Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 12, 2023

Pool Regionale Ranking REGIO 2 Noord Holland #3 2022/2023

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Netherlands Jan Rempe
Boven 't IJ
6 (6/0) 53 (37/16)
70%
250
2 Netherlands Ed Geels
8 (6/2) 68 (42/26)
62%
180
3 Netherlands Gilliano Smit
6 (4/2) 50 (27/23)
54%
140
3 South Africa Rienus Gennissen
7 (5/2) 57 (32/25)
56%
140
5 Netherlands Peter de Vries
6 (4/2) 43 (23/20)
53%
100
5 Netherlands Johan van der Leest
4 (3/1) 40 (22/18)
55%
100
5 Netherlands Pijke Vernout
4 (3/1) 35 (18/17)
51%
100
5 Portugal André Pedroso
4 (3/1) 37 (23/14)
62%
100
9 Netherlands Erwin Okken
4 (2/2) 36 (17/19)
47%
60
Show more
9 Netherlands Chaka Sanichar
Boven 't IJ
4 (2/2) 33 (16/17)
48%
60
9 Netherlands Kim Uytenbogaardt
5 (3/2) 39 (24/15)
62%
60
9 Netherlands Wouter Reugebrink
Kings & Queens Assen
4 (2/2) 35 (19/16)
54%
60
13 Italy Roberto Vasselli
4 (2/2) 29 (16/13)
55%
55
13 Netherlands Jan Smeels
Plan B
4 (2/2) 32 (17/15)
53%
55
13 Netherlands Rahadi Hamid
Boven 't IJ
4 (2/2) 31 (14/17)
45%
55
13 Tunisia Sami Arous
4 (2/2) 37 (18/19)
49%
55
17 Netherlands Jur Kous
Plan B
3 (1/2) 24 (11/13)
46%
50
17 Netherlands Omar Maalikoum
Boven 't IJ
3 (1/2) 28 (14/14)
50%
50
17 Iran Nima Dabiran Zohouri
Boven 't IJ
3 (1/2) 30 (14/16)
47%
50
17 Netherlands Sten van Schaik
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
50
17 Netherlands Joris de Winkel
3 (1/2) 24 (11/13)
46%
50
17 Netherlands Peter Nelis
3 (1/2) 26 (11/15)
42%
50
17 Canada Johannes TSANG
Boven 't IJ
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
50
17 Canada Josiah Tsang
3 (1/2) 26 (11/15)
42%
50
25 Netherlands Caroline van Steenbergen
Boven 't IJ
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
40
25 Morocco Youssef ZKak
Boven 't IJ
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
40
25 Netherlands Niels Veeninga
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
40
25 Netherlands Hervis Hamid
Boven 't IJ
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
40
25 Ukraine Olesya Bila
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
40
25 Netherlands Marc Verweij
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
40
25 Netherlands Koen Hoevenaars
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
40
25 AIN Irina Khodareva
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
40
Starts Mar 12, 2023, 12:30 PM (local time)
Entry deadline Mar 12, 2023, 12:15 PM (local time)
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 2
Contact Marc Verweij (bikingdaddy@gmail.com, +31 6-46478387) and Pijke Vernout (pijkevernout@hotmail.com)
Rankings Pool Ranking Nederland and Pool Regionale Ranking Noord-Holland 2022/2023
Format Double to Single elimination (32 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
More info
Regionale Ranking informatie:

Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Noord-Holland en is onderdeel van een serie van 6 Regionale Rankingtoernooien waarmee Rankingpunten verdient kunnen worden voor de Regionale Ranking Masters. Daarnaast telt dit Rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Toernooi informatie:

•KNBB lidmaatschap verplicht
•KNBB reglement van toepassing
•Open voor alle niveaus
•Deelname is niet Regio-gebonden
•Kwalificatie Masters 50% deelname = minimaal 3 deelnames
•Format = DKO to SKO*
*De wedstrijden in de Single-KO schema worden volgens de standaarden van Cuescore bepaald. Afhankelijk van het aantal inschrijvingen kunnen de racelengtes en SKO-fase variëren.

Online inschrijving €10,-** (70% prijzengeld/ 30% Masters)
** inschrijving en betaling dient online te gebeuren via CueScore (+€0,50 administratiekosten)

Zaal open 12.00 uur***
Uiterlijke meldtijd (uiterlijke inschrijftijd) 12.15 uur***
Start 12.30 uur***
*** Tenzij anders vermeld op de poster & in dit evenement!

Nog geen lid?! Op locatie kunnen we dit samen met je regelen. Voor nieuwe spelers (geen eerdere leden) is een Introductielidmaatschap mogelijk van €5,- VOOR EEN GEHEEL SEIZOEN!!! Zelf je lidmaatschap regelen? Check onze webpagina
https://www.poolbiljarten.nl/regio2


Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking


Meer info is hier te vinden:
https://www.poolbiljarten.nl/regio2

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Netherlands
Niels Veeninga
Netherlands
Ed Geels
Sun 12:38  Table 1
2   
Italy
Roberto Vasselli
Netherlands
Johan van der Leest
Sun 12:38  Table 2
3   
Canada
Josiah Tsang
Netherlands
Jan Smeels
Sun 12:38  Table 4
4   
Netherlands
Koen Hoevenaars
Netherlands
Erwin Okken
Sun 12:38  Table 5
5   
Portugal
André Pedroso
Ukraine
Olesya Bila
Sun 12:38  Table 6
6   
Netherlands
Kim Uytenbogaardt
Netherlands
Peter de Vries
Sun 12:38  Table 7
7   
Netherlands
Marc Verweij
Netherlands
Chaka Sanichar
Sun 12:38  Table 8
8   
Netherlands
Rahadi Hamid
Tunisia
Sami Arous
Sun 12:38  Table 9
9   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Netherlands
Omar Maalikoum
Sun 12:38  Table 12
10   
AIN
Irina Khodareva
Netherlands
Pijke Vernout
Sun 13:38  Table 2
11   
Morocco
Youssef ZKak
Netherlands
Wouter Reugebrink
Sun 12:38  Table 13
12   
Netherlands
Peter Nelis
Netherlands
Sten van Schaik
Sun 12:38  Table 14
13   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Jan Rempe
Sun 13:09  Table 7
14   
Canada
Johannes TSANG
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 13:11  Table 1
15   
Netherlands
Jur Kous
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 13:21  Table 6
16   
Netherlands
Joris de Winkel
Netherlands
Caroline van Steenbergen
Sun 13:23  Table 5

Winner round 1

Race to 6
17   
Netherlands
Ed Geels
Netherlands
Johan van der Leest
Sun 13:49  Table 9
18   
Netherlands
Jan Smeels
Netherlands
Erwin Okken
Sun 13:33  Table 12
19   
Portugal
André Pedroso
Netherlands
Kim Uytenbogaardt
Sun 13:49  Table 14
20   
Netherlands
Chaka Sanichar
Tunisia
Sami Arous
Sun 13:53  Table 13
21   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Netherlands
Pijke Vernout
Sun 15:20  Table 6
22   
Netherlands
Wouter Reugebrink
Netherlands
Peter Nelis
Sun 14:12  Table 4
23   
Netherlands
Jan Rempe
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 14:21  Table 6
24   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Joris de Winkel
Sun 14:52  Table 14

Loser round 1

Race to 5
25   
Netherlands
Niels Veeninga
Italy
Roberto Vasselli
Sun 14:00  Table 1
26   
Canada
Josiah Tsang
Netherlands
Koen Hoevenaars
Sun 13:39  Table 8
27   
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Peter de Vries
Sun 13:27  Table 4
28   
Netherlands
Marc Verweij
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 14:10  Table 2
29   
Netherlands
Omar Maalikoum
AIN
Irina Khodareva
Sun 14:45  Table 8
30   
Morocco
Youssef ZKak
Netherlands
Sten van Schaik
Sun 14:19  Table 7
31   
Netherlands
Hervis Hamid
Canada
Johannes TSANG
Sun 14:29  Table 5
32   
Netherlands
Jur Kous
Netherlands
Caroline van Steenbergen
Sun 14:36  Table 1

Loser round 2

Race to 5
33   
Italy
Roberto Vasselli
Netherlands
Joris de Winkel
Sun 16:05  Table 9
34   
Canada
Josiah Tsang
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 15:20  Table 2
35   
Netherlands
Peter de Vries
Netherlands
Peter Nelis
Sun 15:02  Table 9
36   
Netherlands
Rahadi Hamid
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Sun 16:08  Table 14
37   
Netherlands
Omar Maalikoum
Tunisia
Sami Arous
Sun 15:52  Table 4
38   
Netherlands
Sten van Schaik
Netherlands
Kim Uytenbogaardt
Sun 15:02  Table 13
39   
Canada
Johannes TSANG
Netherlands
Jan Smeels
Sun 15:29  Table 5
40   
Netherlands
Jur Kous
Netherlands
Ed Geels
Sun 15:33  Table 8

Winners qualification

Race to 6
41   
Netherlands
Johan van der Leest
Netherlands
Erwin Okken
Sun 15:08  Table 4
42   
Portugal
André Pedroso
Netherlands
Chaka Sanichar
Sun 15:08  Table 7
43   
Netherlands
Pijke Vernout
Netherlands
Wouter Reugebrink
Sun 16:09  Table 13
44   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 16:06  Table 5

Loser round 3

Race to 5
45   
Italy
Roberto Vasselli
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 16:44  Table 9
46   
Netherlands
Peter de Vries
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 17:06  Table 14
47   
Tunisia
Sami Arous
Netherlands
Kim Uytenbogaardt
Sun 16:46  Table 4
48   
Netherlands
Jan Smeels
Netherlands
Ed Geels
Sun 16:37  Table 8

Losers qualification

Race to 5
49   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Chaka Sanichar
Sun 17:14  Table 8
50   
Netherlands
Peter de Vries
Netherlands
Erwin Okken
Sun 17:42  Table 14
51   
Netherlands
Kim Uytenbogaardt
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 17:29  Table 13
52   
Netherlands
Ed Geels
Netherlands
Wouter Reugebrink
Sun 17:21  Table 9

Quarter final

Race to 6
53   
Netherlands
Johan van der Leest
Netherlands
Ed Geels
Sun 18:34  Table 8
54   
Portugal
André Pedroso
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 18:34  Table 9
55   
Netherlands
Pijke Vernout
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 18:34  Table 14
56   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Peter de Vries
Sun 18:34  Table 13

Semi final

Race to 6
57   
Netherlands
Ed Geels
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 19:37  Table 8
58   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Jan Rempe
Sun 19:37  Table 9

Final

Race to 7
59   
Netherlands
Ed Geels
Netherlands
Jan Rempe
Sun 20:36  Table 8

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants