Rademakers
4 (3/1) 31 (19/12)
61%
140
3 Syria mohamad adnan
5 (4/1) 36 (22/14)
61%
140
5 Netherlands Patricio Konings
6 (4/2) 42 (24/18)
57%
100
5 Netherlands Tako Tak
6 (4/2) 42 (23/19)
55%
100
5 Uganda Cyriel Ledoux
3 (2/1) 21 (12/9)
57%
100
5 Netherlands Ruben Knippenbergh
4 (3/1) 28 (16/12)
57%
100
9 Netherlands Michael de Schepper
4 (2/2) 29 (16/13)
55%
60
Show more
9 Netherlands Rene Peeters
4 (2/2) 31 (15/16)
48%
60
9 Lithuania Evaldas Eidėjus
4 (2/2) 32 (15/17)
47%
60
9 Netherlands Ruben Jonker
4 (2/2) 29 (15/14)
52%
60
13 Netherlands Richard Barendregt Jr
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
55
13 Netherlands Anton Saes
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
55
13 Netherlands Michiel Custers
3 (1/2) 24 (12/12)
50%
55
13 Netherlands John Haegmans
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
55
17 Suriname René Mohabiersing
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
50
17 Netherlands Richard Barendregt Sr
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
50
17 Netherlands Rowan de Schepper
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
50
17 Netherlands Valentino Pelzer
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
50
17 Netherlands Dave van Gulik
3 (1/2) 19 (7/12)
37%
50
17 Netherlands Ryan Peeters
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
50
17 Netherlands Tom Steijvers
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
50
17 Netherlands Bart Teeuwen
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
50
25 Netherlands Stephen Diepen
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
40
Starts Feb 18, 2024, 1:00 PM (local time)
Entry deadline Feb 18, 2024, 12:30 PM (local time)
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 4
Contact Michael de Schepper (michael.deschepper80@gmail.com, +31 06-52386543)
Rankings Pool Ranking Nederland and Pool Regionale Ranking Limburg 2023/2024
Format Double to Single elimination (25 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
More info
Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Limburg en is onderdeel van een serie van 6 Regionale Rankingtoernooien waarmee Rankingpunten verdient kunnen worden voor de Regionale Ranking Masters (Top 16). Daarnaast telt dit Rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Toernooi informatie:

•KNBB lidmaatschap verplicht
•KNBB reglement van toepassing
•Open voor alle niveaus
•Deelname is niet Regio-gebonden
•Kwalificatie Masters (Top 16) 50% deelname = minimaal 3 deelnames
•Format = DKO to SKO*
*De wedstrijden in de Single-KO schema worden volgens de standaarden van Cuescore bepaald. Afhankelijk van het aantal inschrijvingen kunnen de racelengtes en SKO-fase variëren (De wedstrijdleiding is bepalend hierin).

Voorbeeld Seeding SKO schema ‘Laatste 16’:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ5
winnaar WQ2 vs winnaar LQ6
winnaar WQ3 vs winnaar LQ7
winnaar WQ4 vs winnaar LQ8
winnaar WQ5 vs winnaar LQ1
winnaar WQ6 vs winnaar LQ2
winnaar WQ7 vs winnaar LQ3
winnaar WQ8 vs winnaar LQ4

Voorbeeld Seeding SKO schema ‘kwartfinale’:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ3
winnaar WQ2 vs winnaar LQ4
winnaar WQ3 vs winnaar LQ1
winnaar WQ4 vs winnaar LQ2

(WQ=Winners Qualification match, LQ=Losers Qualification match)

Online inschrijving €12,50** (€2,50 = afdracht KNBB vrijwilligerspoule | €10 = 70%:prijzengeld/ 30% : Masters prijzenpot)
** inschrijving en betaling dient online te worden voldaan via CueScore (inschrijfgeld reeds inclusief € 1,- administratiekosten Cuescore)

Zaal open 12.00 uur***
Uiterlijke meldtijd (uiterlijke inschrijftijd) 12.45 uur***
Start 13.00 uur***
*** Tenzij anders vermeld!

Nog geen lid?! Op locatie kunnen we dit samen met je regelen. Voor nieuwe spelers (geen eerdere leden of langer dan 10 jaar geleden) is een Introductielidmaatschap mogelijk van €10,- VOOR EEN GEHEEL SEIZOEN!!! Zelf je lidmaatschap regelen? Check onze webpagina je Regio op https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/teamcompetitie-2

Procedure nieuw lid:

Stap 1. Meld je aan op https://www.cuescore.com (klik op linker ‘Aanmeld-knop’)
Stap 2. Wordt lid van de KNBB (te vinden op https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/teamcompetitie-2)
Stap 3a. Lid worden op locatie: Laat je inschrijven door de wedstrijdleiding en betaal deze contant voor deelname.
Stap 3b. Zelf (vooraf) lid worden: Mits speelgerechtigd (na administratieve verwerking KNBB lidmaatschap) schrijf jezelf in in dit Cuescore event door te klikken op ‘Inschrijven’ (bovenin het scherm).

Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking

Meer info is hier te vinden:
https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/teamcompetitie-2

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Netherlands
Valentino Pelzer
Walk Over
 
2   
Netherlands
Ruben Jonker
Netherlands
Ryan Peeters
Sun 13:12  Table 2
3   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Stephen Diepen
Sun 13:12  Table 3
4   
Netherlands
Tom Steijvers
Netherlands
Ruben Knippenbergh
Sun 13:12  Table 4
5   
Netherlands
Rowan de Schepper
Walk Over
 
6   
Netherlands
Bart Teeuwen
Syria
mohamad adnan
Sun 13:12  Table 5
7   
Netherlands
Rene Peeters
Suriname
René Mohabiersing
Sun 13:12  Table 6
8   
Walk Over
Netherlands
Michiel Custers
 
9   
Netherlands
Anton Saes
Walk Over
 
10   
Netherlands
Joey Haegmans
Netherlands
Richard Barendregt Sr
Sun 13:12  Table 7
11   
Netherlands
Tako Tak
Lithuania
Evaldas Eidėjus
Sun 13:12  Table 8
12   
Walk Over
Uganda
Cyriel Ledoux
 
13   
Netherlands
John Haegmans
Walk Over
 
14   
Netherlands
Sonny Haegmans
Netherlands
Michael de Schepper
Sun 13:33  Table 7
15   
Netherlands
Richard Barendregt Jr
Netherlands
Patricio Konings
Sun 13:34  Table 2
16   
Walk Over
Netherlands
Tamara Rademakers
 

Winner round 1

Race to 5
17   
Netherlands
Valentino Pelzer
Netherlands
Ruben Jonker
Sun 13:49  Table 5
18   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Ruben Knippenbergh
Sun 14:15  Table 7
19   
Netherlands
Rowan de Schepper
Syria
mohamad adnan
Sun 13:52  Table 3
20   
Netherlands
Rene Peeters
Netherlands
Michiel Custers
Sun 13:54  Table 8
21   
Netherlands
Anton Saes
Netherlands
Joey Haegmans
Sun 13:53  Table 6
22   
Netherlands
Tako Tak
Uganda
Cyriel Ledoux
Sun 14:09  Table 4
23   
Netherlands
John Haegmans
Netherlands
Sonny Haegmans
Sun 14:42  Table 5
24   
Netherlands
Patricio Konings
Netherlands
Tamara Rademakers
Sun 14:42  Table 3

Loser round 1

Race to 5
25   
Walk Over
Netherlands
Ryan Peeters
 
26   
Netherlands
Stephen Diepen
Netherlands
Tom Steijvers
Sun 14:18  Table 2
27   
Walk Over
Netherlands
Bart Teeuwen
 
28   
Suriname
René Mohabiersing
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
Richard Barendregt Sr
 
30   
Lithuania
Evaldas Eidėjus
Walk Over
 
31   
Walk Over
Netherlands
Michael de Schepper
 
32   
Netherlands
Richard Barendregt Jr
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
33   
Netherlands
Ryan Peeters
Netherlands
Patricio Konings
Sun 15:38  Table 6
34   
Netherlands
Tom Steijvers
Netherlands
John Haegmans
Sun 15:21  Table 8
35   
Netherlands
Bart Teeuwen
Netherlands
Tako Tak
Sun 15:14  Table 5
36   
Suriname
René Mohabiersing
Netherlands
Anton Saes
Sun 14:45  Table 6
37   
Netherlands
Richard Barendregt Sr
Netherlands
Michiel Custers
Sun 14:49  Table 4
38   
Lithuania
Evaldas Eidėjus
Netherlands
Rowan de Schepper
Sun 14:47  Table 7
39   
Netherlands
Michael de Schepper
Netherlands
Dave van Gulik
Sun 15:05  Table 2
40   
Netherlands
Richard Barendregt Jr
Netherlands
Valentino Pelzer
Sun 14:50  Table 8

Winners qualification

Race to 5
41   
Netherlands
Ruben Jonker
Netherlands
Ruben Knippenbergh
Sun 15:34  Table 3
42   
Syria
mohamad adnan
Netherlands
Rene Peeters
Sun 15:42  Table 2
43   
Netherlands
Joey Haegmans
Uganda
Cyriel Ledoux
Sun 15:44  Table 4
44   
Netherlands
Sonny Haegmans
Netherlands
Tamara Rademakers
Sun 15:49  Table 7

Loser round 3

Race to 5
45   
Netherlands
Patricio Konings
Netherlands
John Haegmans
Sun 16:23  Table 3
46   
Netherlands
Tako Tak
Netherlands
Anton Saes
Sun 16:38  Table 4
47   
Netherlands
Michiel Custers
Lithuania
Evaldas Eidėjus
Sun 16:08  Table 6
48   
Netherlands
Michael de Schepper
Netherlands
Richard Barendregt Jr
Sun 16:00  Table 8

Losers qualification

Race to 5
49   
Netherlands
Patricio Konings
Netherlands
Rene Peeters
Sun 17:31  Table 8
50   
Netherlands
Tako Tak
Netherlands
Ruben Jonker
Sun 17:51  Table 6
51   
Lithuania
Evaldas Eidėjus
Netherlands
Sonny Haegmans
Sun 17:33  Table 7
52   
Netherlands
Michael de Schepper
Netherlands
Joey Haegmans
Sun 16:49  Table 7

Quarter final

Race to 5
53   
Netherlands
Ruben Knippenbergh
Netherlands
Joey Haegmans
Sun 18:52  Table 6
54   
Syria
mohamad adnan
Netherlands
Patricio Konings
Sun 18:52  Table 4
55   
Uganda
Cyriel Ledoux
Netherlands
Sonny Haegmans
Sun 18:52  Table 7
56   
Netherlands
Tamara Rademakers
Netherlands
Tako Tak
Sun 18:52  Table 8

Semi final

Race to 5
57   
Netherlands
Joey Haegmans
Syria
mohamad adnan
Sun 19:30  Table 7
58   
Netherlands
Sonny Haegmans
Netherlands
Tamara Rademakers
Sun 19:49  Table 8

Final

Race to 5
59   
Netherlands
Joey Haegmans
Netherlands
Sonny Haegmans
Sun 21:02 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants