Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 20, 2022

Pool Regionale Ranking REGIO 3 Rijnmond/Haaglanden #4 2021/2022

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
6 (6/0) 48 (31/17)
65%
250
2 Mark Sneep
7 (5/2) 51 (30/21)
59%
180
3 Xavier Karis
5 (4/1) 38 (23/15)
61%
140
3 William Gelens
6 (4/2) 41 (22/19)
54%
140
5 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
5 (3/2) 31 (17/14)
55%
100
5 Adam Kiernicki
5 (3/2) 40 (23/17)
58%
100
5 Bas Verwijmeren
5 (3/2) 38 (21/17)
55%
100
5 Mario Martokarijo
4 (3/1) 30 (19/11)
63%
100
9 Patrick Lie Kiauw
3 (2/1) 22 (14/8)
64%
60
Show more
9 Jeanette van den Eijkel
3 (2/1) 19 (12/7)
63%
60
9 Thai Ngo
4 (2/2) 32 (16/16)
50%
60
9 Hugo Leung
Thurston Rotterdam
2 (1/1) 12 (6/6)
50%
60
9 Wiresh La
3 (2/1) 21 (11/10)
52%
60
9 Muhsin Yagli
4 (2/2) 33 (16/17)
48%
60
9 Samuel Di Maggio
4 (2/2) 26 (13/13)
50%
60
9 Hassan Osman
3 (2/1) 18 (11/7)
61%
60
17 Jori Hätinen
3 (1/2) 20 (8/12)
40%
50
17 Awin Sewgobind
Dutch School of Pool
3 (1/2) 21 (7/14)
33%
50
17 Hoa Nguyen
2 (0/2) 18 (8/10)
44%
50
17 Keith Gonesh
SPC Capelle
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
50
17 Jum Zwijnenburg
Poolcafé Delfshaven
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
50
17 John Koot
Pool West 2
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
50
17 Paul Verbruggen
3 (1/2) 22 (11/11)
50%
50
17 William Giraldo
3 (1/2) 22 (11/11)
50%
50
25 Navin Ramkhelawan
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
40
25 Eelco van Dooren
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
40
25 Roy Al Ayoubi
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
40
25 Alvin Stevens
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
40
25 Zumfer Bequku
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
40
25 Mario Pušić
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
40
25 Richard van Ostaijen
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
40
Entry deadline Mar 20, 2022, 11:56 AM (local time)
Starts Mar 20, 2022, 12:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (31 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Regionale Ranking Rijnmond/Haaglanden 2021/2022
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 3
Contact Awin Sewgobind
More info
Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Rijnmond en is onderdeel van een serie regionale rankingtoernooien waarmee rankingpunten gehaald kunnen worden voor de regionale Masters. Daarnaast telt dit rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Er wordt double-KO tot de laatste 8 (bij max 24 deelnemers) of16 (bij max 32 deelnemers). Deze laatste 8/16 spelen Single-KO tot er één winnaar overblijft. De wedstrijden in de eerste Single-KO ronde (de laatste 16) worden volgens onderstaand schema bepaald:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ5
winnaar WQ2 vs winnaar LQ6
winnaar WQ3 vs winnaar LQ7
winnaar WQ4 vs winnaar LQ8
winnaar WQ5 vs winnaar LQ1
winnaar WQ6 vs winnaar LQ2
winnaar WQ7 vs winnaar LQ3
winnaar WQ8 vs winnaar LQ4

of bij de laatste 8:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ3
winnaar WQ2 vs winnaar LQ4
winnaar WQ3 vs winnaar LQ1
winnaar WQ4 vs winnaar LQ2

(WQx=Winners Qualification match x, LQy=Losers Qualification match y)

Het inschrijfgeld is 10 euro. 65% hiervan wordt uitgekeerd als prijzengeld, 35% gaat naar de Masters.

LET OP:
* inschrijving en betaling dient online te gebeuren via CueScore.

Zaal open: 11u00
Uiterlijke meldtijd toernooi: 11u30
Start toernooi: 12u00

Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking

Meer info is hier te vinden:
www.poolbiljarten.nl/regio3

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Netherlands
Hugo Leung
Walk Over
 
2   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
William Gelens
Sun 12:03  Table 7
3   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Italy
Samuel Di Maggio
Sun 12:03  Table 8
4   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Eelco van Dooren
Sun 12:03  Table 9
5   
Croatia
Mario Pušić
Suriname
Wiresh La
Sun 12:03  Table 10
6   
Netherlands
Bas Verwijmeren
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 12:01  Table 11
7   
Vietnam
Thai Ngo
Netherlands
John Koot
Sun 12:03  Table 15
8   
Netherlands
Richard van Ostaijen
Sudan
Hassan Osman
Sun 12:03  Table 16
9   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 12:03  Table 17
10   
Indonesia
Alvin Stevens
Colombia
William Giraldo
Sun 12:03  Table 18
11   
Kosovo
Zumfer Bequku
Netherlands
Paul Verbruggen
Sun 12:27  Table 16
12   
Netherlands
Xavier Karis
R1
Norfolk Island
Mark Sneep
R1
Sun 12:30  Table 17
13   
Netherlands
Awin Sewgobind
Poland
Adam Kiernicki
Sun 12:34  Table 8
14   
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 12:42  Table 9
15   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Chris Pronk
Sun 12:45  Table 18
16   
Finland
Jori Hätinen
Netherlands
Muhsin Yagli
Sun 12:45  Table 11

Winners qualification

Race to 5
17   
Netherlands
Hugo Leung
Netherlands
William Gelens
Sun 12:57  Table 15
18   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 12:53  Table 7
19   
Suriname
Wiresh La
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 13:24  Table 7
20   
Netherlands
John Koot
Sudan
Hassan Osman
Sun 13:32  Table 10
21   
Netherlands
Mario Martokarijo
Colombia
William Giraldo
Sun 13:46  Table 17
22   
Netherlands
Paul Verbruggen
Netherlands
Xavier Karis
Sun 13:41  Table 11
23   
Netherlands
Awin Sewgobind
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
Sun 13:57  Table 16
24   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Muhsin Yagli
Sun 14:03  Table 15

Loser round 1

Race to 5
25   
Walk Over
Vietnam
Hoa Nguyen
 
26   
Italy
Samuel Di Maggio
Netherlands
Eelco van Dooren
Sun 12:52  Table 10
27   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 13:13  Table 16
28   
Vietnam
Thai Ngo
Netherlands
Richard van Ostaijen
Sun 13:27  Table 9
29   
Netherlands
Patrick Berkenpas
R1
Indonesia
Alvin Stevens
Sun 13:35  Table 15
30   
Kosovo
Zumfer Bequku
Norfolk Island
Mark Sneep
Sun 13:47  Table 8
31   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Sun 13:47  Table 18
32   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Finland
Jori Hätinen
Sun 14:01  Table 7

Losers qualification

Race to 5
33   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Muhsin Yagli
Sun 14:53  Table 18
34   
Italy
Samuel Di Maggio
Netherlands
Awin Sewgobind
Sun 14:54  Table 15
35   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Paul Verbruggen
Sun 14:44  Table 16
36   
Vietnam
Thai Ngo
Colombia
William Giraldo
Sun 14:28  Table 10
37   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
John Koot
Sun 14:12  Table 9
38   
Norfolk Island
Mark Sneep
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 14:28  Table 8
39   
Poland
Adam Kiernicki
R1
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 14:33  Table 17
40   
Finland
Jori Hätinen
Netherlands
William Gelens
Sun 14:50  Table 7

Last sixteen

Race to 5
41   
Netherlands
Hugo Leung
Netherlands
Patrick Berkenpas
R1
Sun 15:57  Table 8
42   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Norfolk Island
Mark Sneep
Sun 15:57  Table 10
43   
Suriname
Wiresh La
Poland
Adam Kiernicki
Sun 15:57  Table 15
44   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
William Gelens
Sun 15:57  Table 17
45   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Muhsin Yagli
Sun 15:57  Table 16
46   
Netherlands
Xavier Karis
Italy
Samuel Di Maggio
Sun 15:57  Table 11
47   
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 15:57  Table 9
48   
Netherlands
Chris Pronk
Vietnam
Thai Ngo
Sun 15:57  Table 7

Quarter final

Race to 5
49   
Netherlands
Patrick Berkenpas
R1
Norfolk Island
Mark Sneep
Sun 16:58  Table 7
50   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
William Gelens
Sun 16:58  Table 8
51   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Xavier Karis
Sun 16:58  Table 9
52   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Chris Pronk
Sun 16:58  Table 10

Semi final

Race to 5
53   
Norfolk Island
Mark Sneep
Netherlands
William Gelens
Sun 18:05  Table 8
54   
Netherlands
Xavier Karis
Netherlands
Chris Pronk
Sun 18:18  Table 7

Final

Race to 6
55   
Norfolk Island
Mark Sneep
Netherlands
Chris Pronk
Sun 19:12  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants