Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 16, 2020

Pool Regionale Ranking Gelderland  #5 2019/2020

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jan van Lierop
5 (5/0) 37 (26/11)
70%
250
2 Ralf Zigahn
6 (5/1) 43 (26/17)
60%
180
3 Goran Kobas
7 (5/2) 49 (29/20)
59%
140
3 Biao Wu
6 (4/2) 43 (25/18)
58%
140
5 Pascal Meulenhoff
House of Billiards Weert Org
4 (3/1) 26 (19/7)
73%
100
5 Rani Matti
4 (2/2) 28 (14/14)
50%
100
5 Frank Keizer
5 (3/2) 35 (20/15)
57%
100
5 Paco Bueno
4 (3/1) 30 (19/11)
63%
100
9 Peter Knuever
4 (2/2) 26 (12/14)
46%
60
Show more
9 Tarmon Rietdijk
4 (2/2) 28 (14/14)
50%
60
9 Patrick Konings
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
60
9 Géron de Werd
5 (3/2) 36 (21/15)
58%
60
13 Sang Vonk
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
55
13 Frits Verhaegh
3 (1/2) 24 (12/12)
50%
55
13 Maurice Burgers
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
55
13 Marc van Grinsven
4 (2/2) 31 (15/16)
48%
55
17 Mike van Doornik
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
50
17 Kaming Luong
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
50
17 Ronald Visser
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
50
17 Twan Paap
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
50
17 Berry Schreuder
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
50
17 David Elfferich
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
50
17 Freek Ebbelink
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
50
17 Austin Duckworth
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
50
25 Duke Boerboom
2 (0/2) 10 (0/10)
0%
40
Entry deadline Feb 16, 2020, 1:30 PM (local time)
Starts Feb 16, 2020, 12:30 PM (local time)
Format Double elimination (25 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Regionale Ranking Gelderland 2019/2020 and Pool Ranking Nederland
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 2
Contact Mike van Doornik (mpadoornik@live.nl, 0682996632)
More info
Pool Regio 2 Gelderland organiseert op 16 februari de vijfde Regionale Ranking, discipline 8-Ball! House of Billiards Nijmegen zal de deuren vanaf 12:00 uur openen, start toernooi om 12:30. Voor de spelers die nog niet hebben deelgenomen dit seizoen betekent dit de laatste kans om punten te verdienen om mee te mogen doen met de Masters.

Dit seizoen hebben we 7 rankingstoernooien. Na deze 7 toernooien zal de Masters plaatsvinden voor de top 16 van de ranking. Let op dat je minimaal 3 rankingstoernooien moet hebben gespeeld om mee te mogen doen met de Masters.

Het algemene klassement is hier te vinden: https://cuescore.com/ranking/Pool+Regio+2+Ranking/6243277

Inschrijving is € 10,- per speler. Hiervan gaat 30% naar het Masters-toernooi en 70% naar het prijzengeld.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Netherlands
Maurice Burgers
Walk Over
 
2   
South Korea
Sang Vonk
L
R2
Netherlands
Biao Wu
R5
Sun 13:48  Table 9
3   
United States
Austin Duckworth
Spain
Paco Bueno
Sun 13:39  Table 10
4   
Netherlands
Géron de Werd
Netherlands
Duke Boerboom
Sun 13:35  Table 11
5   
Netherlands
Jan van Lierop
Walk Over
 
6   
Croatia
Goran Kobas
Netherlands
Twan Paap
Sun 13:54  Table 12
7   
Netherlands
Frits Verhaegh
Netherlands
Marc van Grinsven
Sun 14:12  Table 13
8   
Walk Over
Austria
Patrick Konings
 
9   
Netherlands
Rani Matti
Walk Over
 
10   
Netherlands
Kaming Luong
Netherlands
David Elfferich
Sun 13:33  Table 14
11   
Netherlands
Mike van Doornik
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 13:47  Table 15
12   
Walk Over
Netherlands
Peter Knuever
 
13   
Netherlands
Frank Keizer
Walk Over
 
14   
Netherlands
Tarmon Rietdijk
Netherlands
Berry Schreuder
Sun 13:37  Table 16
15   
Netherlands
Ralf Zigahn
Netherlands
Ronald Visser
Sun 13:32  Table 17
16   
Walk Over
Netherlands
Freek Ebbelink
 

Winner round 1

Race to 5
17   
Netherlands
Maurice Burgers
Netherlands
Biao Wu
Sun 14:13  Table 12
18   
Spain
Paco Bueno
Netherlands
Géron de Werd
Sun 14:13  Table 10
19   
Netherlands
Jan van Lierop
Croatia
Goran Kobas
Sun 14:14  Table 18
20   
Netherlands
Marc van Grinsven
Austria
Patrick Konings
Sun 14:13  Table 13
21   
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Kaming Luong
Sun 14:03 
22   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Netherlands
Peter Knuever
Sun 14:35  Table 11
23   
Netherlands
Frank Keizer
Netherlands
Tarmon Rietdijk
Sun 14:14  Table 19
24   
Netherlands
Ralf Zigahn
Netherlands
Freek Ebbelink
Sun 14:14  Table 17

Loser round 1

Race to 5
25   
Walk Over
South Korea
Sang Vonk
 
26   
United States
Austin Duckworth
Netherlands
Duke Boerboom
Sun 14:18  Table 9
27   
Walk Over
Netherlands
Twan Paap
 
28   
Netherlands
Frits Verhaegh
Walk Over
 
29   
Walk Over
Netherlands
David Elfferich
 
30   
Netherlands
Mike van Doornik
Walk Over
 
31   
Walk Over
Netherlands
Berry Schreuder
 
32   
Netherlands
Ronald Visser
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
33   
South Korea
Sang Vonk
L
R5
Netherlands
Freek Ebbelink
Sun 14:23  Table 19
34   
United States
Austin Duckworth
Netherlands
Frank Keizer
Sun 14:23  Table 16
35   
Netherlands
Twan Paap
Netherlands
Peter Knuever
Sun 15:37 
36   
Netherlands
Frits Verhaegh
Netherlands
Kaming Luong
Sun 14:24  Table 17
37   
Netherlands
David Elfferich
Netherlands
Marc van Grinsven
Sun 16:17 
38   
Netherlands
Mike van Doornik
Croatia
Goran Kobas
Sun 15:42 
39   
Netherlands
Berry Schreuder
Netherlands
Géron de Werd
Sun 16:17 
40   
Netherlands
Ronald Visser
Netherlands
Maurice Burgers
Sun 15:42 

Winners qualification

Race to 5
41   
Netherlands
Biao Wu
Spain
Paco Bueno
Sun 16:17 
42   
Netherlands
Jan van Lierop
Austria
Patrick Konings
Sun 16:17 
43   
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 16:17 
44   
Netherlands
Tarmon Rietdijk
Netherlands
Ralf Zigahn
Sun 16:17 

Loser round 3

Race to 5
45   
South Korea
Sang Vonk
Netherlands
Frank Keizer
Sun 15:49 
46   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Frits Verhaegh
Sun 16:17 
47   
Netherlands
Marc van Grinsven
Croatia
Goran Kobas
Sun 17:26 
48   
Netherlands
Géron de Werd
Netherlands
Maurice Burgers
Sun 17:30 

Losers qualification

Race to 5
49   
Netherlands
Frank Keizer
Austria
Patrick Konings
Sun 17:55 
50   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Biao Wu
Sun 17:54 
51   
Croatia
Goran Kobas
Netherlands
Tarmon Rietdijk
Sun 17:38 
52   
Netherlands
Géron de Werd
Netherlands
Rani Matti
Sun 18:03 

Quarter final

Race to 5
53   
Spain
Paco Bueno
Croatia
Goran Kobas
Sun 19:40 
54   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Rani Matti
Sun 18:16 
55   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Netherlands
Biao Wu
Sun 19:34 
56   
Netherlands
Ralf Zigahn
Netherlands
Frank Keizer
Sun 19:32 

Semi final

Race to 5
57   
Croatia
Goran Kobas
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 19:47 
58   
Netherlands
Biao Wu
Netherlands
Ralf Zigahn
Sun 20:32 

Final

Race to 6
59   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Ralf Zigahn
Sun 21:03  Table 10

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment