Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 14, 2022

Pool Nights

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Kevin Van den broeck
9 (9/0) 54 (42/12)
78%
2 Kenny Voets
8 (7/1) 55 (35/20)
64%
3 Frederic Reul
7 (6/1) 44 (28/16)
64%
3 Rahimzadeh Juan
8 (6/2) 49 (33/16)
67%
5 Nassos Drouvis
7 (5/2) 42 (27/15)
64%
5 pierre frank
6 (4/2) 37 (20/17)
54%
5 Mario D'haeseleer
6 (5/1) 35 (23/12)
66%
5 Matthias Droesbeke
6 (3/3) 32 (16/16)
50%
9 Antje Letens
5 (2/3) 32 (15/17)
47%
Show more
9 Stino Aerts
6 (2/4) 36 (14/22)
39%
9 Ludo de Kerf
5 (3/2) 31 (17/14)
55%
9 Gérald Deltour
5 (2/3) 32 (15/17)
47%
9 Peter Van Den Bussche
6 (3/3) 36 (14/22)
39%
9 Geert Verheyen
6 (4/2) 33 (20/13)
61%
9 Manuel De Baets
5 (2/3) 28 (13/15)
46%
9 Xian Mongaré
6 (3/3) 34 (17/17)
50%
17 Jolien D. Willaerts
5 (1/4) 31 (13/18)
42%
17 Antoine Bastin
4 (1/3) 21 (8/13)
38%
17 Sven Van Peer
4 (1/3) 21 (8/13)
38%
17 Sven Juchtmans
4 (1/3) 21 (6/15)
29%
21 Bjorn Conjaerts
4 (0/4) 21 (5/16)
24%
21 Lily van Hoof
4 (0/4) 21 (5/16)
24%
21 Erdal Sari
5 (1/4) 28 (10/18)
36%
21 Ruben Keyers
4 (1/3) 22 (7/15)
32%
21 Geert Letens
5 (2/3) 30 (12/18)
40%
26 Davy Colman
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
26 Karel Kerkhofs
5 (1/4) 31 (12/19)
39%
26 Olivier De Kerf
5 (0/5) 27 (7/20)
26%
Starts May 14, 2022, 2:00 PM (local time)
Format Round robin (28 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Organizer Bal-enzo Billiards & Darts
Contact D'haeseleer Tom (info@bal-enzo.be, 0032(0)497420946) and Michiel Yperman (Michielyperman@broadspire.be)
More info
Bal-enzo organiseert elke maand een mini avond-toernooitje,
afwisselend 8/9/10 bal.

De opzet is dat we spelen poules.
Elke speler speelt dus zeker vier a vijf leuke wedstrijden.
De eerste twee van elke poule spelen de kwart finale volgens schema.

We voorzien live-streams op T4 of T5
te volgen op FB live en Bal-enzo YouTube

De inleg bedraagt 10 euro en deze gaat naar de tafelhuur en Wild Card finalisten.
er is dus geen prijzengeld te verdienen, beide finalisten verdienen een wild card voor een gratis deelname aan de maandelijkse BE Pooltour naar keuze in 2022/2023

Het is in de eerste plaats de bedoeling om er een leuke en gezellige namiddag/avond van te maken.

We starten om 14h en vragen ten laatste aanwezig te zijn 13h45

Inschrijven kan hier op cuescore of PB via chat naar Bal-enzo Billiards & Darts.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kenny Voets 4 4 0 0 16 2 14 0 0 4 0.889 24
2 Gérald Deltour 4 2 0 2 13 12 1 0 0 4 0.52 19
3 Matthias Droesbeke 4 2 0 2 11 9 2 0 0 3 0.55 16
4 Sven Juchtmans 4 1 0 3 6 15 -9 0 0 3 0.286 10
5 Ruben Keyers 4 1 0 3 7 15 -8 0 0 2 0.318 10
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mario D'haeseleer 4 4 0 0 16 6 10 0 0 4 0.727 24
2 Ludo de Kerf 4 3 0 1 14 9 5 0 0 4 0.609 21
3 Antje Letens 4 2 0 2 13 12 1 0 0 4 0.52 19
4 Antoine Bastin 4 1 0 3 8 13 -5 0 0 4 0.381 13
5 Bjorn Conjaerts 4 0 0 4 5 16 -11 0 0 3 0.238 8
6 Davy Colman 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Rahimzadeh Juan 5 4 0 1 19 7 12 0 0 5 0.731 28
2 Geert Verheyen 5 4 0 1 19 8 11 0 0 5 0.704 28
3 Peter Van Den Bussche 5 3 0 2 14 17 -3 1 0 4 0.452 21
4 Xian Mongaré 5 3 0 2 13 12 1 0 0 4 0.52 20
5 Erdal Sari 5 1 0 4 10 18 -8 0 0 4 0.357 15
6 Olivier De Kerf 5 0 0 5 7 20 -13 0 0 4 0.259 11
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kevin Van den broeck 5 5 0 0 20 7 13 0 0 5 0.741 30
2 Nassos Drouvis 5 4 0 1 18 9 9 0 0 5 0.667 27
3 Stino Aerts 5 2 0 3 13 17 -4 0 0 4 0.433 19
4 Jolien D. Willaerts 5 1 0 4 13 18 -5 0 0 5 0.419 19
5 Geert Letens 5 2 0 3 12 18 -6 0 0 4 0.4 18
6 Karel Kerkhofs 5 1 0 4 12 19 -7 0 0 4 0.387 17
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Frederic Reul 4 4 0 0 16 7 9 1 0 4 0.696 24
2 pierre frank 4 3 0 1 14 9 5 0 0 4 0.609 21
3 Manuel De Baets 4 2 0 2 12 10 2 0 0 4 0.545 18
4 Sven Van Peer 4 1 0 3 8 13 -5 0 0 3 0.381 12
5 Lily van Hoof 4 0 0 4 5 16 -11 0 0 3 0.238 8

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Belgium
Kenny Voets
Belgium
Matthias Droesbeke
Sat 15:42  Table 3
2-A   
Belgium
Ruben Keyers
Belgium
Sven Juchtmans
Sat 14:01  Table 1
3-B   
Belgium
Ludo de Kerf
Belgium
Antoine Bastin
Sat 14:01  Table 2
4-B   
Belgium
Antje Letens
Belgium
Bjorn Conjaerts
Sat 14:01  Table 3
5-B   
Belgium
Mario D'haeseleer
Netherlands
Davy Colman
Sat 14:31  Table 6
6-C   
Belgium
Geert Verheyen
Turkey
Erdal Sari
Sat 14:01  Table 4
7-C   
Belgium
Olivier De Kerf
Belgium
Xian Mongaré
Sat 14:43  Table 2
8-C   
Belgium
Peter Van Den Bussche
Iran
Juan Rahimzadeh
Sat 14:01  Table 5
9-D   
Belgium
Geert Letens
Greece
Nassos Drouvis
Sat 14:01  Table 6
10-D   
Belgium
Jolien D. Willaerts
Belgium
Karel Kerkhofs
Sat 16:41  Table 5
11-D   
Belgium
Stino Aerts
Belgium
Kevin Van den broeck
Sat 14:46  Table 4
12-E   
Belgium
Manuel De Baets
Belgium
Frederic Reul
R1
Sat 14:01  Table 7
13-E   
Belgium
Sven Van Peer
Belgium
Lily van Hoof
Sat 14:48  Table 7

Round 2

Race to 4
14-A   
Belgium
Matthias Droesbeke
Belgium
Sven Juchtmans
Sat 15:06  Table 3
15-A   
Belgium
Kenny Voets
Belgium
Gérald Deltour
Sat 16:07  Table 3
16-B   
Belgium
Ludo de Kerf
Belgium
Bjorn Conjaerts
Sat 15:15  Table 2
17-B   
Belgium
Antoine Bastin
Netherlands
Davy Colman
Sat 15:29  Table 7
18-B   
Belgium
Antje Letens
Belgium
Mario D'haeseleer
Sat 16:01  Table 4
19-C   
Belgium
Geert Verheyen
Belgium
Xian Mongaré
Sat 15:44  Table 1
20-C   
Turkey
Erdal Sari
Iran
Juan Rahimzadeh
Sat 15:16  Table 1
21-C   
Belgium
Olivier De Kerf
Belgium
Peter Van Den Bussche
Sat 15:48  Table 5
22-D   
Belgium
Geert Letens
Belgium
Karel Kerkhofs
Sat 14:51  Table 5
23-D   
Greece
Nassos Drouvis
Belgium
Kevin Van den broeck
Sat 15:57  Table 2
24-D   
Belgium
Jolien D. Willaerts
Belgium
Stino Aerts
Sat 15:17  Table 4
25-E   
Belgium
Frederic Reul
Belgium
Lily van Hoof
Sat 15:59  Table 6
26-E   
Belgium
Manuel De Baets
Belgium
Pierre Frank
Sat 14:50  Table 1

Round 3

Race to 4
27-A   
Belgium
Sven Juchtmans
Belgium
Gérald Deltour
Sat 17:19  Table 1
28-A   
Belgium
Matthias Droesbeke
Belgium
Ruben Keyers
Sat 16:08  Table 1
29-B   
Belgium
Ludo de Kerf
Netherlands
Davy Colman
Sat 16:09  Table 7
30-B   
Belgium
Bjorn Conjaerts
Belgium
Mario D'haeseleer
Sat 17:40  Table 5
31-B   
Belgium
Antoine Bastin
Belgium
Antje Letens
Sat 18:47  Table 5
32-C   
Belgium
Geert Verheyen
Iran
Juan Rahimzadeh
Sat 16:37  Table 2
33-C   
Belgium
Xian Mongaré
Belgium
Peter Van Den Bussche
R1
Sat 17:01  Table 3
34-C   
Turkey
Erdal Sari
Belgium
Olivier De Kerf
Sat 17:15  Table 7
35-D   
Belgium
Geert Letens
Belgium
Kevin Van den broeck
Sat 16:37  Table 1
36-D   
Belgium
Karel Kerkhofs
Belgium
Stino Aerts
Sat 17:40  Table 3
37-D   
Greece
Nassos Drouvis
Belgium
Jolien D. Willaerts
Sat 18:02  Table 1
38-E   
Belgium
Lily van Hoof
Belgium
Pierre Frank
Sat 16:42  Table 6
39-E   
Belgium
Frederic Reul
Belgium
Sven Van Peer
Sat 16:53  Table 7

Round 4

Race to 4
40-A   
Belgium
Gérald Deltour
Belgium
Ruben Keyers
Sat 15:08  Table 6
41-A   
Belgium
Sven Juchtmans
Belgium
Kenny Voets
Sat 16:38  Table 3
42-B   
Belgium
Ludo de Kerf
Belgium
Mario D'haeseleer
Sat 18:09  Table 5
43-B   
Netherlands
Davy Colman
Belgium
Antje Letens
Sat 17:24  Table 6
44-B   
Belgium
Bjorn Conjaerts
Belgium
Antoine Bastin
Sat 16:56  Table 4
45-C   
Belgium
Geert Verheyen
Belgium
Peter Van Den Bussche
Sat 17:36  Table 4
46-C   
Iran
Juan Rahimzadeh
Belgium
Olivier De Kerf
Sat 18:03  Table 4
47-C   
Belgium
Xian Mongaré
Turkey
Erdal Sari
Sat 18:01  Table 7
48-D   
Belgium
Geert Letens
Belgium
Stino Aerts
Sat 18:52  Table 1
49-D   
Belgium
Kevin Van den broeck
Belgium
Jolien D. Willaerts
Sat 19:13  Table 6
50-D   
Belgium
Karel Kerkhofs
Greece
Nassos Drouvis
Sat 19:01  Table 7
51-E   
Belgium
Pierre Frank
Belgium
Sven Van Peer
Sat 17:53  Table 2
52-E   
Belgium
Lily van Hoof
Belgium
Manuel De Baets
Sat 17:29  Table 2

Round 5

Race to 4
53-A   
Belgium
Ruben Keyers
Belgium
Kenny Voets
Sat 18:19  Table 6
54-A   
Belgium
Gérald Deltour
Belgium
Matthias Droesbeke
Sat 18:25  Table 2
55-B   
Belgium
Ludo de Kerf
Belgium
Antje Letens
Sat 19:37  Table 5
56-B   
Belgium
Mario D'haeseleer
Belgium
Antoine Bastin
Sat 19:39  Table 2
57-B   
Netherlands
Davy Colman
Belgium
Bjorn Conjaerts
Sat 18:30  Table 4
58-C   
Belgium
Geert Verheyen
Belgium
Olivier De Kerf
Sat 18:35  Table 3
59-C   
Belgium
Peter Van Den Bussche
Turkey
Erdal Sari
Sat 18:34  Table 7
60-C   
Iran
Juan Rahimzadeh
Belgium
Xian Mongaré
Sat 19:25  Table 4
61-D   
Belgium
Geert Letens
Belgium
Jolien D. Willaerts
Sat 19:49  Table 4
62-D   
Belgium
Stino Aerts
Greece
Nassos Drouvis
Sat 19:49  Table 1
63-D   
Belgium
Kevin Van den broeck
Belgium
Karel Kerkhofs
Sat 19:47  Table 3
64-E   
Belgium
Sven Van Peer
Belgium
Manuel De Baets
Sat 18:43  Table 6
65-E   
Belgium
Pierre Frank
Belgium
Frederic Reul
Sat 19:05  Table 3

Last sixteen

Race to 5
66   
Belgium
Kenny Voets
Belgium
Xian Mongaré
R2
Sat 20:45  Table 1
67   
Belgium
Geert Verheyen
Greece
Nassos Drouvis
Sat 20:45  Table 4
68   
Belgium
Mario D'haeseleer
Belgium
Manuel De Baets
Sat 20:45  Table 5
69   
Belgium
Stino Aerts
Iran
Juan Rahimzadeh
Sat 20:45  Table 6
70   
Belgium
Kevin Van den broeck
Belgium
Peter Van Den Bussche
Sat 20:45  Table 7
71   
Belgium
Matthias Droesbeke
Belgium
Gérald Deltour
Sat 21:11  Table 7
72   
Belgium
Pierre Frank
Belgium
Ludo de Kerf
Sat 21:19  Table 5
73   
Belgium
Antje Letens
Belgium
Frederic Reul
Sat 21:22  Table 4

Quarter final

Race to 5
74   
Belgium
Kenny Voets
R1
Greece
Nassos Drouvis
R1
Sat 21:59  Table 7
75   
Belgium
Mario D'haeseleer
Iran
Juan Rahimzadeh
Sat 21:32  Table 6
76   
Belgium
Kevin Van den broeck
Belgium
Matthias Droesbeke
Sat 22:01  Table 5
77   
Belgium
Pierre Frank
Belgium
Frederic Reul
Sat 22:15  Table 4

Semi final

Race to 6
78   
Belgium
Kenny Voets
R2
Iran
Juan Rahimzadeh
Sat 22:55  Table 5
79   
Belgium
Kevin Van den broeck
Belgium
Frederic Reul
Sat 22:57  Table 4

Final

Race to 6
80   
Belgium
Kenny Voets
Belgium
Kevin Van den broeck
Sun 00:02  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants