Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 8, 2020

Pool Regionale Ranking Gelderland  #6 2019/2020

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Yannick Pongers
SPC Woensel
6 (6/0) 39 (36/3)
92%
250
2 Peter Knuever
5 (4/1) 45 (24/21)
53%
180
3 Ka-wing Lam
5 (4/1) 45 (25/20)
56%
140
3 Quinten Pongers
SPC Woensel
5 (4/1) 46 (29/17)
63%
140
5 Goran Kobas
5 (3/2) 45 (25/20)
56%
100
5 Ralf Zigahn
5 (3/2) 40 (23/17)
58%
100
5 Peter Brink
5 (3/2) 43 (20/23)
47%
100
5 Raymond de Leeuw
5 (3/2) 42 (23/19)
55%
100
9 Mitchel Knuever
3 (1/2) 28 (12/16)
43%
60
Show more
9 Marc van Grinsven
4 (2/2) 35 (17/18)
49%
60
9 Jeremy van Horsen
4 (2/2) 35 (16/19)
46%
60
9 Freek Ebbelink
3 (1/2) 29 (13/16)
45%
60
13 Mike van Doornik
3 (1/2) 32 (16/16)
50%
55
13 Gerrit van de Velden
4 (2/2) 33 (21/12)
64%
55
13 Sander van Houwelingen
3 (1/2) 27 (13/14)
48%
55
13 Stan Buhling
4 (2/2) 33 (16/17)
48%
55
17 Sang Vonk
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
50
17 Biao Wu
3 (1/2) 26 (11/15)
42%
50
17 Paco Bueno
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
50
17 Duke Boerboom
2 (0/2) 13 (1/12)
8%
50
17 Berry Schreuder
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
50
17 David Elfferich
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
50
17 Klaas Gerrits
3 (1/2) 27 (10/17)
37%
50
17 Lex Veenendaal
2 (0/2) 13 (1/12)
8%
50
25 Frits Verhaegh
2 (0/2) 22 (10/12)
45%
40
Entry deadline Mar 8, 2020, 12:45 PM (local time)
Starts Mar 8, 2020, 12:45 PM (local time)
Format Double elimination (25 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings Regionale Ranking Gelderland 2019/2020 and Pool Ranking Nederland
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 2
Contact Mike van Doornik (mpadoornik@live.nl, 0682996632)
More info
Pool Regio 2 Gelderland organiseert op 8 maart de zesde Regionale Ranking, discipline 9-Ball! Poolcafé Infinity Wageningen zal de deuren vanaf 12:00 uur openen, start toernooi om 12:30. Voor de spelers die pas één keer hebben deelgenomen dit seizoen betekent dit de laatste kans om punten te verdienen om mee te mogen doen met de Masters.

Dit seizoen hebben we 7 rankingstoernooien. Na deze 7 toernooien zal de Masters plaatsvinden voor de top 16 van de ranking. Let op dat je minimaal 3 rankingstoernooien moet hebben gespeeld om mee te mogen doen met de Masters.

Het algemene klassement is hier te vinden: https://cuescore.com/ranking/Pool+Regio+2+Ranking/6243277

Inschrijving is € 10,- per speler. Hiervan gaat 30% naar het Masters-toernooi en 70% naar het prijzengeld.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Netherlands
Peter Brink
Walk Over
 
2   
Netherlands
Jeremy Van horsen
Netherlands
Marc van Grinsven
Sun 12:51  Table 2
3   
Netherlands
Stan Buhling
Netherlands
Klaas Gerrits
Sun 12:51  Table 3
4   
Netherlands
Frits Verhaegh
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 12:51  Table 4
5   
South Korea
Sang Vonk
Walk Over
 
6   
Netherlands
Raymond de Leeuw
Netherlands
Ralf Zigahn
Sun 12:51  Table 5
7   
Netherlands
Berry Schreuder
Spain
Paco Bueno
Sun 12:51  Table 6
8   
Walk Over
Netherlands
Peter Knuever
 
9   
Netherlands
Mike van Doornik
Walk Over
 
10   
Croatia
Goran Kobas
Netherlands
Ka-wing Lam
Sun 12:51  Table 7
11   
Netherlands
Sander van Houwelingen
Netherlands
Biao Wu
Sun 12:51  Table 1
12   
Walk Over
Netherlands
Freek Ebbelink
 
13   
Netherlands
Mitchel Knuever
Walk Over
 
14   
Netherlands
Gerrit van de Velden
Netherlands
Duke Boerboom
Sun 13:23  Table 5
15   
Netherlands
David Elfferich
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 13:49  Table 7
16   
Walk Over
Netherlands
Lex Veenendaal
 

Winner round 1

Race to 6
17   
Netherlands
Peter Brink
Netherlands
Jeremy Van horsen
Sun 13:54  Table 5
18   
Netherlands
Stan Buhling
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 14:19  Table 7
19   
South Korea
Sang Vonk
Netherlands
Ralf Zigahn
Sun 13:52  Table 6
20   
Spain
Paco Bueno
Netherlands
Peter Knuever
Sun 13:52  Table 2
21   
Netherlands
Mike van Doornik
Netherlands
Ka-wing Lam
Sun 13:57  Table 4
22   
Netherlands
Biao Wu
Netherlands
Freek Ebbelink
Sun 13:49  Table 1
23   
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
Gerrit van de Velden
Sun 14:29  Table 5
24   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Lex Veenendaal
Sun 14:37  Table 1

Loser round 1

Race to 6
25   
Walk Over
Netherlands
Marc van Grinsven
 
26   
Netherlands
Klaas Gerrits
Netherlands
Frits Verhaegh
Sun 14:19  Table 3
27   
Walk Over
Netherlands
Raymond de Leeuw
 
28   
Netherlands
Berry Schreuder
Walk Over
 
29   
Walk Over
Croatia
Goran Kobas
 
30   
Netherlands
Sander van Houwelingen
Walk Over
 
31   
Walk Over
Netherlands
Duke Boerboom
 
32   
Netherlands
David Elfferich
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 6
33   
Netherlands
Marc van Grinsven
Netherlands
Lex Veenendaal
Sun 15:12  Table 4
34   
Netherlands
Klaas Gerrits
Netherlands
Gerrit van de Velden
Sun 15:29  Table 2
35   
Netherlands
Raymond de Leeuw
Netherlands
Biao Wu
Sun 14:51  Table 2
36   
Netherlands
Berry Schreuder
Netherlands
Mike van Doornik
Sun 15:24  Table 5
37   
Croatia
Goran Kobas
Spain
Paco Bueno
Sun 15:03  Table 1
38   
Netherlands
Sander van Houwelingen
South Korea
Sang Vonk
Sun 14:50  Table 6
39   
Netherlands
Duke Boerboom
Netherlands
Stan Buhling
Sun 15:04  Table 3
40   
Netherlands
David Elfferich
Netherlands
Peter Brink
Sun 14:52  Table 7

Winners qualification

Race to 6
41   
Netherlands
Jeremy Van horsen
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 15:57  Table 2
42   
Netherlands
Ralf Zigahn
Netherlands
Peter Knuever
Sun 15:46  Table 1
43   
Netherlands
Ka-wing Lam
Netherlands
Freek Ebbelink
Sun 15:45  Table 6
44   
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 15:47  Table 7

Loser round 3

Race to 6
45   
Netherlands
Marc van Grinsven
Netherlands
Gerrit van de Velden
Sun 16:05  Table 4
46   
Netherlands
Raymond de Leeuw
Netherlands
Mike van Doornik
Sun 16:30  Table 5
47   
Croatia
Goran Kobas
Netherlands
Sander van Houwelingen
Sun 16:05  Table 3
48   
Netherlands
Stan Buhling
Netherlands
Peter Brink
Sun 17:05  Table 1

Losers qualification

Race to 6
49   
Netherlands
Marc van Grinsven
Netherlands
Ralf Zigahn
Sun 17:03  Table 4
50   
Netherlands
Raymond de Leeuw
Netherlands
Jeremy Van horsen
Sun 17:42  Table 2
51   
Croatia
Goran Kobas
Netherlands
Mitchel Knuever
Sun 17:42  Table 3
52   
Netherlands
Peter Brink
Netherlands
Freek Ebbelink
Sun 17:42  Table 1

Quarter final

Race to 6
53   
Netherlands
Quinten Pongers
Croatia
Goran Kobas
Sun 18:36  Table 3
54   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Raymond de Leeuw
Sun 18:36  Table 1
55   
Netherlands
Ka-wing Lam
Netherlands
Ralf Zigahn
Sun 18:36  Table 6
56   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Peter Brink
Sun 18:36  Table 7

Semi final

Race to 6
57   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Peter Knuever
Sun 19:30  Table 1
58   
Netherlands
Ka-wing Lam
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 19:13  Table 6

Final

Race to 6
59   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 20:24  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment